Król strzelców serie A 2008/2009

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Kto według Ciebie zostanie królem strzelców serie A w sezonie 2008/2009?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 23 lipca 2008, 15:34

pilka pisze:Kapitan AS Romy Francesco Totti jest faworytem do zdobycia tytułu króla strzelców w nadchodzącym sezonie włoskiej Serie A. Kurs na Włocha w zakładach bukmacherskich wynosi zaledwie 8,5 - podaje Agipronews.

Za plecami Tottiego, który był najlepszym strzelcem ligi włoskiej w sezonie 2006/07, plasuje się Zlatan Ibrahimović z Interu Mediolan. Na jednym euro postawionym na Szweda można zarobić 10. Trzecia lokata przypadła w udziale Brazylijczykowi Kace z Milanu. Kurs na tego zawodnika to 11.0.

Bukmacherzy angielscy małe szanse na zdobycie korony króla strzelców przyznają Del Piero, który w poprzednim sezonie zdobył 21 goli, co dało mu tytuł tego najlepszego. Włoch znalazł się dopiero na szóstym miejscu z kursem 17.0.

Totti 8.5
Ibrahimović 10.0
Kaka 11.0
Trezeguet 13.0
Pato 15.0
Del Piero 17.0
Di Natale 21.0
Cassano 21.0
Mutu 26.0
Borriello 26.0
źródło http://www.pilka.pl/index.php?ls=IT&mid=1&show=93036

Jak widać bukmacherzy stawiają na Tottiego, który moim zdaniem ma duże szanse, aczkolwiek nie uważam żeby zdobył tytuł "Capocannoniere".

Moimi faworytami są:

Zlatan Ibrahimović - Bardzo dobry napastnik mocny strzał w miarę dobra gra głową, a jak sędziowie będą tak hojnie obdarowywać Inter karnymi jak w zeszłym sezonie to pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, że Zlatan ma największe szanse na ten tytuł.

David Trezeguet - Zawsze groźny. Świetnie gra głową i ma piekielnie mocne uderzenie. Jedyne co może mu przeszkodzić to rotacje w składzie bo teraz mamy czterech świetnych napastników i wątpię żeby Treze grał w tylu meczach co w poprzednim sezonie.

Adrian Mutu - Również świetny napastnik. Jak zostanie w Violi to wedłu mnie ma największe obok Ibry szanse na koronę króla strzelców. Jednak jak przejdzie do Romy( co jest bardzo prawdopodobne ) to czarno to widzę.

Na czarnego konia typuje: Pato, Cassano i Giovinco (w końcu trzeba wierzyć w swojego ;) )

A kto według Was zdobędzie koronę króla strzelców:?:
Ostatnio zmieniony 23 lipca 2008, 17:18 przez Okoni, łącznie zmieniany 5 razy.


Sajan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2005
Posty: 402
Rejestracja: 04 marca 2005

Nieprzeczytany post 23 lipca 2008, 15:42

ja stawiam na Amauriego mysle że powalczy w tym sezonie o ten tytuł


"Wyobraź sobie worek, w worku bilon, worek ze trzy metry i wazy ze sto kilo. Wyobraź sobie worek, w worku banknoty, a teraz spójrz na tych co sprzedali się za pięć złotych"
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 23 lipca 2008, 15:46

Treze albo Amauri. Ewentualnie Boriello, jeśli potwierdzi, że to co pokazał w poprzednim sezonie, to nie było jedynie jego "pięć minut".


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 lipca 2008, 16:04

Gdyby nie świadomość kontuzji jakiej Totti doznał w końcówce poprzedniego sezonu, podobnie jak bukmacherzy postawiłbym na kapitana Romy. W zaistniałej sytuacji nie mam faworyta, ale obawiam się, żę żaden z zawodników naszego klubu nie uplasuje się na pierwszym miejscu. Twierdze tak, ponieważ Juventus ma obecnie 4 świetnych napastników i jestem w 99% pewien, że trener będzie stosował rotację, a co za tym idzie nie powtórzy się sytuacja z poprzedniego sezonu, gdzie prym wiedli Alex i Trezeguet.


