10 wschodzących gwiazd futbolu

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 09 marca 2009, 18:18

opublikowała dziś na swojej stronie nazwiska dziesięciu piłkarzy młodego pokolenia grających w klubach uczestniczących w Lidze Mistrzów, którzy jej zdaniem zasługują na miano wschodzących gwiazd futbolu.

Wschodzące gwiazdy futbolu według UEFA:

Sergio Aguero (Atletico Madryt)
Sergio Busquets (FC Barcelona)
Jonny Evans (Manchester United)
Hulk (FC Porto)
Hugo Lloris (Olympique Lyon)
Claudio Marchisio (Juventus Turyn)
Aaron Ramsey (Arsenal Londyn)
Giuseppe Rossi (Villarreal)
Davide Santon (Inter Mediolan)
Simao (Panathinaikos Ateny)

http://seriea.pl/index.php?strona=news&artykul=135513

To fajnie widzę, że 2 przedstawicieli Serie A jest :wink: . Jestem pod wrażeniem gry Santona ma 18 lat tyle lat co ja, a już ma zadatki na świetnego lewego defensora, szkoda że nie gra u nas, ale mamy za to świetnego Marchisio pokazał się ze świetnej strony w tegorocznej edycji LM :wink: gdyby Seba i De Ceglie grali więcej, kto wie może i dla nich znalazłoby się miejsce. Myślę, że w kolejnej edycji LM na takie wyróżnienie może zapracować Ariaudo, jeśli dalej będzie się tak rozwijać :wink: . Jak widać warto stawiać na młodych, takie wyróżnienia to dla klubu i jego kibiców powód do wielkiej dumy i bodziec do ciężkiej pracy z młodymi :wink: .


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 09 marca 2009, 18:54

Szczerze mówiąc przed sezonem więcej obiecywałem sobie po Giovinco i De Ceglie, sądziłem że Marchisio będzie grał najmniej. Tymczasem Claudio przebojem walczy o pierwszy skład i jeździ co mecz na tyłku. Sądzę że rozwija się prawidłowo i mam nadzieję że będziemy mieli z niego w przyszłości mega dużo pożytku.


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 09 marca 2009, 19:02

A ja wierze, że w De Cegile, Marchisio i Giovinco. Każdy z nich ma wielki talent. A w kolejce pozostaje Ariaudo. Należy nie zapominać o uniwersalnym Criscito, który może grac na lewej i środku obrony.

W sparingach przed sezonowych nieźle sprawował się Fausto Rossi. Wiadomo jak sobie radzi w Empoli?

I może w skrócie o Giovinco Juniorze, Daudzie i Ekdalu?
Byłbym wdzięczny.

Z podanych zawodników zachwyca Aguero w Atletico i Evans w MU. Którego już chce podkupic Milan.

Nie widziałem w akcji egzotycznego Simao i napastnika Porto- Hulka. Widuje go tylko na liście strzelców bramek.. Podoba mi się też jego przydomek. Hulk Slash ! :wink:

Dziwi mnie bardzo, że Claudio jest postrzegany przez media, jako większy talent niż Giovinco. Ale może decydują o tym częstsze występy.


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 09 marca 2009, 19:06

Juventino90 pisze:
Dziwi mnie bardzo, że Claudio jest postrzegany przez media, jako większy talent niż Giovinco. Ale może decydują o tym częstsze występy.
Może i tak, ale jak Seba dostawał szansę to wielkiej rewelacyjnie nie grał, może dlatego że rzadko ma szansę występów. A Marchisio jak narazie bdb sobie poczyna.


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 09 marca 2009, 19:34

Juventino90 pisze:W sparingach przed sezonowych nieźle sprawował się Fausto Rossi. Wiadomo jak sobie radzi w Empoli?
A on przypadkiem nie gra w primaverze?

Dobrze, że Marchisio dostaje tak dużo szans. Też myślałem, że to Giovinco i De Ceglie będą grać, a tu taka niespodzianka.


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 09 marca 2009, 19:42

darek pisze:
Juventino90 pisze:W sparingach przed sezonowych nieźle sprawował się Fausto Rossi. Wiadomo jak sobie radzi w Empoli?
A on przypadkiem nie gra w primaverze?
Tak Fausto Rossi gra w Primaverze, Juventino 90 zapewno chodziło Ci o Cristiano Pasquato :smile: , bo świetnie grał w sparach przed sezonem i poszedł do Empoli, jak narazie nie wiem co z nim, wiem, że na początku pare goli strzelił, w tym w wolnego niczym Del Piero :-D .


