Wszystko o KIBICACH w Polskich ligach

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 14:41

paku pisze:Ps.


Szacun dla Gieksiarzy ;)
Milo, ze ktos zauwazyl :wink: Atmosfera naprawde byla fantastyczna, kibice obu ekip stworzyli swietne widowisko, wcale niegorsze od tego na murawie, choc czesto nie bylo widac co sie tam dzieje. Czulo sie atmosfere pilkarskiego swieta, jak przystalo na Slaski Klasyk :) Naprawde nie ma sie czego wstydzic.


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 14:57

Radek_88 pisze:
paku pisze:Ps.


Szacun dla Gieksiarzy ;)
Milo, ze ktos zauwazyl :wink: Atmosfera naprawde byla fantastyczna, kibice obu ekip stworzyli swietne widowisko, wcale niegorsze od tego na murawie, choc czesto nie bylo widac co sie tam dzieje. Czulo sie atmosfere pilkarskiego swieta, jak przystalo na Slaski Klasyk :) Naprawde nie ma sie czego wstydzic.
Heh tak oprawa godna podziwu. Ale co do kibiców brak większych pytań. Co to za klasyk Śląska jeśli kibice z jednej okolicy trzymają się razem w trudnych chwilach. Żal.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 15:07

oliver pisze: Heh tak oprawa godna podziwu. Ale co do kibiców brak większych pytań. Co to za klasyk Śląska jeśli kibice z jednej okolicy trzymają się razem w trudnych chwilach. Żal.
Rozwiń.
Żal? Żal chyba Tobie było patrzeć na ten doping patrząc na co sie dzieje na Łazienkowskiej... Nie prowokuj.
Radek_88 pisze:
paku pisze:Ps.


Szacun dla Gieksiarzy ;)
Milo, ze ktos zauwazyl :wink: Atmosfera naprawde byla fantastyczna, kibice obu ekip stworzyli swietne widowisko, wcale niegorsze od tego na murawie, choc czesto nie bylo widac co sie tam dzieje. Czulo sie atmosfere pilkarskiego swieta, jak przystalo na Slaski Klasyk :) Naprawde nie ma sie czego wstydzic.
Często zaglądam na strony Gieksy, i jestem pełen podziwu ;)
Miło się na to wszystko patrzy. W końcu w Gieksie gra mój dobry znajomy ;)


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 15:18

paku pisze:
oliver pisze: Heh tak oprawa godna podziwu. Ale co do kibiców brak większych pytań. Co to za klasyk Śląska jeśli kibice z jednej okolicy trzymają się razem w trudnych chwilach. Żal.
Rozwiń.
Żal? Żal chyba Tobie było patrzeć na ten doping patrząc na co sie dzieje na Łazienkowskiej... Nie prowokuj.
Ten zaś się czepia protestu nie masz innych argumentów?
W tym przypadku chodzi o ugodę między tymi klubami na pewien inny klubu z tej samej okolicy. Derby to mi się wydaje , że kluby stają na przeciw zawsze i wszędzie co charakteryzuję derby a tu brakowało tego czegoś.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 15:50

Nie ma to jak piro na GieKSie:) Konkretna zadymka:) Nigdzie indziej mi się nie podoba pirotechnika tak jak na Bukowej.

Co do układu GKSu i Górnika to jest to ich wewnętrzna sprawa. Mnie też to trochę śmieszy bo mimo, iż ani jedni ani drudzy tego nie przyznają układ został pewnie stworzony ze względu na R. Ale niech się bawią jak chcą.


Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 15:54

oliver pisze:Co to za klasyk Śląska jeśli kibice z jednej okolicy trzymają się razem w trudnych chwilach. Żal.
:roll: ... A jaki jest powod zeby sie nie mieli trzymac razem w trudnych chwilach? :shock:
paku pisze:Często zaglądam na strony Gieksy, i jestem pełen podziwu ;)
No ostatnio wcale tak wesolo nie bylo. Ale miejmy nadzieje, ze wraz ze zmiana trenera skonczyly sie klopoty i teraz juz bedzie tylko lepiej, co na pewno przelozy sie na atmosfere i frekwencje na trybunach.
paku pisze:W końcu w Gieksie gra mój dobry znajomy ;)
Bartosz I.?;>
oliver pisze:W tym przypadku chodzi o ugodę między tymi klubami na pewien inny klubu z tej samej okolicy.
Komus zal cztery litery sciska czy co? Co z tego, ze jest sztama? Ja tam smutny z tego powodu nie jestem, wiadomo, ze zadna wieksza 'Slaska sztama' nie wchodzi w gre, bo to nie te czasy, ale z powodu jakiejs 'mniejszej' zgody na pewno plakac nie bede. A i nie wiem co Tobie do tego.
oliver pisze:Derby to mi się wydaje , że kluby stają na przeciw zawsze i wszędzie co charakteryzuję derby a tu brakowało tego czegoś.
Tego czegos.. czyli czego? Napierniczania przed, po i w trakcie meczu?
Bo chyba nie pieknego meczu, wielu bramek, kapitalnej(!) atmosfery na trybunach, oprawy, dopingu, walki na boisku.. No ale jednak brakowalo bojek. Wiec rzeczywiscie bezbarwnie jak na derby...

