1.Liga Polska 2008/2009

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
nowy07

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2009
Posty: 4
Rejestracja: 10 maja 2009

Nieprzeczytany post 27 maja 2009, 12:30

Gherrick pisze:
MajosJuventino pisze:Ciekawi mnie bardzo co Widzew Łódź pokaże w przyszłym sezonie w Ekstaraklasie. O utrzymanie byłbym spokojny, ale co do wyższych celów mam poważne wątpliwości. Bo jeśli awansuje Zagłębie, a drużyna która zagra w barażach nie opuści Ekstarklasy, ciężko będzie wytypować kogokolwiek do spadku.
E tam. Piast Gliwice, Odra Wodzislaw, Lechia Gdansk i Polonia Bytom. Lub Podbeskidzie/Znicz/Flota, jesli wejda po barazach. ;)
No jasne, Odra jest pewnym kandydatem do spadku już od 9 lat, więc czemu miałoby tak nie być i w tym sezonie. Zajmująca 7 miejsce po 29 kolejkach Polonia to również pewniak. Tak samo Piast. No ale typujcie sobie typujcie, a i tak pewnie spadnie zespół, który przed sezonem będzie zapowiadał walkę o pierwszą piątkę...


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 27 maja 2009, 13:05

A ja mysle ze Widzew poleci, jak nie 10 czerwca 2009 to pod koniec maja 2010 :lol:


Obrazek
Gherrick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2009
Posty: 233
Rejestracja: 05 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 27 maja 2009, 14:29

nowy07 pisze:
Gherrick pisze:
MajosJuventino pisze:Ciekawi mnie bardzo co Widzew Łódź pokaże w przyszłym sezonie w Ekstaraklasie. O utrzymanie byłbym spokojny, ale co do wyższych celów mam poważne wątpliwości. Bo jeśli awansuje Zagłębie, a drużyna która zagra w barażach nie opuści Ekstarklasy, ciężko będzie wytypować kogokolwiek do spadku.
E tam. Piast Gliwice, Odra Wodzislaw, Lechia Gdansk i Polonia Bytom. Lub Podbeskidzie/Znicz/Flota, jesli wejda po barazach. ;)
No jasne, Odra jest pewnym kandydatem do spadku już od 9 lat, więc czemu miałoby tak nie być i w tym sezonie. Zajmująca 7 miejsce po 29 kolejkach Polonia to również pewniak. Tak samo Piast. No ale typujcie sobie typujcie, a i tak pewnie spadnie zespół, który przed sezonem będzie zapowiadał walkę o pierwszą piątkę...
W końcu polecą. Piast to 1 sezonowcy, nie da się utrzymywać klubu samymi rutyniarzami/młodymi (połowa młodych jak Glik i Smektała pojdzie do czolowych klubow), Polonia Bytom...coz... moze i sie utrzymaja, ale czyim kosztem? Maja malo kasy, najmniej bodajze w calej lidze, a brak stabilnosci finansowej = ciezki byt w lidze... Odra? W koncu chyba poleca. Tez brak kasy od paru lat, gra zawodnikami z 2 ligi i z 3 zaciagu, wypozyczenia rezerwowych z mocnych klubow...az dziw ze sie utrzymuja tak dlugo !


Forca Sporting y Juve Leo ! Forca Verde Leones !
pawełek89

Romanista
Romanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 stycznia 2009
Posty: 241
Rejestracja: 26 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 27 maja 2009, 15:45

DYZIO_STW pisze:
MajosJuventino pisze:Widzew i Zagłębie będą w Ekstraklasie. To dobra informacja, w barażu zagra pewnie Podbeskidzie, choć Korona na pewno się nie podda. Tur Turek ma już nikłe szanse na utrzymanie, tym bardzie po tak zatrważająco wysokiej porażce, jak na ligę pierwszą. Odra Opole już zleciała z zaplecza Ekstraklasy, kto następny ?
ale nie zapominaj, że Tur ma jeszcze w zanadżu walkower z Kmitą w ostatniej kolejce. Jeżeli jakimś cudem wygra przyszły mecz to przy możliwych przegranych Motoru może się utrzymać - ale to praktycznie niemożliwe do wykonania - wygrana Tura w następnej kolejce. Bardziej prawdopodobna jest szansa na utrzymanie się GKP Gorzów Wlkp. - jeżeli w najbliższym meczu chociaż zremisuje przy porażce Motoru w następnej kolejce będziemy mieć pasjonujący mecz w Gorzowie właśnie między GKP a Motorem w ostatniej kolejce. I patrząc na "osiągnięcia" Motoru w meczach wyjazdowych kiepsko widzę szanse Lublinian na chociażby remis w Gorzowie ...

