Boruc na sprzedaż!!!

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Motor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2008
Posty: 452
Rejestracja: 27 marca 2008

Nieprzeczytany post 12 listopada 2008, 17:54

Działacze Szkockiego klubu Celtic oznajmili że nie będą stawać na przeszkodzie Polakowi. Zapowiada się na historyczny transfer w Polskiej piłce, jak wiemy w czasie wakacji Polak dostał ciekawe oferty z bardzo dobrych klubów. Ale czy te oferty zostaną złożone podobnie w zimie?

Ja uważam że czas najwyższy aby Boruc opuścił Szkocję i powędrował do dumy Wielkiej Brytanii czy Hiszpańskiej, a co wy o tym sądzicie?

źródło - http://sport.onet.pl/0,1248708,1860787,wiadomosc.html


KeRmit19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2008
Posty: 577
Rejestracja: 29 marca 2008

Nieprzeczytany post 12 listopada 2008, 18:01

Hm.. nie wiem na ile to prawda ale jesli faktycznie tak jest to szkoda, ze dopiero teraz. Mysle, ze po Euro Boruc mial wieksze szanse na przejscie do jakiegos giganta. Druga sprawa to cena - 10mln Euro - nie jestem pewien czy jakis klub bedzie w stanie wydac tyle na Boruca. Osobiscie chcialbym, zeby trafil nawet do jakiegos sredniaka w lidze angielskiej. Moglby tam bronic strzaly zdecydowanie lepszych napastnikow. No wlasnie tylko czy sredniak bedzie w stanie wydac tyle kasy? Na dzien dzisiejszy mysle, ze z "wielkich" tylko Bayern lub Milan moglyby zechciec Boruca :wink: Chociaz i tego pewien nie jestem 8)


drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 12 listopada 2008, 18:21

Jeśli chodzi o angielską ligę to zapewne i "średniacy" znaleźliby pieniądze na niego. Tylko teraz zastanawia mnie jeden klub co z tym zrobi... Manchester United bo o nim mowa ma w bramce van der Saara który po tym sezonie zamierza zawiesić buty na kołku (a może wrócić do holandi?) w takiej sytuacji pozostają im Kuszczak i Foster którzy raczej swoim poziomem holendrowi nie dorównują... więc możliwy jest transfer Boruca do MU nawet już w styczniu... Jeśli nie MU to kto? może Arsenal?

Liga Hiszpańska - jak wiemy Boruc chce grać w lidze mistrzów - odpadają giganci czyli Barcelona i Real z wiadomych powodów... Jeśli miałby przejść do któregoś z hiszpańskich klubów to wydaje mi się że jedyny nadający się to Villareal. Jeśli nie odejdzie w zimie to zdaje mi się że i pozostanie w Celticu również podczas letniego okienka...

EDIT:
Najlepszą opcją na dzień dzisiejszy byłby transfer do Tottenhamu, bo Gomez nie jest pewnym punktem tej drużyny. Ale też nie łatwo byłoby go wygryźć ze składu.
Jak pisałem wyżej - Boruc chce grać w lidze mistrzów więc moim zdaniem Tottenham odpada... chyba to byłoby możliwe tylko w przypadku gdyby żaden z lepszych klubów się po niego nie zgłosił a on sam chciałby odejść z Celticu...
Ostatnio zmieniony 12 listopada 2008, 18:34 przez drozdi, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 12 listopada 2008, 18:28

Nasz bramkarz Artur Borubar :D . Wydaję mi się, że to najwyższy czas na zmiany. Odpowiednia pora by przenieść się do lepszego klubu, lepszej ligi, żeby grać z piłkarzami na swoim poziomie. Jak czasem patrzę na grę Celticu w LM czy lidze szkockiej to mnie krew zalewa. Borucowi przyda się zmiana, żeby udowodnić niedowiarkom swoją klasę. Jeśli się sprawdzi to już nikt nie powie, że tylko potrafi bronić przeciwko drużynom pokroju Dundee czy Aberdeen, a takie mecze jak z Milanem to tylko wyjątki. Najlepszą opcją na dzień dzisiejszy byłby transfer do Tottenhamu, bo Gomez nie jest pewnym punktem tej drużyny. Ale też nie łatwo byłoby go wygryźć ze składu.
stahoo pisze:
gladston pisze: Jeśli się sprawdzi to już nikt nie powie, że tylko potrafi bronić przeciwko drużynom pokroju Dundee czy Aberdeen
On własnie NIE UMIE bronić przeciwko druzynom pokroju Dundee czy Aberdeen. Nie umie sie skoncentrowac i puszcza klopsy.
Nie ma takiego bramkarza na świecie któremu nie zdarzają się błędy.
Ostatnio zmieniony 12 listopada 2008, 19:03 przez ewerthon, łącznie zmieniany 1 raz.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 12 listopada 2008, 18:37

