Liga Mistrzów 2008/2009

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Fred_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2008
Posty: 173
Rejestracja: 14 listopada 2008

Nieprzeczytany post 29 maja 2009, 10:42

no i Barca pienkie pokazała mułom :-D a krystyna znów pokazał że w ważnych meczach poprostu zawodzi,świetny Messi który według mnie jest o niebo lepszy od krystynki,a krystyna podobno już obraża Barce widać że nie umie przegrywać :-D


Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 29 maja 2009, 12:07

Po co to ''Krystyna'' strasznie głupie to, żeby tylko pokazać swoją niechęć. Akurat Ronaldo źle nie zagrał, strzelał, starał się najlepszy gracz Diabłów w tym meczu. To reszta Man Utd po starcie gola była słabą drużyną. A to że nie potrafi grać przeciwko mocnym drużynom to mit. A mecz z Arsenalem chociażby?


Z Juve na dobre i złe!
Fred_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2008
Posty: 173
Rejestracja: 14 listopada 2008

Nieprzeczytany post 29 maja 2009, 12:30

świetnie nie zagrał a póżniej obraża Barcę,z chelsea nie zagrali najlpeiej ale w finale Barca była o niebo lepsza i krystyna nie zagrala dobrego meczu.Mit nie mit faktem jest że CZĘSTO zawodzi w ważnych meczach z lepszymi przeciwnikami no ale z arsenalem ładnie zagrał :-D


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 maja 2009, 15:55

Zacytuj proszę i podaj link do jego "obrażania Barcy". Z czystej ciekawości chcę przeczytac ;)

W meczach z "najlepszymi" Ronaldo ma trudniejsze zadanie bo jest często dodatkowo kryty przez jednego z pomocników. Pozwala to jednak reszcie Czerwonych Diabłów rozwijac skrzydła (przenośnia) i ułatwia im zadanie w ataku.


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 29 maja 2009, 21:33

Reaper pisze:Serwis goal.com wytypował jedenastkę Ligi Mistrzów:

http://www.goal.com/en/news/1716/champi ... nt-2008-09

Valdes

Bosingwa Ferdinand Chiellini Cissokho

Xavi Lampard Iniesta

Ronaldo Messi (c) Ribery

Jak widać docenili Giorgio w pełni zasłużenie. Ja bym tylko bramkarza zmienił :P Cissokho na lewej, bierzmy go do Juve będziemy mieli dwóch :lol:
Fajnie, że docenili Gorgio, widać, że na nim zawsze można polegać, że zawsze zagra na przyzwoitym wysokim poziomie. Jak na 1/8 finału to i tak dobrze, że ktoś reprezentuje Juventus.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 29 maja 2009, 22:31

Reaper pisze:Serwis goal.com wytypował jedenastkę Ligi Mistrzów:

http://www.goal.com/en/news/1716/champi ... nt-2008-09

Valdes

Bosingwa Ferdinand Chiellini Cissokho

Xavi Lampard Iniesta

Ronaldo Messi (c) Ribery
Pamiętam jak kilku kolesi na tym forum jakiś czas temu skrytykowało mnie o to, że nazwałem Valdesa bardzo dobrym bramkarzem. No cóż jak widać, dobrze mieć właśnie zdanie i nie sugerować się innymi :)


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
mrowka423

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2006
Posty: 203
Rejestracja: 12 marca 2006

Nieprzeczytany post 29 maja 2009, 22:54

Ma ktoś może skrót finału po polsku? Byłbym wdzięczny.


Don Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2006
Posty: 261
Rejestracja: 06 marca 2006

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2009, 12:47

http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/uef ... l2009.html - Pomocna strona, na której znajdziecie rozstawienia w przyszłym sezonie, podział na koszyki, itp. Juventus rozlosowany będzie z trzeciego koszyka. Jest szansa wskoczyć do drugiego, pod warunkiem, że Szachtar lub Sporting nie przebrną eliminacji... Gdyby jednak się nie udało, to mało prawdopodobne, ale jednak nie wykluczone, że nasza grupa mogłaby wyglądać tak: Chelsea, Real, Juve, Wolfsburg. Swoją drogą popatrzcie z kim my jesteśmy w tym trzecim koszyku, i jaką przewagę punktową mamy nad pozostałymi.


Forza Juve!
ODPOWIEDZ