Wszystko o KIBICACH w Polskich ligach

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2009, 23:25

Widzew tragedia!!

Ostatnio miałem okazje z krytej obejrzeć mecz Górnik - GKS. Bardzo mi się podobało: dwie Śląskie drużyny siedzą obok siebie, komplet publiczności, a nawet nad komplet, głośny doping oprawa, race, wspaniała atmosfera. Od razu przypomniały mi się mecze z zeszłego sezonu z Zagłębiem czy dawniejsze z Pogonią. Teraz to ciężko o organizacje.

http://www.legialive.pl/news/31618_Legi ... rania.html

http://www.legialive.pl/news/31641_8000 ... bicow.html

ITI //////////!!


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2009, 17:10

oliver pisze:Widzew tragedia!!

Ostatnio miałem okazje z krytej obejrzeć mecz Górnik - GKS. Bardzo mi się podobało: dwie Śląskie drużyny siedzą obok siebie, komplet publiczności, a nawet nad komplet, głośny doping oprawa, race, wspaniała atmosfera. Od razu przypomniały mi się mecze z zeszłego sezonu z Zagłębiem czy dawniejsze z Pogonią. Teraz to ciężko o organizacje.
Ja ten mecz oglądałem z przeciwka :) Znaczy z młyna. Po meczu małe straty (przypaliłem się od racy) ale wrażenia bezcenne :D
Taka atmosfera możliwa tylko na meczach ze "zgodą" - bo inaczej muszą być "bufory".
A co do meczu Górnik-GKS - to sędzia nie chciał rozpocząć meczu (5 min opóźnienia) bo..... kibice siedzieli razem (sic!) !!
Ech...a to Polska właśnie! :)


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2009, 18:13

Zauważyłem, że oprawa Widzewa krytykowana jest przez legionistów i wiślaków. Bardzo mnie to cieszy, bo pokazuję jakimi zakompleksionymi kibicami są.

Ogólnie mamy słaby doping, słabe oprawy i ogólnie co najwyżej możemy czyścic buty Wiśle i Legii :smile: .


Gherrick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2009
Posty: 233
Rejestracja: 05 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2009, 21:22

Juventino90 pisze:Zauważyłem, że oprawa Widzewa krytykowana jest przez legionistów i wiślaków. Bardzo mnie to cieszy, bo pokazuję jakimi zakompleksionymi kibicami są.

Ogólnie mamy słaby doping, słabe oprawy i ogólnie co najwyżej możemy czyścic buty Wiśle i Legii :smile: .
Wisle? Tak. Lechowi? Rowniez. Gornikowi Zabrze? Rowniez. Lechii? Rowniez. Mysle ze mozna tez dac tam Jagiellonie i Cracovie :) Jedynie z Legia sie nie zgodze, bo sa beznadziejni :smile:


Forca Sporting y Juve Leo ! Forca Verde Leones !
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2009, 22:01

A Cracovia ma jakis repertuar inny niz "Wisła To Stara ... "? :lol: :lol:


Obrazek
Gherrick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2009
Posty: 233
Rejestracja: 05 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2009, 22:46

nowy07 pisze:
Gherrick pisze: Lechii? Rowniez.
:shock: :rotfl:
Gherrick pisze:Mysle ze mozna tez dac tam [...] i Cracovie
:shock: :rotfl:
W czym Cracovia gorsza jest od np. Legii? A wiem. W demolowaniu stadionów i bojkotowaniu meczy :bravo: A Lechia? Mnóstwo fanatycznych kibiców. Kto jak kto, ale to Lechia moim zdaniem prędzej zapełni Baltic Arena niż Arka !


Forca Sporting y Juve Leo ! Forca Verde Leones !
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2009, 22:54

A co ma Arka Gydnia do Areny Bałtyckiej? :shock:

Przeciez Baltic ma byc docelowo obiektem Lechii(a mowisz tak jakby Arka miala go kiedykolwiek zapelnić). Arce i tak budują jakis nowy obiekt, albo jest w planach).