Kogo? Gomeza? Nie no nie przesadzajmy, dla mnie strasznie przereklamowany bramkarz, a pozatym nowy coach Spurs, Harry Redknapp sam stwierdzil ze do okienka transferowego Gomez ma pewne miejsce w skladzie a w zimie bedzie probowal sciagnac z Man United Bena Fostera. Choc powatpiewam ze mu sie to uda. ale mniejsza z tym, wobec tych wypowiedzi Gomez przy wytransferowaniu Boruca z Celticu na White Hart Line, bedzie drugim bramkarzem ;) i mysle ze bylby to dobry kierunek dla Borubara. Badz co badz mocna druzyna Premier League. walczaca o puchary. No ale gra w Lidze Mistrzów chyba odpada... zreszta nie bede gdybał, Artur wie co dla niego najlepsze i mysle ze dobrze wybierze ;)


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 12 listopada 2008, 18:44

gladston pisze: Jeśli się sprawdzi to już nikt nie powie, że tylko potrafi bronić przeciwko drużynom pokroju Dundee czy Aberdeen
On własnie NIE UMIE bronić przeciwko druzynom pokroju Dundee czy Aberdeen. Nie umie sie skoncentrowac i puszcza klopsy.


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 12 listopada 2008, 18:54

10 mln? lol? Man Utd, Milan? lol? Nikt z potentatow go nie kupi, ostatnie miesiace to najgorszy okres w jego karierze. A te klopsy juz nie zdarzaja mu sie tylko ze slabymi.

down: co to jest za argument !? "bronie super tylko z potegami" !? a Slowacja jak widzisz, jest calkiem blisko naszej reprezentacji.
Ostatnio zmieniony 12 listopada 2008, 20:17 przez ArtHur, łącznie zmieniany 2 razy.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 12 listopada 2008, 19:15

ArtHur pisze: A te klopsy juz nie zdarzaja mu sie tylko ze slabymi.
Zapewne masz na mysli ostatni mecz ze Słowacją? Europejska potega to, to nie jest ;)


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 12 listopada 2008, 19:22

stahoo pisze:
gladston pisze: Jeśli się sprawdzi to już nikt nie powie, że tylko potrafi bronić przeciwko drużynom pokroju Dundee czy Aberdeen
On własnie NIE UMIE bronić przeciwko druzynom pokroju Dundee czy Aberdeen. Nie umie sie skoncentrowac i puszcza klopsy.
Piszesz tak jakby co mecz ze słabszą drużyną puszczał klopsy.
Śmieszne głupoty wypisujesz. Oglądasz czasem Celtic, czy tylko czasem czytasz jak newsy pokazują sie na jakimś znanym portalu?
W lidze szkockiej liczą się tylko Rangers i Celitic, reszta jest uznawana potocznie za te słabsze. Więc ile puścił tych klopsów, bo jak tak pomyśleć to będzie ich naprawdę niewiele. Tak najlepiej powiedzieć , że przytafriają sie ze słabymi rywalami, bo ten silny rywal jest tylko jeden. Ostatnio nawet trafił mu sie w meczu derbowym, wiec pisanie , że tylko z tym słabymi też jest błędem. Widziałem kilka meczy Celticu z tymi słabszymi drużynami, gdzie interwencie Artura dały drużynie 3pkt. Ale o tym już na portalach się nie piszę.
Nie wiem czemu przypisujecie Arturowi angielską ligę, według mnie w Milanie też by dał sobie radę. No i Milan też nie ma dobrego golkipera.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 12 listopada 2008, 19:44

oliver pisze: Piszesz tak jakby co mecz ze słabszą drużyną puszczał klopsy.
Zacytuj proszę fragment, w którym jest to napisane.
Śmieszne głupoty wypisujesz. Oglądasz czasem Celtic, czy tylko czasem czytasz jak newsy pokazują sie na jakimś znanym portalu?
Nie ogladam regularnie, czytam newsy- to jasne, ale oprocz tego widze jak broni w Lidze Mistrzów, jak bronił sezon temu, co wyczyniał na Euro, meczu z Czechami, a co zrobił ze Słowacją i druzynami z ligi skzockiej (to już tlyko na YT). Gdzie widzisz śmieszne głupoty?
W lidze szkockiej liczą się tylko Rangers i Celitic, reszta jest uznawana potocznie za te słabsze. Więc ile puścił tych klopsów, bo jak tak pomyśleć to będzie ich naprawdę niewiele. Tak najlepiej powiedzieć , że przytafriają sie ze słabymi rywalami, bo ten silny rywal jest tylko jeden.
No czyli wychodzi na to że przytrafiają się ze słabszymi?
Ostatnio nawet trafił mu sie w meczu derbowym, wiec pisanie , że tylko z tym słabymi też jest błędem.
Ok, tu mogę się zgodzic, ale jest to tzw. czepianie się xD
Widziałem kilka meczy Celticu z tymi słabszymi drużynami, gdzie interwencie Artura dały drużynie 3pkt. Ale o tym już na portalach się nie piszę.
Bo on stoi miedzy tymi białymi dragami chyba własnie po t by bronic, co?
Nie wiem czemu przypisujecie Arturowi angielską ligę, według mnie w Milanie też by dał sobie radę. No i Milan też nie ma dobrego golkipera.

