Transferowe "wtopy" roku

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2008, 14:15

Il Tifoso pisze:Czy oni są poważni?3/10?Toż to ocena na poziomie Bravo Sport :!:

To mogą wiedzieć tylko czytelnicy tego pisma :lol: 8)
Olejcie ten ranking i już, po co się przejmować takimi pierdołami.

Dziwne, że teraz tak wielu chwali Poulsena. Faktycznie może aż tak tragicznie nie grał jak niektórzy piszą, ale też niczego wielkiego nie pokazał. Oczekiwanie wokół jego osoby były z pewnością dużo większe gdy nie udało nam się sprowadzić Alonso, czy innego Diego. Piłkarzy, którzy są bardziej konstruktywni niż Duńczyk, który okazuje się "przecinakiem" typu Sissoko.


Obrazek
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2008, 14:20

Ludzie to jest chore jakis tam Quaresma ktory gra mniej niz gralby jakis chlopak z podworka ma 4/10 a Amauri 3/10 dobrze ze chociaz WP go docenilo i sie zdziwilo ;)

A co do Poulsena nie wyrokujmy teraz kto go chwali czy linczuje, trzeba poczekac na ocena na po sezonie, wedlug mnie poki co nie pokazal sie ani ze zlej ani z dobrej strony wiec chce zobaczyc jak bedzie gral po kontuzji i wtedy zawyrokuje, ale jak wiadomo wiekszosc tu w goracej wodzie kąpana :)


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2008, 14:40

Niasty pisze:przecinakiem" typu Sissoko.
Sissoko nie ejst typowym przecinakiem. To prawda, że ma dużo odbiorów ale często na połowie rywala i często gra za nerwowo i niespokojnie. Czasem przeprowadza rajdy i gubi piłki. Tzw potocznie "przecinak" to typowy defensywny pomocnik, grający przed obrońcami. Można powiedzieć, ze piąty obrońca. To własnie grał Poulsen w Sevilli. Był jedynm z wyrózniających się defensywnych garczy La Ligi. ;)


szczerbi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 października 2005
Posty: 289
Rejestracja: 06 października 2005

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2008, 15:05

Jednakże Poulsen potradi dobrze podawać i strzelać. W Juventusie zdążył już popisać się prostopadłymi podaniami, a oprócz tego rozpoczynał też akcje. Czekam z niecierpliwością na jego powrót. Wie ktoś do kiedy pauzuje?

Żebym nie dostał kartki, to udzielę się w głównym temacie: Quaresma najbardziej zawiódł spośród sprowadzonych graczy do Serie A w letnim mercato. Shevchenko też gra poniżej oczekiwań, ale dostaje więcej szans na grę w Milanie niż Ricardo w Interze.
W Juventusie nie było latem niewypałów. Nie wliczam do tego Ekdala, który nie jest profesjonalnym graczem. Amauri bramkostrzelny, chociaż gra pozostawia trochę do życzenia, Maninnger bardzo podoba mi się jako bramkarz, traci bardzo mało goli. Buffon będzie musiał walczyć o miejsce w składzie, bo w kończącym się roku 2008 wg mnie nie był w najlepszej formie. Mellberg również okazał się bardzo dobrym nabytkiem, za darmo, a prezentuje wysoki poziom, jak na klasowego obrońcę przystało. Marchisio rozkwita coraz szybciej, już prezentuje europejski poziom. Podobnie De Ceglie i Giovinco, ale Sebastian musi czekać cierpliwie. Trzeba przypomnieć, że Del Piero początek w Juve miał chyba taki sam, wystąpił w kilku meczach, a kim jest teraz?
W każdym razie, cieszmy się, że "wtopy roku" nie dotyczą naszego ulubionego Juventusu :-)


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2008, 16:51

Buffon będzie musiał walczyć o miejsce w składzie, bo w kończącym się roku 2008 wg mnie nie był w najlepszej formie
Chodzi Ci o przekrój całego roku 2008?
Jeśli tak, to idź się zastrzel.


Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2008, 16:52

Coby nie mówić absolutna wtopa roku jest Quaresma, wyglada na to ze gośc nie potrafi przebić się w klubacg klasy swiatowej. (swego czasu był przeciez i w Barcelonie)
Co do Poulsena to wierzę że jak się wyleczy to pokaże na co go stać bo nie grał źle na początku sezonu... tylko kiedy w końcu wróci on do gry :think:


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
szczerbi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 października 2005
Posty: 289
Rejestracja: 06 października 2005

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2008, 17:17

Negri pisze:
Buffon będzie musiał walczyć o miejsce w składzie, bo w kończącym się roku 2008 wg mnie nie był w najlepszej formie
Chodzi Ci o przekrój całego roku 2008?
Jeśli tak, to idź się zastrzel.
Nie wiem o co ci chodzi. Czy ja napisałem coś w stylu, że Gigi jest totalnie bez formy? Dałem do zrozumienia, że Buffon w minionych latach grał trochę lepiej i jego obecna forma (nie mówię, że zła) jest porównywalna do obecnej Manningera. Ale jak widać niektórzy nie potrafią bardziej pomyśleć. Chyba, że to ja nie potrafię myśleć i jednak w moich słowach jest napisane coś nie tak, w takim razie przepraszam.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2008, 17:55

O troche gorszej dyspozycji Buffona przed kontuzją mówiłem już pare miesięcy temu. Przytrafiały mu się drobne błędy (w tym pare na Euro). Zobaczymy jak to będzie, gdy Gigi wróci. Jestem w 99% przekonany, że po 1-2 meczach wejdzie do pierwszej 11. I wtedy sie wszystko okaże. Moim zdaniem Ranieri go bedzie wystawiac nawet za samo nazwisko, chociaz mam andzieje, że szybko odbuduje forme i będzie tym, kim był dla nas przez pare ostatnich lat.

A komenty typu "Buffon jest najlepsiejszy i nikt sie z nim nie równa" czy "Casillias? Van der Saar kim oni sa w porównaniu do Buffona?" to naprawde sa poniżej poziomu tego forum... Zaczyna się taka Buffoniada, jaka miała/ma miejsce z Del Piero. Niezaleznie jak gra i tak jest "najlepszy"... ;)


Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2008, 18:46

stahoo pisze:
Niasty pisze:przecinakiem" typu Sissoko.
Sissoko nie ejst typowym przecinakiem. To prawda, że ma dużo odbiorów ale często na połowie rywala i często gra za nerwowo i niespokojnie. Czasem przeprowadza rajdy i gubi piłki. Tzw potocznie "przecinak" to typowy defensywny pomocnik, grający przed obrońcami. Można powiedzieć, ze piąty obrońca. To własnie grał Poulsen w Sevilli. Był jedynm z wyrózniających się defensywnych garczy La Ligi. ;)

Zależy jak kto na to patrzy. Sissoko ma głównie zadania defensywne, działa w destrukcji, często gra ostro, czasem fair czasem nie. Fakt czasem zagra długą piłkę do napastników, ruszy do przodu, ale to nie zmienia faktu, że dla mnie jest głównie od destrukcji.
O troche gorszej dyspozycji Buffona przed kontuzją mówiłem już pare miesięcy temu. Przytrafiały mu się drobne błędy (w tym pare na Euro).

Ja zanotowałem tylko błąd w meczu z Palermo, chyba, że coś przeoczyłem? :)


Obrazek
Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2008, 19:03

Dałem do zrozumienia, że Buffon w minionych latach grał trochę lepiej i jego obecna forma (nie mówię, że zła) jest porównywalna do obecnej Manningera
Skąd wiesz jaką Gigi ma formę, skoro nie grał?
O troche gorszej dyspozycji Buffona przed kontuzją mówiłem już pare miesięcy temu
Ok, ale dla mnie nadal pozostaje najlepszym bramkarzem na świecie. Z Gigim będącym w formie nikt, absolutnie nikt nie może się równać.

