Wszystko o KIBICACH w Polskich ligach

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 19:10

juveluck pisze:
Ultras pisze:
juveluck pisze:
Co poniektórzy chyba zapominają, że jest to forum Juventusu. I to "miłość" do Juventusu powinna stać na pierwszym miejscu. Patrząc jednak na was to Juventus dla niektórych z was (a może i większości) to klub drugo planowy. Jeżeli te wasze polskie kluby są wam takie bliskie to proponuje pisywać na forum Legi, lecha, wisły itp i tam spierać się o te wasze pierdoły.


Wybacz, ale póki tematy o samym Juve nie są zaśmiecane duperelami z polskiego podwórka, wyrażaniu wielkiego uczucia do Widzewa, Wisły czy kto wie kogo jeszcze to dlaczego Ci to przeszkadza? Temat stworzony w pokoju "Polska", więc w jak najbardziej odpowiednim do tego miejscu. A że ktoś ma w swoim sercu jeszcze trochę miejsca dla innego klubu prócz Juve? Mnie osobiście aż tak bardzo to nie przeszkadza.
Gorzej jak ktoś "ma w swoim sercu" trochę miejsca dla Juventusu, a zdecydowaną większość zajmuje polski klub, wtedy na prawdę nie rozumiem czego tu szuka. Temat owszem stworzony w dobrym pokoju, szkoda tylko, że jest najpopularniejszym tematem na forum, forum Juventusu!! Większość piszących tu osób nie ma bladego pojęcia o kibicach Juventusu, i w ogóle ich to nie interesuje. Rozpisują się za to i wykłócają o polskich kibiców. Jeżeli mają na to ochotę, to proszę bardzo, ale nie na forum Juventusu. Nawet jeżeli jest to pokój "Polska" to jest on dodatkiem do pokojów o Juventusie. A przez osoby jak te tu piszące, wygląda jak by to pokoje o Juventusie były dodatkiem do pokoju "Polska".
Zresztą wystarczy spojrzeć na awatary, sygnatury niektórych osób, widać jaki klub jest im bliższy.
Wydaję mi się, że ani Ty, ani ja, ani nikt inny nie ma prawa wymagać od użytkowników forum tego, by interesowały ich tylko i wyłącznie sprawy związane z Juventusem. A Twój argument, że ten temat jest najbardziej popularny na forum jest dla mnie nieuzasadniony. Sezon wkroczy w decydującą fazę, to na topie będą tematy o meczach z Interem, Milanem, Romą, o kontuzjach, wypowiedziach trenerów, piłarzy itd. A to że niektórych nie interesuje tak bardzo sytuacja wewnątrz kibiców Juve we Włoszech mi nie przeszkadza. Mieszkamy w Polsce i wielu z nas kibicuje regionalnym drużynom, chodzi na ich mecze i normalnym jest, że orientują się lepiej w polskim ruchu kibicowskim.


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 19:15

Radek_88 pisze:Zalezy w jakim sensie 'boicie'. Sytuacja tutaj jest taka chora, ze nie znasz dnia ni godziny i mozesz dostac oklep, i to nie od jednego, ale bedac sam przeciw calej bandzie. Zreszta sytuacja z Paderewy sprzed jakichs 2 miesiecy, kiedy smierdziele podjechali autami na przystanek z kibicami GieKSy, wyciagneli siekiery, po czym zrobili co mieli zrobic i uciekli.. Moze to jakos skomentujesz? Jesli sam nie doswiadczyles tutejszych realii to sie nie wypowiadaj.
Trochę wiem jak jest na Śląsku. To , że kibice Ruchu są jacy są to wszyscy wiedzą. Nic się nie zmienia od lat. Tak jakoś trzeba z nimi walczyć tylko czemu taką śmieszną drogą? Za niedługo zaczniecie robić tak jak oni i będziecie sie tłumaczyć tak jak kibice w Krk.
Imponujące pozdro. Oby tak częściej.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 19:50

