Liga Mistrzów 2008/2009

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2008, 17:49

Kuzminski pisze:
del piero fenomeno pisze:ja sie jeszcze oprócz atletico obawiałem fenerbache...
Zwlaszcza ze byli rozstawieni, tak jak my...

Ivory@
Moglbys wytlumaczyc dlaczego tak jest, bo szczerze mowiac sie nie orientuje.
I jesli to Niemiecki zespol wyjdzie zwyciesko z tej rywalizacji, Juventus ma jeszcze szanse na drugi koszyk?
Prawdopodobnie chodzi oto, że Schalke ma wyższy współczynnik punktów zdobytych w pucharach w ostatnich 5 latach od Juventusu, który gwarantuje im losowanie z wyższego koszyka. Jeżeli odpadliby to ich miejsce w tym koszyku zająłby zespół będący za nim pod względem ilości punktów zgromadzonych w pucharach.

Jeżeli Juventus ma najwyższy ranking z pośród zespołów które znajdują się w tym samym koszyku to wtedy wyeliminowanie obojętnie którego zespołu z wyższego koszyka powoduje że Juventus wskakuje wyżej. np. Wisła eliminuje Barcelonę która ma wyższy ranking niż my i znajduje się w wyższym koszyku.
ps. jeśli coś poplątałem to poprawcie mnie;)


Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2008, 17:52

Stan koszyków na koniec maja:

Kod: Zaznacz cały

Koszyk pierwszy:
Chelsea Anglia 124.996
Liverpool *** Anglia 118.996
FC Barcelona *** Hiszpania 117.837
Manchester United Anglia 107.996
Arsenal *** Anglia 110.996
Olympique Lyon Francja 99.380
Inter Mediolan Włochy 96.934
Real Madryt Hiszpania 93.837

Koszyk drugi
Bayern Monachium Niemcy 92.078
PSV Eindhoven Holandia 91.610
Villarreal Hiszpania 90.837
AS Roma Włochy 81.934
FC Porto Portugalia 81.176
Werder Brema Niemcy 74.078
Sporting CP Lizbona Portugalia 67.176
Schalke 04 *** Niemcy 67.078

Koszyk trzeci
Juventus *** Włochy 66.934
Glasgow Rangers ** Szkocja 66.013
Olympique Marsylia *** Francja 63.380
Zenit St. Petersburg Rosja 60.437
Steaua Bukareszti *** Rumunia 59.398
Panathinaikos ** Grecja 52.525
Girondins Bordeaux Francja 52.380
Celtic Szkocja 52.013

Koszyk czwarty
FC Basel ** Szwajcaria 51.993
Olympiakos Piraeus *** Grecja 51.525
Fenerbahçe ** Turcja 51.468
Shakhtar Donieck *** Ukraina 49.932
Anderlecht ** Belgia 41.810
Fiorentina *** Włochy 40.934
Spartak Moskwa *** Rosja 40.437
CFR Cluj Rumunia 13.398

** zespół musi najpierw przejść drugą i trzecią rundę eliminacji
*** zespół musi najpierw przejść trzecią rundę eliminacji

Zaraz za nazwą zespołu kolejno: państwo oraz liczba punktów w rankingu IFFHS


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2008, 17:53

stahoo pisze: http://stadiony.net/stadium.php?s=331

Jak dzis pojedziecie stac w kolejce po bilety to może sie uda pare kupić :D :wink:
Chodziło mi raczej o to żeby zorganizować (jeśli jest taka możliwość) wyjazdu z JPC, a nie kupować bilety na sektor Artmedii czy jak to się tam pisze.

EDIT: Pozatym niewykluczone że Słowacy zagraja na innym stadionie, ten cos za skromny jak na LM.


Obrazek
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2008, 17:56

Ivory pisze:Stan koszyków na koniec maja:

Kod: Zaznacz cały

Koszyk pierwszy:
Chelsea Anglia 124.996
Liverpool *** Anglia 118.996
FC Barcelona *** Hiszpania 117.837
Manchester United Anglia 107.996
Arsenal *** Anglia 110.996
Olympique Lyon Francja 99.380
Inter Mediolan Włochy 96.934
Real Madryt Hiszpania 93.837

Koszyk drugi
Bayern Monachium Niemcy 92.078
PSV Eindhoven Holandia 91.610
Villarreal Hiszpania 90.837
AS Roma Włochy 81.934
FC Porto Portugalia 81.176
Werder Brema Niemcy 74.078
Sporting CP Lizbona Portugalia 67.176
Schalke 04 *** Niemcy 67.078

Koszyk trzeci
Juventus *** Włochy 66.934
Glasgow Rangers ** Szkocja 66.013
Olympique Marsylia *** Francja 63.380
Zenit St. Petersburg Rosja 60.437
Steaua Bukareszti *** Rumunia 59.398
Panathinaikos ** Grecja 52.525
Girondins Bordeaux Francja 52.380
Celtic Szkocja 52.013

