Wszystko o FC Genoa 1893

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Nadziej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 948
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 07 marca 2009, 18:56

W tym temacie pisac bedziemy o klubie z Genui i jego meczach.

Moze zaczne. Kilka szybkich refleksji po pierwszej polowie spotkania Genui z Interem Mediolan. W oczy rzucaja sie trzy kwestie. Pierwsza to fenomenalna postawa Julio Cesara, ktory to kilkukrotnie ratowal mediolanczykow przed utrata gola. Druga to dominacja gospodarzy i ich fenomenalna postawa, szczegolnie w konstruowaniu akcji. Trzecia natomiast to krzywdzenie Geniu przez sedziego, ktory to fakt nie wymaga uzasadnienia. Jesli inter wygra ten mecz to beda to kolejne 3 punkty, na ktore nie zasluzyl postawa na boisku. No ale poczekajmy na druga polowe. Mam nadzieje, ze gospodarze udowodnia swoja przewage zdobyciem bramki (bramek).
Ostatnio zmieniony 22 marca 2009, 13:49 przez Nadziej, łącznie zmieniany 1 raz.


Make friends for life or make hardcore enemies!
Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 07 marca 2009, 19:52

Fenrir pisze:Trzecia natomiast to krzywdzenie Geniu przez sedziego, ktory to fakt nie wymaga uzasadnienia.


A mógłbyś napisać o jakie krzywdzenie chodzi? bo niestety meczu nie oglądałem.


"Przed meczem wiedzieliśmy, że BATE będzie grać w ten sposób, a i tak nas zaskoczyli." - Claudio Ranieri
KINIEK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 sierpnia 2004
Posty: 224
Rejestracja: 30 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 07 marca 2009, 19:57

Okoni pisze:
Fenrir pisze:Trzecia natomiast to krzywdzenie Geniu przez sedziego, ktory to fakt nie wymaga uzasadnienia.


A mógłbyś napisać o jakie krzywdzenie chodzi? bo niestety meczu nie oglądałem.
Pewnie chodzi o sytuację w której balotelli strzelił bramkę której tak naprawdę nie strzelił, piłka nie przekroczyła linii bramkowej całym obwodem, no ale sędziowie mylą się oczywiście TYLKO na korzyść JUVE.

A tak poza tym to Inter nie zagrał niczego specjalnego, Genoa panowała przez większy czas na boisku, gdyby nie ich nieudolność przy wykonywaniu ostatnich podań to może zgarnęli by chociaż 1 pkt, bo Inter był spokojnie do pokonania. Miejmy nadzieję że nasi ulubieńcy w środę zagrają równie miszczowsko.
Ostatnio zmieniony 07 marca 2009, 20:04 przez KINIEK, łącznie zmieniany 1 raz.


Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 07 marca 2009, 19:58

Mimo, że to było pisane po pierwszej połowie to sprawdziło się po drugiej. Przy drugiej bramce interu, piłka nie przekroczyła linii bramkowej. :angry:


Grajas

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 marca 2009
Posty: 1
Rejestracja: 07 marca 2009

Nieprzeczytany post 07 marca 2009, 20:07

Widzę że skoro zamknęli temat o Interze ,to ktoś postanowił założyć temat o FC Genui,by wylewać swą frustracje. :rotfl:


http://img17.imageshack.us/my.php?image=gol.png


JuveR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 662
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 07 marca 2009, 20:07

Teraz już wiemy dlaczego to inter prowadzi w tabeli a nie Juve :? oni nawet jak nic nie grają to zdobywają 3 punkty... Szkoda, bo liczyłem że odrobimy kilka punkcików.
FORZA JUVE! :happy:
Ostatnio zmieniony 07 marca 2009, 20:11 przez JuveR, łącznie zmieniany 1 raz.


MarioG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2005
Posty: 112
Rejestracja: 07 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 marca 2009, 20:10

bez jaj, interu nie lubie jak kazdy, ale pilka przekroczyla linie calym obwodem - przynajmniej na powtorce z gory bylo to widac. Nie zmienia to faktu ze inter gral bardzo slabo i teoretycznie nie zasluzyl nawet na remis. Mecz mozna skrocic do powiedzenia ze to Genoa grala w pilke a inter strzelal gole :]


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 07 marca 2009, 20:10

Gol dla interu był, to niepodważalne, bardziej frustruje mnie sposób w jaki on padł i totalnie frajerskie zachowanie defensywy Genui, z przebiegu meczu byli zespołem lepszym jak dla mnie od interu i nie zasłużyli na porażkę, ale cóż taka piłka.
Bardzo pozytywnie spisał się w tym meczu Criscito, za rok wypada go przywrócić do kadry.


