Wszystko o KIBICACH w Polskich ligach

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 22:50

paku pisze:olivier kocha Legie.
I Juve też jak nadarzy się okazja i odłożę więcej floty to czemu mam nie pojechać na mecz do Turynu. Tylko zdecydowanie bliżej mi na Ł3 gdzie przychodzę całe życię. Jak by trafił sie mecz Juve - Legia to mam serce rozdarte na pół i che remisu!

Ta kłótnie nie ma sensu. Jest to forum kibiców Juve. Więc idąc tym tropem co Juvelook i Juveluck to tematów podczas Euro nie powinno być tak samo pucharu UEFA bo niestety albo stety Juve nie brało w niej udziały.
Chciałbym też zauważyć że są tematy F1 gdzieś mi sie w rzucił temat o NBA o filmach czy grach. Po co jak tam niema Juve. Pewnie założyciele tych lub innych tematów nie związanych z Juve chcieli w pewnym sensie nawiązać kontakty czy urozmaicić to forum ,żeby nie wiało nudą. Niestety życie sie nie toczy tylko w stronę Juventusu i warto po dyskutować o wszystkim. A jak jesteście takimi wielkimi fanatykami to czemu mieszkacie w Polsce itd powodów mogło by być 1000.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
valsir

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2003
Posty: 485
Rejestracja: 13 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 23:16

Gdyby miało być to forum tylko o Juventusie, to czemu powstało tyle działów innych piłkarskich i niezwiązanych ze sportem ? Istnieje dział piłka polska i chyba normalne ,że ktoś się tutaj wypowiada, a to ,ze jest popularne widocznie oznacza ,że jednak ta polska piłka jakoś nas interesuję co mnie wcale nie martwi. Ja kibicuję i Juventusowi i Legii jestem czasem na meczach i jednej i drugiej drużyny i staram się jeździć jak mogę. Zgodzę się z przedmówcami , mieszkamy tutaj w Polsce i to co tu się dzieje nas interesuje, a to ,że Juventus też jest częścią naszego życia, powinno być czymś pozytywnym a nie powodem do bulwersa.


LEPIEJ RZUCIĆ SUBTELNYM ŻARCIKIEM, KTÓREGO NIE KAŻDY ZROZUMIE, NIŻ ZEPSUĆ ZNANY WSZEM KAWAŁ. =)
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 25 września 2008, 13:16

Są tu jacyś kibice Arki ? :P


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 września 2008, 10:51

Wisła - Arka


Szkoda że gości nie było... Ale i tak było jedwabiście :D


valsir

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2003
Posty: 485
Rejestracja: 13 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 września 2008, 11:01

Powiem tylko ,że wczoraj miał być doping na Legii, miała być nawet oprawa, jednak mimo po spełnieniu żądaj klubu w ostatniej chwili zarząd zmienił decyzję, i doping był... po meczu


LEPIEJ RZUCIĆ SUBTELNYM ŻARCIKIEM, KTÓREGO NIE KAŻDY ZROZUMIE, NIŻ ZEPSUĆ ZNANY WSZEM KAWAŁ. =)
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 września 2008, 11:44

valsir pisze:Powiem tylko ,że wczoraj miał być doping na Legii, miała być nawet oprawa, jednak mimo po spełnieniu żądaj klubu w ostatniej chwili zarząd zmienił decyzję, i doping był... po meczu
Z chęcią bym to zobaczył. Jest coś na YT ?


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 28 września 2008, 11:56

Właśnie się temu przyglądałem. 2 filmik z trybun:




oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 28 września 2008, 12:14

Można powiedzieć, że teraz doszedłem do domu z meczu. Można powiedzieć , że wszystko co najlepsze zaczęło się po meczu. Godne pożegnanie Żylety. Aż serce rosło gdy pojawił się doping. A tak w ogóle siedliśmy na fotelu lidera na którym jest dość ciasno. Trzeba pozrzucać inne drużyny. A ktoś mi tu pisał , że Legia będzie walczyć o środek tabeli hihih :rotfl: .

-Sprzedaj Miklasa, hej Trzeciak sprzedaj Miklasa!
odpowiedz z krytej - Chyba głupi, by go kupił!


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 28 września 2008, 12:43

oliver pisze:. A ktoś mi tu pisał , że Legia będzie walczyć o środek tabeli hihih :rotfl: .
Ja to napisalem. Sezon jest jeszcze dlugi. Chociaz teraz Legia gra niezle. Moim zdaniem na koniec sezonu do pucharow sie nie dostanie.
Po ostatnich wystepach, wrecz mam taka nadzieje.. ( Bez obrazy).

Wisla zagrala bardzo dobrze u siebie z Arka. Powoli zaczynaja grac na swoim poziomie. Moze forma przyjdzie w najlepszym momencie, w meczu z Tottenhamem?

Dzisiaj mecz Lecha. Mam nadzieje, ze zobacze interesujaco pilke.

Warte odnotowania jest to, ze wkoncu Odra przegrala u siebie z beltami. A dwie bramki strzelil Costly. Coz myslalem, ze juz nigdy nie strzeli..


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 września 2008, 12:45

Szkoda tego meczu Legii. Bo chociaż raz mogło być normalnie. Do rozmów na linii kibice- klub włączyli się byli zawodnicy. Wszystko szło dobrze, aż do czasu kiedy władze klubu znów pokazały gdzie mają atmosferę na Legii...


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 28 września 2008, 12:49

Jeśli ktoś jest zainteresowany to na Legia LIVE! jest ciekawa relacja z trybun i przebiegu "negocjacji".

Zapraszam tutaj :
http://www.legialive.pl/mecz/371/relacja_z_trybun


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 września 2008, 13:03

Widzieliście oprawę Poloni Bytom ? :D
http://i35.tinypic.com/213j53l.jpg


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 września 2008, 13:08

paku pisze:Widzieliście oprawę Poloni Bytom ? :D
http://i35.tinypic.com/213j53l.jpg
:shock: Brak słów. Tragedia.


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 28 września 2008, 13:13

Ultras pisze:
paku pisze:Widzieliście oprawę Poloni Bytom ? :D
http://i35.tinypic.com/213j53l.jpg
:shock: Brak słów. Tragedia.
Właśnie kapitalna :lol: Tylko co ona miała przedstawiać? :D


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 28 września 2008, 13:23

Sapo_JuveFan pisze: Właśnie kapitalna :lol: Tylko co ona miała przedstawiać? :D
To ironiia tak?
Kazdy wie, ze symbolem Torcidy jest Bart Simpson. Identyfikuja sie wlasnie z tym wizerunkiem..

Ja tam oceniach ich nie bede, ale brawa za kreatywnosc. Wole oprawy Polonii Bytom niz Piasty Gliwice, Grodziski Wielkopolskie, Odry Wodzislaw czy Gieksy Belchatow razem wzietych.


ODPOWIEDZ