Ale panowie, mówienie, że Buffon w 2008 roku był bez formy, to paranoja. Spójrzcie chociażby na początek roku, gdzie niejednokrotnie ratował nam dupę.
Potem przyszło Euro i zniżka formy, tak bywa. W formie był Cassilas.
A w następnych meczach kontuzja i okazja dla Manningera. Bronił bardzo dobrze, ale jestem pewien, że gdyby bronił z Interem, to byśmy nie przegrali.


szczerbi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 października 2005
Posty: 289
Rejestracja: 06 października 2005

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2008, 19:47

Negri, ty naucz się czytać.
Ty dalej nie rozumiesz, że nikt nie mówi o tym, że w 2008 Gigi był bez formy, tylko, że nie był w szczytowej formie. Usiądź wygodnie, skup się i zrozum to.
A co do formy w tym momencie, bo chyba miałeś na myśli, że nie wiem jaka ona jest, to masz rację: nie wiem. Ale na pewno nie jest ona rewelacyjna po dłuższej przerwie od meczy. Musi z powrotem załapać ten rytm meczowy.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2008, 19:55

Niasty pisze:
stahoo pisze:
Niasty pisze:przecinakiem" typu Sissoko.
Sissoko nie ejst typowym przecinakiem. To prawda, że ma dużo odbiorów ale często na połowie rywala i często gra za nerwowo i niespokojnie. Czasem przeprowadza rajdy i gubi piłki. Tzw potocznie "przecinak" to typowy defensywny pomocnik, grający przed obrońcami. Można powiedzieć, ze piąty obrońca. To własnie grał Poulsen w Sevilli. Był jedynm z wyrózniających się defensywnych garczy La Ligi. ;)

Zależy jak kto na to patrzy. Sissoko ma głównie zadania defensywne, działa w destrukcji, często gra ostro, czasem fair czasem nie. Fakt czasem zagra długą piłkę do napastników, ruszy do przodu, ale to nie zmienia faktu, że dla mnie jest głównie od destrukcji.
Bo jest od destrukcji! Ale nie jest typowym przecinakiem. Gra wysoko, więc łatwo go "minąć" paroma podaniami ;) Z reguły zawsze za nim ktos grał. (Zanetti w zeszłym sezonie, w tym Poulsen, potem Tiago- tak, Tiago i Marchisio generalnie grali za, Sissoko ! ). Tak więc mimo jego dobrej gry w defensywie nie jest klasycznym przecinakiem ;)
O troche gorszej dyspozycji Buffona przed kontuzją mówiłem już pare miesięcy temu. Przytrafiały mu się drobne błędy (w tym pare na Euro).

Ja zanotowałem tylko błąd w meczu z Palermo, chyba, że coś przeoczyłem? :)
Parę drobnych było, z bardziej znaczących to gol Sneijdera na Euro- Buffon niepotrzebnie wyszedł, strzał chyba Senny kiedy nie złapał piłki. Oczywiście nie mozna mówic o kryzysie, czy czyms podobnym! Ale to nie był bezbłędny Gigi... ;)
O troche gorszej dyspozycji Buffona przed kontuzją mówiłem już pare miesięcy temu
Ok, ale dla mnie nadal pozostaje najlepszym bramkarzem na świecie. Z Gigim będącym w formie nikt, absolutnie nikt nie może się równać.
Jak ja nienawidze takie gadania. Może sie równać- Casillias. I to on jesienią 2007 roku był nieosiagalny dla wszystkich innych bramkarzy świata, w tym dla Buffona. Co on wyczyniał w bramce Realu, co on bronił. Podkreślam- pierwsza połowa zesżłego sezonu. Obecnie po spadku formy Iker wraca do dawnej dyspozycji.
Ale panowie, mówienie, że Buffon w 2008 roku był bez formy, to paranoja.
Zacytuj kto powiedział, ze Buffon był bez formy. On miał mała zadyszkę, zdarza się, ale nie był wtedy bezbłędny jak wiele osób uważa.

Tak patrze kto jest na forum i dośc sporo osób. A myślałem, ze tylko ja mam w tym roku Sylwester z TVP :D:D


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2008, 22:55

Panowie, panowie.... To temat o transferowych gniotach tego roku, a nie o upadkach i wzlotach naszego golkipera :roll:

Było tych gniotów trochę, nie da się ukryć. Według mnie, to największą chałą tego reko jest Quaresma. Inter zapłacił za niego ciężki szmal, ale nie sądzę, żeby Portugalczyk na długo pozostał na San Siro. Ciekawe, bo w Porto miał kapitalny sezon. Myślę, że on także wygrałby plebiscyt na największy niewypał w Europie... choc nasz Poulsen... a, dobra :wink:

@Stahoo, hehe, nie tylko Ty masz Sylwestra z TVP :dance:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
ODPOWIEDZ