Ostatni sezon Roberto Baggio? ;-(

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
lipa

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 248
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 lipca 2003, 21:58

http://www.pilkanozna.pl/admin/news2.php?id=17843

Mam nadzieje ze nie :(
Jest moim idolem... licze na to ze w ciagu tego sezonu zmieni zdanie... chcialbym zeby pojechal na euro 2004.. gdyby wlosi wygrali.. mialby piekny koniec kariery (baggio unoszacy puchar europy - wiele bym dal zeby cos takiego ujrzec) .. ehh .. wkoncu nawet najwieksi musza kiedys odejsc :?


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2003, 22:46

Uuuuuu....to wielka strata dla fanów piłki nożej :( To wspaniały zawodnik, który ma zasobą przepiękną karierę! Pamiętam jak schanił rzut karny w finale MŚ a 1994 r. i Brazylia wygrała :evil: Ten zawodnik to historia JUVE, zrobił dla nas tak wiele, nigdy mu tego niezapomne. Naszczęście mam kilaka jego bramek na kompie :) Głupie były okoliczności odejścia Roberto z JUVE, poprostu Lippi chcial by mógł się rozwijać Del Piero. W sumie to wyszło nam na dobre. Gorszy od Baggio niejest. Dla mnie lepszy. Choć takiego 2 Baggio i tak niebędzie :(


Obrazek
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 lipca 2003, 23:06

Roberto Baggio jest moim ulubionym piłkarzem,nie wiem jak to będzie kiedy zakończy kariere :? Dzięki Baggio i dzięki jego wspaniałej grze na mistrzostwach w USA zacząłem interesowac się piłką.Szkoda,że w nieprzyjemnych okolicznościach opuscił Juventus,ale to niezmienia faktu,że w barwach Juve grał wspaniale.Nie licze juz na to,że Baggio zostanie powołany na mistrzostwa Europy,a szkoda bo to było by piekne zakonczenie jego kariery.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2003, 11:38

Baggio to osttni , który tak piłkę wodzi. Jak to pisali we Włoszech. Największy piłkarz w historii futbolu. Mam nadzieje, że Miccoli bedzie mial bardziej udaną karierę od Del Piero i będzie nastepca Robbiego.


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2003, 11:40

Dionizos pisze:Baggio to osttni , który tak piłkę wodzi. Jak to pisali we Włoszech. Największy piłkarz w historii futbolu. Mam nadzieje, że Miccoli bedzie mial bardziej udaną karierę od Del Piero i będzie nastepca Robbiego.
A co ci sie nie podoba w karierze Del Piero. Ma lepsza karierę, bo gra w jednym klubie cały czas. Tyle może, że ma czasem problemy z kontuzjami, ale jaki piłkarz ich nie ma (Roberto Carlos :wink: ). Ale też mam nadzieje że kariera Miccoliego potoczy sie tymi torami co Baggio.


srali muszki będzie wiosna
ForzaInter

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 80
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2003, 13:04

Jest on takze jednym z moich ulubionych zawodnikow. Pamietam jego wspaniale lata w Interze. Szkoda Szkoda. Gdyby tak chociaz poczekal do ME. Szkoda tez ze konczy kariere w tak przecietnym klubie.


Forza Ragazzi Fateci Sogniare
Inter Campeone
Obrazek
3d_man

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2003
Posty: 248
Rejestracja: 25 maja 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2003, 19:00

Baggio = jeden z ostatnich fenomenów w obiegu

Kolega ForzaInter wspomnial ze konczy kariere w przecietnym klubie :!: - wydaje mi sie ze wlasnie dlatego nie chce juz grac - po prostu w Brescii taki gwiazdor jak on jakie ma motywacje do gry ?? - przecierz jak Brescia w tym roku zapewnila sobie udzial w przyszlorocznej serieA na pare kolejek przed koncem sezonu to w miescie wszyscy sie radowali jakby wygrali scudetto :!: Drugim powodem moze byc rowniez zmiana trenera - w koncu stary Carletto dobrze znal sie z Baggio...

Gdyby go wziasc do np Chievo czy Perugii (ktore jako cel nie stawiaja sobie (oczywiscie nieoficjalnie) nie spasc do serieB tylko walke o puchar Uefa) wtedy wydaje mi sie ze pogralby przynajmniej jeszcze 2-3 lata bo nadal jest w dobrej kondycji fizycznej jak i psychicznej.

P.S.
oczywiscie mowimy o Roberto Baggio a nie pewnym Dino...

:D :P :D


la Lazio é il rifugio di noi sognatori...
di noi innamorati, poeti, cantori...
di noi che incendiamo e spegnamo la sete...
per quell'esplosione all'ennesima rete...
BianconeriFan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 340
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2003, 19:53

Byłaby to strata dla całej włoskiej ligi, a nie tylko zespołów, w których grał Roberto... R. Baggio, nie odchodź jeszcze :!:


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 29 lipca 2003, 22:12

Hmmm mógłby pograć jeszcze troche.....wielka strata, wielkiego geniusza.... :(


Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 31 lipca 2003, 11:01

DZIĘKI ROBERTO!!!!!!!!!!!!!
za wszystko...


JUVEFANE_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 555
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 31 lipca 2003, 11:13

szkoda ale ma też swoje lata ale zostawi za sobą wspaniałą karire piłkarską


JESTEM OSZUSTEM
ODPOWIEDZ