Meira w Galatasaray

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 24 lipca 2008, 10:24

Mati pisze:Chiellini, Mellberg, Legro, Knezevic i ... ?
Chyba nie zapomniałeś, że Andrade w tym sezonie już nie wystąpi ?
Nie doczytałem tego: ta nowa kontuzja wyklucza go z gry na cały przyszły sezon :shock: ? Jak tylko wyzdrowieje trzeba go jak najszybciej sprzedać...
29 pisze: Nie wiem, na prawde, nie wiem jak bedąc kibicem JUVE mozna wogle zazdrosic Quaresmy, Ronaldinho....

Ja za czasow Ibry, Emersona itd.. w rzeczywistosci chyba nienawidzilem tego skladu... najlepszy skald najemników za pieniądze... nic wiecej... druzyna bez duszy.... i calciopoli ma dla mnie ten pozytywny aspekt, ze posprzatala to bagno u nas...
W dużej mierze przychylam się do twojej opinii. Mam w tej kwestii bardzo podobne poglądy.

P.S. Tylko z tym Molinaro nieco przegiąłeś...


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
29

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 162
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 24 lipca 2008, 10:32

Łukasz pisze: P.S. Tylko z tym Molinaro nieco przegiąłeś...
8) nie zaszkodzi trochę podkolorować


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 24 lipca 2008, 14:32

Łukasz pisze:
Mati pisze:Chiellini, Mellberg, Legro, Knezevic i ... ?
Chyba nie zapomniałeś, że Andrade w tym sezonie już nie wystąpi ?
Nie doczytałem tego: ta nowa kontuzja wyklucza go z gry na cały przyszły sezon :shock: ? Jak tylko wyzdrowieje trzeba go jak najszybciej sprzedać...
Właśnie ta informacja trochę zmienia postać rzeczy. W tej chwili przydałby nam sie jeszcze jeden obrońca, nawet tylko na jeden sezon (może potem Criscito wskoczy do składu ?)


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 lipca 2008, 15:05

No właśnie. Ciekawe jak wypadnie ten młody Chorwat w naszych barwach, bo coś mi się zdaje że jest gorszy od Meiry, który był do wyciągnięcia za naprawdę małą sumę, a liga włoska jest atrakcyjniejsza niż turecka. Zresztą tak jak sam Juventus...


Obrazek
meloo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2008
Posty: 236
Rejestracja: 17 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 24 lipca 2008, 15:34

29 pisze:Ja za czasow Ibry, Emersona itd.. w rzeczywistosci chyba nienawidzilem tego skladu... najlepszy skald najemników za pieniądze... nic wiecej... druzyna bez duszy.... i calciopoli ma dla mnie ten pozytywny aspekt, ze posprzatala to bagno u nas...
Giovinco, De Ceglie, nawet Molinaro... na takich... nie "znaczących" publicznie zawodnikow winnismy stawiac...
Kiedys postawilismy na "mało znaczacego" zambro , słabiutkiego cannavaro, ćpuna mutu, thurama ktory najlepsze lata spedził u nas... :roll: U nas stali sie kims :think:
I co? Przynajmniej za połowe z nich byłes pewny ze nas nie zostawia, ze tworza dusze tej druzyny. A jak było... :roll: A Camoranesi czy Trezeguet... chyba wiesz jak było. Na ich miejscu Molinaro czy De Ceglie tez by odeszli... Giovinco tym bardziej. Wiekszosc piłkarzy gra dla kasy, bez sentymentow... Buffon czy Del Piero to nieliczne wyjatki. Kluby z dusza sie plataja w okregowkach i A-klasach :whistle:
A Meira... nie ma czego załowac. My potrzebujemy lewego obroncy.


JuveR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 662
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 24 lipca 2008, 22:22

juvelook pisze:
29 pisze:Ja za czasow Ibry, Emersona itd.. w rzeczywistosci chyba nienawidzilem tego skladu... najlepszy skald najemników za pieniądze... nic wiecej... druzyna bez duszy.... i calciopoli ma dla mnie ten pozytywny aspekt, ze posprzatala to bagno u nas...
Giovinco, De Ceglie, nawet Molinaro... na takich... nie "znaczących" publicznie zawodnikow winnismy stawiac...
Kiedys postawilismy na "mało znaczacego" zambro , słabiutkiego cannavaro, ćpuna mutu, thurama ktory najlepsze lata spedził u nas... :roll: U nas stali sie kims :think:
I co? Przynajmniej za połowe z nich byłes pewny ze nas nie zostawia, ze tworza dusze tej druzyny. A jak było... :roll: A Camoranesi czy Trezeguet... chyba wiesz jak było. Na ich miejscu Molinaro czy De Ceglie tez by odeszli... Giovinco tym bardziej. Wiekszosc piłkarzy gra dla kasy, bez sentymentow... Buffon czy Del Piero to nieliczne wyjatki. Kluby z dusza sie plataja w okregowkach i A-klasach :whistle:
A Meira... nie ma czego załowac. My potrzebujemy lewego obroncy.
A ja uważam że potrzebujemy środkowego obrońcę, ale takiego z prawdziwego zdarzenia, klasy światowej... Lewym obrońcą zajął bym się dopiero później.
Meiry nie żałuję ,bo Chielliniemu trzeba dobrego partera, a nie jakiegoś "średniaka"


ODPOWIEDZ