Jedenastka rundy jesiennej w Seria A

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Baala

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2003
Posty: 211
Rejestracja: 02 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2008, 13:04

Jako że runda sie skończyla (oficjalnie jeszcze dwie kolejki), ale przerwa jest to pomyślałem że może wymienimy się tu naszymi spostrzeżeniami kto w Seria A w tej rundzie grał najlepiej. Co kolejke staram sie oglądać mecz Juve ale także przynajmniej jeszcze jeden mecz w lidze Włoskiej. Moja jedenastka wyglada tak (ustawienie 4-3-3):
Frey
Maicon -Chellini-Cordoba-Jankulovski
Muntar-Sissoko-Hamsik
Milito-Amauri-Lavezzi

Jakie są wasze propozycje?


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2008, 13:27

Dla mnie wygląda to tak:

_______________Frey_______________
Maicon__Santacroce_Chiellini_Jankulovski
Gargano__Cambiasso__Sissoko__Hamsik
_______Amauri___Ibrahimovic_________

Poza oczywistą fascynacją grą Juventinich muszę stwierdzić,że duże wrażenie zrobiła na mnie dyspozycja Maicona,Santacroce czy Hamsika.


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2008, 13:44

http://www.goal.com/en/news/1717/editor ... son-so-far

11 z goal.com z Serie A :wink:

i wyróżnieni:
Albano Bizarri (Catania)
Alex Manninger (Juventus)
Nicola Legrottaglie (Juventus)
Stephan Lichtsteiner (Lazio)
Felipe Melo (Fiorentina)
Sulley Muntari (Inter)
Rino Gattuso (Milan)
Kaka (Milan)
Christian Maggio (Napoli)
Matteo Brighi (Roma)
Houssine Kharja (Siena)
Sergio Floccari (Atalanta)
Marco Di Vaio (Bologna)
Alberto Gilardino (Fiorentina)
Alessandro Del Piero (Juventus)
Mauro Zarate (Lazio)
Ezequiel Lavezzi (Napoli)


Moja 11 jest taka:
Frey
Maicon ___Samuel__Chiellini__Jankulovski
Gargano___Cambiasso __Sissoko__Hamsik
__________Del Piero____Amauri


Nadziej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 948
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2008, 14:03

Frey
Maicon___Chiellini____Samuel___Jankulovski
Kaka______Sissoko______Hamsik
Milito__Amauri__Gilardino

Ja sie z kolei w koncu przekonałem do Gilardino. Mimo wszystko dobre wrazenie (wbrew calej niecheci do niego) wywarl na mnie Ronaldinho, ale Hamsik podobal mi sie bardziej.


Make friends for life or make hardcore enemies!
Machnes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 500
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2008, 15:49

A ja tak zapytam, czym sobie Jankulovski zasluzyl na tak zaszczytne miejsce?


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2008, 15:53

juveninhoo pisze:Moja 11:

Manninger - Maicon, Gamberini, Chiellini, Jankulovski - Montolivo, Sissoko, Hamsik - Gilardino, Amauri
Chyba dziesiątka ;D

Moja 11:

----------------------Cesar----------------------

Maicon-----Gamberini----Chiellini------??????

------Kaka----------Sissoko---------Hamsik---

----Milito------------Amauri----------Ibrahimović


goly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2007
Posty: 513
Rejestracja: 28 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2008, 16:55

Moja jedenastka:

--------------------------Handanović-----------------------

Zapata------Criscito-------Santacroce-------De Ceglie

------ Marchisio------------Sissoko-------------Hamsik----

----------Lavezzi----------Pato------------Giovinco-----

Jak widać sami przyszłościowi gracze. Wybrałem ich ponieważ ze wszystkich młodych graczy ci jakoś najbardziej zabłyśli w rundzie jesiennej.


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2008, 17:36

Moja jedenastka

_______________Manninger________________

Maicon___Legrottaglie____Chiellini____Molinaro 8)

_________Sissoko______Cambiasso_________

_______________Hamsik/Kaka____________ tu mam problem :?

_____Ibra____________________Amauri_____

________________Gilardino________________
goly pisze:Jak widać sami przyszłościowi gracze. Wybrałem ich ponieważ ze wszystkich młodych graczy ci jakoś najbardziej zabłyśli w rundzie jesiennej
Nie chcę się czepiać, ale Giovinco w tej rundzie poza bramką z wolnego i kilkoma zwodami pokazał... mało (choć Ranieri mu sprawy nie ułatwia), ale rozumie o co Ci chodzi z tą 11-sktą. Gdyby była to 11 młodych, to bym się pod nią podpisał 8)


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
KeRmit19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2008
Posty: 577
Rejestracja: 29 marca 2008

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2008, 18:00

A eta maja:

-----------------Manninger-------------------
Maicon-----Legro-------Chiellini---Jankulovski
-----Kaka----Sissoko-----Cambiasso----------
-----Milito-----Amauri-----Gilardino------------

