Wszystko o KIBICACH w Polskich ligach

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2011, 20:32



Obrazek
kowal1990

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lutego 2004
Posty: 144
Rejestracja: 24 lutego 2004

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2011, 21:55

Dziś wieczorem na Ł3 świetny doping, prawdziwy ogień. Szczególnie w drugiej połowie kiedy do Legia zdemolowała na boisku przyjezdnych z Gdańska.
Finał pucharu polski w Bydgoszczy 3 maja. Zarówno Legia jak i Lech dostały po 5 tysięcy wejściówek więc szykuję sie prawdziwy pojedynek na doping.
Już nie mogę się doczekać.

Pozdrawia .


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2011, 22:34

Szkoda ze tylko 5.000. I u jednych i u drugich zapotrzebowanie pewnie by bylo dwukrotnie wyzsze.


Obrazek
ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2011, 15:37

10 czy ile tam klubów dostało karę za transparent "Niespełnione rządu obietnice - temat zastępczy kibice". I niech mi ktoś powie, ze mamy w Polsce wolność słowa.

Na PP jednak więcej biletów. Legia - 6553, Lech/Amica - 6163. Ciekawe dlaczego Pyry dostały mniej? To tak można?


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2011, 19:35

W zeszłym roku tez tak bylo. To zalezy od trybuny na ktoej bedziemy MY, a na której bedą ziemniaki. Kuchenkorz mial pecha i dostał mniejszą.


Obrazek
Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2011, 10:16

it doesn't matter pisze:W zeszłym roku tez tak bylo. To zalezy od trybuny na ktoej bedziemy MY, a na której bedą ziemniaki. Kuchenkorz mial pecha i dostał mniejszą.
I tak będzie ich więcej bo wykupują masowo bilety na neutralne sektory.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2011, 10:20

Sapo_Juve&Legia pisze:
it doesn't matter pisze:W zeszłym roku tez tak bylo. To zalezy od trybuny na ktoej bedziemy MY, a na której bedą ziemniaki. Kuchenkorz mial pecha i dostał mniejszą.
I tak będzie ich więcej bo wykupują masowo bilety na neutralne sektory.
A niech wykupuja, i tak ich słychac nie bedzie 8)


Obrazek
Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2011, 10:28

it doesn't matter pisze:
Sapo_Juve&Legia pisze:
it doesn't matter pisze:W zeszłym roku tez tak bylo. To zalezy od trybuny na ktoej bedziemy MY, a na której bedą ziemniaki. Kuchenkorz mial pecha i dostał mniejszą.
I tak będzie ich więcej bo wykupują masowo bilety na neutralne sektory.
A niech wykupuja, i tak ich słychac nie bedzie 8)
Bez napinki, ale tydzień temu w Poznaniu słyszałem ich tylko po bramce albo gdy bluzgali na nas ;) ale co zrobić, w końcu Kolosalny Kompleks Sto(L)icy ;)


Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2011, 10:58

Czyż to nie dziwne, że PZPN robi finał na stadionie, na którym była największa awantura minionego roku? 8)

Wolałbym Podbeskidzie w tym finale. Amica vs. ci, którymi gardzi cała kibicowska Polska. Bez rewelacji.

Lech robi to, co zrobiła Pogoń rok temu. Mieli dla siebie całą trybunę D (Jaga C - naprzeciwko), ale i tak wykupują bilety na prostą B. Bez nerwów z tymi biletami, bo i tak w przypadku rozejścia się wszystkich, dostaniecie dodatkową pulę.

Tylko Zawisza!


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2011, 11:17

Pawełek pisze:
Wolałbym Podbeskidzie w tym finale. Amica vs. ci, którymi gardzi cała kibicowska Polska. Bez rewelacji.
!
Mozesz rozwinac? Gardzic to mozna kibicami z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, albo z krakowskiego Kauflandu, gdzie na derbach czesciej sie spiewa WTSK, niz o ich Cracovii.

Ale wiem wiem, trudno przełknac i przyznac to ze NaSza trybuna i NaSze oprawy sa najlepsze w Polsce. 8)

Ooo, widze ze zgodowicz dal mi zółtko. Dzięki ziąą :doh:


Obrazek
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2011, 11:28

it doesn't matter pisze:Ooo, widze ze zgodowicz dal mi zółtko. Dzięki ziąą :doh:
Widziałem to co wcześniej napisałeś. Odpuść sobie...

