Transferowe "wtopy" roku

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Capitan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2004
Posty: 181
Rejestracja: 26 lutego 2004

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2008, 09:45

Znalazłem dziś taki artykuł. Tak w ramach polemiki z zagorzałymi antyentuzjastami polityki transferowej Secco.

http://sport.wp.pl/wid,10709059,kat,172 ... omosc.html


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2008, 11:18

Chciałeś ładnie rozpocząć temat, ale... chyba ci nie wyszło. Wiesz co to polemika :?: to wymiana poglądów (słownik-> polemika spór, dyskusja, dysputa, kontrowersja w słowie a. w piśmie, na temat polit., nauk., społ., art. itp.) a twoja wypowiedź/ten news raczej za dużo do niej nie wnosi.
Ja też nie uważam że Secco to "zło", ba uważam nawet, że dotychczas zrobił więcej dobrego niż złego, ale argumentem na jego korzyść nie może być fakt, że inni robią większe wtopy. Swoją drogą gdyby Quaresma przed sezonem miał przyjść do Juventusu, podejrzewam że 80% ludzi na JP było by happy, chwaliło by Secco za dobrą decyzję, a potem wirtualnie nabijali na pal. Secco raz kupił Tiago, Almirona i Andrade, ale na tym moim zdaniem koniec jego "popisów"....


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Conrad JUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 294
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2008, 11:53

blaktorun nie zapominaj o Poulsenie bo on tez jest "swietnym magikiem " a co do Quaresmy tak samo jak z Tiago nie dali mu pograc to co mial pokazac


NA ZAWSZE JUVENTINO !!!
Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2008, 12:09

Conrad JUVE pisze:a co do Quaresmy tak samo jak z Tiago nie dali mu pograc to co mial pokazac

:lol: Yhyy... Tiago grał i co wyrabiał? Był beznadziejny, w tym sezonie zagrał parę przyzwoitych meczy i już "się odrodził". Jak zwykle wielce poszkodowany "Tiagus"
Na pewno Interowi nie można zarzucić transferu Quaresmy, bo przecież piłkarz to nietuzinkowy, ale czy tak naprawdę był potrzebny Interowi, który gra przecież bez skrzydłowych? Nie wiem. W każdym bądź razie takie plebiscyty trzeba traktować z przymróżeniem oka, ja osobiście nie wierzę w jego odrodzenie, ale czas aklimatyzacji może trwać w jego przypadku dłużej niż się wydaje tym bardziej, że kibice mu nie pomagają. W każdym bądź razie wina nie leży po stronie zarządu tylko piłkarza.


Obrazek
krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2008, 12:38

najwieksza wtopa transferową to uznam :
Poulsen do Juve
Quaresma do Interu (mi sie wydaje ze inter poprostu chcial go sprzatnosc juventusowi)
Shevczenko do Milanu - ten gosc nawet w Milanie nie potrafi grać już
Hleb do Barcelony - on tam praktycznie nie gra wiec nie wiemdalczego zostawił Arsenal


forzaragazzi

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2006
Posty: 166
Rejestracja: 14 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2008, 12:44

Inter miał grać od początku sezonu ze skrzydłowymi i jedynym nominalnym napastnikiem czyli "słynnym" ustawieniem 4-3-3. Nie przynosiło to dobrych rezultatów dlatego Mou powrócił do systemu z dwoma napadziorami. Nota bene identycznym co Mancini czyli "diamentem" ( np: Ancelotti ma chyba klapy na oczach bo ciągle preferuje swoją choinke ktorej kibice nie cierpią)

Quaresma co jak co ale dostawał szanse na gre. Jak dla mnie Q77 to jak na razie to porażka na całej linii. Jak wspomniałem na forum Interu: "A ten krzyżak. Myslałem ze to bedzie atut - srogo sie zawiodłem. Gosciu gra tak jakby nic innego nie miał do zaoferowania. Przypominam sobie mecz Interu w ktorym bedac niepilnowanym na 20 metrze na wprost bramki zamiast huknac z prostego podbicia to nasz czarodziej zastosował swoją wyborną technikę :płaczę: Nie musze chyba pisac z jakim skutkiem :x "
Z drugiej strony mozliwe ze gosciu nie przepracował w pełni okresu przygotowawczego jak nalezy i pozniej widzieliśmy tego skutki ( a na tym poziomie jakies zaniedbania szczególnie widać). Osobiście daje mu czas do konca sezonu na przekonanie mnie :wink:

Natomiast trudno miec pretensje do zarządów Inter i Juve poniewaz tacy piłkarze jak Almiron, Tiago, Mancini, Quaresma dobrze grali w swoich poprzednich klubach i mozna było oczekiwać po nich dobrej gry.


"Zanetti? Zanetti to człowiek legenda, który patrząc na ilość rozegranych spotkań powinien chyba odpocząć, ale odpoczynek jest dla niego zły. " J.Mourinho
cysiekchmiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2005
Posty: 87
Rejestracja: 17 września 2005

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2008, 12:57

krystiank pisze:najwieksza wtopa transferową to uznam :
Poulsen do Juve
Quaresma do Interu (mi sie wydaje ze inter poprostu chcial go sprzatnosc juventusowi)
Shevczenko do Milanu - ten gosc nawet w Milanie nie potrafi grać już
Hleb do Barcelony - on tam praktycznie nie gra wiec nie wiemdalczego zostawił Arsenal
zgadzam się z Tobą

a Hleb przeszedł do Barcelony bo "z Arsenalem by nic nie zdobył" i dla kasy- tak jak Henry


Chi non salta e neroazzurro
Chi non salta e rossonero ^^
Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2008, 13:01