Koszyk czwarty
FC Basel ** Szwajcaria 51.993
Olympiakos Piraeus *** Grecja 51.525
Fenerbahçe ** Turcja 51.468
Shakhtar Donieck *** Ukraina 49.932
Anderlecht ** Belgia 41.810
Fiorentina *** Włochy 40.934
Spartak Moskwa *** Rosja 40.437
CFR Cluj Rumunia 13.398

** zespół musi najpierw przejść drugą i trzecią rundę eliminacji
*** zespół musi najpierw przejść trzecią rundę eliminacji

Zaraz za nazwą zespołu kolejno: państwo oraz liczba punktów w rankingu IFFHS
Wtf? Fenerbahce w ostatnim koszyku?! Coz..

Z tego co widac moze nam sie trudna grupa w LM wylosowac.


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2008, 18:08

Myślę, że obok łatwego przeciwnika dla Juve nikt chyba o tym nie wspomniał, najważniejsze jest to, że Schalke 04 trafiło na najtrudniejszego przeciwnika spośród drużyn nierozstawionych. A cieszymy się z tego, ponieważ aktualnie Juve znajduje się w trzecim koszyku na pierwszym miejscu, do losowania grup. Schalke jest ostatnie w drugim koszyku, do niemców dzieli nas kilka pkt ale tylko wyeliminowanie Barcelony, Arsenalu, Liverpoolu lub właśnie Schalke daje nam miejsce w drugim koszyku bo reszta niewyminionych przeze mnie drużyn z koszyków 1 i 2 ma już pewne miejsce w fazie grupowej. Tak więc jest ogromna szansa aby Schalke odpadło więc możemy mieć teoretycznie o wiele łatwiejszą grupę w przypadku kiedy ktoś z wymienionych drużyn nie przejdzie 3 fazy eliminacyjnej, a nie sądze żeby pozostałe wymienione drużyny odpadły. I tak w przypadku odpadnięcia którejś z tych drużyn możemy mieć przykładową grupę:
Lyon
Juventus
Steua
FC Basel

W przypadku kiedy wymienione drużyny awansują możemy trafić na przykładową grupę:
Man Utd
Bayern Monachium
Juventus
Fenerbache


:)

EDIT

Widzę, że "dzodzik" już zwrócił na to uwagę ;)
Ostatnio zmieniony 01 sierpnia 2008, 18:11 przez Bobeknaklo, łącznie zmieniany 1 raz.


Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2008, 18:09

Pozatym niewykluczone że Słowacy zagraja na innym stadionie, ten cos za skromny jak na LM.


Powiem nawet bardzo możliwe.Ostatnio kiedy grali w lidze mistrzów to też nie grali na swoim stadionie.
No chyba że go zmodernizowali.


Obrazek
preclix

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 grudnia 2004
Posty: 756
Rejestracja: 14 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2008, 18:09

Będzie organizowany wyjad z JPC ? :P


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2008, 18:11

Michał`fcj pisze:Chodziło mi raczej o to żeby zorganizować (jeśli jest taka możliwość) wyjazdu z JPC, a nie kupować bilety na sektor Artmedii czy jak to się tam pisze.
Wiem, domysliłem się. Ale ile może być miejsc dla gości na 7-tysiecznym stadionie? No chyba, ze zagraja na "sąsiednim" 30-sto tysiecznym.


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2008, 18:14

Szczerze jak was słucham, to wydaję mi się, że zdecydowanie fajniej było by jechać na mecz fazy grupowej podejmując jednocześnie ryzyko, że Juve może odpaść. Nie ma to jak słuchać hymn LM a także dopingu największych tifosich Juve bo zakładam, że tych będzie więcej na meczach grupowych lub tych z Europejskimi gigantami. A jak kolega wyżej wspomniał 7 tys nie robi wrażenia, przynajmniej dla mnie. Wolę czekać na coś lepszego. No i nie ma to jak pierwszy mecz Juve po 2 latach w LM na naszym Olimpico :) Takie jest moje zdanie


bolec_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 września 2006
Posty: 241
Rejestracja: 18 września 2006

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2008, 18:19

Bobek1991 pisze:Szczerze jak was słucham, to wydaję mi się, że zdecydowanie fajniej było by jechać na mecz fazy grupowej podejmując jednocześnie ryzyko, że Juve może odpaść. Nie ma to jak słuchać hymn LM a także dopingu największych tifosich Juve bo zakładam, że tych będzie więcej na meczach grupowych lub tych z Europejskimi gigantami. A jak kolega wyżej wspomniał 7 tys nie robi wrażenia, przynajmniej dla mnie. Wolę czekać na coś lepszego. No i nie ma to jak pierwszy mecz Juve po 2 latach w LM na naszym Olimpico :) Takie jest moje zdanie
Wiadomo że fajniej ale nie każy ma czas i możliwości wyjechać po wakacjach :)

Ja narazie orientuje sie w cenach biletów pociągiem, wachają sie one w granichach 100zł do tego z Wro czy z Warszawy możńa dojechać praktycznie w każdy zakątek Bratyslawy więc gdzie beą grali czy w Petrzałce czy w jakiejś innej dzielni to nie ma różnicy. Osobiście moge się zobowiązać że zajme się obliczeniem kosztów itp. ogólnie organizacją wycieczki jeśli tylko będą chętni ale to dopiero jak bedzie wiadoma cena biletów.


