Liga Mistrzów 2008/2009

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2008, 23:05

Chyba byłem jednym z nielicznych którzy ogladali mecz Wisły zamiast Juve ;)
No więc jednak, 5-0 i to Wisła zagra z Barceloną ;) Gra napawałaby optymizmem przed nastepnym meczem, gdyby to był ktoś innych niz klub z Katalonii. A tak pewnie mimo świetnego meczu Wisełka odpadnie :? No ale w piłce nie takie cuda się zdarzały, więc może... :lol:


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2008, 23:05

Niasty pisze:Kolejna niespodzianka w eliminacjach Ligi Mistrzów.Białoruski klub Bate Borisov wyeliminował w drugiej rundzie Anderlech Bruksela(2-1,2-2).W trzeciej rundzie spotkają sie z Lewskim Sofia.
Kolejna niespodzianka w eliminacjach Ligi Mistrzów. Polski klub Wisła Kraków wyeliminował w drugiej rundzie Beitar Jerozolima (1-2,5-0). W trzeciej rundzie spotkają sie z FC Barceloną. Szykują się niezłe baty :smile:


L u k

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2008
Posty: 742
Rejestracja: 22 maja 2008

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2008, 00:08

stahoo pisze:Chyba byłem jednym z nielicznych którzy ogladali mecz Wisły zamiast Juve ;)
Nieprawda ;p;p;p

Juz nas jest dwoch, a moze i paru innych interistow sie znajdzie, wiec juz mala grupka jest :>

A mowiac serio, to ladny wynik. Gdybysmy teraz trafily na Anderlecht a nie na Barce, to smiem twierdzic, ze z taka praca Skorzy bysmy ograli tych ogorkow. Ale jak pod wiatr, to pod wiatr, ehhhh.

Wisla zagrala swietnie taktycznie, tak jak Skorza mowil, dobra gra w defensywnie, dobra gra linii, i sporo szans i akcji.

Teraz Barca i coz...
Sapo_JuveFan pisze:Szykują się niezłe baty :smile:
Niestety ;p


Obrazek
Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2008, 13:15

Drugi najwazniejszy dla nas, Juventinich, mecz w kwalifikacjach do LM to Schalke - Atletico. W pierwszym meczu minimalnie lepsi Niemcy (1-0), ale strata do odrobienia. Za dwa tygodnie moze sie wszystko zdarzyc i mam nadzieje, ze to Hiszpanie awansuja dalej, a co za tym idzie bedziemy losowani z drugiego koszyka.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2008, 14:57

A o Wiśle to wszyscy zapomnieli czy nie ma co nawet pisać? :wink:

Niestety stało się to co chyba wszyscy przewidywali. Żal, że aż 4 bramki Wisła dała sobie strzelić. Niestety różnica klas jest ogromna i nic więcej się nie dało zrobić.

Mam mały niedosyt że Wisła nie spróbowała poważnie zaatakować. Może jakąś bramkę by wtedy strzeliła. Tak to niestety 4-0 i ŻADNYCH szans na awans...


karpiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2005
Posty: 242
Rejestracja: 18 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2008, 15:09

steru pisze:A o Wiśle to wszyscy zapomnieli czy nie ma co nawet pisać? :wink:

Niestety stało się to co chyba wszyscy przewidywali. Żal, że aż 4 bramki Wisła dała sobie strzelić. Niestety różnica klas jest ogromna i nic więcej się nie dało zrobić.

Mam mały niedosyt że Wisła nie spróbowała poważnie zaatakować. Może jakąś bramkę by wtedy strzeliła. Tak to niestety 4-0 i ŻADNYCH szans na awans...


dokladnie szkoda ze przegrali ten mecz juz w "szatni" brak pomyslu na gre a to co robił Henry z Baszczyńskim...:) , mozna przegrac 4 - 0 ale po walce a tego nie widzialem jedyni zawodnicy ktorzy powinni zostac pochwaleni .. to Pawel Brozek , (Piotr tez przyzwoicie ...) Junior Diaz chyba najlepszy z Krakowian ....


Obrazek
WIDZEW
Bójcie się Chamy do Ekstraklasy wracamy!!!!
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2008, 15:33

Ja natomiast sądzę,że gdyby Wisła zaatakowała odważniej-padłyby kolejne bramki dla Barcy,tym razem z kontry...Zespół z Polski nie miał w ogóle pomysłu na grę w ataku-i tak Wiślacy mieli sporo szczęścia,bo gracze hiszpańscy kilkakrotnie nie trafiali w sytuacjach 100 %-owych.


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2008, 16:20

Ja napisze cos o Wisle.
Drogi Radoslawie Sobolewski nie proboj kiwac Xaviego i Inieste :lol: !

Ogolnie Wisla nie istniala.. Zadnego celnego strzalu na bramke mowi wszystko za siebie. A Brozek nie urwie sie dwom takim swietnych stoperom jak Puyol i Marquez.

PS: Wiekszych piknikow niz na stadionie Barcelony nie widzialem :| . Pilkarze musza byc niezle umotywowani skoro pomimo tego, ze na stadionie przebywa ponad 40 tys widzow to dopingu zadnego. Przygebiajace..