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 08 marca 2009, 12:25

Mi się też bardzo gra naszego Domenico podobała :wink: Marchionni i Grygera mogliby się uczyć jak centrować dokładnie w pole karne. W obronie jak 1 na 1 z MArio grał całkiem przyzwoicie sobie radził.

Criscito - 6.5: The left winger put in a fighting performance and was good on the flank. Plenty of play came through that channel and he handled it perfectly. Criscito attacked the spaces well, put in some dangerous crossing and was always a threat. He fought back when losing posssession and gave his best.

Dobrą notę dostał, ale z 7 mógłby dostać :P .


Buczus_JuveFan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2007
Posty: 391
Rejestracja: 09 lutego 2007

Nieprzeczytany post 08 marca 2009, 13:28

Tak to prawda, oglądałem cały mecz Domenico zagrał bardzo pewnie i co najważniejsze jego wrzutki były celne. W sumie to trochę się zdziwiłem, że zagrał tak dobrze na tej lewej flance, gdyż ja bym go w Juve widział u boku Chielliniego, jako takiego szybkiego i zwinnego środkowego, który swoim podaniem może świetnie rozpocząć kontrę dla Juve, ew. nawet i rozegrać piłkę w ofensywie, wziąść tym samym ciężar gry na swoje barki.

Criscito baaaaardzo chce z powrotem, obok De Ceglie Marchisio, Giovinco no i całkiem prawdopodobne Ariaudo mogą wyrosnąć na Juventinich z prawdziwego zdarzenia.

DOMENICO WRACAJ DO NAS PO SEZONIE... MIIIGIIIIEEEM ! :-D :-D :-D


Globusik

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2007
Posty: 155
Rejestracja: 16 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 08 marca 2009, 13:30

Jak zobaczyłem, że założyliście temat ten to myślałem, że padnę ze śmiechu :lol: Ciekawe czy po każdym meczu Interu będziecie zakładać kolejny zanim administratorzy odblokują "Wszystko o Interze Mediolan" :smile:

Bramki sam nie byłem pewien ale po powtórkach nie ma nawet co gdybać, że jej nie było :roll: Genoa walczyła dzielnie z Interem i nie raz Julio Cesar musiał ratować Nerazzurrich przed stratą bramki ale na szczęście wygrywają Ci którzy strzelają bramki ;) Ci którzy piszą tutaj o wielkiej przewadze Genui chyba oglądali inny mecz :roll: Co prawda mieli oni optyczną przewagę ale bez przesady panowie! Oglądałem wczoraj Inter i Juventus i stwierdziłem, ze Seria A stoi w tym momencie na bardzo niskim poziomie :/ Mecze są strasznie bezbarwne i gdy przypominam sobie lata w których Milan, Inter i Juve dochodziły do półfinałów, finałów LM to boje się, że te czasy szybko nie wrócą :?


Forza Inter! Forza Nerazzurri ;)
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 08 marca 2009, 13:42

Globusik pisze:Jak zobaczyłem, że założyliście temat ten to myślałem, że padnę ze śmiechu :lol: Ciekawe czy po każdym meczu Interu będziecie zakładać kolejny zanim administratorzy odblokują "Wszystko o Interze Mediolan" :smile:
Subolg(pozdr od uzytkowanika LFFu :D) widze ze nie jestem osamotniony z takimi wrazeniami, ja tez mialem dziwne przeczucia ze bardziej w tym temacie bedzie chodzic o Inter niz o Genue. No ale coż takie czasy, wiekszy procent interesuje sie bardziej Interem niż Juventusem... ehh


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 08 marca 2009, 14:17

Tak, jak zwykle sędziowie "gwiżdżą" na korzyść Juventusu. Genoa została pokrzywdzona, gdy arbiter uznał bramkę Balotteliego. Widziałem pare akcji Domenico z ostatniego meczu i rzeczywiści niektóre wrzutki ma nieprzeciętne. Rośnie nam talent. Bez wątpienia.


January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 08 marca 2009, 14:45

inter wygrał mecz i nie ma co marudzić, a zakładanie tematu tylko z tego powodu jest żałosne...

Wszystko o Fiorentinie już jest, to potem kolejny temat to będzie : "Wszystko o Reggina Calcio"? :roll:


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
Raaja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 158
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 08 marca 2009, 15:19

Co do bramki , to według mnie żeby padła bramka piłka musi minąć CALYM OBWODEM linie ,a jak widać na zdjęciu piłka nie minęła całym obwodem , wiec bramka NIE POWINNA ZOSTAĆ UZNANA !!


ODPOWIEDZ