Nie tylko angielską. Padły już ligi: włoska, niemiecka, hiszpańska. Z tego co wiem, w Lyonie tez nie maja genialnego bramkarza.


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 12 listopada 2008, 20:36

Moim zdaniem jest mała szansa ze ktoś wyłoży na bramkarza 10mln nawet takiego jak Boruc. Czasami sie to zdarzy ale no teraz nie widze dziur w klubach z najwyższej półki. Milan, szczerze wątpie, nawet nie wiem kto tam broni ale nie wydaje mi sie zeby wydali tyle kasy. ManU uważam ze napewno nie bo Ferguson nie po to choduje sobie Kuszczaka i Fostera zeby wydać 10mln na Boruca. Kuszczak dla mnie to bramkarz b dobry tylko musi poczuć zaufanie i stabilizacje.

Może Man City, ten nowy właściciel ponoc sie z kasą nie liczy. Skoro za Buffona dawał kilkadziesiąt....

Ogólnie będzie ciężko zeby Artur zagrał w przyszłym sezonie w LM w innym klubie niż Celtic. Wydaje mi sie ze zostanie w szkocji.
stahoo pisze:
Nie wiem czemu przypisujecie Arturowi angielską ligę, według mnie w Milanie też by dał sobie radę. No i Milan też nie ma dobrego golkipera.

Nie tylko angielską. Padły już ligi: włoska, niemiecka, hiszpańska. Z tego co wiem, w Lyonie tez nie maja genialnego bramkarza.
Według mnie Lyon to jest schodek wyżej niz Celtic, tak sie obijają jak Szkoci tylko pare razy udało im sie zagrać wyżej. Szczerze wątpie ze ta opcja wchodzi w gre.

A tak z drugiej strony to tam nie broni ten Coupet (nie znam popr. pisowani), przecież to dobry bramkarz!


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
Pawel1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 czerwca 2008
Posty: 145
Rejestracja: 19 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 12 listopada 2008, 21:13

Pilekww pisze: A tak z drugiej strony to tam nie broni ten Coupet (nie znam popr. pisowani), przecież to dobry bramkarz!
Coupet obecnie broni barw Atletico Madryt


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 12 listopada 2008, 21:28

Pawel1897 pisze:
Pilekww pisze: A tak z drugiej strony to tam nie broni ten Coupet (nie znam popr. pisowani), przecież to dobry bramkarz!
Coupet obecnie broni barw Atletico Madryt
Tak. A w Lyonie z tego co wiem broni Lloris.
Pilekww pisze:Milan, szczerze wątpie, nawet nie wiem kto tam broni ale nie wydaje mi sie zeby wydali tyle kasy.
W Milanie broni Abbiati. Też myślę, że na Boruca się raczej nie skuszą.

Zgadzam się również z tym, że Ferguson nie będzie chciał Boruca. Po to chyba kupił kiedyś Kuszczaka, żeby ten kiedyś bronił w pierwszym składzie.

Niech sobie Boruc robi co chce, tylko niech nie idzie do jakiegoś klubu na ławkę...


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
gigi20

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2005
Posty: 32
Rejestracja: 29 września 2005

Nieprzeczytany post 12 listopada 2008, 21:36

Hmmmmmmmmmmm... to może najlepiej jakby poszedło do Lyonu bronić?? Mysle że tam by sie sprawdził 8)


"Inter jest świetny tylko dzięki Calciopoli" Marcello Lippi

Milan- drużyna do europejskich pucharów
Juve- drużyna do scudetto
Inter- drużyna do niczego
Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 12 listopada 2008, 21:46

Boruc nie przejdzie do żadnej europejskiej potęgi, no chyba że do Bayernu bo Rensing broni naprawde słabo.
Z tymże Borubar tego sezonu na pewno nie może na razie zaliczyć do udanych, "okno wystawowe" jakim miała być w jego przypadku Liga Mistrzów, tylko potwierdza że Boruc ma gorszy okres.
Champions League tylko obala mit że Artur mobiluzuje się na mecze z wielkimi bo przecież największe błedy popełniał w meczach z Manchesterem czy Rangersami.

Hmmmmmmmmmmm... to może najlepiej jakby poszedło do Lyonu bronić?? Mysle że tam by sie sprawdził


A jest jakieś zainteresowanie ze strony Lyonu?
Chyba nie, a poza tym Lloris może nie jest tak znany, ale broni naprawde dobrze.


Obrazek
ODPOWIEDZ