Bilety na mecze serie a

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Gaga

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2003
Posty: 13
Rejestracja: 29 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 lipca 2008, 15:26

Witajcie
Mam pytanie - wiecie czy można gdzieś w internecie nabyć bilety na mecze Juventusu, za rozsądną cenę :) ? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam!

PS nie byłam pewna gdzie umieścić ten temat, mam nadzieję, że to w miarę odpowiednie miejsce ;)


"Nikt nie może tracić z oczu tego, czego pragnie, nawet kiedy przychodzą chwile, gdy zdaje się, że świat i inni są silniejsi.
Sekret tkwi w tym, by się nie poddać. "


www.avvivando_kwartet.republika.pl
L u k

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2008
Posty: 742
Rejestracja: 22 maja 2008

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 18:46

Na twoim miejscu zrezygnowal bym z neta, chyba, ze nie masz nic przeciwko placeniu x3, x4 za cene biletu. Na Inter na Liverpool ceny byly nawet x6 i w gore. Jesli nie masz nic przeciw temu, to takie strony nie trudno znalezc. Wystarczy wpisac ticket Serie A, w goglach i pare stron sie pojawi.

Jesli Juve nie posiada oficjalnej sprzedazy przez neta, to ja na twoim miejscu bym probowal na miejscu albo w kasach, albo u konikow.


Obrazek
olecki1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2007
Posty: 236
Rejestracja: 29 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 18:52

Jest pewna stronka słyszałem że dobra i można jej zaufać ale tak jak wczesniej Luker napisał ceny są dużo wyższe. W zależności od kategori i meczu, ceny wachają się od 215 euro w górę. Nie znam się, ale to chyba dużo. Stronka: http://www.worldticketshop.com/tickets/juventus_tickets


Obrazek
Gaga

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2003
Posty: 13
Rejestracja: 29 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2008, 19:20

mhm, rozumiem. No to może rzeczywiście na miejscu się okaże. Tak czy siak dziękuję za odpowiedzi :)


"Nikt nie może tracić z oczu tego, czego pragnie, nawet kiedy przychodzą chwile, gdy zdaje się, że świat i inni są silniejsi.
Sekret tkwi w tym, by się nie poddać. "


www.avvivando_kwartet.republika.pl
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2015, 17:35

Szukam lekkiej pomocy, mianowicie lece na mecz Bologna Juve i szukam info gdzie szukac miejsca na stadionie, ktory sektor - nie bede sie pchał raczej na miejsce dla przyjezdnych, ale chciabym w spokoju sobie obejrzec i pokibicowac Juve.Czy ktoś wie, które sektory są bliskie sektorom przyjezdnych? Albo które sektory na Stadio Renato Dall'Ara omijac, ze względu na ultrasów Bologny?


ODPOWIEDZ