Wisła poznała rywali ....... !!!!!

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 26 lipca 2003, 00:27

Rasi pisze:To jest najlepsze losowanie dla polskich drużyn od kilku lat. Wisła stoi przed ogromną szansą. Mam nadzieje, że trener Kasperczak wie co robi i znajdzie dobrych następców Kosy i Kuźby. Licze na awans Białej Gwiazdy.
A może przestańmy się tak podniecać bo jeszcze Omonia do przejścia, apotem nie należy zlekceważyć rywala - nawet (a może tym bardziej!) teoretycznie słabszego. :?


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 26 lipca 2003, 12:22

Johnny777 pisze:
Rasi pisze:To jest najlepsze losowanie dla polskich drużyn od kilku lat. Wisła stoi przed ogromną szansą. Mam nadzieje, że trener Kasperczak wie co robi i znajdzie dobrych następców Kosy i Kuźby. Licze na awans Białej Gwiazdy.
A może przestańmy się tak podniecać bo jeszcze Omonia do przejścia, apotem nie należy zlekceważyć rywala - nawet (a może tym bardziej!) teoretycznie słabszego. :?
Czy słabszego to nie wiem, bo to Anderlacht bedzie faworytem.


Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 26 lipca 2003, 16:03

BIGGI pisze:
Johnny777 pisze:
Rasi pisze:To jest najlepsze losowanie dla polskich drużyn od kilku lat. Wisła stoi przed ogromną szansą. Mam nadzieje, że trener Kasperczak wie co robi i znajdzie dobrych następców Kosy i Kuźby. Licze na awans Białej Gwiazdy.
A może przestańmy się tak podniecać bo jeszcze Omonia do przejścia, apotem nie należy zlekceważyć rywala - nawet (a może tym bardziej!) teoretycznie słabszego. :?
Czy słabszego to nie wiem, bo to Anderlacht bedzie faworytem.
Ale w krakowie już i tak otwierają szampana że im się Włosi czy Hiszpanie nie trafili ("słabszy" - niż w ostatnich latach... :))


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 26 lipca 2003, 16:39

Co do przeciwnikow wilsy to nareszce miala szczescie. Ale moim zdanie po sprzedazy Kuzby i kosy anderlecht bedzie im trudno pokonac nie wiemczy im sie uda lepiej juz zeby na Rapid trafili beda mieli duo wieksze sznase


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Nedved_fan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 lipca 2003
Posty: 62
Rejestracja: 25 lipca 2003

Nieprzeczytany post 26 lipca 2003, 17:23

Może przynajmniej teraz jakaś polska drużyna przejdzie do LM.....może


"Człowiek jest tyle wart, ile dobra zrobi dla innych"
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2003, 00:44

juveluck pisze:Co do przeciwnikow wilsy to nareszce miala szczescie. Ale moim zdanie po sprzedazy Kuzby i kosy anderlecht bedzie im trudno pokonac nie wiemczy im sie uda lepiej juz zeby na Rapid trafili beda mieli duo wieksze sznase
A kto za nich Omonię ogra :?: :?: :?: Nie dzielmy skóry na niedźwiedziu bo zdaży się jakieś głupie 1:1 w Krakowie, 0:0 w Nikozji i po ptokach....Obym się mylił... :evil:


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2003, 11:35

Poraz pierwszy od wielu lat mamy szanse awansowac do ligi mistrzow,mogbym się załozyc że gdyby Legia w poprzednim sezonie spotkała sie z ANderlechtem a nie z Barca to by awansowała do LM


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2003, 13:38

Gdyby Wisły nieopuścili Kosowski i Kuźba oraz gdyby Głowacki niemiał kontuzji to nasze szanse byłyby ogromne. A tak niemożemy być pewni nawet przejścia Omoni :? W sparingach we Francji wypadli bardzo słabo. Trzeba stawiać krok po kroczku i znajdą sie w fazie gr.LM Omonię przejdziemy a przy dobrej formie i odrobinie szczecia pokonają ewentualnego rywala w 3 rundzie.


Obrazek
Kobe

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lipca 2003
Posty: 31
Rejestracja: 27 lipca 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2003, 13:54

Wisła to po Juve moja ulubiona drużyna chciałbym zeby awansowali do Lm i grali w grupie z Juve wtedy bym pojechał napewo do krakowa bo jeżdże na prawie kazdy mecz Ligowy i pucharowy no pucharowy morze nie na pucharowym byłem jak grali z Zeleżnicar Sarajevo,Real Saragossa i A.c Parma


tak kocham Juve Ze cały świat jest dla mnie biało-czarny FORZA BIANCONERI
matiso

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 lipca 2003, 09:36

Jest szansa lae boje sie ze Wisla jej niewykorzysta.Ale wierze ze bedzie dobrze.


ODPOWIEDZ