Juventino90 pisze:Dlaczego mam sie wiec nie udzielac na forum i wymieniac pogladow? To absurd..
A gdzie ja napisałem, że nie masz się udzielać na tym forum? Napisałem jedynie, że forum Juventusu nie jest miejscam gdzie domunującym tematem powinni być kibice polskich drużyn. Czytaj może dokładniej...
Juventino90 pisze:I nikt nie bedzie mi pisal takich farmazonow. I napewno nie bede podporzadkowywal sie twojemu "widzi mi się".
Interesuje mnie to tyle, co zeszloroczny snieg.
A jednak cię to interesuje bo odpowiedziałeś. Jeżeli rzeczywiście miał byś to gdzieś olał byś mojego posta. To logiczne.
Juventino90 pisze:To cie boli? Ja nie uwazam, zeby byl najpopularniejszy. Wypowiada sie w nim grupa polskich kibicow. Mozna ich policzyc na palcach dwoch rak.
Owszem boli mnie, że na forum Juve, najpopularniejszym tematem jest temat o polskiej piłce. A, że jest najpopularniejszym tematem niech świadczy fakt, że jest w czołówce odpowiedzi. Osób odpowiadających nie ma dużo, bo cięzko, żeby było inaczej skoro temat istnieje dwa dni.

Juventino90 pisze: Na jakiej podstawie tak sadzisz?
W przypadko mojej osoby, rowniez wypowiadam sie w tematach o Juventusie. W przeciwnym razie nie odwiedzialbym tego forum.
Ja nie napisałem, że nie wypowiadasz się w tematach o Juventusie. Napisałem, że ty i pare innych osób nie mają pojęcia o kibicach Juventusu a rozpisują się o kibicach polskiej piłki. A tego, że nie masz pojęcia o scenie kibicowskiej w Juventusie jestem pewien. Po raz drugi proszę, żebyś czytał dokładniej.

Juventino90 pisze:
juveluck pisze:Zresztą wystarczy spojrzeć na awatary, sygnatury niektórych osób, widać jaki klub jest im bliższy.
I po tym oceniasz milosc do klubu?
Przywiazanie?
Naprawde szkoda mi jest takich kibicow. Nie znajac czlowieka ocenia sie jego rpzywiazanie do barw klubu zagranicznego.
Z jednej strony piszesz to... a zdrugiej:
Juventino90 pisze: Avatar pozwala nam w lekkim stopniu scharakteryzowac uzytkownika.
to i tym samym potwierdzasz to co ja napisałem.
Juventino90 pisze:Nie kazdy milosc do klubu musi okazywac tandetnymi tatuazami i avatarami z "Kielonem".
Tak bardzo cię zabolało to co napisałem. Nie bądź żałosny widzewiaczku.


Mr Cezary pisze: Wydaję mi się, że ani Ty, ani ja, ani nikt inny nie ma prawa wymagać od użytkowników forum tego, by interesowały ich tylko i wyłącznie sprawy związane z Juventusem.
Ale ja tego wcale nie wymagam. Przecież tematy związane z ligą polską istnieją nie od dziś i wcześniej nie ingerowałem. boli mnie tylko, ze najpopularniejszym tematem na forum Juve jest temat związany z polską piłką. W którym ludzie wypowiadają się o polskich kibicach, nie mając pojęcia o kibicach Juventusu, ba nawet się tym nie interesując.
Mr Cezary pisze:A Twój argument, że ten temat jest najbardziej popularny na forum jest dla mnie nieuzasadniony.
To nie argument. To przykre, acz niestety prawdziwe stwierdzenie, że na forum Juve najpopularniejszy w tej chwili jest temat o polskiej piłce.
paku pisze:
Napisz do adminów żeby zamknęli ten temat bo jest za bardzo popularny :D
Jakim prawem oceniasz nas KIBICÓW Polskich Lig ? Nie masz do tego prawa. My nie oceniamy Ciebie, Ty nie oceniaj nas. Pozdro
Nie oceniam was, stwierdzam jedynie, że forum Juventusu to nie miejsce dla kibiców polskiej ligi.
Ostatnio zmieniony 24 września 2008, 20:03 przez juveluck, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 19:54

Radek_88 pisze:
paku pisze:W końcu w Gieksie gra mój dobry znajomy ;)
Bartosz I.?;>
Bartosz I. i Maciej B. :)
juveluck pisze: To nie argument. To przykre, acz niestety prawdziwe stwierdzenie, że na forum Juve najpopularniejszy w tej chwili jest temat o polskiej piłce.
Napisz do adminów żeby zamknęli ten temat bo jest za bardzo popularny :D
Jakim prawem oceniasz nas KIBICÓW Polskich Lig ? Nie masz do tego prawa. My nie oceniamy Ciebie, Ty nie oceniaj nas. Pozdro


meloo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2008
Posty: 236
Rejestracja: 17 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 19:59

