Wszystko o KIBICACH w Polskich ligach

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 11 marca 2011, 22:43

Co więcej nie zauważyłem żadnych naszych flag, co do niedawna było stałym elementem meczów przy Ł3. Szkoda.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 11 marca 2011, 23:14

Lypsky pisze:Dziś również bez pozdrowień. Ma ktoś jakieś bardziej oficjalne info?
Ja byłem na meczu, faktycznie, pozdrowień dla Juve brak :( I ludzi w koszulkach Juve też mniej. Ale atmosfera świetna, Staruch jak zwykle doping poprowadził wzorowo.


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 12 marca 2011, 08:08

Mietson pisze:
Lypsky pisze:Dziś również bez pozdrowień. Ma ktoś jakieś bardziej oficjalne info?
Ja byłem na meczu, faktycznie, pozdrowień dla Juve brak :( I ludzi w koszulkach Juve też mniej. Ale atmosfera świetna, Staruch jak zwykle doping poprowadził wzorowo.
Kurde a miałem do Was wczoraj na mecz przyjechać, ale wiedziałem, że dostaniecie łomot i będziecie chcieli mnie bić ;) WKS!

Wybaczcie napinkę, ale jakiś taki zajarany jestem...


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 12 marca 2011, 10:53

Ptaszki cwierkaja ze zgoda ma byc zerwana.
Wiele osob to pewnie ucieszy.

A swoja droga, niby tu tyle kibicow Juve, Legii tak samo, a na forum musicie pytac co ze zgoda :D :D hmm ciekawe.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 12 marca 2011, 11:34

gregor_g4 pisze:Ptaszki cwierkaja ze zgoda ma byc zerwana.
Wiele osob to pewnie ucieszy.
Na przykład?
gregor_g4 pisze:A swoja droga, niby tu tyle kibicow Juve, Legii tak samo, a na forum musicie pytac co ze zgoda :D :D hmm ciekawe.
A co to jakaś ogólnodostępna informacja jest, tak?


#AllegriOut
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 12 marca 2011, 11:56

gregor_g4 pisze:Ptaszki cwierkaja ze zgoda ma byc zerwana.
Wiele osob to pewnie ucieszy.
Ptaszki w wawie tak nieładnie dźwięczą?


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 12 marca 2011, 12:36

nie, u ciebie w domu.


Lord of San Siro

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 grudnia 2006
Posty: 396
Rejestracja: 08 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 12 marca 2011, 14:56

yanquez pisze:Kurde a miałem do Was wczoraj na mecz przyjechać, ale wiedziałem, że dostaniecie łomot i będziecie chcieli mnie bić ;) WKS!

Wybaczcie napinkę, ale jakiś taki zajarany jestem...
Ja przyjechałem i razem z około 200-ma kibicami Śląska i Motoru na stadion nie wszedłem. Bilet załatwiłem późno, na liście wyjazdowej nie byłem, więc "obejrzałem" mecz z zewnątrz. Normalnie pokazujesz dowód i jesteś dopisywany do listy na miejscu, ale nie u nich. To jest ten nowy stadion Legii i tak zwane "nowe standardy". Dużo kibiców nie weszło za procenty, których we krwi nie mieli, ot cała warszawka. Pomyśleć, że my ich wpuściliśmy na układzie, kiedy dostali dużo więcej biletów, niż mogli. A później były ganianki po mieście, bo Legia gościny uszanować nie potrafi. Wielce państwo, któremu wszyscy powinni się kłaniać w pas. Cała kibicowska Polska ich wspierała w konflikcie z ITI, a na koniec Legia przypucowała się komu trzeba i już ITI jest cacy dla nich. Chłopcy Walterowcy. Nie bójcie się, we Wrocławiu nikt kibicom nóg nie podstawia, chociaż trochę chciałoby się, żebyście postali 6 godzin na zimnie bez dostępu do głupiej tojtojki.

Wyjazd mimo zgrzytów bardzo pozytywny. 3 punkty nasze, to najważniejsze. Utarliśmy nosa jaśniepaństwu.


Cent'anni di storia ... di serie B non ho memoria!!!
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 12 marca 2011, 15:23

Dionizos pisze:nie, u ciebie w domu.
Do ciebie mówię? Idź bić homoseksualistów na ulicach, a nie bijesz pianę na forum.


