Polacy w ligach zagranicznych

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 14 lipca 2010, 15:01

Bardzo bym chciał, żeby "Lewy" się fajnie rozwinął w Borussii. Z ciekawością obserwowałem jego grę i... dobrze mu życzę, bo chłopaczek ma papiery na całkiem duże granie. Myślę, że w Dortmundzie nie zostanie na wieki wieków, jak Błaszczykowski. I dobrze.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 14 lipca 2010, 15:13

deszczowy pisze:Bardzo bym chciał, żeby "Lewy" się fajnie rozwinął w Borussii. Z ciekawością obserwowałem jego grę i... dobrze mu życzę, bo chłopaczek ma papiery na całkiem duże granie. Myślę, że w Dortmundzie nie zostanie na wieki wieków, jak Błaszczykowski. I dobrze.
oby, oby! bo na razie to jedyne czym się możemy pochwalić to świetną szkółką bramkarzy prowadzących siedzący tryb życia, do których właśnie dołączył Borubar, bo nie chcę mi się wierzyć, że Fray będzie na ławce siedział. No i może dobra gra Lewego za granicą przełoży się na kadrę.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 16 lipca 2010, 08:53

Hmm...Ciekawy news
Najwięcej emocji wywołuje jego rywalizacja o miano bramkarza numer jeden z Sebastianem Freyem. Mihajlović twierdzi, że obaj mają równe szanse. - Boruc drugim bramkarzem? To niemożliwe. Nie z jego charakterem. Artur to absolutna światowa czołówka. We Włoszech lepszy od niego jest tylko Buffon - twierdzi Massimo Donati, były kolega Polaka z Celtiku, obecnie zawodnik Bari. O wyższości Boruca nad Francuzem przekonany jest też Augustyn. - Boruc ze swoim charakterem pasuje do każdej ligi. Piłkarz musi mieć charyzmę - twierdzi.
Że Buffon jest najlpeszy to wiemy :dance: A jest jeszcze Muslera,Cesar,Frey...bardzo bym chciał że Boruc grał w podstawowej 11 ;)

Smuda:Smuda: jeśli Boruc będzie najlepszym bramkarzem w Serie A, będzie bronił w reprezentacji
Na pytanie dziennikarza czy Smuda będzie się mu przyglądał w kontekście powrotu do reprezentacji, nasz selekcjoner odpowiedział: - Może być pan pewny, że jak Boruc będzie najlepszym bramkarzem Serie A, to będzie bronił w mojej reprezentacji.
Przeca z Gigim nie ma szans :prochno:


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 19 lipca 2010, 18:51

Życie Artura Boruca bardzo się zmieni
Boniek przekonuje także, że Boruc trafił do dobrego klubu - . Liga włoska jest silniejsza od szkockiej. Inter, Milan, Roma, Lazio, Napoli, Palermo - z takimi klubami nie jest się łatwo zmierzyć.
ciekawe czy pominięcie Juve wśród tych mocnych klubów to zwykły przypadek


Odnośnie Polaków, którzy przenieśli się ostatnio do Włoch od razu nasuwają mi się dwa spostrzeżenia: z jednej strony to dobrze, bo może więcej będzie się mówić w Polsce o włoskiej lidze ale z drugiej strony widać, że poziom tej ligi spada skoro taki Roger jest przymierzany do Bologni. Choć co do drugiego zdania to Boruc trochę zaciera to wrażenie, bo on jakiś tam poziom ma.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 lipca 2010, 20:38

mateo369 pisze: Życie Artura Boruca bardzo się zmieni
Boniek przekonuje także, że Boruc trafił do dobrego klubu - . Liga włoska jest silniejsza od szkockiej. Inter, Milan, Roma, Lazio, Napoli, Palermo - z takimi klubami nie jest się łatwo zmierzyć.
ciekawe czy pominięcie Juve wśród tych mocnych klubów to zwykły przypadek
Kiedyś Bońka lubiłem,teraz ma gdzieś Juve :whistle:
mateo369 pisze: Odnośnie Polaków, którzy przenieśli się ostatnio do Włoch od razu nasuwają mi się dwa spostrzeżenia: z jednej strony to dobrze, bo może więcej będzie się mówić w Polsce o włoskiej lidze ale z drugiej strony widać, że poziom tej ligi spada skoro taki Roger jest przymierzany do Bologni. Choć co do drugiego zdania to Boruc trochę zaciera to wrażenie, bo on jakiś tam poziom ma.