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 23 lipca 2008, 16:09

Dużo będzie zależeć komu w tym sezonie sędziowie będą gwizdać karnych. Bo jak wiemy np. w zeszłym sezonie Borriello bardzo dobrze je egzekwował i o mały włos nie został królem strzelców Serie A.

A tak na poważnie to moim faworytem jest jak co roku Zlatan, a teraz po przyjściu do lepszego klubu Amauri. Jak zawsze groźny będzie Treze, który również będzie jednym z faworytów do tytułu Capocannoniere.

Zobaczymy jak to wszystko się poukłada.


Obrazek
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 23 lipca 2008, 16:15

Ja stawiam na Trezeguet. Dlaczego? Gwarantuje on minimum 15 strzelonych bramek w sezonie.

Jako czarnym koniem moze zostac Cassano i Gilardino.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 23 lipca 2008, 16:25

Juventino90 pisze:Ja stawiam na Trezeguet. Dlaczego? Gwarantuje on minimum 15 strzelonych bramek w sezonie.

Jako czarnym koniem moze zostac Cassano i Gilardino.
Co to za czarny koń? Dla mnie czarnym koniem mógłby zostać Palladino czy Giovinco, a taki gracz jak Cassano to żaden koń, tym bardziej czarny...


Obrazek
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 23 lipca 2008, 16:54

Coz gra w Samdorii i nigdy nie strzelal wielu bramek.
Dlatego uwazam go za czarnego konia.


L u k

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2008
Posty: 742
Rejestracja: 22 maja 2008

Nieprzeczytany post 23 lipca 2008, 17:09

Nie stawialbym na Zlatana, bo wszystko wskazuje na to, ze Zlatan nie bedzie gral na szpicy w 4-3-3, do tego druzyny Jose graja bardzo zespolowo, gdzie duzo osob strzela bramki, wiec watpie, zeby ktos z Interu mial szanse na ten tytul, ale jesli ktos je bedzie mial, to ja bym zaryzykowal, i to bardzo, i postawil na Adriano. Drugim na szpicy to bedzie Cruz, ale raz, ze nie bedzie starterem, a dwa, to nie te lata.

Wiec jesli ktos z Interu by mial na to szanse, to Adriano.


Obrazek
Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 23 lipca 2008, 17:16

Z Juventusu zdecydowanie Trezegol, byc moze Amauri ew. Alex :D Z innych zespolow mysle, ze powalczyc moga Mutu, Borriello juz nie bedzie mial raczej takiego sezonu, moze Pato, Ronaldinho? :D Z Romy moze Totti? :P Trudny wybor ale mysle, ze jeden z naszych :twisted:


Żuk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 kwietnia 2008
Posty: 120
Rejestracja: 19 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 23 lipca 2008, 17:25

Amauri :-D :-D. Heh, a drugi Trezeguet :-D. A trzeci Alex. :-D

Rywalizacja na pewno będzie bardzo ciekawa.
ale jesli ktos je bedzie mial, to ja bym zaryzykowal, i to bardzo, i postawil na Adriano
Jakbyś trafił, to byś nieźle zarobił :)


Obrazek

Senza di te non andremo lontano, Antonio Conte il nostro Capitano
dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 23 lipca 2008, 17:39

Ktos tu chyba zapomnial o Gilardino...czuje ze odrodzi sie we Violi i bedzie gral jak w Parmie kiedys


mp1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2006
Posty: 231
Rejestracja: 27 września 2006

Nieprzeczytany post 23 lipca 2008, 17:40

nie wiem dlaczego ale postawie na Amauriego


!!! Juventus Per Sempre !!!
L u k

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2008
Posty: 742
Rejestracja: 22 maja 2008

Nieprzeczytany post 23 lipca 2008, 18:52

Żuk pisze: Jakbyś trafił, to byś nieźle zarobił :)
Wiem Lol ;p

Ale taki odwazny nie jestem :>


Obrazek
olecki1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2007
Posty: 236
Rejestracja: 29 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 23 lipca 2008, 19:41

Ja też postawiłbym na Amauriego. A tak po za tym, to nie ma co typować kto zdobędzię koronę króla strzelców, tylko poczekać i podyskutować o tym po kilku pierwszych meczach sezonu.


Obrazek
ODPOWIEDZ