Wszystko o KIBICACH w Polskich ligach

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2011, 13:47

Zniszczyłeś mnie. Oszalałem.
:shock: A ponoc miales nie podejmowac dyskusji. Słabe masz te zasady.

Ahhh boli was wszytskich ta Legia :C Ma boleć :lol:


Obrazek
ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2011, 16:09



Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2011, 16:20

ArtHur pisze:Władcy (podziemia)Dolnego Śląska w Krakowie :lol: :lol: :lol:
jest moc. \m/
toż to chyba rodzina piłkarzy + kilku kolegów z podwórka, oraz jeszcze paru z łapanki :lol: to juz z Nowego Sącza na mecz Sandecji z Flota, do Swinoujscia jezdzi pewnie wiecej :lol:


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2011, 18:32

Pawełek pisze:Pewnie, że mogę. Wstydem jest mieć zgodę z Legią. Cała Polska się was wstydzi. Poza tym, dla mnie osobiście, śmiechu warte jest to, że najpierw toczycie wojnę z ITI, a potem całujecie się po... nie powiem czym.!
Legia w przeciwnieństwie do Amiki, ma kibiców całej Polsce, nawet tam gdzie byś się ich nie spodziewał :]

Nikt się z iti nie całuje, wręcz przeciwnie. Ja nadal śmigam czasem na wyjazd z koszulce antyITI, zresztą nie tylko ja.


Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2011, 18:58

Sapo_Juve&Legia pisze:
Pawełek pisze:Pewnie, że mogę. Wstydem jest mieć zgodę z Legią. Cała Polska się was wstydzi. Poza tym, dla mnie osobiście, śmiechu warte jest to, że najpierw toczycie wojnę z ITI, a potem całujecie się po... nie powiem czym.!
Legia w przeciwnieństwie do Amiki, ma kibiców całej Polsce, nawet tam gdzie byś się ich nie spodziewał :]

Nikt się z iti nie całuje, wręcz przeciwnie. Ja nadal śmigam czasem na wyjazd z koszulce antyITI, zresztą nie tylko ja.
No, w końcu normalny. Nie używaj kontrargumentów dotyczących Amiki, bo mam ich tak samo w czterech literach, jak was.

Wiadomo, że są tacy, którym nadal nie odpowiada to całe ITI, ale mówię o ogóle - był protest, nie ma protestu. Trochę konsekwencji i samozaparcia, panowie!


pawełek89

Romanista
Romanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 stycznia 2009
Posty: 241
Rejestracja: 26 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2011, 16:36

Pawełek pisze: Wolałbym Podbeskidzie w tym finale. Amica vs. ci, którymi gardzi cała kibicowska Polska. Bez rewelacji.
Podbeskidzie a co to jest?? :lol: teraz zaczeli jezdzic jak ich klub bije sie o ekstraklase gdzie byli wczesniej?. Nie dla psa kielbasa mam na mysli ekstraklasa

Cala kibicowska Polska gardzi Legią :lol: zostawie to bez komentarza...

Zawiszak wielki szacunek mam do Zawiszy ,ale daj spokoj z ta napinka bo spojrz obiektywnie daleko wam pod kazdym wzgledem do Lecha czy do Legii.


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2011, 12:24

W tygodniku "Uważam Rze" ukazał się artykuł o ostatnich akcjach protestatycyjnych kibiców wobec robienia z nich tematu zastępczego.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Sami oceńcie czy jest bardziej obiektywny od dotychczasowych publikacji w ogólnopolskiej prasie.


Obrazek
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2011, 12:49

Vimes pisze:W tygodniku "Uważam Rze" ukazał się artykuł o ostatnich akcjach protestatycyjnych kibiców wobec robienia z nich tematu zastępczego.
Akcja jest obecna też w innych dyscyplinach sportu, wczoraj byłem na meczu żużlowym Stal - Unia, obydwie ekipy wywiesiły taki transparent. Po paru biegach wyszedł komunikat, że transparenty mają być ściągnięte pod groźbą kar pieniężnych nałożonych na kluby.
Także już chyba nawet sprzeciwić się panu premierowi nie można :doh:


#AllegriOut
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2011, 11:29

Obrazek

Nic dodać, nic ująć - krytykować Partii Miłości nie można.