Ktoś wie coś więcej, jak traktują tę zgodę kibice Juventusu?


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 12 marca 2011, 21:27

a przyjechałem i razem z około 200-ma kibicami Śląska i Motoru na stadion nie wszedłem. Bilet załatwiłem późno, na liście wyjazdowej nie byłem, więc "obejrzałem" mecz z zewnątrz. Normalnie pokazujesz dowód i jesteś dopisywany do listy na miejscu, ale nie u nich. To jest ten nowy stadion Legii i tak zwane "nowe standardy". Dużo kibiców nie weszło za procenty, których we krwi nie mieli, ot cała warszawka. Pomyśleć, że my ich wpuściliśmy na układzie, kiedy dostali dużo więcej biletów, niż mogli. A później były ganianki po mieście, bo Legia gościny uszanować nie potrafi. Wielce państwo, któremu wszyscy powinni się kłaniać w pas. Cała kibicowska Polska ich wspierała w konflikcie z ITI, a na koniec Legia przypucowała się komu trzeba i już ITI jest cacy dla nich. Chłopcy Walterowcy. Nie bójcie się, we Wrocławiu nikt kibicom nóg nie podstawia, chociaż trochę chciałoby się, żebyście postali 6 godzin na zimnie bez dostępu do głupiej tojtojki.
Co za kretyn z ciebie. Co mają kibice wspólnego z ochroną pracująca na stadionie? mnie nie chcieli wpuścić, bo miałem koszulkę z obraźliwym napisem "nie rusz Kazika, bo zginiesz". Więc nie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> takich kocopołów.


Lord of San Siro

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 grudnia 2006
Posty: 396
Rejestracja: 08 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 12 marca 2011, 23:57

Dionizos pisze: Co za kretyn z ciebie. Co mają kibice wspólnego z ochroną pracująca na stadionie? mnie nie chcieli wpuścić, bo miałem koszulkę z obraźliwym napisem "nie rusz Kazika, bo zginiesz". Więc nie ### takich kocopołów.
Nie mów do mnie kretyn, bo pomyślą, że jesteśmy rodziną. Co mają wspólnego? Kibice Legii przypucowali się do ITI i mają co chcieli, a cierpią inni. Walter narzucił tzw. "nowe standardy" i stadion jest prowadzony wg tych chorych standardów. Piłka nożna jest dla kibiców , wszystko inne jest dodatkiem. Uklękliście przed ITI, zrobiliście co trzeba, a na koniec nawet nie umyliście ust. Podoba Ci się to, że nie możesz chodzić w koszulce, jaka Ci odpowiada? To jest Wasza Legia i Wasze warszawskie klimaty. Nie gadaj więc bzdur, że kibice nie mają nic wspólnego z ochroną.


Cent'anni di storia ... di serie B non ho memoria!!!
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 13 marca 2011, 01:24

Dobry z ciebie gamoń, nie ma co. Avatar też masz całkeim w <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
pawełek89

Romanista
Romanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 stycznia 2009
Posty: 241
Rejestracja: 26 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 15 marca 2011, 11:50

Lord of San Siro pisze:
yanquez pisze:Kurde a miałem do Was wczoraj na mecz przyjechać, ale wiedziałem, że dostaniecie łomot i będziecie chcieli mnie bić ;) WKS!

Wybaczcie napinkę, ale jakiś taki zajarany jestem...
Ja przyjechałem i razem z około 200-ma kibicami Śląska i Motoru na stadion nie wszedłem. Bilet załatwiłem późno, na liście wyjazdowej nie byłem, więc "obejrzałem" mecz z zewnątrz. Normalnie pokazujesz dowód i jesteś dopisywany do listy na miejscu, ale nie u nich.
U nas od poczatku zapisow na mecz Śląska było walkowane,ze wejda na stadion tylko Ci co beda na liscie imennej ze nie ma szans aby warszawska ochrona dopisywala na miejscu dlatego tak szybko rozeszly sie bilety w Lublinie :wink: . Stadion robi wrazenie ale akustyka juz nie...
przy dluzszych piosenkach Legii nie wiadomo bylo co oni tam spiewaja.I ten glosnik pod sektorem gosci wlaczajacy sie przy bluzgach proponuje postawic go pod zyleta moze wtedy Legionisci zareaguja :/ .
Śląsk & Motor

edit:
http://legionisci.com/news/41891_Zdemon ... gosci.html
Wreszcie Legionisci zareagowali...