Ja się ciesz że Roger też będzie grał w Serie A ;) Im więcej polaków w lidze włoskiej tym lepiej...

PS.Boruc zagrał 45 minut w wygranym meczu 6:0, A Kamil Gliok zdobył gola,wygrali 7:0 :wink:

--------------------------------------------------------------------------------
Zobaczcie jak nasz Arturek wygląda w storju Violi:
Obrazek

Wojciech Szczęsny zostaje w Arsenalu będzie miał ciężko o regularne występy, cóż wierzy w swoje umiejętności to dobrze ;)


Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 20 lipca 2010, 13:51

Nawet jak mu się nie uda być w pierwszej 11., to on chyba broni bramki Arsenalu II?


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2010, 09:57



Lewy pogrążył Man City strzelając bramke na 3:1 :bravo: tak trzymać!!
Cieszyłbym się gdyby udało mu się strzelić tak z 10 bramek w Bundeslidze w tym sezonie...

Glik w meczu Bochum-Palermo dostał czerwoną kartke :ok: :doh:


rafal-1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2010
Posty: 283
Rejestracja: 15 lipca 2010

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2010, 10:14

<<W@jTEk>> pisze:

Lewy pogrążył Man City strzelając bramke na 3:1 :bravo: tak trzymać!!
Cieszyłbym się gdyby udało mu się strzelić tak z 10 bramek w Bundeslidze w tym sezonie...

Glik w meczu Bochum-Palermo dostał czerwoną kartke :ok: :doh:
No to się Polacy rozkręcają :lol: . Lewy nawet dużo strzela, więcej niż się spodziewałem. Na dzień dzisiejszy tylko on może sobie poradzić w Bundeslidze i jest na dobrej drodze. Oby dalej tak trzymał. Wie ktoś za co Glik obejrzał czerwień :?:


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2010, 13:34

W Palermo zadebiutował Kamil Glik. miejmy nadzieję, że będzie grywał regularnie w pierwszym składzie. Chłopak ma wielki potencjał. Kto wie, może za sezon lub dwa przeczytamy o zainteresowaniu Juventusu jego osobą :think:
Również Łukasz Piszczek rozegrał pierwszy mecz w Borussi Dortmund. zagrał pełne 90 minut i miał asystę przy jednej z bramek.
Występy tych dwóch piłkarzy cieszą najbardziej w kontekście kadry, gdyż obrona to najsłabsza formacja reprezentacji.


16Maciek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 lipca 2006
Posty: 66
Rejestracja: 07 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2010, 13:23

Ireneusz Jeleń we wczorajszym meczu zdobywa bramke na wage remisu.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 07 listopada 2010, 18:26

Błaszczykowski i Lewandowski wpisali się na listę strzelców w wygranym przez Borussię 4:0 wyjazdowym meczu z Hannoverem. Cały mecz rozegrał również Piszczek. Dobra wiadomość dla naszej kadry.


Obrazek
karpiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2005
Posty: 242
Rejestracja: 18 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 07 listopada 2010, 19:42

Vimes napisał :
Błaszczykowski i Lewandowski wpisali się na listę strzelców w wygranym przez Borussię 4:0 wyjazdowym meczu z Hannoverem. Cały mecz rozegrał również Piszczek. Dobra wiadomość dla naszej kadry.
Widziałem mecz, faktycznie Kuba i Robert świetnie sie zaprezentowali w tak krótkim czasie, akcja tej dwójki przy golu Lewego palce lizac.
Należy też wspomieć o asyście i dobrej grze Piszczka, cała trójka fundamentem kadry na dzień dzisiejszy


Obrazek
WIDZEW
Bójcie się Chamy do Ekstraklasy wracamy!!!!
DiaVolO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2010
Posty: 487
Rejestracja: 09 lutego 2010

Nieprzeczytany post 07 listopada 2010, 19:58

Swoją drogą Borussia idzie jak rakieta w tym sezonie,oby wytrwali do końca i uplasowali się chociażby na podium :)


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 08 listopada 2010, 16:46

W ligach zagranicznych warto przyjrzeć się Łukaszowi Szukale - chłopak gra w Rumunii pewnie i regularnie, a takich stoperów nam teraz brakuje.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 13 listopada 2010, 11:48

Borsussia znowu wygrywa 2:0 przy pierwszej bramce Łukasz Piszczek asystował który zagrał cały mecz ;) w 72 min wszedł Błaszczu a 78 ,,Lewy''
Fajnie byłoby jakby nasza trójka wygrała majstra Niemiec.


ODPOWIEDZ