Juventino90 pisze: Dla mnie jest to zwykly banal i tandeta. Nie bede na pokaz utozsamial sie z klubem, pokazujac takim jak ty "jaki jestem fajny" :prochno:
A to, to do kabaretu sie nadaje... :roll:
paku pisze:Jakim prawem oceniasz nas KIBICÓW Polskich Lig ? Nie masz do tego prawa. My nie oceniamy Ciebie, Ty nie oceniaj nas. Pozdro
:rotfl:
To czego tu jeszcze szukasz? Idz na na forum "KIBICÓW Polskich Lig" :lol:
E:
paku pisze:Piszę w odpowiednim temacie, wiec nic Ci do tego ;) KIBICU JUVENTUSU :D
Eeh... darymny futer:whistle:
Za 5 min mecz Juve... jest w ogole o taki temat jeszcze na tym forum? :rotfl:
Juventino90 pisze:Nie zamierzam duskutowac z juveluckami czy lookami.
Ja tez nie, niemam na to czasu... niektorzy chca obejrzec mecz swojej ukochanej druzyny.
Ostatnio zmieniony 24 września 2008, 20:27 przez meloo, łącznie zmieniany 2 razy.


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 20:01

juvelook pisze:
paku pisze:Jakim prawem oceniasz nas KIBICÓW Polskich Lig ? Nie masz do tego prawa. My nie oceniamy Ciebie, Ty nie oceniaj nas. Pozdro
:rotfl: To czego tu jeszcze szukasz? Idz na na forum " KIBICÓW Polskich Lig " :lol:
Piszę w odpowiednim temacie, wiec nic Ci do tego ;) KIBICU JUVENTUSU :D


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 20:21

Nie zamierzam duskutowac z juveluckami czy lookami.
Nie bede rozmywal tematu.

O Juventusie wiem wiele, ale spiewnika nie wkuwalem sie na pamiec. Jezeli to cie pocieszy.

Widze, ze masz jakies kompleksy. Nie zycze sobie tez, zebys nazywal mnie "widzewiaczkiem".

A zalosne jest to, ze nie mozesz przebolec iz istnieje temat o Polskiej lidze.
Widocznie masz jakis uraz, wylecz to.
A to jakies gruppies, czy brat? :prochno:
Kocham Widzew i Juventus.
Akceptujesz to? :prochno:

Jakis porzadny moderator moglby wykasowac wszystkie posty nie zwiazane z tematem.( wlacznie z moimi). Poniewaz byly moderator zrobil syf.

Wielki kibic Juventusu.. W czepku urodzony :smile: .

PS: Zamknac tematy nie zwiazane z Juventusem !


Michal17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 grudnia 2003
Posty: 486
Rejestracja: 06 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 20:54

Do wszystkich najwierniejszych kibiców Juventusu, którym przeszkadza nasz temat:

Ja siebie kibicem Juve nie nazwę z pewnością. Co najwyżej sympatykiem, śledzę wyniki, jakieś nowinki transferowe itp ale nic poza tym. Jestem kibicem Wisły, tylko Wisły, zawsze Wisły. To jest moja miłość jedyna, niepodważalna, największa.

Na forum zarejestrowałem się w czasach kiedy trzeba było mieć konto, żeby korzystać z "downloadu" na stronie głównej. Potem zauważyłem, że to forum ma klimat, zacząłem pisać, może sporadycznie, ale jednak. Jakiś czas temu klimat upadł. Ostatnio udzielam się tylko w tematach związanych z polską piłką. Widzę, że niektórym to przeszkadza. Proszę mnie zatem zbanować i uniemożliwić mi takie haniebne działanie, a końcu to forum Juventusu...

A to, że ten i podobne tematy zyskują popularność a tematy o Juve wieją nudą to tylko źle świadczy o Was, najwierniejszych kibicach Juventusu w Polsce...

Od razu zaznaczam, że jeśli tematy przetrwają i moja obecność zostanie uszanowana to dalej zamierzam udzielać się tylko w tematach o których mam pojęcia, czyli na tym forum głównie o polskiej piłce.


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 20:59

To se kurna poproście o zmianę rangi. Bo na Juventino mi nie wyglądacie.


