Wszystko o KIBICACH w Polskich ligach

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Filippo911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 531
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 14 maja 2011, 11:14

Ok , tak jak napisałem wcześniej - totalne zaniedbania ze strony organizatorów , policji , ochrony - tu się zgadzam .

Ale mi chodzi nie tylko o to . Może trochę przesadzę , ale wygląda to tak , jakby cześć ludzi na stadionie przyszła tylko po to by wyładować swoją agresje .

I jeszcze raz powtórzę - kibole takimi ekscesami jak po PP dają argumenty rządowi , pzpn , mediom i innym . Nawet jeśli to tylko część prawdy - to nie można powiedzieć że ich zachowanie jest normą , że należy to akceptować .


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 14 maja 2011, 11:16

meda11 pisze:Każdy dorosły, zdroworosądkowy człowiek, w tym przypadku kobieta, nie mająca najmniejszych szans w bezpośrednim starciu z agresorem UCIEKA jak najdalej się da albo przynajmniej oddala się na bezpieczną odległość/okolice gdzie ktoś może ją obronić.
Ja wszystko rozumie, zdenerwowani byli, nie chcieli aby ich nagrywała z wiadomych przyczyn ale czy nie mogli jej po prostu rozpierniczyć tej kamery tylko musieli ją kopać? Jakim bydlakiem trzeba być, żeby uderzyć kobietę?!
meda11 pisze:Jakie jest prawdopodobieństwo, że w tej sytuacji zostanie się zwyzywanym (tym bardziej znając nastawienie prawdziwych kibiców, a nie pikników do mediów) czy nawet uderzonym/pobitym? Raczej duże, co?
Jeśli to bydło, którego nawet nie można nazwać ludźmi, które wtargnęło na płytę stadionu i m.in. uderzyło kobietę nazywasz "prawdziwymi kibicami", to nie pozostaje mi nic innego jak tylko pogratulować specyficznego poczucia humoru
Filippo911 pisze:Ale mi chodzi nie tylko o to . Może trochę przesadzę , ale wygląda to tak , jakby cześć ludzi na stadionie przyszła tylko po to by wyładować swoją agresje .
Nie przesadzasz, stwierdziłeś po prostu fakt


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 14 maja 2011, 11:28

Filippo911 pisze:Ok , tak jak napisałem wcześniej - totalne zaniedbania ze strony organizatorów , policji , ochrony

Ale mi chodzi nie tylko o to . A może trochę przesadzę , ale wygląda to tak , jakby cześć ludzi na stadionie przyszła tylko po to by wyładować swoją agresje .

I jeszcze raz powtórzę - kibole takimi ekscesami jak po PP dają argumenty rządowi , pzpn , mediom i innym . Nawet jeśli to tylko część prawdy - to nie można powiedzieć że ich zachowanie jest normą , że należy to akceptować .
Chyba nikt, a już na pewno ja nie powiedział, że zachowania chuliganów/wandali na stadionach są OK. Nie, nie są. Powiem więcej. Jeśli byłbym świadkiem jak któryś z moich kumpli ubliża, grozi i atakuje policjanta, a ten w odpowiedzi sprzedaje mu gonga w twarz to nie zaprotestowałbym. Dostał za swoje i tyle. Chodzi mi (i podobnych mojej osobie) o to, że jest nagonka na "kiboli", wkoło pełno propagandy i zasłaniania innych problemów kraju. Dlaczego Tusk nie wypowiada wojny amotorom z Policji, PZPNu, prywatnym służbom ochrony? Dlaczego nie zdymisjonuje ministra sprawiedliwości za luki w prawie, za opieszałość i olewanie swoich obowiązków przez ludzi "dbających" o porządek w państwie. Dlaczego PZPN nie poczuwa się do odpowiedzialności (a był organizatorem!) i zwala wine na Policje, ta na władze miasta Bydgoszczy, a prezydent miasta na Policje, bo ta nie dostarczyła opinii w wyznaczonym ustawowo terminie (14 dni przed rozpoczęciem imprezy)? Dlaczego PZPN dogaduje się z cateringiem i pozwala na to i tamto, a potem Kręcina udaje <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i mówi: "Trzeba wyjaśnić, skąd wzieły się na stadionie plastikowe butelki!". Dlaczego dziennikarze nie orają w/w tylko machają szabelką przed nieokreślonym, marginalnym wrogiem jakim są chuligani? Jak znasz na te pytania odpowiedź to podziel się, bo ja już mam tej całej histerii dość.

