Piłkarskie oskary we Włoszech 2008r

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2009, 17:24

Slepy_Fan niestety ale bardziej przekonują mnie wyliczenia dzaksona88... Ibra nie zasłużył na tą nagrode jak dla mnie jest piłkarzem przereklamowanym chciałbym podkreślić, że za takiego uważałem go także w Juve.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
pletikosa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 października 2008
Posty: 39
Rejestracja: 04 października 2008

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2009, 18:30

nie zgadzam sie z poprzednikiem. dla mnie ibraa to czołowy napastnik na świecie. silny dobry technicznie tylko żeby charakter miał troche ....lepszy??


Slepy_fan

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2008
Posty: 121
Rejestracja: 14 września 2008

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2009, 19:09

dzakson88 pisze: Del Piero w statystykach, bramkostrzelnosci (vide 17/8 karne) i asystach? Nie wyszło co? :)
Co mi nie wyszło? Ja jestem slepy, czy Ty? bo na te kilka statystyk Del Piero wygrał jedną. Z resztą przypomnijmy, to nagroda za ROK, przez ROK, Del Piero strzelił raptem o jednego gola więcej. W całej reszcie, znowu przegrywa.
A, podaj no jeszcze te wielkie mecze Zlatana w tym sezonie, bo chciałbym skonfrontowac to z w/w przeze mnie spotkaniami Del Piero
Derby z jesieni? Masz konfrontację DP-Zlatan.

Co do karnych Ibry, to nie widzę powodu do umniejszania tego dokonania. Równie dobrze, możnaby odjąć bramki Del Piero z karnych z tego roku, tylko po co?
Z resztą, dwie można bez skrupułów zaliczyć jako zdobyte z gry, kiedy rywale wybijali po strzałach Zlatana piłkę ręką z lini bramkowej, co owocowało karnym i w konsekwencji golem. Tak było np z Parmą czy Romą.

Każdy ma swoje zdanie, nikogo na siłę przekonywać nie zamierzam, zaznaczę tylko, że Zlatan regularnie pokonuje DP w każdym rankingu w tym roku.

I btw, czy aby na pewno gra w Europie była brana pod uwagę podczas wyborów w tym plebiscycie?


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2009, 19:47

Cieszą wyróznienia dla naszych zawodników, jak najbardziej zasłużone. To nagroda za pracę i trud jaki wykonują. Trzeba tylko liczyć na to, że dalej będą kontynuować swoją pracę tak jak do tej pory a nawet i lepiej. Ale nie zagłębiajmy się w takie wyróznienia i nie róbmy znich ,,Zlotej Piłki''. Cały zespół musi wspiąć się na wyżyny i musimy zgarnąć jakieś trofea :twisted:


Obrazek
Machnes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 500
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2009, 20:54

Moim zdaniem Ibrahimovic w tym sezonie robi rzeczy niemożliwie. Jeszcze pol roku temu w życiu nie dałbym mu takiej nagrody. Ciągnie tą zmęczoną maszynę, która się nazywa Inter razem z Maiconem do przodu. DP był fantastyczny ale nie, aż tak. Ibrahimovic zasłużył na tą nagrodę.

Cieszy także nagroda dla Gigiego i Chielliniego :) Byli fantastyczni, Giorgio zapowiadał się na świetnego defensora i spełnił pokładane w nim nadzieje :) a to dopiero początek bo jego kariera rozwija się w błyskawicznym tempie i oby tak dalej :)


ODPOWIEDZ