Liga Mistrzów 2008/2009

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2008, 12:31

Nie ma co marudzić. Juventus siłą rzeczy przez wielu będzie uznawany jednym z faworytów LM. Sami piłkarze też muszą w to wierzyć. A dla faworyta nie ma znaczenia z kim się jest w grupie. Trzeba patrzeć na najbliższy mecz i walczyć w nim z całym zaangażowaniem. Bez względu czy gra się z Realem czy Anathorsisem. Dlatego też większych obaw przed losowaniem nie mam. Boicie się grupy z Bayernem, Realem i Fener, a zapominacie że to jest losowanie i możemy równie dobrze trafić na Lyon, Sporting i Aalborg. Wtedy każdy będzie w siódmym niebie...


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2008, 12:52

Wiesz, jak trafimy na taki bayern z drugiego koszyka i chelsea z pierwszego to będziemy mieć trzech faworytów w grupie. I zonk :]
Ja cały czas wierzę w Atletico i mam nadzieję na drugi koszyk


Dirty mind
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2008, 12:57

Venomik pisze:Wiesz, jak trafimy na taki bayern z drugiego koszyka i chelsea z pierwszego to będziemy mieć trzech faworytów w grupie. I zonk :]
Ja cały czas wierzę w Atletico i mam nadzieję na drugi koszyk
Dokładnie, będziemy mieć 3 faworytów. A kto powiedział że będziemy mieć łatwo? Na straconej pozycji nie będziemy stali. W poprzednim sezonie takie drużyny jak Getafe i Zenit pokazały, że Bayern jest do ogrania. A Chelsea? Czemu nie. Chętnie zobaczę konfrontację z nimi w grupie.

Mimo wszystko oczywiście miło będzie jeśli Atletico wyeliminuje Schalke :wink:


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2008, 13:05

Tak jak Venomik i steru uważam, iż Atletico wyeliminuje Schalke, grają u siebie i wg mnie są lepszą ekipą, z ciekawością będę przyglądał się temu meczowi i kibicował Hiszpanom. Wtedy teoretycznie będziemy 2 najlepszą drużyną w grupie.


Conrad JUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 294
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2008, 13:12

A ja powiem tak ze nawet jak bedziemy mieli mocne druzyny w grupie to wieksze prawdopodobienstwo ze z nimi sobie poradzimy niz ze slabszymi bo w zeszlym sezonie wygrywalismy badz remisowalismy z mocnymi druzynami a ze slabszymi dawalismy ciala wiec wniosek jest jeden

EDIT : A nie jest przypadkiem tak ze jak Atletico przejdzie to my bedziemy losowani z drugiego koszyka a jak Schalke to z 3 ??


NA ZAWSZE JUVENTINO !!!
HouseDM

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2008
Posty: 10
Rejestracja: 09 lipca 2008

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2008, 13:25

ze słabszymi przeciwnikami brakuje piłkarzom motywacji, czuje sie pewnie i chcieliby wygrać bez biegania


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2008, 13:42

Zdecydowanie najgorzej byłoby wylosować Chelsea, Bayern i Fenerbahce.
Real można jeszcze jakoś przejść, Juve nie raz pokazywało że umie grać z hiszpańskimi drużynami. Za to z angielskimi ostatnio im jakoś nie szło:/


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2008, 13:56

gladston pisze:Zdecydowanie najgorzej byłoby wylosować Chelsea, Bayern i Fenerbahce.
Ameryki to chłopie nie odkryłeś :wink:


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2008, 08:08

Stało się. Atletico wygrało z Schalke i to aż 4-0. Juventus jest w drugim koszyku.

Oto podział na koszyki :

Koszyk I
Chelsea Londyn
Liverpool FC
FC Barcelona
Arsenal Londyn
Manchester United
Olympique Lyon
Inter Mediolan
Real Madryt

Koszyk II
Bayern Monachium
PSV Eindhoven
Villarreal CF
AS Roma
FC Porto
Werder Brema
Sporting Lizbona
Juventus Turyn

Koszyk III
Olympique Marsylia
Zenit Sankt Petersburg
Steaua Bukareszt
Panathinaikos Ateny
Girondins Bordeaux
Celtic Glasgow
FC Basel
Fenerbahce Stambuł

Koszyk IV
Szachtar Donieck
AC Fiorentina
Atletico Madryt
Dynamo Kijów
CFR Cluj
AB Aalborg
Anorthosis Famagusta
BATE Borysów.

Pewnie większość z was odetchnęła z ulgą :wink:

W fazie grupowej zagra aż 9 Polaków : Łukasz Fabiański (Arsenal), Tomasz Kuszczak (MU), Jerzy Dudek (Real), Paweł Golański (Steaua), Arkadiusz Malarz (Panathinaikos), Artur Boruc (Celtic), Mariusz Lewandowski (Szachtar), Marek Saganowski (Aalborg) i Łukasz Sosin (Anorthosis).

