Jedenastka rundy jesiennej w Seria A

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
juveninhoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2008
Posty: 145
Rejestracja: 29 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2008, 23:30

Il Tifoso pisze:Jeżeli o mnie chodzi podam swoją 11:

Ibra,Milito,Amauri-Najwięcej goli na koncie.Toteż ich daję;)
Ibra i Amauri mają po 11 goli- Di Vaio i Gilardino mają więcej więc tych pogrubionych :D nie zamieściłeś z pogrubionego :D powodu :P


"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby, którą się jest"- Kurt Cobain
RavaneVialli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2007
Posty: 425
Rejestracja: 03 marca 2007

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2008, 17:54

juveninhoo pisze: Maicon- z braku lepszego bocznego obrońcy w lidze ( i niechęci do Zambrotty)
"Z braku lepszego bocznego obrońcy na świecie" byłoby bardziej trafne.
Moja jedenastka:

--------------------------Handanović-----------------------

Zapata------Criscito-------Santacroce-------De Ceglie

------ Marchisio------------Sissoko-------------Hamsik----

----------Lavezzi----------Pato------------Giovinco-----

Jak widać sami przyszłościowi gracze. Wybrałem ich ponieważ ze wszystkich młodych graczy ci jakoś najbardziej zabłyśli w rundzie jesiennej.
Szczególnie Zapata zabłysnął, w ośrodku rehabilitacyjnym;)


juveninhoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2008
Posty: 145
Rejestracja: 29 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2008, 18:39

RavaneVialli pisze:
juveninhoo pisze: Maicon- z braku lepszego bocznego obrońcy w lidze ( i niechęci do Zambrotty)
"Z braku lepszego bocznego obrońcy na świecie" byłoby bardziej trafne
ja wyżej cenie choćby Philippa Lahma, ale w lidze włoskiej lepszego bocznego nie ma, ale to oczywiście moje zdanie każdy może mieć inne :)


"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby, którą się jest"- Kurt Cobain
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2008, 18:48

Dla mnie właśnie Maicon, Lahm oraz Evra z Manchesteru to ścisła czołówka bocznych obrońców na świecie w tej chwili.

Nie jestem w stanie wybrać jedenastki, gdyż zbyt mało spotkań Serie A oglądam, ale pozycja Maicona jest dla mnie niepodważalna, do tego na pewno Chiellini w środku, Cambiasso w pomocy i w ataku myślę, że Ibrahimovic i Amauri.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2008, 19:02

moja 11 (formacja 3-4-3):

bramka
1. Alex Manninger - kto by się spodziewał że tak świetnie sobie poradzi zastępując Buffona

obrona
2. Marek Jankulovski - świetnie radzi sobie zarówno w obronie jak i we wspomaganiu skrzydłowych
3. Giorgio Chellini - prawdziwy lider, na środku obrony wymiata a przy tym bardzo groźny przy stałych fragmentach gry
4. Maicon - szkoda ze z Interu ale cóż może kiedyś zmądrzeje, bardzo dobry obrońca

pomoc
5. Felipe Melo - radzi sobie świetnie, myślę że jak tak dalej będzie zainteresują się nim mocniejsze kluby
6. Momo Sissoko - mówią że jego podania są słabe ale za to nadrabia walecznością, nigdy się nie poddaje co skutkuje odbieraniem piłki w 90 %
7. Marek Hamsik - już od dłuzszego czasu mówi się że wielki talent i jak narazie to potwierdza, oby tak dalej
8. Ezequiel Lavezzi - niby napastnik ale ja bym go dał na skrzydle, świetne rajdy

atak
9. Amauri - bardzo bramkostrzelny, przy tym świetnie gra w powietrzu i jest niesamowicie wyszkolony technicznie
10. Alex Del Piero - klasa sama w sobie, nie tylko znakomite rzuty wolne ale także świetna współpraca z kolegami, lider drużyny
11. Alberto Gilardino - nie spodziewałem się że się tak odrodzi i zacznie siekać gol za golem, bez niego Viola nie byłaby tak wysoko

może trochę subiektywnie - bo jest dużo zawodników Juve ale cóż starałem się i tak wybierać innych bo jakbym się nie starał to bym całe Juve wpisał tutaj :D :D
Ostatnio zmieniony 31 grudnia 2008, 09:15 przez tabo89, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2008, 21:57

Moja "11"

----------------------------------Manninger-----------------------------------------

-----Maicon------------Chiellini--------------Legrottagile--------Jankulovski--------

-------Cambiasso-------------Sissoko------------------Hamsik-----------------

--------Milito------------------Amauri----------------Gilardino-------------

uzasadnienia:

Manninger - Zastanawiałem się nad Freyem, ale to, że Sebastian jest bramkarzem klasy światowej nowością nie jest i jego świetna dyspozycja nie może być dużym zaskoczeniem. A Alexander nigdy nie był uważany za świetnego golkipera, a udało mu się godnie zastąpić Buffona i kilka razy popisywać się fantastycznymi interwencjami, których nie powstydziłby się Gigi. Oprócz komicznego gola Muntariego nie przypominam sobie by zawalił jakąś bramkę.

Maicon - Pewny punkt obrony Interu, jeden z najlepszych na świecie na swojej pozycji.

Chiellini - Pewny punkt obrony Juventusu, jeden z najlepszych na świecie na swojej pozycji.

Legro - Razem z Giorgio tworzy świetny duet obrońców. Pewny na swojej pozycji.

Jankulovski - Miał fatalny mecz z Juventusem, ale patrząc na jego formę z przebiegu całej rundy to całkiem nieźle.

Cambiasso - Świetny def. pomocnik, jeden z najlepszych piłkarzy Interu.

Sissoko - Fantastycznie odbiera piłki, gdyby jeszcze umiał ją rozegrać i dobrze strzelić z dystansu...

Hamsik- Ważne ogniwo świetnie spisującego się w tym sezonie Napoli. Może być świetnym piłkarzem.

Milito - Świetny snajper nie dziwi fakt, że ponoć interesują się nim takie kluby jak Real czy Inter

Amauri - Najlepszy strzelec Juventusu, fantastycznie gra głową. Był wart tych pieniędzy za jakie był kupiony.

Gilardino - Świetnie wiedzie mu się w Violi. Mój faworyt do zdobycia tytułu króla strzelców.


ODPOWIEDZ