PS. Na to czego Ci brakowalo i tak przyjdzie jeszcze czas, na niedomiar derbow nie mamy co narzekac :wink:


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 16:13

Radek_88 pisze:Komus zal cztery litery sciska czy co? Co z tego, ze jest sztama? Ja tam smutny z tego powodu nie jestem, wiadomo, ze zadna wieksza 'Slaska sztama' nie wchodzi w gre, bo to nie te czasy, ale z powodu jakiejs 'mniejszej' zgody na pewno plakac nie bede. A i nie wiem co Tobie do tego.
Spoko tyko wszędzie powtarzacie Łowcy S, że zawsze sami itd A tak naprawdę nadeszły takie czasy , że się ich boicie i nie rozumiem czemu wszędzie odwracacie kota ogonem.
Po prostu sami nie umiecie rządzić na Śląsku to łączycie się innym rywalem za miedzy. Zal wam d*** ściska , że ktoś w pojedynkę w waszych okolicach mógł być od Was lepszy.
Radek_88 pisze:PS. Na to czego Ci brakowalo i tak przyjdzie jeszcze czas, na niedomiar derbow nie mamy co narzekac :wink:
Nienawiści do lokalnego rywala.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 16:28

oliver pisze:Spoko tyko wszędzie powtarzacie Łowcy S, że zawsze sami itd A tak naprawdę nadeszły takie czasy , że się ich boicie i nie rozumiem czemu wszędzie odwracacie kota ogonem.
Zalezy w jakim sensie 'boicie'. Sytuacja tutaj jest taka chora, ze nie znasz dnia ni godziny i mozesz dostac oklep, i to nie od jednego, ale bedac sam przeciw calej bandzie. Zreszta sytuacja z Paderewy sprzed jakichs 2 miesiecy, kiedy smierdziele podjechali autami na przystanek z kibicami GieKSy, wyciagneli siekiery, po czym zrobili co mieli zrobic i uciekli.. Moze to jakos skomentujesz? Jesli sam nie doswiadczyles tutejszych realii to sie nie wypowiadaj.
oliver pisze:Po prostu sami nie umiecie rządzić na Śląsku to łączycie się innym rywalem za miedzy.
A jest ekipa, ktora w pojedynke rzadzi na Slasku?
oliver pisze:
Radek_88 pisze:PS. Na to czego Ci brakowalo i tak przyjdzie jeszcze czas, na niedomiar derbow nie mamy co narzekac :wink:
Nienawiści do lokalnego rywala.
'Lokalnych' rywali jest co niemiara, wiec nie bojta, przyjdzie odpowiedni moment.

PS. http://gieksiarze.pl/skrot-meczu/840


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 16:33

GKS z Górnikiem... Nigdy bym nie pomyślał. Śmieszne to dla mnie i tyle. Wasze kibicowskie sprawy i nikomu z nas nic do tego.

Jedną rzecz jednak muszę powiedzieć. Nie bądźmy śmieszni z tym "strachem" przed Ruchem. Mówisz o sytuacji na Paderewskiego a nie wiesz o wielu podobnych sytuacjach w Sosnowcu, kiedy to GKS wpada na pierwsze osiedle mieszkalne w Sosnowcu za Szopienicami i biega w kilkanaście osób zaczepiając pojedyncze osoby robiąc z siebie Bóg wi kogo... :roll:


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 16:34

Co niektorzy widze tutaj zapominaja, ze na pierwszym miejscu stoi milosc do ukochanego klubu. A nienawiesc do innych? To juz sprawa osobista kibicow. ( Ja rozlewu krwi nie toleruje)
Nie wsadzajmy kibicow do jednego worka.

Czy dla niektorych kibicowanie klubowi, wiaze sie z nienawiescia do rywali? U niektorych zauwazylem, ze jest to wazniejsze niz dobro klubu..

