Najciekawszy mecz 2. kolejki fazy grupowej LM według was

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
bianconeristy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2007
Posty: 138
Rejestracja: 23 października 2007

Nieprzeczytany post 19 września 2008, 14:17

W 1. kolejce TVP transmitowało mecz Manchester - Villareal podczas gdy większość kibiców LM uznało najciekawszym meczem pojedynek Juve - Zenit.
Jaki jest według was najciekawszy mecz w 2 kolejce ?

Moje typy to: ( w kolejności co do najciekawości ;) )
1. Arsenal FC - FC Porto
2. FC Zenit St. Petersburg - Real Madrid CF
3. Atletico de Madrid - Olympique de Marseille
4. FC Bayern - Olympique Lyonnais


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 19 września 2008, 14:45

Zdecydowanie Zenit-Real.Każdy wie,że Rosjanie mogą sprawić nie lada niespodziankę i pokonać ekipę z Hiszpanii...Poza tym grają u siebie...


artoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2005
Posty: 312
Rejestracja: 30 września 2005

Nieprzeczytany post 19 września 2008, 15:41

Absolutnie mecz nr 2. Zenit to nie zapominajmy zdobywca Pucharu UEFA oraz SUPERPucharu Europy. Pod względem sukcesów na arenie europejskich pucharów Real w ostatnim czasie ustępuje pola rosjanom. Noo... ale Real to przecież Królewscy, w tym sezonie bardzo mocni. Dla wszystkich fanów Juve najkorzystniejszy byłby remis w Petersburgu.
Ostatnio zmieniony 20 września 2008, 13:28 przez artoni, łącznie zmieniany 1 raz.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 19 września 2008, 16:19

chętnie obejrzałbym wszystkie z nich ale wiadomo że tak sie nie da

z tych podanych jednak wybieram Zenit bo to nasza grupa i warto bedzie obejrzec jak wygrywa z Realem :-D

niestety ogladanie nie zalezy ode mnie bo we wtorek obejrze to co pokaze czeska 2 a w srode moze bedzie jakis wybór pomiedzy czeska 2 a polską 2


Obrazek
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 19 września 2008, 16:28

bianconeristy pisze: 1. Arsenal FC - FC Porto
Moim zdaniem ten mecz. Porto pokazało w pierwszej kolejce, że będzie groźną drużyną i może sprawić jakieś niespodzianki. Bardzo podoba mi się ich ofensywny futbol. Natomiast Kanonierzy mają znakomitych kreatywnych piłkarzy. Gra tam dużo młodych zawodników jednak pod okiem Wengera grają znakomicie zorganizowaną piłkę. Dlatego szykuję się bardzo ciekawy mecz. Nie zapominajmy także o atmosferze na Emirates Stadium. Na pewno będzie gorętsza niż w "zimnym" Petersburgu. Choć, mogę się mylić. Ale dla mnie atrakcyjniejszy jest mecz pomiędzu "Anglikami"(niewielu ich tam gra) i Portugalczykami.


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 19 września 2008, 17:01

artoni pisze:Absolutnie mecz nr 2. Zenit to nie zapominajmy zdobywca Pucharu UEFA oraz Pucharu Europy. .
Nie żebym sie czepiał, ale Zenit zdobył Superpuchar Europy, a nie Puchar.
A wracajac do tematu Zenit-Real najciekawszy i mam nadzieje ze zakonczy sie podzialem punktow :) a jesli wygramy z BATE to wyjdziemy na lidera naszej grypy.:)


Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 19 września 2008, 17:34

Dla mnie zdecydowanie mecz Arsenal - Porto ,ale oglądanie tego meczu nie zależy od nas bo na 99% TVP puści mecz Liverpoolu z PSV.No chyba że ktoś ma "N". :C to wtedy do wyboru do koloru :smile:


Obrazek
Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 19 września 2008, 18:19

Najciekawszym wydaje sie byc spotkanie Zenitu z Realem Madryt. Jednak ja bym najchętniej obejrzał mecz Atletico Madryt - Olempique Marsylia. Chciałbym zobaczyć w akcji Aguero który w ostatnim meczu z PSV strzelił dwie bramki. Spotkanie ciekawe także z innego względu: Atletico chce potwierdzic że zwycięstwo z Eindhoven nie było przypadkiem i chcą podtrzymać dobra forme z kolei Marsylczycy mają nadzieje ze sie zrehabilituja za porazke na własnym stadionie z Liverpoolem. Ogólnie tak jak tabo89 obejrzałbym wszystkie mecze.


