Samuel Eto'o w Uzbekistanie?!

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 17 lipca 2008, 19:30

Usługami Samuela Eto'o bardzo poważnie interesuje się klub piłkarski z Uzbekistanu o nazwie Kuruvchi di Tashkent.
Około godziny 6.30 Samuel Eto’o wylądował w stolicy Uzbekistanu, Taszkiencie. 27-latek do Uzbekistanu przybył wraz ze swoimi przedstawicielami z Barcelony.

Delegacja składa się z trzech osób: Samuel Eto’o, Joan Patsy, Jose Maria Mesalles oraz Nicoloz Mikadze. Przybyciu Kameruńczyka do stolicy tego kraju towarzyszyło wielkie zainteresowanie. Wielu kibiców zgromadziło się na lotnisku w Taszkiencie. Kolejnym przestankiem piłkarza będzie zakwaterowanie się w InterContinental-Tashkent Hotel.
Samuel Eto’o już jutro ma podpisać krótko terminowy kontrakt z Kuruvchi Taszkient. Kameruńczyk ma pomóc uzbeckiej drużynie w walce o Azjatycką Ligę Mistrzów.

Zródło:
http://transfery.info/news-full-7983.html

Kiedy pierwszy raz zobaczyłem że ten klub interesuje się snajperem Barcy to poprostu to wyśmiałem,ale czytając kolejne Newsy doszłem do wniosku
że naprawde jest coś na rzeczy.
Jestem naprawde zdziwiony,ale prawdopodbnie Kameruńczyka przekonały pieniądze.No bo raczej nie perspektywa gry w Azjatyckiej Lidze Mistrzów :smile: .Niemniej jednak uważam że Eto'o robi błąd bo wiele razy powtarzał że pieniądze nie są dla niego najważniejsze,bo na pewno wiele silniejszych klubów się nim interesowało.


Obrazek
zagroo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 301
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 17 lipca 2008, 19:45

jesli to prawda w co jednak nie wierze to Eto straci caly szacunek w moich oczach...


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 17 lipca 2008, 19:48

zagroo pisze:jesli to prawda w co jednak nie wierze to Eto straci caly szacunek w moich oczach...
Dlaczego?

Wolę, żeby poszedł nawet za kasą do jakiegoś zespołu z Uzbekistanu w którym będzie grał, a nie jak np. Dudek za kasą do Realu.

Może mu tam sypną kaską dobrze, ale przynajmniej sobie chłopok pogra, a nie pogrzeje ławę.
Ostatnio zmieniony 17 lipca 2008, 22:31 przez darek, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2008, 19:53

A niech se idzie nawet siedzieć za kasą, co mnie to obchodzi. Tutaj to jeszcze ale np Flamini, mając do wyboru Juve i Milan, Milan dał więcej kasy to wybrał ich, nie dziwi mnie to, chyba lepiej mieć więcej niż mniej ale widać, że nie obchodzą go rozgrywki. Tu Uefa tu CL. No i w Juve ma mniejsza rywalizacje w składzie. Ciężko przebić się mając takich kolegów jak Kaka, Ronaldinho, Gattuso i Pirlo ;]


JuveR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 662
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 17 lipca 2008, 19:56

Delegacja składa się z trzech osób: Samuel Eto’o, Joan Patsy, Jose Maria Mesalles oraz Nicoloz Mikadze
Aby na pewno z trzech? :smile: :prochno:
Co do transferu to raczej plotka. Nie wierzę aby taki piłkarz grał w lidze uzbekistańskiej :)


Wojt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2006
Posty: 439
Rejestracja: 02 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 lipca 2008, 20:14

Chyba chodzi tylko o kilka meczów, w których miałby im pomóc.
Tak jak Wałdoch kiedyś tam przeszedł na 5 meczów do Jagiellonii, aby pomóc w awansie.


From rivers of sorrow, to oceans deep with hope, I have travelled them.
Now, there is no turning back, the limit, the sky. I ask my questions:
Why? What today? When tomorrow?
Won't you join me on the perennial quest?
KeRmit19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2008
Posty: 577
Rejestracja: 29 marca 2008

Nieprzeczytany post 17 lipca 2008, 20:20

Jak dla mnie to jakas plotka.. Nie wydaje mi sie zeby pilkarz o takiej renomie i o takich umiejetnosciach wybral Uzbekistan :doh: Tym bardziej, ze napewno wiele klubow Europejskich chcialoby go miec :wink: Mysle, ze nawet dla pieniedzy by tam nie przeszedl bo wie ze Europa prawdopodobnia moglaby go wysmiac..


slqa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2006
Posty: 95
Rejestracja: 04 listopada 2006

Nieprzeczytany post 17 lipca 2008, 20:32

http://www.pfc-kuruvchi.com/eng/news_de ... newsID=605

to by musiał być ładny fotomontaż ??
ale tu chodzi o kontrakt krótkoterminowy także wchodzi coś takiego w grę to jest coś takiego jak Larson grał kilka meczów w MU


dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 18 lipca 2008, 13:07

A moim zdaniem może być to prawda skoro w lidze katarskiej mogli grac tacy piłkarze jak: Frank de Boer, Ronald de Boer, Emile Mpenza ,Fernando Hierro czy nas nieoceniony i wiecznie niezmordowany Jacek Bąk to czemu Eto nie mógłby się przeprowadzić do Uzbekistanu?


Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 18 lipca 2008, 15:01

Eto'o jednak odmówił

http://pilka.pl/?mid=1&show=92666 :bravo:


Obrazek
paf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2005
Posty: 16
Rejestracja: 03 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 18 lipca 2008, 15:45

slqa pisze:http://www.pfc-kuruvchi.com/eng/news_de ... newsID=605

to by musiał być ładny fotomontaż ??
ale tu chodzi o kontrakt krótkoterminowy także wchodzi coś takiego w grę to jest coś takiego jak Larson grał kilka meczów w MU
może znależli jakiegos sobowtóra :P

a poza tym to byl by gruby śmiech jak tam by sie znalazl :D
dzodzik pisze:A moim zdaniem może być to prawda skoro w lidze katarskiej mogli grac tacy piłkarze jak: Frank de Boer, Ronald de Boer, Emile Mpenza ,Fernando Hierro czy nas nieoceniony i wiecznie niezmordowany Jacek Bąk to czemu Eto nie mógłby się przeprowadzić do Uzbekistanu?
a wg mnie dlatego ze oni przechodzili tam raczej z braku konkretnych ofert z klubow europejskich i byli grubo po swoich latach świetności (nie umniejszając) a pamientajmy ze Eciek ma 28 lat wiec pare sezonow na dobrympoziomie zagra i chetnie widziala by go w swoich 11 duza ilosc i to najwiekszych klubow na starym kontynencie!


ODPOWIEDZ