Zarate wykupił swoją kartę, by móc grać w Lazio

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2009, 22:41

Argentyńczyk Mauro Zarate zapłacił 20 milionów euro by móc odejść z katarskiego Al-Sadd do Lazio Rzym.
Lazio nie doszło z Al-Sadd do porozumienia w kwestii sumy odstępnego, więc zawodnik wziął sprawy w swoje ręce, wykorzystując zapis w kontrakcie, według którego po zapłaceniu 20 milionów euro stał się właścicielem swojej karty zawodniczej.

Lazio nie potwierdziło oficjalnie tej informacji, jednak według włoskich mediów prezes rzymskiego klubu, Claudio Lotito, przekazał wymaganą kwotę 20 milionów euro argentyńskiemu napastnikowi.

Źródło http://sport.onet.pl/74327.4,1248705,19 ... omosc.html

Jak dla mnie bardzo ciekawa wiadomość. Zarate pokazał tym gestem, że bardziej zależy mu na grze niż na pieniądzach. Choć z drugiej strony gdy ktoś w przyszłości będzie chciał go pozyskać, to jemu będzie musiał zapłacić za kartę, przynajmniej ja tak to rozumiem.


zebol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2005
Posty: 545
Rejestracja: 01 lipca 2005

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2009, 23:01

Nie bo jeśli mu kase zwrócił prezes Lazio to jest własnością Lazio. Przynajmniej tak mi się wydaje. No co do tego ,że pokazał jakoby mu nie zależało na kasie to się niekoniecznie zgodzę. Przecież sam pare lat temu nie przeszedł do żadnego klubu z Europy tylko zaraz do Kataru poszedł grać za kasą....


Juve jesteś drużyną naszych serc na boisku jedenastu bohaterów wygraj niemożliwe i do przodu idz A my pójdziemy za tobą!!!
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2009, 21:39

No jak widać gra dla arabów nie jest taka rentowna jak to mówią...chłopak musiał pożyczyć kase. :prochno:

Jednak jedno jest pewne, jak raz tam wleziesz to trudno się potem uwolnić. :smile:


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2009, 22:20

Całkiem dobrze mu idzie w Europie, zobaczył, że może zrobić karierę, a nie tylko brać kasę i być nieznanym piłkarzem.
No i dobrze ja bym postąpił tak samo :prochno:


FORZA JUVE!!!
January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2009, 22:49

Mimo, że piłkarze w Katarze zarabiają dużo, to nie sądzę, żeby Zarate miał 20 milionów euro. Na 90% dostał tę kasę od Lazio.


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
ODPOWIEDZ