Brazylia-Włochy, Lippi powołał

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 11 lutego 2009, 07:08

jakiś skrót panowie poproszę ?

ed: już mam



Obrazek
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 lutego 2009, 09:42

Lord_ Juve pisze:Tak się zastanawiam...może z Pirlo jest coś nie tak? Włosi niestety grają padake...szkoda tej bramki Grosso...wszystko mogloby się potoczyć inaczej, mimo wszystko, minimalny spalony był.
spalonego nie bylo...marcelo byl blizej bramkarza niz grosso


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 11 lutego 2009, 09:50

Jak dla mnie Włosi nie istnieli fakt mieli swoje okazje... Super zagrał Rossi chłopak ma wielki potencjał. Bramka Robinho miód! Ładnie pojechał obrońców.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Fred_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2008
Posty: 173
Rejestracja: 14 listopada 2008

Nieprzeczytany post 11 lutego 2009, 10:08

Grosso jeszcze fajnie zagrał,mi w tym meczu brakowało Del Piero hm moze troche Tottiego ale De Rossi według mnie bedzie godnym jego nastepca :-D za to Cannavaro coraz bardziej mnie nie przekonuje
No ale jak to włosi oni dopiero dobrze zaczynaja grac na turnieju


lukasz9013

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 162
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 lutego 2009, 10:16

Ale Pirlo zwalił przy drugiej bramce, aż żal żeby tak klasowy piłkarz jak Pirlo zachował się niedoświadczony, młody zawodnik


Obrazek

Spokój to kłamstwo. Jest tylko pasja.
Dzięki pasji osiągam siłę.
Dzięki sile osiągam potęgę.
Dzięki potędze osiągam zwycięstwo.
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 11 lutego 2009, 10:35

gdyby wlosi odniesli jakis fuksiarski remis - pomysleliby ze wszystko jest w porzadku a tak to taka porazka da do myslenia. zobacza ze trzeba cos zmienic. jezeli to ma wplynac na pozniejsza dobra gre to lepiej ze przegrali ;P


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 11 lutego 2009, 10:37

Niestety zasłużona porażka Italii. Brazylia była lepsza w każdym aspekcie gry, pokonali nas techniką i szybkością gry, ewidentnie motorycnzie byli lepsi. Szkoda nie uznanej bramki Grosso, moim zdnaiem nie było spalonego. ,,Mała'' asysta Legro przy 1 golu. 2 bramka to kabaret, Robinho ich pożarł :roll:
2 połowa bardziej wyrównana, wręcz ze wskazaniem na Włochów. Szkoda, że nic nie wpadło, zwłaszcza ,,100tka'' Toniego.
Camor nie najlepiej, ale parę piłek posłał dobrych. Widać brak gry. Buffona za bramki nie ma co winić.

Grosso, dlaczego taki obrońca nie może grać w Juventusie :doh:


Obrazek
Molek big fun juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 584
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 11 lutego 2009, 11:57

Dragon pisze: Grosso, dlaczego taki obrońca nie może grać w Juventusie :doh:
Bo gra w Olimpique :P A jeżeli dobrze pamiętam to kiedyś były plotki o zatrudnienu Grosso , a może to Oddo był :think: Ważne jest to , że Ci dwaj obrońcy by nam się przydali . Bo między nimi a naszymi bocznymi obrońcami jest wieeeeeelka przepaść


Czy wygrywasz czy nie i tak kocham Cię , Juve w mym sercu na dobre i złe
Obrazek
goly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2007
Posty: 513
Rejestracja: 28 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 11 lutego 2009, 12:36

Tak, Brazylia była zdecydowanie lepszym zespołem. Robinho to geniusz, ale na własne życzenie przekreślił swoje szanse na najlepszego piłkarza przechodząc do przeciętnego Man City. Elano również zrobił na mnie duże wrażenie, zawsze go podziwiałem.
Włosi kompletnie bez pomysłu na grę. Nasi piłkarze zagrali...przyzwoicie. Najlepiej Camor i Buffon. Camoranesi zagrał krótko ale pokazał kilka ładnych zagrań, będzie nam bardzo pomocny w meczu z Sampdorią. Zastanawiam się tylko co tam robił Pepe? Przecież to przeciętniak jakich wiele w Italii, równie dobrze w jego miejsce Lippi mógł powołać Giovinco.
Trzeba wyciągnąć wnioski i spojrzeć na to z innej strony, zimny prysznic powinien dobrze zrobić mistrzom świata.


