Puchar UEFA 2008/2009

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 26 lutego 2009, 22:43

Co Smuda powiedzial piłkarzom w szatni w przerwie? To co grali Poznananiacy w 2 polowie to jakies kompletne nieporozumienie, a Kikut? O Boże... każde jego dotknięcie piłki konczylo sie strata, a bramka Di Natale? Szkoda słów.

Milan :rotfl:
Ostatnio zmieniony 26 lutego 2009, 22:47 przez ArtHur, łącznie zmieniany 1 raz.


Fred_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2008
Posty: 173
Rejestracja: 14 listopada 2008

Nieprzeczytany post 26 lutego 2009, 22:44

Milan zremisował tzn ze Milan jedzie do domu? no i Fiorentina tez jedzie do domu a myślałem że włoskie kluby w PU daleka zajdą


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 26 lutego 2009, 22:55

Wstrętni, paskudni, bebe, fe Włosi, symulujący, brzydko grający, prowokujący, zaczepiający, faulujący, udawający, grający na czas, o wiele słabsi, grający antyfootball, catenacio, obrone częstochowy pokonali Lecha.

Całym sercem byłem za druzyną z Polski, ale to co wyprawiał komentator doprowadzało mnie do szału. Od kiedy robienie pułapek ofsajdowych jest nie fair? Od kiedy TYLKO Włosi popełniaja faule taktyczne? Szlag człowieka trafia jak słyszy takie coś...

A teraz o meczu.

Ja tam nie widziałem świetnej gry Lecha, o której mówili wszyscy komentatorzy. Może przez pierwsze 15 minut. Potem dzieliło Udinese a Lech ograniczał sie do kontrataków przeprowadzanych 4-5 garczami, kiedy reszta ubezpieczała tyły.
Szkoda paru sytuacji w których zabrakło ostatniego podania, albo dobrego przyjęcia piłki.

Nadal jestem zdania, że Turina to nie bramkarz na UEFA. Jest dla Lecha po prostu za słaby. Jego gra na przedpolu jest fatalna...


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 26 lutego 2009, 23:03

czyzby jedynym zespolem ktory zostanie po rewanzach LM w EUROPEJSKICH PUCHARACH bedzie Udine :P ??????? nie chce krakac ale na to wychodzi ;/


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 26 lutego 2009, 23:20

stahoo pisze:
Nadal jestem zdania, że Turina to nie bramkarz na UEFA. Jest dla Lecha po prostu za słaby. Jego gra na przedpolu jest fatalna...
To samo pisałem już wcześniej.

Milan się skompromitował u siebie z druzyną, która gra przeciętnie w tym sezonie w Bundeslidze. Ancelotti chyba wydał na siebie wyrok...


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
preclix

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 grudnia 2004
Posty: 756
Rejestracja: 14 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 27 lutego 2009, 00:55

marcinek pisze:czyzby jedynym zespolem ktory zostanie po rewanzach LM w EUROPEJSKICH PUCHARACH bedzie Udine :P ??????? nie chce krakac ale na to wychodzi ;/
Wiarę to Ty masz niezachwianą :P Nie histeryzuj przecież 1:0 na wyjeździe nie jest złe. :roll:


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 27 lutego 2009, 09:41

Fred_juve pisze:Milan zremisował tzn ze Milan jedzie do domu?
Milan nie jedzie do domu, milan grał u siebie...

stahoo pisze:Wstrętni, paskudni, bebe, fe Włosi, symulujący, brzydko grający, prowokujący, zaczepiający, faulujący, udawający, grający na czas, o wiele słabsi, grający antyfootball, catenacio, obrone częstochowy pokonali Lecha.