Moi zawodnicy których zaliczyłbym do tego grona to:RQ77,Christian Poulsen,Amantino Mancini,Shevchenko i Vargas.
Poulsen,bo:leczy się,a jak grał to poniżej oczekiwań.
RQ77,bo:na razie nie wniósł nic do Interu i nie gra.Po prostu to chyba za trudna liga dla niego :think: W Porto był gwiazdą.
Mancini:Bardzo trudno w to uwierzyć,bo w Romie świetnie sobie radził.Tak czy inaczej nie zachwycił.
Szewa:miał być wielki powrót,co było i jest wiemy.Chyba najgorszy transfer.
Vargas:przycichło o nim.Miał być nowym talentem we Violi

Takie moje zdanie :wink: Pozdrawiam

EDIT:Wiem,że Poulsen świetnie grał w S04 i Sevilli,to nie był error Secco,po prostu ma kontuzję no i nie gra.Coś jak Andrade.Mimo tego,może się obudzi
Ostatnio zmieniony 31 grudnia 2008, 13:30 przez Il Storico, łącznie zmieniany 2 razy.


Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2008, 13:07

Taaaak , no i co , może jeszcze transfer Amauriego wam sie nie podoba ,ludzie , Poulsen będac zawodnikiem Sevilli dużo zagrał i dużo wygrał , przychodząc do nas , ludzie byli pesymistycznie do niego nastawieni , no ale co zrobic , jak WY wymagacie , Fabregasów itp itc. Poulsen nie bez powodu grał w Sevilli , ja osobiscie wierze , ze na wiosne , będzie grac swoje.

Najwieksza wtopa wg mnie to Quaresma , myślalem ze gosc będzie miec przebicie , ale niestety go nie ma :think:.

P.S. (wiem ze nikt Fabregasa nie wymienił , ale tak zapewne jest , drodzy użytkownicy)Czasami sie wypowiadam , ale widząc to jak piszecie o Poulsenie to krew zalewa, Almiron rozumiem , ale nie Poulsen.Tak tak , gdyby nie Secco , to byłby Alonso u nas , ale jest takie przysłowie "gdyby babcia miała wąsy , byłaby dziadkiem" :whistle:


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2008, 13:17

Poulsen świetnie grał w Sevilli, był pewny i skuteczny. Przychodząc do nas miał grać za Sissoko, czyli być typowym przecinakiem. Umożliwiałoby to wykorzystanie w 100% walczeności, przebojowości i nieustępliwości Momo. Każdy kto choc trochę się interesował La Ligą i widział mecze Sevilli dojdzie do podobnego wniosku- gdyby nie kontuzja Poulsen teraz by grał w pierwszej 11 i gdyby radziłby sobie tak jak w Sevilli to mielibyśmy świetny środek pola. No ale przecież Poulsen nie nazywa się Diego. Ach, zapomniałem o tym, a więc jest beznadziejny...


Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2008, 13:35

stahoo pisze:Poulsen świetnie grał w Sevilli, był pewny i skuteczny. Przychodząc do nas miał grać za Sissoko, czyli być typowym przecinakiem. Umożliwiałoby to wykorzystanie w 100% walczeności, przebojowości i nieustępliwości Momo. Każdy kto choc trochę się interesował La Ligą i widział mecze Sevilli dojdzie do podobnego wniosku- gdyby nie kontuzja Poulsen teraz by grał w pierwszej 11 i gdyby radziłby sobie tak jak w Sevilli to mielibyśmy świetny środek pola. No ale przecież Poulsen nie nazywa się Diego. Ach, zapomniałem o tym, a więc jest beznadziejny...
Dokładnie , gdyby był u nas Diego.... :smile:

Poulsen jest dobry , i mam nadzieje ze pokaże na co go stac , już niedługo.

Sry za off-top


zebol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2005
Posty: 545
Rejestracja: 01 lipca 2005

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2008, 13:43

Jak powiem tak :
Quaresma słabo gra myślałem ,że będzie świetnym graczem.
Mancini też miał być wzmocnieniem Interu ale klapa.
Shevchenko to już raczej jest koniec.
Poulsen słabo chociaż nie pokazał nic przez kontuzje jak pamiętam to posyłał niezłe długie piłki.


Juve jesteś drużyną naszych serc na boisku jedenastu bohaterów wygraj niemożliwe i do przodu idz A my pójdziemy za tobą!!!
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2008, 13:52

Wielu graczy grających w wielkich klubach odchodzi z nich by zdobyc to o czym zawsze marzyli np. LM. Jednak świetnie grając w dotychczasowym swoim klubie np. Quaresma w Porto, nie umie się odnaleść w nowej rzeczywistości jaką jest liga włoska.
Hleb, poszedł do Barcy, po co? Chyba tylko po to żeby zarobić trochę więcej "hajsu". Nic nie gra i wątpie aby wrócił do takiej formy jaką pokazywał w Arsenalu.


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
zebol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2005
Posty: 545
Rejestracja: 01 lipca 2005

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2008, 13:58

http://sport.wp.pl/wid,10710134,kat,172 ... omosc.html
Niewiem co powiecie na to jak Amauriego tutaj potraktowali :angry: chyba obok Robinho najbardziej udany transfer tego roku.
A tu takie coś odwala ten magazyn France Football. :rotfl: Żenada :rotfl:


Juve jesteś drużyną naszych serc na boisku jedenastu bohaterów wygraj niemożliwe i do przodu idz A my pójdziemy za tobą!!!
Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2008, 14:07

Czy oni są poważni?3/10?Toż to ocena na poziomie Bravo Sport :!: Normalnie brak słów :rotfl: :angry: Nic więcej nie mówię.Ten kto ten ranking układał musiał być niezły.....


ODPOWIEDZ