EDYTA:
mateo369 pisze:Jeśli to bydło, którego nawet nie można nazwać ludźmi, które wtargnęło na płytę stadionu i m.in. uderzyło kobietę nazywasz "prawdziwymi kibicami", to nie pozostaje mi nic innego jak tylko pogratulować specyficznego poczucia humoru.
Prawdziwi kibice czyli podobni mi - nie miałem na myśli chuliganów/wandali. Osoby, znające środowisko od podszewki, chodzący/jeżdżący na mecze, biorący udział w życiu klubu. Prawdziwym kibicem nie jest gość, który właśnie chciał za tydzień iść na mecz z dziewczyną, z dziećmi i żoną, babcią, psem i kim tam jeszcze zapragnie ale ta awantura spowodowała, że zmienił zdanie bo przecież strach dostać po głowie. A po takiej akcji, takich ludzi jest wysyp. Wszyscy znajomi z uczelni, roboty, krewni, koledzy i koleżanki, sąsiedzi właśnie chcieli iść na mecz ale już nie pójdą bo się boją. :rotfl:

Media pokazują to co chcą, co się aktualnie lepiej sprzedaje. Pokazują tylko jedną stronę medalu, pokazują skutki, a nie dociekają przyczyn. Dlatego prawdziwi kibice nienawidzą mediów. Media podobnie jak politycy robią to na co mają w danej chwili ochotę, a nie to co zasługuje na prawdziwą uwagę -> YT.
Ostatnio zmieniony 14 maja 2011, 14:14 przez meda11, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Filippo911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 531
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 14 maja 2011, 11:47

meda11 pisze:Chyba nikt, a już na pewno ja nie powiedział, że zachowania chuliganów/wandali na stadionach są OK. Nie, nie są.
meda11 trochę wcześniej pisze:Odnośnie operatorki kamery. Mecz podwyższonego ryzyka. Dochodzi do takich, a nie innych zdarzeń. Baba z kamerą za bodaj 150 tys. złotych stoi 10 metrów od gości rzucających głośnikami, krzesłami w policje, wyrywającymi przesła ogrodzenia, okablowanie monitoringu i kamer TVNu. Babie dostaje się słownie, ubliża się jej, grozi, a ta dalej stoi 10-15 metrów o tego wszystkiego. W końcu dostaje kopa na plecy kiedy jest już za późno na oddalenie się. Ona jest zdrowa psychicznie? (...) Tępy babsztyl/karierowiczka i tyle. (...) Nie żałuje, bo wykazała się najczystszą głupotą.
Czy tylko ja widzę tu sprzeczność ??

To że zostawiam samochód pod domem , nie znaczy że pozwalam komuś go ukraść .
To że źle zabezpieczono mecz nie usprawiedliwia kiboli .

Jedyna opcja żeby to ukrócić , to przestrzeganie prawa z całą stanowczością , oraz zaostrzenie kar , które nie odstraszają .


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 14 maja 2011, 11:49

Prędzej Obama wygra z talibami niż tusk z kibolami :)


meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 14 maja 2011, 12:00

@ Filippo911

Nie wiem o so chosi jakby?

1. Jestem przeciwny aktom wandalizmu i rozróbom na stadionach. Chcesz powyrywać krzesełka, zniszczyć mienie miasta/klubu? Rozwal coś u siebie w mieszkaniu/domu lub u kogoś kto Ci na to pozwoli. Chcesz się sprawdzić i pokazać kto lepiej się tłucze? Od tego są ustawki w ustronnym miejscu, gdzie nikt nie będzie przeszkadzał w trakcie i nie będzie się tym interesował po - włącznie z policją.

2. Baba wykazała sie głupotą to dostała. Logiczne w tej sytuacji (awantura).

Jedno drugiego nie wyklucza.