Dajcie spokój z tymi napinkami. Po meczu będzie o czym rozmawiać a teraz takie gadanie sensu nie ma większego.
ArtHur pisze:10 czy ile tam klubów dostało karę za transparent "Niespełnione rządu obietnice - temat zastępczy kibice". I niech mi ktoś powie, ze mamy w Polsce wolność słowa.
Masz jakiś odnośnik do tej informacji? Nie mogłem tego znaleźć...


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2011, 12:53

steru pisze:
ArtHur pisze:10 czy ile tam klubów dostało karę za transparent "Niespełnione rządu obietnice - temat zastępczy kibice". I niech mi ktoś powie, ze mamy w Polsce wolność słowa.
Masz jakiś odnośnik do tej informacji? Nie mogłem tego znaleźć...
"Komisja Ligi ukarała dziesięć klubów" - przy każdym klubie pojawia się sformułowanie "za wywieszenie przez kibiców tego klubu transparentu niezwiązanego z zawodami".


Obrazek
Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2011, 13:00

it doesn't matter pisze:
Pawełek pisze:
Wolałbym Podbeskidzie w tym finale. Amica vs. ci, którymi gardzi cała kibicowska Polska. Bez rewelacji.
!
Mozesz rozwinac? Gardzic to mozna kibicami z ###, albo z krakowskiego Kauflandu, gdzie na derbach czesciej sie spiewa WTSK, niz o ich Cracovii.

Ale wiem wiem, trudno przełknac i przyznac to ze NaSza trybuna i NaSze oprawy sa najlepsze w Polsce. 8)
Pewnie, że mogę. Wstydem jest mieć zgodę z Legią. Cała Polska się was wstydzi. Poza tym, dla mnie osobiście, śmiechu warte jest to, że najpierw toczycie wojnę z ITI, a potem całujecie się po... nie powiem czym.



Patologia. Gdyby wywieszono transparent "ALE DZISIAJ ŁADNA POGODA" to też klub zostanie ukarany, bo treść transparentu nie ma związku z zawodami sportowymi? Kurczak mać!


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2011, 13:33

Pawełek pisze:
it doesn't matter pisze:
Pawełek pisze:
Wolałbym Podbeskidzie w tym finale. Amica vs. ci, którymi gardzi cała kibicowska Polska. Bez rewelacji.
!
Mozesz rozwinac? Gardzic to mozna kibicami z ###, albo z krakowskiego Kauflandu, gdzie na derbach czesciej sie spiewa WTSK, niz o ich Cracovii.

Ale wiem wiem, trudno przełknac i przyznac to ze NaSza trybuna i NaSze oprawy sa najlepsze w Polsce. 8)
Pewnie, że mogę. Wstydem jest mieć zgodę z Legią. Cała Polska się was wstydzi. Poza tym, dla mnie osobiście, śmiechu warte jest to, że najpierw toczycie wojnę z ITI, a potem całujecie się po... nie powiem czym.
Wstydem jest miec zgode z Legia? Dopoki twoja smieszna zawisza nie bedzie miala z nami zgody, dopoty nie mow czy jest wstydem czy nie. Raczej kibice Pogoni, Zaglebia, Olimpii czy Den Haag nie podzielają twojego zdania. A to sa jedyne ekipy ktore moga sie wypowidac w tym momencie na temat zgody z Legią.

Cała Polska sie nas wstydzi? A niech sie wstydzą, to nie jest moj problem. Malo mnie zdanie innych ekip poza zgodami interesuje. Wstyd wstydem, ale wiedzą kto jest numerem jeden, i wiedzą z czyim zdaniem sie najbradziej liczyć.
Bo w nienawiści...
Fajnie masz w domu :ok:
Ostatnio zmieniony 22 kwietnia 2011, 13:39 przez D-Rose, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2011, 13:36

Moja pierwsza zasada - nie podejmuję dyskusji z kimś, kto nawet nie wie kim BYŁ Zawisza. Przypomnę - Zawisza Czarny herbu Sulima, rycerz, 1410, Grunwald.

Bo w nienawiści... :wink:
it doesn't matter pisze:Wstyd wstydem, ale wiedzą kto jest numerem jeden, i wiedzą z czyim zdaniem sie najbradziej liczyć.
Zniszczyłeś mnie. Oszalałem.
it doesn't matter pisze:Ahhh boli was wszytskich ta Legia :C Ma boleć :lol:
Skończ Waść, wstydu oszczędź. :wink:
Ostatnio zmieniony 22 kwietnia 2011, 13:52 przez Pawełek, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