Najbardziej mnie cieszy praktycznie pewne już utrzymanie się mojej Stalówki ... trener Łach odwalił kawał dobrej roboty i nalezy mu się wielki szacunek za tą rundą, a zarząd zasługuje na duże pochwały za ruchy transferowe, które zapewniły Stali byt w 1 lidze ...

Widze,ze kibice Stalowki maja kompleks Motoru (w sumie pokazali to w Lublinie :smile: Ciebie wtedy zapewne nie bylo :whistle: ).Zapowiada sie niesamowita walka do konca o baraze! w ostatniej kolejce Jastrzebie zagra z GieKsa o miejsce bezpieczne! a Motor w Gorzowie ze Stilonem o miejsce barazowe chyba ze Motor pokona u siebie nie walczacy o nic Dolcan(jest to realne :P ) a Stilon przegra z Warta i mam nadzieje ze ten scenariusz sie sprawdzi!.Do 1 ligi pcha sie KSZO.Sandecja i Pogoń z Ekstraklasy spada na 80% Arka jest szansa ze Lechia i Cracovia tez dolacza do Sledzi :smile: szkoda by bylo jakby zabraklo wtedy Motoru na zapleczu 8) . ,,BYŁ BĘDZIE JEST MOTOR RKS"


Obrazek
DYZIO_STW

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2008
Posty: 338
Rejestracja: 11 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 29 maja 2009, 20:03

pawełek89 pisze:
DYZIO_STW pisze:
MajosJuventino pisze:Widzew i Zagłębie będą w Ekstraklasie. To dobra informacja, w barażu zagra pewnie Podbeskidzie, choć Korona na pewno się nie podda. Tur Turek ma już nikłe szanse na utrzymanie, tym bardzie po tak zatrważająco wysokiej porażce, jak na ligę pierwszą. Odra Opole już zleciała z zaplecza Ekstraklasy, kto następny ?
ale nie zapominaj, że Tur ma jeszcze w zanadżu walkower z Kmitą w ostatniej kolejce. Jeżeli jakimś cudem wygra przyszły mecz to przy możliwych przegranych Motoru może się utrzymać - ale to praktycznie niemożliwe do wykonania - wygrana Tura w następnej kolejce. Bardziej prawdopodobna jest szansa na utrzymanie się GKP Gorzów Wlkp. - jeżeli w najbliższym meczu chociaż zremisuje przy porażce Motoru w następnej kolejce będziemy mieć pasjonujący mecz w Gorzowie właśnie między GKP a Motorem w ostatniej kolejce. I patrząc na "osiągnięcia" Motoru w meczach wyjazdowych kiepsko widzę szanse Lublinian na chociażby remis w Gorzowie ...

Najbardziej mnie cieszy praktycznie pewne już utrzymanie się mojej Stalówki ... trener Łach odwalił kawał dobrej roboty i nalezy mu się wielki szacunek za tą rundą, a zarząd zasługuje na duże pochwały za ruchy transferowe, które zapewniły Stali byt w 1 lidze ...