Całym sercem byłem za druzyną z Polski, ale to co wyprawiał komentator doprowadzało mnie do szału. Od kiedy robienie pułapek ofsajdowych jest nie fair? Od kiedy TYLKO Włosi popełniaja faule taktyczne? Szlag człowieka trafia jak słyszy takie coś...
dokładnie to samo zauważyłem. przez takie głupie pieprzenie później inni znaFcy futbolu sobie takie a nie inne zdanie wyrabiają. jakie było oburzenie komentatora jak Udine grało na czas pod koniec meczu - ciekaw jestem kto by w takiej sytuacji tak nie grał. albo jak mówił że Włosi symulują - żałosne naprawde. szkoda tylko że jak Lech w pierwszym meczu bramke na 2-1 strzelił ze spalonego to tego nie zauważył

Szkoda Lecha bo w pierwszej połowie grał naprawde nieźle i w pełni zasłużenie prowadził. Pragnę tylko zauważyć że nie tyle w drugiej połowie Kolejorz zagrał gorzej z własnej winy, jak to twierdził komentator bo brakło koncentracji, tylko to Udine wzięło się na poważnie do gry. gest Pepe po strzeleniu bramki (ma coś z Adriano) był brzydki ale dość wymowny - strzepał kurz z ramion czym dał wyraźnie do zrozumienia ze jest pozamiatane. zresztą jak kilka minut później schodził z boiska to nie usiadł na ławce tylko odrazu poszedł do szatni co też miało swoją wymowę.

Brawa dla Lecha za piękną jesień i godne pożegnanie się z PUEFA. Trochę szkoda no ale ten sen się musiał kiedyś skończyć, może za rok będzie lepiej... w Lidze Mistrzów :ok:


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
paruf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2006
Posty: 317
Rejestracja: 19 lipca 2006

Nieprzeczytany post 27 lutego 2009, 10:38

No niestety włoskie kluby nie namieszały i raczej Udinese też nie namiesza. Z 4 przedstawicieli został tylko 1, powiem szczerze, że spodziewałem się innego obrotu sprawy i większej ilości włoskich drużyn w dalszej fazie. Za to mamy teraz wojnę rosyjsko-ukraińska w PU :) oni chyba polubili wygrywać Puchar Uefa po tym co widać ostatnimi czasy. Tylko czekać,aż za jakiś czas wzmocnią się na tyle by w LM odgrywać większą rolę.


Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 27 lutego 2009, 11:07

stahoo pisze:Ja tam nie widziałem świetnej gry Lecha, o której mówili wszyscy komentatorzy. Może przez pierwsze 15 minut. Potem dzieliło Udinese a Lech ograniczał sie do kontrataków przeprowadzanych 4-5 garczami, kiedy reszta ubezpieczała tyły.

Meczu nie oglądałem, ale skoro Lechowi w tych pierwszych 15 minutach udało się zdobyć bramkę, to naturalne wydaje się, to że kolejne "szaleńcze ataki" nie mają sensu. Może panom którzy pisali o 'świetnej grze Lecha' chodziło bardziej o wzgląd taktyczny, nie o efektowność, ale efektywność :wink:


Obrazek
Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 27 lutego 2009, 11:24

Powiem szczeze ze to co prezentuja włoskie druzyny w tymz seonie na aranie miedzynarodowej to jest wstyd :!: Juz nie mowie o Lm bo tam kazada z włoskich druzyn moze jeszcze awansowac choc jak wiadomo Roma czy Juve maja bramke do odrobienia ale rewanz na wlasnym trerenie moze to naprawic, ale co w tym zesonie reprezentuje Sampdoria ? 2 mecze z czapke z jakims Metalist Charków co to wogle za druzyna pytam ??! Fiorentina u siebie przegrywa na wlasne zyczenie jedzie do Amsterdamu gdzie przez ponad 80min wygrywaja tzn. remisuja w dwumeczu i traca bramke na kilka minut przed koncem i tak druzyna ktora garal w LM odpada... AC Milan no tu jez jestem rozwalony na łopatki... 1:1 n wyjezdzie niby dobry wynik 2:0 u siebie do przerwy i daja sobie strzelic 2 bramki jakims ogórka :| z calym szacunkiem do Werderu ale Milan powinien ich zniszczyc jakis smieszny werder ogrywa ACM w Pucharze Uefa raz to wstyd dla całej włoskiej Calcio dwa Milan juz chyba nie gra o nic w tym sezonie... mozna zrozumiec remis z MU u siebie mozna zrozumiec porazke z Arsenalem czy Cheslea na wyjezdzie ale zeby odpasc z Werderam ktory w tym sezonie sposuje sie conajwyżej srednio ... zal poprstu zal i wtedy sie dzisic ze Serie A ma taka a nie inna opinie ... nie wiem co pilkarze ACM mysleli w przerwie moze juz wans swietowali naprawede nie wiem liczylem ze zajda daleko a moze nawet wygraja ten puchar a tu widze na Udinese mozna tylko liczyc w P.Uefa, procz Udine wszystkie wloskie druzyny odpadaja... i jak tu Calcio ma zdobywac renome jak ansza liga ma byc zoraz silniejsza jak w Europie włoskie druzyny odpadaja na szczeblu 1/16 .... jeszcze raz powiem ŻAL :!: :!: :!:
Jedyna nadzieja w LM bede trzymał kciuki i za inter i za Rome a całym sercem bede za JUVE :!:

FORZA !!!


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 27 lutego 2009, 11:33

Niasty pisze:
stahoo pisze:Ja tam nie widziałem świetnej gry Lecha, o której mówili wszyscy komentatorzy. Może przez pierwsze 15 minut. Potem dzieliło Udinese a Lech ograniczał sie do kontrataków przeprowadzanych 4-5 garczami, kiedy reszta ubezpieczała tyły.

Meczu nie oglądałem, ale skoro Lechowi w tych pierwszych 15 minutach udało się zdobyć bramkę, to naturalne wydaje się, to że kolejne "szaleńcze ataki" nie mają sensu. Może panom którzy pisali o 'świetnej grze Lecha' chodziło bardziej o wzgląd taktyczny, nie o efektowność, ale efektywność :wink:
Możliwe, ale od 15 do 80 minuty Lech grał na zasadzie "dostaje piłkę-robie wyjazd". Ta taktyka obowiązywała nawet po 1 golu Udinese... Dopiero w ostatnich 10 minutach zaczęli utrzymywać sie dłużej przy piłce.


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 27 lutego 2009, 11:55

preclix pisze:
marcinek pisze:czyzby jedynym zespolem ktory zostanie po rewanzach LM w EUROPEJSKICH PUCHARACH bedzie Udine :P ??????? nie chce krakac ale na to wychodzi ;/
Wiarę to Ty masz niezachwianą :P Nie histeryzuj przecież 1:0 na wyjeździe nie jest złe. :roll:
zobaczymy po rewanzach ale rozum mi tak mowi a serce ze jakos sie nam uda ;P


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 27 lutego 2009, 17:24

Bardzo dobra pierwsza połowa i dużo słabsza druga połowa. Tak można by napisać w skrócie o tym meczu. Bardzo się ucieszyłem z bramki Rengifo, ale systematycznie zaczynało się robić coraz gorzej :/ Turina to nie jest bramkarz nawet na Ekstraklasę, a co dopiero na Puchar UEFA.


Azrael

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2008
Posty: 1317
Rejestracja: 15 marca 2008

Nieprzeczytany post 27 lutego 2009, 18:53

Od bardzo dawna jestem kibicem włoskiego calcio, wychowywałem się na sukcesach reprezentacji Włoch i Milanu oraz Juventusu przez całą ostatnia dekadę XX wieku, ale nie oszukujmy się piłka na Półwyspie Apenińskim powoli osiąga swoje dno, zwłaszcza jeśli okazałoby się że jedynym klubem który zostanie w europejskich pucharach będzie Udinese. To klub mocno przeciętny, by nie rzec słaby.

Oczywiście włoskie kluby są same sobie winne - Milan i Juventus które najbardziej straciły na aferze calciopoli, poszły w bardzo złym kierunku próbując odbudowywać swoje potęgi całkowicie opierając się na piłkarzach starszych, którzy mają swe szczyty kariery dawno za sobą. Liga włoska bez potęg do której mogliby odnosić się pozostałe kluby po prostu szarzeje przeciętnością, zrównując się powoli z Bundesligą, ligą francuską, grecką czy portugalską.

Pozdrawiam!


Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 27 lutego 2009, 19:04



ODPOWIEDZ