Obrazek
mały skała

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 kwietnia 2004
Posty: 45
Rejestracja: 10 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 03 maja 2011, 11:09

Ale macie rozkmine kto ma najlepszych kibiców. Czym to zmierzycie? Decybelami, powierzchnią oprawy, ilością czapeczek na sektorze? Są ekipy, które tworzą czołówkę sceny Ultras i trudno jest wskazać tą najlepszą. Każdy Ci powie, że najlepsza jest ta jego, a największy rywal to dno, żenada i brak słów.

Legioniści- spokojnie, u Was we wrześniu najczęściej słyszaną przyśpiewką było, "mistrza przy stole- ja Lecha...". Młyny mogą śpiewać sobie swoje, ale janasy i andrzeje najbliżej sektora gości, bluzgały, bluzgają i bluzgać będą. Zapadają w pamięć bardziej niż doping rywali dla swoich skórokopów. Przez owych janasów idzie w świat obraz kompleksu stolicy- uwierz mi, że nie czujemy się gorsi w żaden sposób :)

Wspierałem Legię w czasie protestu przeciw ITI, cieszę się, że się dogadali i wrócili na stadiony, bo zawsze ciekawiej. Jakie są warunki porozumienia to już wewnętrzna sprawa Legionistów. Jeśli poszli na kasę to oni nie mogą spojrzeć w lustro- nie mój cyrk, nie moje małpy. Nadal robią swoją i nie sprzedają jak ich czarny rywal zza miedzy, więc w czym problem?

Piłka nożna dla kibiców!


Nasz Kibolski Klub Sportowy Lech Poznań!
Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 05 maja 2011, 12:07

Puchar jest nasz! :dance:

Wjazd na murawę kozacki :twisted:


kowal1990

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lutego 2004
Posty: 144
Rejestracja: 24 lutego 2004

Nieprzeczytany post 05 maja 2011, 15:45

No i łobuzy ogłosiły zamknięcie naszego stadionu.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 06 maja 2011, 15:32

"Nie wyważa się otwartych drzwi", nie rozumiem czemu nie można zrobić tak jak w Anglii? Łamiesz prawo? Ciach robią Ci zdjęcie na stadionie, 2 tys zł kary, bezrobotny, albo dzieciak? Wchodzi komornik i zabiera TV, tylko w taki sposób da się walczyć z bandą idiotów. Oczywiście nie mówię tutaj o normalnych kibicach, którzy dopingują, organizują oprawy itp.


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 06 maja 2011, 15:42

kowal1990 pisze:No i łobuzy ogłosiły zamknięcie naszego stadionu.
Poznaniakom też zamknęli.
Oglądałem konferencję z wojewodą wielkopolskim, najpierw powiedział że obwinia o wszystko organizatorów spotkania w Bydgoszczy, a potem ogłosił zamknięcie stadionu przy Bułgarskiej. :doh:

Dobry komentarz do zaistniałej sytuacji.


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 06 maja 2011, 15:43

kowal1990 pisze:No i łobuzy ogłosiły zamknięcie naszego stadionu.
Jak widać, <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> w kraju trzyma się mocno. Dziwne, że nie zamknęli Wisły i Cracovii (bo ich kibice ostatnio nie biją, a mordują) i Jagi (bo jej kibice byli na kadrze, na meczu z Litwą).
[']

Mam nadzieję, że z Koroną dziś sobie Legia poradzi.

EDYTA:
Juras_Senat pisze:
kowal1990 pisze:No i łobuzy ogłosiły zamknięcie naszego stadionu.
Poznaniakom też zamknęli.
Oglądałem konferencję z wojewodą wielkopolskim, najpierw powiedział że obwinia o wszystko organizatorów spotkania w Bydgoszczy, a potem ogłosił zamknięcie stadionu przy Bułgarskiej. :doh:

Dobry komentarz do zaistniałej sytuacji.
TUTAJ masz lepszy.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
ODPOWIEDZ