Maicon - wlasnie taki prawy obronca jest nam potrzebny :whistle:
Wielkie brawa dla Gilardino, ktory pokazuje, ze naprawde jest dobrym snajperem. Widac dla Milanu byl za mlody 8) Zapewne na koniec sezonu miejsce Kaki w mojej 11 bedzie zajmowal Beckham, ktory okaze sie rewelacja rundy :wink: :think:


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2008, 18:05

Prosze o uzasadnianie swojego wyboru. Kolejne posty bez uzasadnienia musza liczyc sie z kartka.


juveninhoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2008
Posty: 145
Rejestracja: 29 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2008, 19:23

stahoo pisze:
juveninhoo pisze:Moja 11:

Manninger - Maicon, Gamberini, Chiellini, Jankulovski - Montolivo, Sissoko, Hamsik - Gilardino, Amauri
Chyba dziesiątka ;D
już jest 11 :D trochę zmieniona

Manninger- za to, że godnie zastąpił Buffona w bramce Juventusu i stał się pewnym punktem drużyny (btw ciekawe czy jak wróci Gigi to trener posadzi Manningera od razu na ławie, czy da mu zagrać parę meczy :think: )
Maicon- z braku lepszego bocznego obrońcy w lidze ( i niechęci do Zambrotty)
Chiellini- filar obrony Juve, rzadko popełniał błędy i niejednokrotnie naprawiał pomyłki kolegów z defensywy.
Legrottaglie- razem z Chiellinim stworzył najlepszą parę stoperów w Serie A (moim zdaniem rozegrał lepszą rundę niż Cordoba, który im lepiej grał w ataku tym gorzej sprawował się w obronie)
Jankulovski- zastanawiałem się jeszcze nad Molinaro, ale czeski obrońca Milanu wydał mi się bardziej stabilniejszy i pewniejszy w swojej grze niż Juventini, bo Molinaro grać na poziomie godnym pierwszej jedenastki Juventusu zaczął dopiero pod koniec rundy.
Sissoko- kiedyś mówił że będzie lepzy od Viery- i już jest, najlepszy defensywny pomocnik ligi, gdyby jeszcze lepiej uderzał z dystansu :C
Cambiasso- pewny punkt Interu, nigdy nie schodził poniżej pewnego poziomu, czego o Interze powiedzieć nie można
Hamsik- świetna runda-długo nie utrzymają go w Napoli i nie wiem czy to dla niego dobrze, bo w większym klubie może grzać lawę
Montolivo- to przede wszystkim młody pomocnik obok Gilardino i Adriana Mutu, sprawił, że Viola zajmuje 4 miejsce w lidze
Gilardino- jak napisano kiedyś w artykule na Serie A.pl: "Jest Gila, jest impreza!". Wydawało się, że odejście do Violi to powolny zmierzch jego kariery, ale on pokazał, że zawodnik światowej klasy bramki będzie zdobywał nie ważne, czy w Milanie, czy w potencjalnie słabszej Fiorentinie. I o ile w Mediolanie był jednym z wielu, to we Fiorentinie jest największą gwiazdą.
Di Vaio- nie Amauri, nie Milito, i nie Ibrahimovic, tylko właśnie były gracz m.in. Juve i Valencii. Dlaczego?? Bo wyżej wymienieni grają w dużo lepszych zespołach niż 32-letni Włoch przez co automatycznie mieli więcej szans na gole. Ponadto żaden z wyżej wymienionych nie zdobył 2/3 bramek z całego dorobku swojej drużyny w tej rundzie, a 14-krotny reprezentant Italii tego właśnie dokonał

Troche się rozpisałem, ale nie chce dostać kartki :pray: [/b]


"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby, którą się jest"- Kurt Cobain
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2008, 19:41

juveninhoo pisze:Moja
Di Vaio- nie Amauri, nie Milito, i nie Ibrahimovic, tylko właśnie były gracz m.in. Juve i Valencii. Dlaczego?? Bo wyżej wymienieni grają w dużo lepszych zespołach niż 32-letni Włoch przez co automatycznie mieli więcej szans na gole. Ponadto żaden z wyżej wymienionych nie zdobył 2/3 bramek z całego dorobku swojej drużyny w tej rundzie, a 14-krotny reprezentant Italii tego właśnie dokonał[/b]
Pozwolę się nie zgodzić 8). Marco w Bolonii zdecydowanie robi za gwiazdę i wszystkie piłki są generalnie rzucane na niego, również taktyka jest budowana pod niego. I moim zdaniem to że gra w Bolonii a nie np w Milanie to tylko jego korzyść. Dobry przykład? Suazo. W Cagliari zdecydowanie lider, dominował w zespole i ciągnął go do przodu. Po przejściu do Interu nie spełnił oczekiwań i został oddany do Benfiki. Nie umniejszam sukcesu Di Vaio, bo trzeba mu oddać że rundę ma znakomitą, po prostu nie zgadzam się że Amauri ma łatwiej o bramki niż Di Vaio :P.


juveninhoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2008
Posty: 145
Rejestracja: 29 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2008, 20:27

Pelson pisze:
juveninhoo pisze:Moja
Di Vaio- nie Amauri, nie Milito, i nie Ibrahimovic, tylko właśnie były gracz m.in. Juve i Valencii. Dlaczego?? Bo wyżej wymienieni grają w dużo lepszych zespołach niż 32-letni Włoch przez co automatycznie mieli więcej szans na gole. Ponadto żaden z wyżej wymienionych nie zdobył 2/3 bramek z całego dorobku swojej drużyny w tej rundzie, a 14-krotny reprezentant Italii tego właśnie dokonał[/b]
Pozwolę się nie zgodzić 8). Marco w Bolonii zdecydowanie robi za gwiazdę i wszystkie piłki są generalnie rzucane na niego, również taktyka jest budowana pod niego. I moim zdaniem to że gra w Bolonii a nie np w Milanie to tylko jego korzyść. Dobry przykład? Suazo. W Cagliari zdecydowanie lider, dominował w zespole i ciągnął go do przodu. Po przejściu do Interu nie spełnił oczekiwań i został oddany do Benfiki. Nie umniejszam sukcesu Di Vaio, bo trzeba mu oddać że rundę ma znakomitą, po prostu nie zgadzam się że Amauri ma łatwiej o bramki niż Di Vaio :P.
w sumie masz racje, ale zobacz ile bramek ma Bolonia, a ile np. Juve. Różnica 11 goli- i o tym mówiłem (a raczej pisałem). Lepsze kluby strzelają więcej goli niż przeciętniacy jak Bolonia, ale fakt tam grają zdecydowanie pod Di Vaio


"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby, którą się jest"- Kurt Cobain
Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2008, 20:40

Jeżeli o mnie chodzi podam swoją 11:

Frey-tu można było dać też Alexa M.,albo J.Cesara,ale Frey minimalnie na czole
Maicon,Samuel,Kielon,Jankulovski-zdecydowanie najlepszy zestaw obrony
Momo,Cambiasso-Świetny środek,świetni wymiatacze
Alex-Belissimo.Swietna pozycja dla Niego zasłużył wg.mnie bardziej niż Kaka
Ibra,Milito,Amauri-Najwięcej goli na koncie.Toteż ich daję;)


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2008, 22:28

_______________Frey________________

Maicon___Legrottaglie____Chiellini____De Ceglie

_________Sissoko______Cambiasso_________

_______________Ronaldinho____________

_____Di Vaio____________________Amauri_____

________________Gilardino________________

Fakt może jakieś dziwne ustawienie ale to nie chodzi przecież o to.

Frey- Jak zawsze spokojny. Po prostu pod nieobecność Buffona najlepszy bramkarz w Serie A choć nie powiem gra Alexa Manningera także była miła dla oka nie chodzi tutaj o to, że gra w Juve.

OBRONA:

Maicon- Jestem pod wrażeniem gry tego prawoskrzydłowego to co robi na prawej stronie to naprawdę jest czymś pięknym dla oka.
Legrottaglie- Widać, że poprzedni sezon nie był przypadkiem pewna gra naprawdę ten facet zrobił krok milowy jeżeli chodzi o swoje umiejętności.
Chellini- Tutaj chyba nie trzeba tłumaczyć? Najlepszy Włoski obrońca.
De Ceglie- Mimo młodego wieku i w sumie nie dużego doświadczenia prezentuje się naprawdę ciekawie potrafił walczyć z Zambrottą jak równy z równym.

POMOC:

Sissoko- Wraz z Cambiasso tworzą najlepszą parę środkowych pomocników we "Włochowie" i nikt im tego odebrać nie może...
Ronaldinho- Mimo, że nie lubię tego piłkarza naprawdę widać, że powoli powraca do dawnej formy.

NAPASTNICY:

Di Vaio- Tak jak już ktoś napisał mimo, że nie gra w jakimś wielkim klubie nadal potrafi być skutecznym snajperem. Nie jest to przereklamowany Ibra który tak naprawdę nie pokazuje, że jest wart tych pieniędzy. Po prostu Marco wykonuje swoją pracę na 5.
Amauri- Tak nasz Amauri trafiony transfer pana Secco na początku wielu w niego nie wierzyło a tutaj takie miłe zaskoczenie. Amauri który przynajmniej ja tak uważam pokaże jeszcze więcej. Nie musi zarabiać 10 mln euro a gra wyśmienicie.
Gilardino- Umieściłem go tutaj ponieważ potrafił się podnieść. Wielu kibiców go skreśliło tak zwany niby wielki talent z którego nic nie wyszło jednak w drużynie z Florencji potrafił się odrodzić i teraz spłaca kredyt jaki mu dano.

Wszystkie te "nominacje" są wedle mojego uznania


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
ODPOWIEDZ