Widze,ze kibice Stalowki maja kompleks Motoru (w sumie pokazali to w Lublinie :smile: Ciebie wtedy zapewne nie bylo :whistle: ).Zapowiada sie niesamowita walka do konca o baraze! w ostatniej kolejce Jastrzebie zagra z GieKsa o miejsce bezpieczne! a Motor w Gorzowie ze Stilonem o miejsce barazowe chyba ze Motor pokona u siebie nie walczacy o nic Dolcan(jest to realne :P ) a Stilon przegra z Warta i mam nadzieje ze ten scenariusz sie sprawdzi!.Do 1 ligi pcha sie KSZO.Sandecja i Pogoń z Ekstraklasy spada na 80% Arka jest szansa ze Lechia i Cracovia tez dolacza do Sledzi :smile: szkoda by bylo jakby zabraklo wtedy Motoru na zapleczu 8) . ,,BYŁ BĘDZIE JEST MOTOR RKS"
kompleksy to macie Wy ... Widzew ... :whistle: ... Ja w odróżnieniu od Ciebie nie muszę się martwić o istnienie mojego klubu i o jego utrzymanie ... podziękuj swoim działaczom, że pogrobili Ci klub ... bo nasi przynajmniej zrobili niezłą robotę tej zimy ... a Wasi tradycyjnie przybijają z roku na rok kolejny gwóżdż do trumny Motoru ... z czego się nie cieszę bo z całego serca życze Motorowi zeby stanął na nogi ... ale skoro pozwalacie żeby Waszym klubem rządzili tacy ludzie jacy nim rządzą to Wasz klub jest tam w tabeli, gdzie jest ...
swoją ocenę szans Motoru w starciu z GKP w Gorzowie oparłem na analizie waszych "osiągnięć" na wyjazdach ... no cóż nie są one zbyt imponujące 2 zwycięstwa, 6 remisów, 8 porażek - 12 pkt ( fakt Stal ma podobne statystyki 3-4-9 - 13pkt, ale za to u siebie Stal jest o klasę lepsza niż Motor - Motor 4-8-4 - 20pkt, Stal 8-5-3 - 29 pkt :whistle: ). Nie mam kompleksów względem klubu jaki jest w ostatnich latach w bezpośrednich konfrontacjach z moją Stalą jest lany lub remisuje po karnym i grając z przewagą jednego zawodnika :whistle:
Ostatnio zmieniony 31 maja 2009, 21:12 przez DYZIO_STW, łącznie zmieniany 1 raz.


"Od autu rozpocznie zamaskowany mściciel, Zdenek Grygera"

Juve - storia di un grande Amore!!

C'e solo un Capitano! Alessandro Del Piero! Grazie Alex!

Grazie Gigi Buffon!

37.
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 29 maja 2009, 20:36

VirusT pisze:A ja mysle ze Widzew poleci, jak nie 10 czerwca 2009 to pod koniec maja 2010 :lol:
Kolejny zakompleksiony misio.


Widzew nie spadnie. Zresztą żaden klub już za korupcję nie spadnie. Będziecie płakać 10 czerwca, dlaczego Widzewa ominęła kara. W końcu to taki zły klub.

Dziwne podejście Legionistów. Na waszym miejscu cieszyłbym się z następnego ciekawego spotkania w sezonie. Masz nie zdrowe podejście, o dziwo na stronie 90minut.pl poza Ruchem i Jagiellonią to kibice Legii składali gratulację.


Odra Opole nie zagra swoich dwóch ostatnich meczy z Górnikiem Łęczna i Widzewem Łódź. Co to oznacza? Że Widzew nawet w przypadku porażki z Wisłą Płock kończy sezon 1 Ligi na pierwszym miejscu dzięki lepszemu bilansowi bezpośrednich spotkań z Zagłębiem Lubin. Oznacza to też to, że mecz wyjazdowy z Wisłą Płock będzie dla Widzewa ostatnim w tym sezonie. Feta na własnym stadionie odpada.

O Widzewie w tym wątku piszę ostatni post. W końcu jesteśmy w Ekstraklasie.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 29 maja 2009, 20:53

Juventino90 pisze:
VirusT pisze:A ja mysle ze Widzew poleci, jak nie 10 czerwca 2009 to pod koniec maja 2010 :lol:
Kolejny zakompleksiony misio.
:C

Juventino90 pisze:Widzew nie spadnie. Zresztą żaden klub już za korupcję nie spadnie. Będziecie płakać 10 czerwca, dlaczego Widzewa ominęła kara. W końcu to taki zły klub.
No to mowie ze jak nie 10.6.2009 to pod koniec maja 2010 roku :lol:
Juventino90 pisze: Dziwne podejście Legionistów. Na waszym miejscu cieszyłbym się z następnego ciekawego spotkania w sezonie. Masz nie zdrowe podejście, o dziwo na stronie 90minut.pl poza Ruchem i Jagiellonią to kibice Legii składali gratulację.
Kazdy ma swoje sympatie i antypatie. Ja akurat nie tesknilem za meczami z Widzewem, a tesknić nie bede rowniez za Górnikiem(którem z calego serca spadku zycze). No ale coż. Mus to mus. :roll:

Juventino90 pisze: O Widzewie w tym wątku piszę ostatni post. W końcu jesteśmy w Ekstraklasie.


