Król strzelców serie A 2008/2009

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Kto według Ciebie zostanie królem strzelców serie A w sezonie 2008/2009?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 25 lipca 2008, 23:57

Z opinią Amauri bym poczekał. Totti niee, przecież on co chwile łapie kontuzje, Zlatan gra nierówno ale jest groźny. Stawiam na Gilardino. Cassano też jest faworytem wg mnie ale ma za słabą drużynę, wkoncu ktoś musi te akcje tworzyć i dawać piłki napastnikom


Losiu_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 kwietnia 2008
Posty: 20
Rejestracja: 06 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2008, 11:05

Chciałbym aby oczywiście króla strzelców zdobył jeden z zawodników juve...Amuari,Iquinta,Trezegeut,Del Piero wieć myśle że jeśli wszyscy z tych 4 zawodników będą prezentowali równy poziom to grać będzie jeden duet a raz drugi więc niebedzie zawodnika który zagra wszystkie mecze lub większość :/


Marcello Lippi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2008
Posty: 43
Rejestracja: 08 lipca 2008

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2008, 11:46

Postawiłem na ALEXA.Zawsze w niego wierzę.A jeśli nie on to też nasz Iaquinta,który jak będzie w takiej formie jak obecnie to jest poza konkurencją.Z innych zespołów di Natale z Udine i Mutu,Gilardino z Violi.
ALEX PER SEMPRE!!!FORZA GRANDE JUVE!!!


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 listopada 2008, 13:43

Może temat nie jest idealny, ale nie chcę zakładać nowego. Otóż chcę się dowiedzieć co się dzieje z Christianem Vierim :?: Teoretycznie jest zawodnikiem Atalanty, ale chyba nie zagrał w tym zespole żadnego spotkania - jest kontuzjowany, bez formy... :?: Proszę o odpowiedz kogoś, kto na 99% wie o sytuacji Christiana
juveluck pisze:Vieri był kontuzjowany. Ma to już jednak za sobą w minionej kolejce zaliczył swój pierwszy mecz w tym sezonie, wchodząc w drugiej połowie meczu z atalantą.
Dzięki wielkie Juveluck ;)
Ostatnio zmieniony 10 listopada 2008, 14:09 przez Kamil_on, łącznie zmieniany 1 raz.


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2008, 13:56

Vieri był kontuzjowany. Ma to już jednak za sobą w minionej kolejce zaliczył swój pierwszy mecz w tym sezonie, wchodząc w drugiej połowie meczu z atalantą.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
ODPOWIEDZ