Obrazek
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 15 marca 2011, 17:18

Lord of San Siro pisze:
yanquez pisze:Kurde a miałem do Was wczoraj na mecz przyjechać, ale wiedziałem, że dostaniecie łomot i będziecie chcieli mnie bić ;) WKS!

Wybaczcie napinkę, ale jakiś taki zajarany jestem...
Ja przyjechałem i razem z około 200-ma kibicami Śląska i Motoru na stadion nie wszedłem. Bilet załatwiłem późno, na liście wyjazdowej nie byłem, więc "obejrzałem" mecz z zewnątrz. Normalnie pokazujesz dowód i jesteś dopisywany do listy na miejscu, ale nie u nich. To jest ten nowy stadion Legii i tak zwane "nowe standardy". Dużo kibiców nie weszło za procenty, których we krwi nie mieli, ot cała warszawka. Pomyśleć, że my ich wpuściliśmy na układzie, kiedy dostali dużo więcej biletów, niż mogli. A później były ganianki po mieście, bo Legia gościny uszanować nie potrafi. Wielce państwo, któremu wszyscy powinni się kłaniać w pas. Cała kibicowska Polska ich wspierała w konflikcie z ITI, a na koniec Legia przypucowała się komu trzeba i już ITI jest cacy dla nich. Chłopcy Walterowcy. Nie bójcie się, we Wrocławiu nikt kibicom nóg nie podstawia, chociaż trochę chciałoby się, żebyście postali 6 godzin na zimnie bez dostępu do głupiej tojtojki.

Wyjazd mimo zgrzytów bardzo pozytywny. 3 punkty nasze, to najważniejsze. Utarliśmy nosa jaśniepaństwu.
ciebie paziu to pewnie za ryj nie wpuscili. jak sie cos nie podoba to nikt ci do WARSZAWY nie każe przyjezdzac.

PS: Kiedy race na sowim kurniku odpalicie? :lol: :lol:


Obrazek
mały skała

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 kwietnia 2004
Posty: 45
Rejestracja: 10 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 28 marca 2011, 20:40

Jezus Maria, przecież nie od dziś wiadomo, że Legia jako klub to modern football w 100%. Śląsk pierwsza ekipa, która tam jedzie? Od początku sezonu wiadomo, że nie wpuszczają jeśli nie ma Cię na liście. Nam nie pozwolili wnieść jedzenia, mimo że regulamin stadionu na to pozwala.
Co nie zmienia faktu, że PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW i to jest ogólnie paranoja. I skończcie z tymi farmazonami, że jak Ci się nie podoba w Warszawie to nie przyjeżdżaj. Jeździsz za swoim klubem, a nie na wycieczki krajoznawcze (ja to wiem, a mam na koncie mało wyjazdów) Jestem absolutnie pewien, że gdyby Cię coś podobnego spotkało w Poznaniu, Łodzi czy Wrocławiu to pierwszy byś żale wylewał, że ta <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>... ochrona zabrała jedzenie, a policja gazu użyła i w ogóle wpuszczali 10 minut za długo na sektor.
I tak w ogóle, to mi się wydaje, że ekipa Legii nie ma nic wspólnego z wpuszczaniem na sektor gości. We Wrocławiu w zeszłym sezonie też parę osób od nas (tak kojarzę) stało pod bramami. Ale macie chu... w tym mieście.
Takie szopki ze strony policji i ochrony są chyba (nie wiem na pewno, nie byłem na każdym stadionie) wszędzie. I z tym powinno się walczyć, razem jako kibice, bo to nasza wspólna sprawa, a nie udawać, że u mnie jest wszystko w porządku, a nawet jeśli tak jest to tym kur... z Poznania/Łodzi/Krakowa itp. się należało.


Nasz Kibolski Klub Sportowy Lech Poznań!
ODPOWIEDZ