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 09 marca 2009, 19:45

Nie.. Chodziło mi o Rossiego, ale jestem lekkoduchem i zapomniałem, że Rossi rzeczywiście gra w Empoli, ale.. u mnie w managerze gdzie jest wypożyczony.

Masz ci los !

A co do wymienionych piłkarzy. Dlaczego nie mamy tutaj rodowitego Włocha Mario Balloteliego?

A co do Rossiego, już wiele razy pisałem, że zdecydowanie wolałbym jego w Juventusie niż Cassano czy Floccariego.
Jednak na tą chwile napastnik jest nam zbędny.


Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 marca 2009, 20:10

Bardzo cieszy mnie widok zawodnika w Juve w tym prestiżowym rankingu UEFA. Marchisio to naprawdę przyszłość i liczę, że będzie drugim Tacchinardim. Chciałbym, aby na szerokie wody wypłynęli też m.in. Ariaudo, wspomniany Rossi, czy Iaqo Falque i Ekdal. Miejmy nadzieję, że będziemy jeszcze mieli z nich uciechę. FORZA JUVENTUS


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 marca 2009, 20:58

Ciekawe zestawienie. Dziwi mnie brak Bojana Krkicia.Ten chłopak jest rewelacyjny... Ma 18 lat, a często występuje w podstawowym składzie Barcy.
Raczej nie powinna tutaj dziwić obencność Sergio Aguero, Ramsey'eya, Rossi'ego oraz naszego Claudio. Bo grają naprawde rewelacyjnie. Do tej pory pamiętam jak podczas meczu z Arsenalem(Emirates Cup), Ramsey przechodził naszą pomoc i obrone jak chciał.
Hulk? Lloris? Mało mi mówią te nazwiska...


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 marca 2009, 21:52

KU-bra pisze:Ciekawe zestawienie. Dziwi mnie brak Bojana Krkicia.Ten chłopak jest rewelacyjny... Ma 18 lat, a często występuje w podstawowym składzie Barcy.
A to ciekawe, bo z tego co wiem to nawet nie grywa ogonów w lidze, a przynajmniej rzadko. Grywa tylko w Copa de la Rey, ale to jest na dobra sprawe kilka meczy w sezonie.
A co do tego, że ma wielki talent to się zgadzam. Gdy do barcelony przejdzie latem ktos z 4 Silva/Ribery/Villa/Benzema (a na 98% ktoś przyjdzie z tych gwiazd) Krikic odejdzie.


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 marca 2009, 22:39

stahoo pisze:
KU-bra pisze:(...)
A to ciekawe, bo z tego co wiem to nawet nie grywa ogonów w lidze, a przynajmniej rzadko. Grywa tylko w Copa de la Rey, ale to jest na dobra sprawe kilka meczy w sezonie.
Z tego co się orientuje to grał w ok 5 meczach w podstawowym składzie(osobiście widziałem go w dwóch...) Barcy w lidzie, a ponad 10 w ogóle. Za to tak jak piszesz w pucharze gra częściej i chyba nawet strzelił kilka bramek jeżeli się nie myle... :think:


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 10 marca 2009, 07:00

Hmm... może na początku sezonu. Mi chodzi o ostatnie kilkanaście meczy Barcelony. :wink:


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 10 marca 2009, 11:37

Fajnie, że na tej liście jest Claudio Marchisio, dziwi mnie tylko fakt, że znajduje się tam Simao, z Panathinaikosu Ateny.


Drughi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 grudnia 2007
Posty: 71
Rejestracja: 25 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 10 marca 2009, 11:50

Coś dla fanów FM'a. :)



Brak litości, absolutne lekceważenie wszelkich wartości wskazują na człowieka, który uważa siebie za jedyne prawo, wręcz za boga.
kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 10 marca 2009, 12:11

Drughi pisze:Coś dla fanów FM'a. :)

Co chciałeś powiedzieć poprzez "coś dla fanów Fm'a" ??
Jeżeli dla Ciebie Vela nie jest talentem to nie mam więcej pytań...Btw. Gol Eduardo :bravo: widział ktoś coś takiego kiedyś ?


Obrazek
ODPOWIEDZ