A co do Gieksy. Nie moge doczekac sie tego spotkania..
Wkoncu kibicowsko to jeden z lepszych, jak i nie najlepszy przeciwnik w lidze.
steru pisze:GKS z Górnikiem... Nigdy bym nie pomyślał. Śmieszne to dla mnie i tyle.
Mysle, ze nie kazdy kibic Gieksy to akceptuje.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 16:39

Juventino90 pisze:Co niektorzy widze tutaj zapominaja, ze na pierwszym miejscu stoi milosc do ukochanego klubu. A nienawiesc do innych? To juz sprawa osobista kibicow. ( Ja rozlewu krwi nie toleruje)
Nie wsadzajmy kibicow do jednego worka.
Co poniektórzy chyba zapominają, że jest to forum Juventusu. I to "miłość" do Juventusu powinna stać na pierwszym miejscu. Patrząc jednak na was to Juventus dla niektórych z was (a może i większości) to klub drugo planowy. Jeżeli te wasze polskie kluby są wam takie bliskie to proponuje pisywać na forum Legi, lecha, wisły itp i tam spierać się o te wasze pierdoły.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 16:53

steru pisze:Jedną rzecz jednak muszę powiedzieć. Nie bądźmy śmieszni z tym "strachem" przed Ruchem. Mówisz o sytuacji na Paderewskiego a nie wiesz o wielu podobnych sytuacjach w Sosnowcu, kiedy to GKS wpada na pierwsze osiedle mieszkalne w Sosnowcu za Szopienicami i biega w kilkanaście osób zaczepiając pojedyncze osoby robiąc z siebie Bóg wi kogo... :roll:
No i wlasnie o tym mowie. O chorej sytuacji na Slasku i (jak widac) takze w jego okolicach.


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 17:38

juveluck pisze:
Juventino90 pisze:Co niektorzy widze tutaj zapominaja, ze na pierwszym miejscu stoi milosc do ukochanego klubu. A nienawiesc do innych? To juz sprawa osobista kibicow. ( Ja rozlewu krwi nie toleruje)
Nie wsadzajmy kibicow do jednego worka.
Co poniektórzy chyba zapominają, że jest to forum Juventusu. I to "miłość" do Juventusu powinna stać na pierwszym miejscu. Patrząc jednak na was to Juventus dla niektórych z was (a może i większości) to klub drugo planowy. Jeżeli te wasze polskie kluby są wam takie bliskie to proponuje pisywać na forum Legi, lecha, wisły itp i tam spierać się o te wasze pierdoły.
Wybacz, ale póki tematy o samym Juve nie są zaśmiecane duperelami z polskiego podwórka, wyrażaniu wielkiego uczucia do Widzewa, Wisły czy kto wie kogo jeszcze to dlaczego Ci to przeszkadza? Temat stworzony w pokoju "Polska", więc w jak najbardziej odpowiednim do tego miejscu. A że ktoś ma w swoim sercu jeszcze trochę miejsca dla innego klubu prócz Juve? Mnie osobiście aż tak bardzo to nie przeszkadza.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 18:04

Ultras pisze:
juveluck pisze:
Juventino90 pisze:Co niektorzy widze tutaj zapominaja, ze na pierwszym miejscu stoi milosc do ukochanego klubu. A nienawiesc do innych? To juz sprawa osobista kibicow. ( Ja rozlewu krwi nie toleruje)
Nie wsadzajmy kibicow do jednego worka.
Co poniektórzy chyba zapominają, że jest to forum Juventusu. I to "miłość" do Juventusu powinna stać na pierwszym miejscu. Patrząc jednak na was to Juventus dla niektórych z was (a może i większości) to klub drugo planowy. Jeżeli te wasze polskie kluby są wam takie bliskie to proponuje pisywać na forum Legi, lecha, wisły itp i tam spierać się o te wasze pierdoły.
Wybacz, ale póki tematy o samym Juve nie są zaśmiecane duperelami z polskiego podwórka, wyrażaniu wielkiego uczucia do Widzewa, Wisły czy kto wie kogo jeszcze to dlaczego Ci to przeszkadza? Temat stworzony w pokoju "Polska", więc w jak najbardziej odpowiednim do tego miejscu. A że ktoś ma w swoim sercu jeszcze trochę miejsca dla innego klubu prócz Juve? Mnie osobiście aż tak bardzo to nie przeszkadza.
Gorzej jak ktoś "ma w swoim sercu" trochę miejsca dla Juventusu, a zdecydowaną większość zajmuje polski klub, wtedy na prawdę nie rozumiem czego tu szuka. Temat owszem stworzony w dobrym pokoju, szkoda tylko, że jest najpopularniejszym tematem na forum, forum Juventusu!! Większość piszących tu osób nie ma bladego pojęcia o kibicach Juventusu, i w ogóle ich to nie interesuje. Rozpisują się za to i wykłócają o polskich kibiców. Jeżeli mają na to ochotę, to proszę bardzo, ale nie na forum Juventusu. Nawet jeżeli jest to pokój "Polska" to jest on dodatkiem do pokojów o Juventusie. A przez osoby jak te tu piszące, wygląda jak by to pokoje o Juventusie były dodatkiem do pokoju "Polska".
Zresztą wystarczy spojrzeć na awatary, sygnatury niektórych osób, widać jaki klub jest im bliższy.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 24 września 2008, 19:02