Obrazek
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2009, 08:53

Arka zdobyta.
Kolejni mają kompleks Wisły, śpiewając co parę minut nieoficjalny hymn żydków. Bramka z perspektyw trybun cudowna :D
Ide spać. :)


Gherrick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2009
Posty: 233
Rejestracja: 05 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2009, 11:14

VirusT pisze:A co ma Arka Gydnia do Areny Bałtyckiej? :shock:

Przeciez Baltic ma byc docelowo obiektem Lechii(a mowisz tak jakby Arka miala go kiedykolwiek zapelnić). Arce i tak budują jakis nowy obiekt, albo jest w planach).
Myslalem ze ma byc wspolna. Przepraszam za pomylke :oops:


Forca Sporting y Juve Leo ! Forca Verde Leones !
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2009, 12:44

Kibice Wisły, Cracovii, Jagiellonii i Lechii lepsi od Widzewa :lol: .
Szczególnie umieszczenie Cracovii w tym gronie jest fantastyczne, wszak mają oni jedną z niższych frekwencji w lidze w tamtym sezonie i niczym szczególnym się nie wyróżnili. Kibice skupiają się bardziej na wyzwiskach pod kątem Wisły, niż dopingowaniu drużyny.


Przez jaki pryzmat pisałeś takie głupoty, pojęcia nie mam..
O Widzewie mogę powiedzieć tak: Na mecze nie przyjdzie nas więcej niż 9,5 tysiąca gdyż mamy mały stadion. Jednak jakościowo kibice Widzewa są najlepsi w Polsce. Zwłaszcza pod kątem przyśpiewek.


Gherrick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2009
Posty: 233
Rejestracja: 05 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2009, 16:57

Juventino90 pisze:Kibice Wisły, Cracovii, Jagiellonii i Lechii lepsi od Widzewa :lol: .
Szczególnie umieszczenie Cracovii w tym gronie jest fantastyczne, wszak mają oni jedną z niższych frekwencji w lidze w tamtym sezonie i niczym szczególnym się nie wyróżnili. Kibice skupiają się bardziej na wyzwiskach pod kątem Wisły, niż dopingowaniu drużyny.


Przez jaki pryzmat pisałeś takie głupoty, pojęcia nie mam..
O Widzewie mogę powiedzieć tak: Na mecze nie przyjdzie nas więcej niż 9,5 tysiąca gdyż mamy mały stadion. Jednak jakościowo kibice Widzewa są najlepsi w Polsce. Zwłaszcza pod kątem przyśpiewek.
Od Lecha i Górnika też? No daj spokój :-D


Forca Sporting y Juve Leo ! Forca Verde Leones !
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2009, 18:30

Juventino90 litości... Troche obiektywizmu...


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2009, 01:08

Zgodzę się, że Lech obecnie ma lepszy doping. Ale nigdy nie powiem tego o Wiśle, więcej nie znaczy lepiej.


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2009, 10:46

Ultras pisze:Juventino90 litości... Troche obiektywizmu...
zwykle nie zgadzam się z wypowiedziami tego typka, ale jednak musze mu przyznac racje. Widzew to scisla krajowa czolowka i mimo niecheci do nich musicie sie z tym pogodzic.
Swietne liczby wyjazdowe - wokalnie na wyjazdach prezentuja sie konkretnie, ekipa spod znaku h - czolowka, dodatkowo bardzo aktywna ostatnio, ultras rowniez na wysokim poziomie. stadion maja maly wiec nie spodziewajcie sie po nich frekwencji rzedu Wisly, Lecha itp... jednak atmosfera jaka na nim tworza robi wrazenie.


sushi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lutego 2005
Posty: 182
Rejestracja: 05 lutego 2005

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2009, 11:24

@ Paku teraz na Wisłe przyjedzie Jaga która w tym sezonie też meczu nie przegrała i gdyby nie ujemne punkty byśmy teraz byli na 2 miejscu
BKS


Czy wygrywa czy nie ja i tak kocham cię w sercu moim JUVE i na dobre i na złe
ODPOWIEDZ