E:

Dobry przykład z tym autem tylko, że... Jak jedziesz do obcego miasta, do znajomych (czy kogo tam chcesz), w sytuacji gdzie będziesz nocował w nieciekawej okolicy to niemal zawsze usłyszysz, że lepiej schować auto Twoje do garażu kosztem auta domowników lub zostawić na strzeżonym parkingu, bo "nigdy nic nie wiadomo". Sytacja sprzed kilku miesięcy. Koncert Ostrego w Wytwórni w Łodzi. Kuzyn z kumplami jadą autem na koncert na tucholskich blachach. Zostawiają auto w centrum, kilka ulic od Wytwórni. Nie chciało im się pierw podjechać do hotelu, zostawić rzeczy (i najlepiej auto i podjechać tramwajem, taxą) tylko od razu "do klubu". Ciuchy, kosmetyki, maszynki/strzyżarki do golenia na szybko do bagażnika i dalej na koncert. Pech chciał, że jeden z gamoni zostawił futerał od cyfrówki na tylnym siedzeniu. No i jak już wrócili do auta to zorientowali się, że samochód jest wyczyszczony. :smile: Miastowi byli na tyle porządnymi włamywaczami/złodziejami, że nie poniszczyli tapicerek i po wszystkim ładnie zamkneli bagażnik. :rotfl: W sumie fanty warte blisko 1.5 kafla poszły się kochać, bo zostawili auto na obcych blachach w nieciekawej okolicy na noc i w dodatku zostawili "przynęte" w postaci futerału. Włamanie i kradzież to wynik głupoty mojego kuzyna i jego kumpli - czyt. sprowokowali to zdarzenie.

PS. Ale koncert był ponoć mega. :C


Obrazek
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 14 maja 2011, 12:17

paku pisze:Prędzej Obama wygra z talibami niż tusk z kibolami :)
Prawda. Ale żeby chociaż Tusk próbował walczyć z kibolami. Zamykanie stadionów to nie walka to unikanie walki. Po co grają te mecze skoro nie można ich obejrzeć? Ja tu czegoś nie rozumiem. Zawodowa piłka jest dla publiczności i tylko dzięki jej zainteresowaniu istnieje i ma sens.
Baba wykazała sie głupotą to dostała. Logiczne w tej sytuacji (awantura).
Ta, głupotą to sie wykazał ten zamaskowany idiota który ją kopnął.
Ona nie nagrywała nic, tylko szła ze złożonym już sprzętem. Więc nie wiem w jaki sposób sprowokowała tego palanta.

Pewnie został bohaterem w swoim domu :lol:


http://daria24.wrzuta.pl/film/1o9lMQbSn ... chroniarza
:ok:


FORZA JUVE!!!
meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 14 maja 2011, 12:27

dawid91 pisze:Ta, głupotą to sie wykazał ten zamaskowany idiota który ją kopnął.
Ona nie nagrywała nic, tylko szła ze złożonym już sprzętem. Więc nie wiem w jaki sposób sprowokowała tego palanta.
Byłeś na Zetce i widziałeś całą sytuacje przy sektorze Lecha czy opierasz się na kilkusekundowym filmiku puszczonym w Faktach? Widziałeś ile czasu tam stała? Słyszałeś co do niej (i innych dziennikarzy/operatorów) krzyczano? Widziałeś co robiła zanim zwineła sprzęt i zaczeła uciekać? To wszystko widziałeś/słyszałeś na trwającym kilka sekund ujeciu kopnięcia w plecy? Jeśli nie to nie pieprz: "...nie wiem w jaki sposób sprowokowała tego palanta.". OK?


Obrazek
Filippo911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 531
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 14 maja 2011, 12:35

meda11 pisze:@ Filippo911

Nie wiem o so chosi jakby?

1. Jestem przeciwny aktom wandalizmu i rozróbom na stadionach. Chcesz powyrywać krzesełka, zniszczyć mienie miasta/klubu? Rozwal coś u siebie w mieszkaniu/domu lub u kogoś kto Ci na to pozwoli.