GRANDE JUVENTUS

Obrazek
mrowka423

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2006
Posty: 203
Rejestracja: 12 marca 2006

Nieprzeczytany post 19 września 2008, 18:19

tabo89 pisze:chętnie obejrzałbym wszystkie z nich ale wiadomo że tak sie nie da
A właśnie, że się da. Niemiecka stacja Premiere przełancza z meczu na mecz i pokazuje wszystkie gole. Na początku myślałem, że będzie się to kijowo oglądać ale myliłem się. Ogląda się świetnie i nie przeszkadza ciągłe przełączanie. Tylko czasami za długo pokazują niemieckie drużyny.


Belialek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 maja 2006
Posty: 69
Rejestracja: 14 maja 2006

Nieprzeczytany post 19 września 2008, 19:45

dla mnie bezapelacyjnie Zenit-Real. Jezeli Zenit wygra, to naprawde w koncowce moze byc goraca walka o awans
mrowka423 pisze: A właśnie, że się da. Niemiecka stacja Premiere przełancza z meczu na mecz i pokazuje wszystkie gole.
juz niedlugo 8) - no chyba ze szarrr :)


Serhinio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 stycznia 2007
Posty: 68
Rejestracja: 10 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 19 września 2008, 20:38

Ja myśl że te dwa mecze są najciekawsze ,ale chętniej bym obejrzał nr4

2. FC Zenit St. Petersburg - Real Madrid CF
4. FC Bayern - Olympique Lyonnais


Conrad JUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 294
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 19 września 2008, 21:23

po pierwsze to zacznijmy od tego ze TVP pokazuje mecze srodowe a wiec najpierw zobaczcie kto gra w srode a dopiero pozniej mowcie ktory byscie chcieli mecz zeby byl transmitowany pzdr


NA ZAWSZE JUVENTINO !!!
alex_pl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 sierpnia 2004
Posty: 212
Rejestracja: 13 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 19 września 2008, 21:33

Conrad JUVE pisze:po pierwsze to zacznijmy od tego ze TVP pokazuje mecze srodowe a wiec najpierw zobaczcie kto gra w srode a dopiero pozniej mowcie ktory byscie chcieli mecz zeby byl transmitowany pzdr
Pytanie nie brzmiało jaki mecz chcemy aby był transmitowany, lecz;
Jaki jest według was najciekawszy mecz w 2 kolejce ?
Ja oczywiście za najciekawszy uważam mecz Zenit-Real, bez dwóch zdań.


"Ci piłkarze są zwycięzcami i są niezdolni tylko do zwykłego brania udziału w grze - oni chcą wygrywać."-Claudio Ranieri
bianconeristy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2007
Posty: 138
Rejestracja: 23 października 2007

Nieprzeczytany post 19 września 2008, 23:15

hmmm a ja nawet nie wiedzialem ze pokazuja mecz srodowy..... sadzilem, ze maja prawo do jednego jakiegokolwiek meczu z kolejki, obojetne czy to we wtorek, czy w srode.
ale faktycznie nie chodzi o to, zeby naszymi glosami sklonic tvp do pokazania meczu, ktory sie nam by podobal najbardziej, bo to po prostu niemozliwe.
swoja droga to dobry pomysl, zeby tvp robilo ankiety smsowe, internetowe glosowania aby wylonic "faworyta". bo chyba tak nie robia ? ?


artoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2005
Posty: 312
Rejestracja: 30 września 2005

Nieprzeczytany post 20 września 2008, 13:25

juventinek123 pisze:
artoni pisze:Absolutnie mecz nr 2. Zenit to nie zapominajmy zdobywca Pucharu UEFA oraz Pucharu Europy. .
Nie żebym sie czepiał, ale Zenit zdobył Superpuchar Europy, a nie Puchar.
A wracajac do tematu Zenit-Real najciekawszy i mam nadzieje ze zakonczy sie podzialem punktow :) a jesli wygramy z BATE to wyjdziemy na lidera naszej grypy.:)
Rzeczywiście głupi błąd, już poprawiam...


ODPOWIEDZ