A jasmieszniejsze jes to, ze Wisla sie przebijala :shock:


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2008, 16:24

mrozzi pisze:Ja natomiast sądzę,że gdyby Wisła zaatakowała odważniej-padłyby kolejne bramki dla Barcy,tym razem z kontry...Zespół z Polski nie miał w ogóle pomysłu na grę w ataku-i tak Wiślacy mieli sporo szczęścia,bo gracze hiszpańscy kilkakrotnie nie trafiali w sytuacjach 100 %-owych.
Owszem gdyby Wisła się odkryła mogłyby paść kolejne bramki, aczkolwiek gdyby Wiślacy potrafili lepiej oddalić piłkę z własnej połowy, Barcelona miałaby utrudnione zadanie i nie jest powiedziane że tyle by nastrzelała.

Piłkarze Barcelony są świetni technicznie. Potrafią kilkoma podaniami rozmontować obronę przeciwnika. W momencie gdy Wisła cały czas była na własnej połowie Barcelona mogła się skupić na samym ataku. A trzeba pamiętać, że obrona Barcelony nie jest najlepsza. Gdyby Barcelona musiała się bronić, mogłaby popełniać błędy i mniej koncentrowała się na ataku, przez co obrona Wisły mogłaby odetchnąć.
Niestety teraz to już tylko zwykłe gadanie...


Marcello Lippi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2008
Posty: 43
Rejestracja: 08 lipca 2008

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2008, 19:35

a ja coś o Juve dla odmiany! :D
Jeśli chodzi o fazę grupową LM,bo myślę że w bratysławie będzie podobny wynik jak u nas :D ,czyli awans w kieszeni.Otóż chciałbym,aby Juve trafiło w grupie na jakiś bardzo silny zespół,np.Chelsea,ManU,Real,Bayern,Lyon,itp.,i dwa wyraźnie słabsze od nas.Dlaczego z mocnym zespołem?Otóż dlatego,że dwumecz z np.Chelsea pokazałby naprawdę,jak silne jest na tą chwilę Juve.Nawet przegrywając bezpośrednie spotkania(co ja gadam :angry: ?)wyszlibyśmy spokojnie z grupy z drugiego miejsca,ale wiedzieli,co należy poprawic w zespole i jakie poczynic wzmocnienia.Gdybyśmy wygrali grupę z olbrzymią przewagą,grając przeciwko słąbym(jak na LM)drużynom to nasi mogliby się poczuc zbyt pewnie i potem łatwo odpaśc w np.1/8.Takie jest moje zdanie.Zapraszam do dyskusji.


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2008, 19:40

Marcello Lippi pisze:a ja coś o Juve dla odmiany! :D
Jeśli chodzi o fazę grupową LM,bo myślę że w bratysławie będzie podobny wynik jak u nas :D ,czyli awans w kieszeni.Otóż chciałbym,aby Juve trafiło w grupie na jakiś bardzo silny zespół,np.Chelsea,ManU,Real,Bayern,Lyon,itp.,i dwa wyraźnie słabsze od nas.Dlaczego z mocnym zespołem?
Dlatego że podczas losowania zespoły są rozstawione w 4 koszykach (najprawdopodobniej pierwsze dwa to:

Koszyk pierwszy:
Chelsea Anglia 124.996
Liverpool *** Anglia 118.996
FC Barcelona *** Hiszpania 117.837
Manchester United Anglia 107.996
Arsenal *** Anglia 110.996
Olympique Lyon Francja 99.380
Inter Mediolan Włochy 96.934
Real Madryt Hiszpania 93.837

Koszyk drugi
Bayern Monachium Niemcy 92.078
PSV Eindhoven Holandia 91.610
Villarreal Hiszpania 90.837
AS Roma Włochy 81.934
FC Porto Portugalia 81.176
Werder Brema Niemcy 74.078
Sporting CP Lizbona Portugalia 67.176
Schalke 04 *** Niemcy 67.078

a i w trzecim i czwartym są mocne drużyny, tak więc o przetarcie i porównanie z drużynami z najwyższej półki się nie bój- na pewno będzie 8)


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Kogut W.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 555
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2008, 15:03

bloktorun pisze: Koszyk drugi
...
Schalke 04 *** Niemcy 67.078
Trzeba kibicować Atletico, bo jeśli pokona Schalke to my będziemy w drugim koszyku.
bloktorun pisze: przetarcie i porównanie z drużynami z najwyższej półki się nie bój- na pewno będzie 8)
Jeśli bylibyśmy w drugim koszyku to w teorii tylko jedna drużyna w grupie byłaby od nas lepsza, więc przetarcie i porównanie by było, a o awans byłoby łatwiej. Jednak teoria i praktyka to dwie różne rzeczy, ale kibicujcie Atletico, bo zawsze lepiej być koszyk wyżej :P


Marcello Lippi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2008
Posty: 43
Rejestracja: 08 lipca 2008

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2008, 16:46

Kogut Del Piero
Z Coupet na bramce Atletico sobie poradzi,i to bez bólu.W końcu to jeden z najlepszych fachowców na świecie. :ok:


Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2008, 19:12

Marcello Lippi pisze:Kogut Del Piero
Z Coupet na bramce Atletico sobie poradzi,i to bez bólu.W końcu to jeden z najlepszych fachowców na świecie. :ok:


A co to Coupet ma strzelać bramki ? :roll:


Obrazek
slay_mac

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lutego 2008
Posty: 351
Rejestracja: 15 lutego 2008

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2008, 19:45

Ciekawa by była grupa z Barceloną, Bayernem i Juve :-D Na brak wrażeń nie można by narzekać.


ODPOWIEDZ