Trzeba przyznać, że LM w tym roku będzie ciekawa. Kilka niespodzianek, wielu Polaków, powrót Juventusu. No i przede wszystkim czekamy na losowanie.


gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2008, 09:16

Może i część odetchneła z ulgą nie mniej jednak wg mnie nie ważne w którym koszyku będziemy czy to w 1 czy w 4 skoro chcemy podbić LM powinniśmy z każdym wygrywać. Nie mniej rzeczywiście w tym sezonie może być bardzo ciekawie. Jeśli los nam nie będzie sprzyjać to wylądujemy w grupie z zespołami:

Liverpool (albo Barcelona)
Fenerbache lub Zenit
Fiorentina lub Atletico
no i my naturalnie

w tym wypadku każdy będzie faworytem do wyjścia z grupy i nie będzie można kombinować na zasadzie tutaj wystarczy remis a tu zwycięstwo. No ale zobaczymy jak będzie - dziś się przekonamy czy mamy odrobinę szczęścia.


Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2008, 10:29

A ja mam pytanie jakie statystyki decydują o tym, że dana drużyna jest w tym, a nie innym koszyku? Tak jak się ktoś już wyżej zapytał, dlaczego Barca, któa podobnie jak my awansowała z eliminacji jest w koszyku pierwszym? Dlaczego wszystkie 4 angielskie zespoły również są w koszyku pierwszym? Niby to taka drobnostka, ktora dla nas nie ma większego znaczenia, ale bardzo mnie to ciekawi.


Obrazek
morfeuszrejowiec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 maja 2005
Posty: 210
Rejestracja: 20 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2008, 10:37

VariaTH pisze:A ja mam pytanie jakie statystyki decydują o tym, że dana drużyna jest w tym, a nie innym koszyku? Tak jak się ktoś już wyżej zapytał, dlaczego Barca, któa podobnie jak my awansowała z eliminacji jest w koszyku pierwszym? Dlaczego wszystkie 4 angielskie zespoły również są w koszyku pierwszym? Niby to taka drobnostka, ktora dla nas nie ma większego znaczenia, ale bardzo mnie to ciekawi.
ponieważ angielskie zespoły dominują ostatnio w LM, zarobiły sporo punktów do tej klasyfikacji całej ( niestety nie wiem jak ona sie nazywa ) i stąd takie rozstawienie.
gosciu_Muranista pisze:Może i część odetchneła z ulgą nie mniej jednak wg mnie nie ważne w którym koszyku będziemy czy to w 1 czy w 4 skoro chcemy podbić LM powinniśmy z każdym wygrywać. Nie mniej rzeczywiście w tym sezonie może być bardzo ciekawie. Jeśli los nam nie będzie sprzyjać to wylądujemy w grupie z zespołami:

Liverpool (albo Barcelona)
Fenerbache lub Zenit
Fiorentina lub Atletico
no i my naturalnie
z Fiorentiną grać nie możemy, ponieważ nie mogą grać ze sobą w grupie drużyny z tego samego kraju :wink:


L u k

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2008
Posty: 742
Rejestracja: 22 maja 2008

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2008, 11:23

steru pisze:Nie ma co marudzić. Juventus siłą rzeczy przez wielu będzie uznawany jednym z faworytów LM.
Nie przesadzasz "troche" ?

Ja rozumiem entuzjazm z powrotu do CL, ale mierzmy sily na zamiary.

Obecnie, pewnie przez jeszcze pare lat, bede kibicowal wszystkim wloskim druzynom, nawet Juve i Milanowi, jesli idzie o CL, bo licze na to, ze liga wroci do swietnosci, a to sie stanie jedynie jak zaczniemy ogrywac angoli regularnie, tak jak to mialo miejsce jeszcze niedawno.

Licze, ze wszystkim sie uda wyjsc z grupy, a 3 dojda do 1/4, ale na takie cos jak jeden z faworytow CL, to jeszcze troche za wczesnie.


Obrazek
~LoKeR~

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2007
Posty: 40
Rejestracja: 23 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2008, 11:25

z Fiorentiną grać nie możemy, ponieważ nie mogą grać ze sobą w grupie drużyny z tego samego kraju
na pewno nie mogą? zmieniły się jakoś przepisy? bo z tego co pamiętam, to w sezonie 2005/06 Chelsea i Liverpool grały w tej samej grupie...

Grupa G:
Liverpool FC,
Chelsea Londyn,
Anderlecht Bruksela,
Betis Sevilla


Filippo911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 531
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2008, 11:35

Luker pisze:Obecnie, pewnie przez jeszcze pare lat, bede kibicowal wszystkim wloskim druzynom, nawet Juve i Milanowi, jesli idzie o CL, bo licze na to, ze liga wroci do swietnosci, a to sie stanie jedynie jak zaczniemy ogrywac angoli regularnie, tak jak to mialo miejsce jeszcze niedawno.
Interista , a ja zgadzam sie z nim w 100% ( ale sie porobiło) . Jeśli chodzi o CL to teraz faktycznie ważne jest , aby Italiani pokazali że włoska piłka to nie tylko catenaccio - co tyle razy było zarzucane . W Europie ta "hegemonia" danego kraju zmienia sie co jakiś czas (Hiszpania ->Anglia->Wlochy->itd) , mam nadzieje ze teraz włosi (ogólnie , nie pojedynczy klub) pokażą sie z dobrej strony .
Co do Juve w roli faworyta , to może nie jest to faworyt - typowany do wygranej , ale na pewno do zajecia jakiegos wysokiego miejsca ( ja tak to rozumiem;P) .
F.


ODPOWIEDZ