Obrazek
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 21:11

Michał`fcj pisze:To se kurna poproście o zmianę rangi. Bo na Juventino mi nie wyglądacie.
Nie tobie to oceniac.
A jezeli sprawi ci to przyjemnosc. To specjalnie dla ciebie zmienie range :prochno: .

Baa.. Wkoncu to wstyd byc kibicem Juventusu, jak i jednej z polskiej druzyn.

W takim razie ja tez poprosze o bana, nalezy mi sie :wink:


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 21:14

Juventino90 pisze:
Michał`fcj pisze:To se kurna poproście o zmianę rangi. Bo na Juventino mi nie wyglądacie.
Nie tobie to oceniac.
A jezeli sprawi ci to przyjemnosc. To specjalnie dla ciebie zmienie range :prochno: .
Nie sprawi mi to przyjemności, jak bardziejsz kochasz inny klub to chyba dobre rozwiązanie.


Obrazek
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 21:24

Michał`fcj pisze:
Juventino90 pisze:
Michał`fcj pisze:To se kurna poproście o zmianę rangi. Bo na Juventino mi nie wyglądacie.
Nie tobie to oceniac.
A jezeli sprawi ci to przyjemnosc. To specjalnie dla ciebie zmienie range :prochno: .
Nie sprawi mi to przyjemności, jak bardziejsz kochasz inny klub to chyba dobre rozwiązanie.
On kocha Widzew, Ja kocham Wisłę, olivier kocha Legie, przeszkadza Ci to ?
Puknijcie się w głowę wielcy fani Juventusu. Jakim prawem oceniacie nas ?
juvelook pisze: Za 5 min mecz Juve... jest w ogole o taki temat jeszcze na tym forum? :rotfl:
To czemu nie założyłeś takiego tematu ?
juveluck pisze: Nie oceniam was, stwierdzam jedynie, że forum Juventusu to nie miejsce dla kibiców polskiej ligi.
To czemu na tym forum istnieje taki pokój jak Piłka Nożna - Polska ? Wytłumacz mi to. I proszę o argumenty, nie spekulacje ;)
Ps. Proszę o zmianę rangi.


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 21:31

Moim zdaniem Michał`fcj ma rację. Jeżeli część osób uważa się za kibica Polskiej drużyny, za to tylko sympatyzuje z Juventusem, to powinni sobie zmienić rangi na "swoje" klubowe. Nie mam nic do ludzi, którzy preferują bardziej lokalne kluby, niż Juve. Jest to dla mnie zrozumiałe i życzę Wam miłego zdzierania gardeł na meczach ! :wink:

Ja za to uważam się za kibica Juventusu, miałem przyjemność być na meczu Juve i planuje kolejne. Chętnie przeglądam temat założony o Naszych kibicach przez Juveluck'a. I prawdę mówiąc nie zgadzam się z Twoimi argumentami ,Juveluck.

W tym temacie wypowiada się stosunkowo mało osób. Fajnie, że dzielą się swoimi wrażeniami. Dużo osób z tej "paczki" wypowiada się w tematach o Juventusie. Dla mnie nie ma problemu. :)


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 21:36

Panowie - takie zamieszanie, bo dwóch świrusów przyszło posapać co ich boli?
Nie musicie się nikomu tłumaczyć, bo niby przed kim i niby po co? Przedtem nie prosiliście o zmianę rangi, czemu nagle chcecie to zmieniać? z ich powodu? :roll:

Temat o polskiej lidze i kibicach lubię przeglądać, choć sporadycznie stykam się z nimi bezpośrednio. Nie chciałbym, żeby dyskusje straciły na sile i polemice, bo (jak pisałem) przyjdzie dwóch kolesi i zacznie sie o coś pluć.

Chyba nie warto.

Druga połowa meczu z Catanią się zaczyna, spadam oglądać. żeby nikt tu jeszcze mnie nie posądzał o coś :roll:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Michal17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 grudnia 2003
Posty: 486
Rejestracja: 06 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 21:50

Haha, skoro przeszkadza Wam "Juventino" przy moim nicku to zmieńcie mi tą rangę :) sam o to nie mam zamiaru prosić :) a jeśli już to proszę o barwy niebiesko-biało-czerwone, czyli kibicowskie :) Jestem Wiślakiem, tak Wam to przeszkadza?


ODPOWIEDZ