juveluck pisze:
Gorzej jak ktoś "ma w swoim sercu" trochę miejsca dla Juventusu, a zdecydowaną większość zajmuje polski klub, wtedy na prawdę nie rozumiem czego tu szuka.
Juz ci wyjasniam. Nie kazdy ma mozliwosc dopingowania Juventusu w Turynie. Ja np takich mozliwosci nie mam. Mysle, ze nie tylko ja. Dlatego kibicem Juventusu nazwac sie nie moge. Poniewaz na mecze nie jezdze. Powiedzmy, ze jestem fanem. Wspieram druzyne tylko przed telewizorem ubrany w barwy swojej druzyny. Interesuje mnie od dziecka.
Dlaczego mam sie wiec nie udzielac na forum i wymieniac pogladow? To absurd..

A to, ze kocham swoj klub regionalny? Nazwywaj to jak chcesz. Tej druzynie kibicuje. I staram sie byc z nia na dobre i na zle bo : mam mozliwosci, zeby dotrzec na stadion[/b]

I nikt nie bedzie mi pisal takich farmazonow. I napewno nie bede podporzadkowywal sie twojemu "widzi mi się".
Interesuje mnie to tyle, co zeszloroczny snieg.
juveluck pisze: Temat owszem stworzony w dobrym pokoju, szkoda tylko, że jest najpopularniejszym tematem na forum, forum Juventusu!!
To cie boli? Ja nie uwazam, zeby byl najpopularniejszy. Wypowiada sie w nim grupa polskich kibicow. Mozna ich policzyc na palcach dwoch rak.

juveluck pisze: Większość piszących tu osób nie ma bladego pojęcia o kibicach Juventusu, i w ogóle ich to nie interesuje.
Na jakiej podstawie tak sadzisz?
W przypadko mojej osoby, rowniez wypowiadam sie w tematach o Juventusie. W przeciwnym razie nie odwiedzialbym tego forum.

Dlatego kompletnie nie rozumiem twoich teorii ( za przeproszeniem) z czterech liter wysnutych.
juveluck pisze: Rozpisują się za to i wykłócają o polskich kibiców. Jeżeli mają na to ochotę, to proszę bardzo, ale nie na forum Juventusu.
Skoro moderatorzy czy adminitratorzy stworzyli taki pokoj. To co nam pozostalo, zeby w nim nie pisac?
juveluck pisze: Zresztą wystarczy spojrzeć na awatary, sygnatury niektórych osób, widać jaki klub jest im bliższy.
I po tym oceniasz milosc do klubu?
Przywiazanie?
Naprawde szkoda mi jest takich kibicow. Nie znajac czlowieka ocenia sie jego rpzywiazanie do barw klubu zagranicznego.

A avatar?
Kazdy ma taki, jaki mu sie podoba. Avatar pozwala nam w lekkim stopniu scharakteryzowac uzytkownika.
Nie kazdy musi miec avatary z herbem Juventusu, Alexem Del Piero czy innymi zawodnikami.

Dla mnie jest to zwykly banal i tandeta. Nie bede na pokaz utozsamial sie z klubem, pokazujac takim jak ty "jaki jestem fajny" :prochno: .

Troche trudno mi zrozumiec, ze byly moderator tego forum patrzy na tematy nie zwiazane z Juventusem przez pryzmat samego siebie.

Nie kazdy milosc do klubu musi okazywac tandetnymi tatuazami i avatarami z "Kielonem".

Jezeli nie podobaja ci sie wypowiedzi pisane w tym temacie. Nie odwiedzaj go..
Wkoncu jestes kibicem Starej Damy. Co cie to obchodzi?


ODPOWIEDZ