mrowka423

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2006
Posty: 203
Rejestracja: 12 marca 2006

Nieprzeczytany post 11 lutego 2009, 13:22

Molek big fun juve pisze:A jeżeli dobrze pamiętam to kiedyś były plotki o zatrudnienu Grosso , a może to Oddo był :think: Ważne jest to , że Ci dwaj obrońcy by nam się przydali . Bo między nimi a naszymi bocznymi obrońcami jest wieeeeeelka przepaść
Dla mnie to między Grosso a Oddo też jest duża różnica. Grosso to boczny obrońca spełniający wszystkie wymogi konieczne do gry na tej pozycji. A Oddo.... raz zagra bardzo dobrze, raz przeciętnie. Niestabilny jest według mnie. a i czasami robi głupie błędy, które u Grosso (wiem, że grają po innych stronach boiska) nie mają miejsca.


pawełek89

Romanista
Romanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 stycznia 2009
Posty: 241
Rejestracja: 26 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 11 lutego 2009, 13:31

Niestety mecz zaczolem ogladac od 7minuty wiec nie widzialem tej nie uznanej bramki Grosso :roll: .Ogolnie mecz mogl sie podobac stal na wysokim poziomie szczegolnie pierwsza polowa spotkania,ktora byla pod dyktando niestety Brazylijczykow.Zal bylo patrzec na nie poradnych Wlochow :doh: .Fatalnie zachowanie Pirlo i to doprowadzilo do straty glupiej bramki.Nie wiem co po przerwie jeszcze Pirlo robil na boisku :think: .Wiecej spodziewalem sie po Gilardino! nic nie zagral.Padaka duet Udine Di Natale,Pepe.Za pierwsza polowe mozna pochwalic Grosso a za druga Rossiego i Toniego ktorzy starali sie odwrocic losy meczu.
Oby Mistrzowie Swiata wyciagneli wnioski.Dawno tak dobrze grajacej Brazylii nie widzialem.W czerwcu rewanz :wink:


Obrazek
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 11 lutego 2009, 13:48

Dragon pisze: Grosso, dlaczego taki obrońca nie może grać w Juventusie :doh:
Nie może ponieważ nasz spec od transferów widzi w 'nie do końca sprawnych' Molinaro i Grygerze coś czego my nie możemy dojrzeć od dwóch lat.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Tom A Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 160
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 11 lutego 2009, 14:07

Jest jeszcze niejaki Antonio Di Natale - obecnie piłkarz dużo lepszy od Alexa, choć w meczu z Brazylią był zupełnie niewidoczny.

No z takim sposobem myślenia daleko dojdziemy.....to może ja jako piłkarz amator też jestem lepszy od Alexa...tylko po prostu bywam niewidoczny w meczach....taka czapka niewidka :rotfl: :rotfl: :rotfl:


jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia, proszę nie ubieraj tego faktu w słowa...
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 11 lutego 2009, 14:15

Tom A Juve pisze:Jest jeszcze niejaki Antonio Di Natale - obecnie piłkarz dużo lepszy od Alexa, choć w meczu z Brazylią był zupełnie niewidoczny.

No z takim sposobem myślenia daleko dojdziemy.....to może ja jako piłkarz amator też jestem lepszy od Alexa...tylko po prostu bywam niewidoczny w meczach....taka czapka niewidka :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Nie wiem, czy zauważyłeś, czym przede wszystkim Brazylijczycy przewyższali Włochów we wczorajszym meczu.
Szybkością. Statyczny Alex nic do gry by w takim układzie nie wniósł.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Molek big fun juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 584
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 11 lutego 2009, 14:18

Łukasz pisze:
Tom A Juve pisze:Jest jeszcze niejaki Antonio Di Natale - obecnie piłkarz dużo lepszy od Alexa, choć w meczu z Brazylią był zupełnie niewidoczny.

No z takim sposobem myślenia daleko dojdziemy.....to może ja jako piłkarz amator też jestem lepszy od Alexa...tylko po prostu bywam niewidoczny w meczach....taka czapka niewidka :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Nie wiem, czy zauważyłeś, czym przede wszystkim Brazylijczycy przewyższali Włochów we wczorajszym meczu.
Szybkością. Statyczny Alex nic do gry by w takim układzie nie wniósł.
A Ty wiesz co znaczy statyczny ? Statyczny to jest Trezeguet , a Del Piero to nie wiem od kiedy :think:


Czy wygrywasz czy nie i tak kocham Cię , Juve w mym sercu na dobre i złe
Obrazek
ODPOWIEDZ