Włamanie i kradzież to wynik głupoty mojego kuzyna i jego kumpli - czyt. sprowokowali to zdarzenie.
Chodzi o to że jesteś "przeciwny aktom wandalizmu i rozróbom na stadionach" , a jedziesz po kobiecie która została zaatakowana - Tępy babsztyl/karierowiczka i tyle

Co do kradzieży , była tak a akcja chyba w książce Grisham'a :
gość chciał ukraść kable wysokiego napięcia i sprzedać , poraziło go prądem i zmarł , rodzina wytoczyła proces firmie energetycznej że kable były na widoku i skusiły gościa do kradzieży i to wina firmy , że nie żyje .
Niemożna usprawiedliwiać niezgodnych z prawem zachowań postawą innych .

Powtórzę jeszcze raz - mimo zaniedbań , to kibole* zrobili burdy , jakby nie patrzeć nie zaprzeczymy temu .

* pisząc kibole nie mam namyśli wszystkich dopingujących , tylko chuliganów zasłaniających się "etosem kibica"[/b]


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 14 maja 2011, 12:39

meda11 pisze:
dawid91 pisze:Ta, głupotą to sie wykazał ten zamaskowany idiota który ją kopnął.
Ona nie nagrywała nic, tylko szła ze złożonym już sprzętem. Więc nie wiem w jaki sposób sprowokowała tego palanta.
Byłeś na Zetce i widziałeś całą sytuacje przy sektorze Lecha czy opierasz się na kilkusekundowym filmiku puszczonym w Faktach? Widziałeś ile czasu tam stała? Słyszałeś co do niej (i innych dziennikarzy/operatorów) krzyczano? Widziałeś co robiła zanim zwineła sprzęt i zaczeła uciekać? To wszystko widziałeś/słyszałeś na trwającym kilka sekund ujeciu kopnięcia w plecy? Jeśli nie to nie pieprz: "...nie wiem w jaki sposób sprowokowała tego palanta.". OK?
Co robiła? Kopała tych "kibiców" po plecach? Nie widziałem, ale uważam taki czyn za nienormalny. Ale podziel się ze mną, co ona tam wyprawiała gorszącego?
W sumie fanty warte blisko 1.5 kafla poszły się kochać, bo zostawili auto na obcych blachach w nieciekawej okolicy na noc i w dodatku zostawili "przynęte" w postaci futerału. Włamanie i kradzież to wynik głupoty mojego kuzyna i jego kumpli - czyt. sprowokowali to zdarzenie.
Idąc tym tokiem myślenia to lepiej w ogóle nie wychodzić z domu, bo możemy sprowokować jakieś nieciekawe dla nas zdarzenie...


FORZA JUVE!!!
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 14 maja 2011, 12:45

meda11 pisze:
dawid91 pisze:Ta, głupotą to sie wykazał ten zamaskowany idiota który ją kopnął.
Ona nie nagrywała nic, tylko szła ze złożonym już sprzętem. Więc nie wiem w jaki sposób sprowokowała tego palanta.
Byłeś na Zetce i widziałeś całą sytuacje przy sektorze Lecha czy opierasz się na kilkusekundowym filmiku puszczonym w Faktach? Widziałeś ile czasu tam stała? Słyszałeś co do niej (i innych dziennikarzy/operatorów) krzyczano? Widziałeś co robiła zanim zwineła sprzęt i zaczeła uciekać? To wszystko widziałeś/słyszałeś na trwającym kilka sekund ujeciu kopnięcia w plecy? Jeśli nie to nie pieprz: "...nie wiem w jaki sposób sprowokowała tego palanta.". OK?
Meda11, ta obrona damskiego boksera w Twoim wykonaniu jest naprawdę żenująca. Czegokolwiek by nie zrobiła ta operatorka, to nie usprawiedliwia to tego "kibica" ładującego jej kopa w plecy. Facet bijący kobietę to żałosna piczka.


