1.Liga Polska 2008/2009

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 02 września 2009, 20:52

A teraz HIT :D

Pogoń Przegrała 2:0 z MKS-em :D

Mówi się trudno i kocha się dalej ;D


Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2009, 21:46

No właśnie - taka niespodzianka ;)
Ale tak patrząc na wszystkie mecze - to coś sędziowie chyba nadmiar czerwonych kartek mają w kieszeniach - tym razem ŁKS kończył w "9".


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 02 września 2009, 21:49

Johnny777 pisze:No właśnie - taka niespodzianka ;)
Ale tak patrząc na wszystkie mecze - to coś sędziowie chyba nadmiar czerwonych kartek mają w kieszeniach - tym razem ŁKS kończył w "9".
Pogoń to drużyna własnego boiska :D
I figa a nie Ekstraklasa :D
A co do czerwonych kartek :D To my mamy Petasza mistrza od tego :D
On ma chyba 3 zółte i 1 czerwoną na 5 meczy xD


Bob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2004
Posty: 635
Rejestracja: 09 lutego 2004

Nieprzeczytany post 09 września 2009, 15:14

a oto coś dla najwybredniejszych;) bramka z 70 metrów !!! i niech ktoś mi niepowie ,że w 1 Lidze Polskiej emocji niema ;) z meczu Znicz Pruszków vs Kluczbork


http://yanosik.org/nieoznakowani - niedajcie sie Tajniakom - Wszystkie nieoznakowane pojazdy Policyjne w Polsce ( o których wiadomo).
http://alkomaty.biz/wirtualny_alkomat/
pawełek89

Romanista
Romanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 stycznia 2009
Posty: 241
Rejestracja: 26 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 01 października 2009, 16:18

wczoraj na meczu Motoru z GieKsa wisial transparent:
STOP CENZURZE NA STADIONACH!!!
Transparent wisial caly mecz! ale do malego transparentu gdzie napis PZPN byl przekrerslony to obserwator sie sprol i nie zezwolil na rozpoczecie drugiej polowy dotad jak trans nie zniknie!.
po ok.10min uginamy sie i sciagamy trans ale szybko transparent zawisl na luku gdzie stoi Banda!. Dodatkowo na luku zawislo male plutno a na nim ludzik przypominajacy psa i rowniez przekreslony :smile:
na reakcje psow nie trzeba bylo dlugo czekac...od razu jak zauwarzyli rysunek chcieli go zerwac,ale udalo sie trans obronic :bravo: .
W pierwszej polowie brak dopingu! w drugiej tylko piosenki anty latowskie i milicyjne!.
GieKsiarze zjawili sie w przerwie meczu na oko ok.40glow dopinguja w drugiej polowie swoj zespol.


Obrazek
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 15 listopada 2009, 12:24

Widzew kończy rundę jesienną oraz dwa mecze z rundy wiosennej z przewagą 6 punktów. Wygląda na to, że zimą awansuję Widzew i.. ŁKS ( Co jest dla mnie wielkim zaskoczeniem).

Ciekaw jestem jak kolejny sezon w 2 lidze wpłynie na działaczy Górnika Zabrze.


Safin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 marca 2005
Posty: 323
Rejestracja: 02 marca 2005

Nieprzeczytany post 15 listopada 2009, 12:51

Nevermind pisze:Widzew kończy rundę jesienną oraz dwa mecze z rundy wiosennej z przewagą 6 punktów. Wygląda na to, że zimą awansuję Widzew i.. ŁKS ( Co jest dla mnie wielkim zaskoczeniem).

Ciekaw jestem jak kolejny sezon w 2 lidze wpłynie na działaczy Górnika Zabrze.
Widzew był i jest murowanym faworytem, wiec to mnie nie dziwi, ale

postawa Gornika, to .....
Z taim sponsorem, dosć dobrymi zawodnikami jak na Unibet powinni spokojnie awansowac. A tu Zonk, mysle ze cos gnije od srodka, skoro i Szczot i Gorawski (chyba) odsunieci od 1 składu, przydałby sie Pan W. z Polonii, nie wypłaciłby kilku wypłat to moze zaczeliby grac. Zart oczywiscie
:roll:
Ten zespół chce na stojąco wrócic do Ekstraklasy a tak sie po prostu nie da!!
Wiecej zaangazowania i ambicji!!


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 15 listopada 2009, 13:31

Nie przesadzajmy z tym mocnym składem. Na dzień dzisiejszy Górnik nie ma w swoim składzie żadnego napastnika. Otóż Pitry i Zahorski leczą kontuzję, Basta jest zawodnikiem wypożyczonym i również kontuzjowanym. Jarka przebywa na testach w jakimś niemieckim klubie. W obwodzie pozostaje tylko Trznadel, który zbyt wielu bramek w karierze nie zrobił.
Siła Górnika miała tkwić w skrzydłach Gorawski-Szczot, skoro taka opcja nie skutkuję uważam, że trener Górnika powinien podać się do dymisji. Końcówka rundy w wykonaniu Górnika to śmiech na sali.

Teraz wychodzą wszystkie zakupy Kasperczaka, które wykonał na szybko. Myślę, że tylko Przybylski gra na miarę oczekiwań, zaś przepłacony Szczot, Gorawski czy żenująco słaby Strąk są za słabi nawet na 1 ligę !

Nie mam pojęcia co się dzieje z tą drużyną, nie świadczy o niej najlepiej jeżeli Górnika wyprzedza.. Dolcan Ząbki.

PS Górnik kiedy był ubogim klubem grał lepiej, teraz gracze ŁKS nie dostają pensji wcale, ale nie przegrali od kilkunastu spotkań.


ODPOWIEDZ