Nie martw sie, za rok tutaj wrocisz :prochno:


Obrazek
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 29 maja 2009, 21:14

Za rok wrócę?
Hehehe, bardzo śmieszne. Jeszcze ci japa opadnie, kiedy usłyszysz o transferach Widzewa.


Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 29 maja 2009, 21:27

Juventino90 pisze:Za rok wrócę?
Hehehe, bardzo śmieszne. Jeszcze ci japa opadnie, kiedy usłyszysz o transferach Widzewa.
Olisadebe? :prochno:


Sky is the limit!
Juve Master

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 420
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 maja 2009, 21:35

Pawełek pisze:
Juventino90 pisze:Za rok wrócę?
Hehehe, bardzo śmieszne. Jeszcze ci japa opadnie, kiedy usłyszysz o transferach Widzewa.
Olisadebe? :prochno:
Ja słyszałem doniesienia jakoby Grzegorz R. przejawiał chęć gry na najwyższym, CENTRALNYM, szczeblu piłkarskiej ekstraklasy w widzewskim towarzystwie. :prochno: :smile:


Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 29 maja 2009, 21:41

Radosław Matusiak, wielkie wzmocnienie Widzewa 8) Tymczasem zawodnik strzela bramki w lidze okręgowej :smile:

Juventino90, czekamy na te wielkie wzmocnienia :C


Już w niedziele Inwazja na Sosnowiec! Zagłębie Sosnowiec : Zawisza Bydgoszcz!
Ostatnio zmieniony 29 maja 2009, 21:48 przez Pawełek, łącznie zmieniany 1 raz.


Sky is the limit!
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 29 maja 2009, 21:48

W krotce się wszystko wyjaśni. Zobaczymy kto będzie z kogo kpił :)

A Matusiak prawdopodobnie odejdzie po sezonie do Zagłębia Lubin. W jego miejsce przyjdzie Adrian Sikora.
Pawełek pisze:Spotkamy się w ekstraklasie! Chociaż... my za rok awans, wy spadek, wiec widzimy się w I lidze :lol:
Takie zabawne? Powiem tak. W następnym sezonie środek tabeli, a za dwa lata puchary.
Ostatnio zmieniony 29 maja 2009, 22:23 przez Nevermind, łącznie zmieniany 1 raz.


Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 29 maja 2009, 22:03

Spotkamy się w ekstraklasie! Chociaż... my za rok awans, wy spadek, wiec widzimy się w I lidze :lol:


Sky is the limit!
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 29 maja 2009, 23:27

Juventino90 pisze:Takie zabawne? Powiem tak. W następnym sezonie środek tabeli, a za dwa lata puchary.
Chyba puchar skazanych za korupcję :D


DYZIO_STW

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2008
Posty: 338
Rejestracja: 11 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 30 maja 2009, 01:24

Juventino90 pisze: Powiem tak. W następnym sezonie środek tabeli, a za dwa lata puchary.
Kibice Korony z taką samą pewnościa twierdzili, że awansują w tym sezonie do OE ... więc oszczędź sobie takich deklaracji dopóki Widzew nie zacznie grać w tej OE ... przypominam, że podobnie jak Ty "napinali" się kibice i działacze pewnego klubu, który mając budżet ponad 20 mln złotych rozpaczliwie broni się przed spadkiem, a podobno miał byc w górnej części tabeli, potem puchary, a za trzy-cztery lata miał być mistrzem Polski po raz 15 w historii, a zwie się Górnik Zabrze ... więc kolego - troszkę pokory ...


"Od autu rozpocznie zamaskowany mściciel, Zdenek Grygera"

Juve - storia di un grande Amore!!

C'e solo un Capitano! Alessandro Del Piero! Grazie Alex!

Grazie Gigi Buffon!

37.
ODPOWIEDZ