Obrazek
meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 14 maja 2011, 13:00

@ Filippo911

Za głupotę nie należa się oklaski. Za zachowanie nieodpowiedzialne nie należy się szacunek. Można niekiedy pomóc osobie, która nie grzeszy inteligencją, zachowuje się nierozsądnie ale nie będę się umartwiał nad nią. Mam prawo "zwyzywać" taką osobę od takich i owakich pod warunkiem, że nazywam rzeczy po imieniu i moje "zarzuty" są prawdziwe. Kobita znalazła się w centrumrozruby z nie swojej winy. OK. Ale jej zabawa w operatorkę w sytuacji zagrożenia własnego zdrowia/życia i późniejsze szyyyyyyyybkie ewakuowanie się pokazały jak trzeźwo myślała.

Co do tego czy się kogoś prowokuje czy nie... Mówmy o rzeczywistości. Rzeczywistości w naszym kraju, a nie jak powinno być. Również jestem zdania, że np. w takim samochodzie mógłbym zostawić na widoku otwarty neseser ze sztabkami złota i nie zamknąć drzwi i nikt nie ma prawa otworzyć, wejść, ukraść cokolwiek by się w nim znajdowało. To jest moje i basta. Rzeczywistość jest jednak inna. Kiedy do włamania do auta wystarczy stara Nokia zostawiona na desce rozdzielczej, a do zabicia taksówkarza kilkanaście złotych w portfelu... I znowu przenosząc to na stadion - nie jesteśmy w stanie zrewidować kto i z czym wchodzi na trybuny lub nam się nie chce tego robić z takiego czy innego powodu. Tym samym nie mamy pewności, że na stadionie są tylko Ci spokojni. Więcej! Mamy sygnały, że na mecz pojechały takie a takie grupy dowodzone przez takich i siakich gości. Na trybunie widzimy wielu zamaskowanych więc automatycznie dają nam do zrozumienia, że boją się ujawnić swoją tożsamość. Dalsze etapy/błedy pominę, bo nie będę się powtarzał 10 raz. To wszystko prowokuje awanture. I tak jak można uniknąć bądź zminimializować szanse na włam do tego nieszczęsnego auta tak też można uniknąć zdarzeń podobnych na PP jeśli wykona się należycie swoją robotę (Policja, organizator-ochrona). Tyle.

Mam nadzieję, że się zrozumieliśmy. :wink:

@ Vimes

Nie bronię tego gościa tylko "tępie" głupote tej baby, która nie potrafiła sama zadbać o siebie. Nie zauważasz tego? Gdyby to ode mnie zależało, byłbym stróżem prawa i był świadkiem tego zdarzenia to temu gościowi tak był pałą przetrzepał kolano (nogi którą kopnął), że zostałby drugim Dr House do końca życia.

E:

Skoro służby dopuścili do zamieszek to wtedy Policja powinna odciąć tych na tartanie, boisku od tych na trybunie, powyłąpywać dodatkowo zamaskowanych i zrobić jak nasi sąsiedzi w tej sytuacji -> klik. Takie zdecydowanie w połączeniu z egzekowwaniem w 100% prawa dałoby efekty.


Obrazek
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 maja 2011, 13:48

szczypek pisze:Odstawmy na chwilę głupotę ludzką. Wróćmy na stadion. Stronę wcześniej jakiś "mądry" stwierdził, że piłka nożna to sport dla prawdziwych mężczyzn (i do grania i do kibicowania). Wybacz stary, ale głupoty gadasz. Piłka nożna to sport dla wszystkich (i do uprawiania i do oglądania czy też dopingowania). Kibic na stadionie jest po to, aby dopingować. Nikt też nie powinien zabraniać ludziom, którzy lubią ta piłkę doglądać "z bliska" tego robić. Ten "piknik" też ma prawo w tym wszystkim uczestniczyć. Co gorsze - on w tym co robi nie jest gorszy od nikogo. Takie jest moje zdanie.

Połączenie. Najgorsza jest sytuacja, w której człowiek głupi przychodzi na stadion, uważa się za prawdziwego mężczyznę, a po przegranym meczu przejdzie i zdemoluje pół ulicy, bo ma taki kaprys, przy okazji pobije kilku przechodniów. Coby nie było - ja nie wrzucam wszystkich do jednego worka. Nigdy w takim "stadionowym życiu" od wewnątrz nie brałem udziału, widziałem od zewnątrz, jest bezpieczniej.

