Kryzys ?!?... Ale nie w piłce!!!

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
wojnal

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 czerwca 2009
Posty: 4
Rejestracja: 13 czerwca 2009

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2009, 16:43

Jeśli chodzi o źródło tego zadłużenia Realu (900 mln E!) to taka kwota padła ostatnio z ust jednego z prowadzących Cafe Futbol :-D Pan Borek jest kibicem Realu Madryt więc pewnie coś na ten temat wie.


Buffon_fan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2007
Posty: 94
Rejestracja: 21 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2009, 17:21

stahoo pisze:
wojnal pisze: ich dług sięga już blisko 900 mln E!
Skąd masz takie info? Mozna prosic o jakies źródło, gdzie można więcej o tym poczytac? ;)

Co do kryzysu- Valencia i Liverpool. Prawdopodobnie wyprzedadzą kliku graczy, żeby związac koniec z koniec. The Reds przerwali też podobno budowe Nowego Anfield Road (gdzies o tym czytałem) bo obecnie nie maja na to kasy.
Buffon_fan pisze: Według mnie w klubie powinien być 1 góra 2 super zawodników wtedy klub odnosi sukcesy, przekłady
Barca: Messi
Iniesta, Xavi, Alves? Najlepsi na swoich pozycjach na świecie.
Man Unt: do niedawna CR
Rooney, Ferdinand?
Lyon: Junihno i Benzema
Jakie sukcesy? PS. Wpisałes Juninho a pominąłeś 3 gwiazdy Blaugrany?

Słuchaj, ja mówie o takim co rusza całą grę i jest takim nr.1. Oczcywiście dla mnie Xavi i Iniesta w Barcie to bardzo dobrzy gracze najlepsi na świecie, ale Messi wszystko napędza poprzez wymijanie zawodników jak chce.
W Manchesterze nie lubie Ronaldo ale przez ostatnie 2 lata to on napędza Man. I tak moim ulubionym piłkarzem Man jest Rooney


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2009, 18:31

Buffon_fan pisze: Słuchaj, ja mówie o takim co rusza całą grę i jest takim nr.1. Oczcywiście dla mnie Xavi i Iniesta w Barcie to bardzo dobrzy gracze najlepsi na świecie, ale Messi wszystko napędza poprzez wymijanie zawodników jak chce.
Siła Barcy opiera sie na zdominowaniu rywala dzieki Iniescie i Xaviemu, a przy okajzi Messiemu. To właśnie 2 genialnych Hiszpanów opanowuje środek pola. A Messi to cudony dodatek do asyst i strzelania goli :)
W Manchesterze nie lubie Ronaldo ale przez ostatnie 2 lata to on napędza Man. I tak moim ulubionym piłkarzem Man jest Rooney
Bez Rooney'a Ronaldo by wiele nie zdziałał ;]


ODPOWIEDZ