We Włoszech pomarańczowa alternatywa

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 23 lutego 2009, 21:45

mateo369 pisze:ja słyszałem że to ma być 10 minut a z tymi 5-6 zawodnikami to masz oczywiście racje ale przecież wystarczy że 2 piłkarzy jednej drużyny dostanie w ciągu 2-3 minut (a to już jest jak najbardziej realne) i przez 7-8 kolejnych grają 11 na 9 a to już robi dużą różnice. Zresztą skoro już teraz często są kontrowersje czy zawodnik powinien dostać zółtą czy czerwoną kartkę to pomyśl co się będzie działo w przypadku 3 możliwości, na podstawie jakich wytycznych sędzia będzie mógł dać pomarańczową kartke i wyrzucić zawodnika na 10 minut a na jakiej podstawie dać czerwoną i wyrzucić go całkiem. Takie rozwiązanie jeszcze bardziej sprzyjałoby korupcji a tego podobno nie chcemy
Oczywiscie, ja nigdzie nie napisalem, ze popieram ta inicjatywe, odpowiedzialem tylko na, moim zdaniem, bezpodstawne obawy o wyrzucenie w malych odstepach czasu 5-6 zawodnikow jednej druzyny z boiska. Ewentualne wprowadzenie pomaranczowych kartek musialoby zostac najpierw dobrze przetestowane, szczerze watpie, ze dojdzie do wprowadzenia takiego rozwiazania.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 23 lutego 2009, 21:49

Dla mnie idiotyczny pomysł, który nic nie wniesie dobrego. Problemem nie jest metoda karania graczy, tylko omylność sędziów. To głownie przez ich błedy sa kontrowersje.
A pomarańczowa kartka, kary 5 minutowe i inne duperele spowodowałyby zmiany piłki nożnej, moim zdaniem na gorszą. Może jeszcze wprowadzic zmiany hokejowe co by sie gracze nie przemęczali?


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 23 lutego 2009, 23:08

stahoo pisze:Dla mnie idiotyczny pomysł, który nic nie wniesie dobrego. Problemem nie jest metoda karania graczy, tylko omylność sędziów. To głownie przez ich błedy sa kontrowersje.
A pomarańczowa kartka, kary 5 minutowe i inne duperele spowodowałyby zmiany piłki nożnej, moim zdaniem na gorszą. Może jeszcze wprowadzic zmiany hokejowe co by sie gracze nie przemęczali?
Swieta prawda... moze jeszcze wprowadzic limit czasu ktory odlicza ile druzyna moze przytrzymac sie przy pilce, albo wogole ilosc podan po ktorych trzeba oddac strzal. :lol:


Karol_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 188
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 24 lutego 2009, 20:15

Oglondają dziś wiadomoście w TVP 1 o godzinie 19:30 mówili o pomarańczowych kartkach właśnie ale tagże o 20 minutowej przerwie między połowami oraz dodatkowymi 2 sędziami którzy będą zajmować sie tym co się dzieje w polu karnym i właśnie ma być to testowane w Serie A


Obrazek
.::::::FORZA JUVE::::::.
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 lutego 2009, 21:30

20 minutowa przerwa, jeżeli miałaby coś zmienić (wieksze bezpieczeństwo zdrowia zawodników) to moze być.

Zmiany jakie ja bym wprowadził to możliwość oglądanie powtórek przez arbitra technicznego, ewentualnie wprowadzenie 2 technicznego, który by był tylko od oceny sytuacji na podstawie transmisji tv. Kontaktowaliby się za pomocą mikrofonów i słuchawek (tak jak teraz) więc nie byłoby duzych przerw w grze, maksymalnie 1-2 minutowe.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 24 lutego 2009, 21:43

stahoo pisze:Dla mnie idiotyczny pomysł, który nic nie wniesie dobrego. Problemem nie jest metoda karania graczy, tylko omylność sędziów. To głownie przez ich błedy sa kontrowersje.
A pomarańczowa kartka, kary 5 minutowe i inne duperele spowodowałyby zmiany piłki nożnej, moim zdaniem na gorszą. Może jeszcze wprowadzic zmiany hokejowe co by sie gracze nie przemęczali?
Nic dodać, nic ująć. Zawsze miałem Collinę za rozsądnego faceta, ale po czymś takim... :roll:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
ODPOWIEDZ