Sport w tym wszystkim nie jest pieprzem do goowna, jest fundamentem. Tylko, czy to ma jakieś znaczenie? Nie wiem czy zamykanie stadionów to dobre rozwiązanie, pewnie nie, ale jak się widzi takie akcje jak ta w Bydgoszczy to ręce opadają.
o panie...rece opadaja..tym co nigdy nie widzieli i oczekuja kibicowania a'la hiszpanska liga do czego tez dazy rzad chyba co mnie przeraza

pobicie przechodniow po porazce..kolejne wynaturzenie telewizyjno POwskie chyba, bez przesady, robisz z hoolsow nawet doprawdy stado bezmozgich yeti ale nie do konca tak jest, w twojej wypowiedzi przesada goni przesade. Zgodze sie jedynie co do piknikow. Do nich nic nie mam, co wiecej szanuje ich bo to znaczna czesc kibicow chyba w wiekszosci klubow. Wiec spoko, niech przychodza, ogladaja i co najwazniejsze - placa za bilety koszulki itd, z tego zyje klub. Dlatego tez zamykanie stadionow jest najidiotyczniejsza rzecza jaka moze byc.

"Ta, głupotą to sie wykazał ten zamaskowany idiota który ją kopnął.
Ona nie nagrywała nic, tylko szła ze złożonym już sprzętem. Więc nie wiem w jaki sposób sprowokowała tego palanta."

nie wiem skad sie wzieli nagle feminisci i pelno obroncow praw kobiet... LUDZIE pomyslcie..leci zgraja wkurzonych gosci i podejda i powiedza..przepraszamy Pania bardzo ale znalazla sie pani w odrobine zlym polozeniu, sadzimy ze nie bedzi eono zbyt korzystne dl apani w tej chwili wiec prosimy o oddalenie sie parenascie metrow w bok...

baba stala tam gdzie nie miala i oberwala, myslisz ze oni patrzyli czy to kobieta czy mezczyzna czy juz sam nie wiem co..

bez przesady wlozyla leb tam gdzie nie treba i oberwala..i wielkie halo bo cham kobiete kopnal:| kolejna przesada i wyolbrzymianie. No i sprawa kluczowa jak widzisz ze w twoja strone biegna goscie, ktorzy raczej nie zostana twoimi przyjaciolmi..spieprzasz gdzie pieprz rosnie czy raczej postois zchwile i si eim poprzygladasz, a moze jeszcze fotke slitasna uda ci sie zrobic ktoremus...o czym my tu mowimy?
szczypek pisze:Skąd mam czerpać moją wiedzę i po co mi więcej? Oglądam chociażby te fragmenty, ten fragment pokazuje, że masz na stadionie dwa stada zwierząt, które same nie wiedzą czego chcą. Jeśli pomijam coś ważnego, to oczekuję, że mnie oświecicie. Jakakolwiek by to nie była prowokacja, Ci ludzie mogli się po meczu zwyczajnie rozejść do swoich domostw.
swoja wiedze opierasz na fragmentach i tym co sprzedaje papka w tv? no prosze Cie. Wierzysz w to, ze cytuje "rozeszliby sie do swoich domostw"? ehh
gregor_g4 pisze:wiekszosc z Was daje sie pieknie omamic tym co serwuja Wam media i milosciwie nam panujacy Tusk.
Nie popieram tego co sie stalo na finale PP, ale wg mnie robi sie z igly widly. A winni sa tylko i wylacznie organizatorzy, ktorzy wine zwalaja na kibicow.
Straty na stadionie Zawiszy wyniosly bagatela 40tys zlotych, to tyle co jedna pensja Laty. Koszty poniesione na zabezpieczenie imprezy, grubo ponad milion. Gdzie tu sens i logika? Po co bylo angazowac policje, skoro nad tym nie zapanowala? Doskonale wiedzieli co bedize sie dzialo, po koncowym gwizdu, ze jedna ze stron wybiegnie fetowac. Jednak zamiast pojsc po rozum do glowy i wypuscic kibicow druzyny przegranej, tuz po rozstrzygnieciu, nie potrzebnie trzymali ich na stadionie, by patrzyli jak ich rywale sie ciesza po zwyciestwie. Ale jakos mnie to nie dziwi, ludzie odpowiedzialni za koordynowanie takich akcji po raz kolejny pokazuja ze sa zwyklymi bezmozgami. Dodatkowo, gdzie wtedy byla policja i sluzby ochroniarskie? Jesli juz decydowali sie trzymac obie grupy po meczu na stadionie, to mogli chociazby jedna z nich skutecznie odseparowac.