Tu sei la squadra del cuore
Sempre in campo undici eroi
Forza JUVE!!!!Forza Juve!!!!
Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2008, 18:19

Bobek1991 pisze:Szczerze jak was słucham, to wydaję mi się, że zdecydowanie fajniej było by jechać na mecz fazy grupowej podejmując jednocześnie ryzyko, że Juve może odpaść. Nie ma to jak słuchać hymn LM a także dopingu największych tifosich Juve bo zakładam, że tych będzie więcej na meczach grupowych lub tych z Europejskimi gigantami. A jak kolega wyżej wspomniał 7 tys nie robi wrażenia, przynajmniej dla mnie. Wolę czekać na coś lepszego. No i nie ma to jak pierwszy mecz Juve po 2 latach w LM na naszym Olimpico :) Takie jest moje zdanie
A ja myślałem że prawdziwy kibic nie wydziwia. Skoro jest spora szansa że będziemy tam grać to mam w dupie klasę rywala i pojemność stadionu.


Obrazek
Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2008, 18:22

A ja nie, prawdziwy kibic jak np ja nie śpi na kasie i woli zobaczyć Olimpico i mecz ukochanej drużyny na nim bo może to być jedyna okazja na wyjazd. Jak stać cię co miesiąc na mecz to se jedź na Petrzalke również ale nie mów, że ktoś nie jest prawdziwym kibicem bo ma ograniczenia budżetowe i woli obejrzeć mecz na stadionie ukochanej drużyny!
Ostatnio zmieniony 01 sierpnia 2008, 18:31 przez Bobeknaklo, łącznie zmieniany 1 raz.


preclix

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 grudnia 2004
Posty: 756
Rejestracja: 14 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2008, 18:23

Bobek1991 pisze:Szczerze jak was słucham, to wydaję mi się, że zdecydowanie fajniej było by jechać na mecz fazy grupowej podejmując jednocześnie ryzyko, że Juve może odpaść. Nie ma to jak słuchać hymn LM a także dopingu największych tifosich Juve bo zakładam, że tych będzie więcej na meczach grupowych lub tych z Europejskimi gigantami. A jak kolega wyżej wspomniał 7 tys nie robi wrażenia, przynajmniej dla mnie. Wolę czekać na coś lepszego. No i nie ma to jak pierwszy mecz Juve po 2 latach w LM na naszym Olimpico :) Takie jest moje zdanie
Masz rację, ale weź pod uwagę fakt, że wyjazd do Bratysławy byłby nieporównywalnie tańszy, niż na przykład wyjazd do Włoch czy Hiszpanii, a nie każdego stać na dalekie wyjazdy bo nie są to małe sumy - dlatego uważam, że wybierając się grupą pod sztandarem JuvePoland :o na mecz do Słowacji, myślę, że pokazalibyśmy się co najmniej kilkudziesięcioosobową grupą. Dla wielu byłby to pierwszy wyjazd i niezapomniane przeżycie (między innymi dla mnie).


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2008, 18:25

Jak masz ograniczenia budżetowe to pisz, a nie wydziwaj że stadion nie ten, albo że to tylko kwalifikacje a nie LM.

Co do kasy, ode mnie tam bliżej niz nad polskie morze, więc jest dobrze. :P


Obrazek
Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2008, 18:30

Oczywiście, ale jak napisałem wyżej, różnie bywa w życiu ale jaki był by ze mnie kibic który nie widział stadionu ukochanej drużyny? Wiem, że jest czas, ale póki co nie zarabiam uczę się i będe to jeszcze pewnie długo robił a w przyszłości nie zawsze jest tak jak chcielibyśmy żeby było zawsze coś stoi na przeszkodzie.
Oczywiście, jakby wyjazd miał się odbyć, a o tym nic nie wiadomo i właśnie m.in jeżeli chodzi o pojemnośc stadionu to ile Juventus może dostać biletów na ten mecz, i chyba zapomniliście, że we Włoszech też są kibice Juve i chętnych na ten wyjazd będzie co najmniej 10 razy więcej niż w Polsce i co, będziemy losować bilety jak na Euro?
Na tym stadionie bardzo trudno było by zorganizować wyjazd na moje ale moze się na tym nie znam ale trzymam kciuki bo w sumie rzeczywiscie cena będzie mniejsza i w sumie mógłbym być chętny do wyjazdu ale to zależy
Ostatnio zmieniony 01 sierpnia 2008, 18:31 przez Bobeknaklo, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