Jak to sie ma do tego co nas czeka, czyli Euro? A tak ze bedzie to wielki nie wypal. Policja nie umie zaplanowac i skoordynowac przemarszu kilkusetosobowych grup kibicow, tak by odbylo sie to sprawnie i szybko, a zeby zainteresowani zdazyli w komplecie pojawic sie na sektorze przed pierwszym gwizdkiem. Wiec jak oni sobie chca poradzic z tym co nas czeka? Wyobrazcie sobie mecz Anglia - Niemcy, np w Gdansku. Z jednej strony 30k Angoli, z drugiej 30k Niemcow, a polska policja ma problem by nad 5krotnie mniejszymi grupami zapanowac.
Nie mowiac juz o ich kulturze osobistej i edukacji... wystarczy do byle jakiego innego europejskiego kraju przejechac i zobaczyc jak tam funkcjonuje policja, a pozniej porownac to z naszymi bezmozgami z prewencji, ktorzy na najbanalniejsze pytanie nie potrafia odpowiedziec....
BRAWO!! co wiecej jesli tak bedzie dalej euro bedzie smiechem na cala europe ale mysle, ze nie tylko ale wtedy podziekowac bedzie mozna donkowi i jego swicie i calej reszcie rozprzestrzeniajacej smieszny obraz spraw i wydarzen ktore maja miejsce, ale nie wybiegajac tak daleko w przyszlosc poczekam z checia na mecze z argentyna b i francja, mysle ze kibice postaraja sie o nie lada niespodzianki na tych 2 spotkaniach (o ile nie bedzie akcji - pusty stadion) i zobaczymy co wtedy donek zrobi...

meda11 - piateczka :bravo:


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 maja 2011, 13:54

Filippo911 nie ośmieszaj się co do sprawy związanej z tą reporterką. Logiczne, ze nikt nie popiera faktu, że ten 'bohater' ją kopnął. Ale jest sama sobie winna, skoro każą jej ładnie mówiąc 'spadać', a ona nadal tam jest.
Analogicznie - człowiek wchodzi w grupę ludzi, którzy jej nie chcą - upominają ją, myślisz, ze będą tak robili do śmierci? Czy przejdą do czynów? Nawet zakładając, ze są trzezwi i są to spokojni ludzie, to może dojść do utarczki :?


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
Filippo911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 531
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 14 maja 2011, 14:22

Alexxxxx pisze:Filippo911 nie ośmieszaj się co do sprawy związanej z tą reporterką. Logiczne, ze nikt nie popiera faktu, że ten 'bohater' ją kopnął. Ale jest sama sobie winna, skoro każą jej ładnie mówiąc 'spadać', a ona nadal tam jest.
Analogicznie - człowiek wchodzi w grupę ludzi, którzy jej nie chcą - upominają ją, myślisz, ze będą tak robili do śmierci? Czy przejdą do czynów? Nawet zakładając, ze są trzezwi i są to spokojni ludzie, to może dojść do utarczki :?
No tak miała uciekać gdzie pieprz rośnie , zostawić sprzęt , bo banda dzikusów się na nią rzuciła , dobrze by było gdyby uciekła . Nikt nie popiera tego "bohatera" - ok .
Ale Ty ośmieszasz się stawiając ofiarę na równi z z bandytami . Ona była jedna ich cała chorda , ale to ona ponosi (częściową) winę za to , ze ja napadnięto. Nie popierasz go , ale doszukując się jej winy w zajściu , poniekąd usprawiedliwiasz go .


To tak jak tłumaczenie że dziewczyna została zgwałcona bo miała krótką spódnicę i prowokowała - więc jest sama sobie winna .


ODPOWIEDZ