Scudetto 2009

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Zyga

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 sierpnia 2007
Posty: 17
Rejestracja: 24 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 08 lipca 2008, 13:23

Pytanie kto wygra w tym sezonie ligę?

Wiadomo, że Juve wraca do gry o Scudetto, bo skończyła się taryfa ulgowa po calciopoli.
Dziąsła ostrzy na tytuł Milan, który nie pogra se w tym roku w LM.
Inter to wiadomo, chce znów pokazać, że jest najlepszy, bo wyrósł na potęgę gdy inni podupadli.
Roma od ładnych paru lat w czołówce serie a po cichu marzy o Scudetto.
Reszta już nie powalczy.

Sezon zapowiada się bardzo ciekawie.


matekkuba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2007
Posty: 436
Rejestracja: 16 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 08 lipca 2008, 13:32

Do tego grona na pewno dodałbym wzomcnioną Fiorentinę. Gilardino może odbuduje swoją formę. Do tego Vargas, no i Mutu. Mogą powalczyć o pierwszą trójkę, a i na mistrza jest szansa.


Losiu_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 kwietnia 2008
Posty: 20
Rejestracja: 06 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 08 lipca 2008, 13:35

Ja oczywiście będe kibicował juve :lol: ale czas pokaże :P


Max89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 maja 2005
Posty: 21
Rejestracja: 29 maja 2005

Nieprzeczytany post 08 lipca 2008, 13:36

Zyga pisze: Reszta już nie powalczy.
A Fiorentina? W zeszłym sezonie mieli silną drużynę, teraz też już się wzmocnili dość istotnie.

A co do tematu to oczywiste że chciałbym, żeby to Juve wygrało. Ale wydaje mi się, że jeszcze nie w tym sezonie. Inter z nowym trenerem będzie silniejszy niż zwykle i to oni pewnie zdobędą scudetto. Chociaż z drugiej strony jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek kalkulacje. Okienko transferowe przed nami i wiele może się wydarzyć.


przemo134

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 70
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 08 lipca 2008, 13:55

Jako, ze kibicuje Juventusowi to za nich trzymam kciuki. Mysle, ze szanse mamy duze, warunek jest taki, zebysmy nie tracili punkotow na slabych druzynach, o mecze z tymi lepszymi sie nie martwie. Z Interem, Milanem, Romą wygrywalismy nawet w zeszlym sezonie co kazdy z nas doskonale pamieta. Z tego grona mocna moze byc Roma: zespol bez gwiazdeczek, za to bardzo mocny i zgrany, do tego sie wzmacnia, maja Aquillianiego. Mocny bedzie Milan- tyle lat bez scudetto, musza udowodnic ze sa mocni, zwlaszcza ze LM ich nie dotyczy. Inter albo bedzie mocny albo bedzie slaby:). Zobaczymy co nowy trener zrobi z ta druzyna. Ja sie Interu nie obawiam az tak bardzo. My jestesmy Juventus a oni sa Inter, a to nas stawia w roli faworytow:)


karpiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2005
Posty: 242
Rejestracja: 18 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 08 lipca 2008, 15:15

Jednego jestem pewien, sezon będzie bardzo interesujacy.Inter nie bedzie juz tak dominowal w lidze jak w dwoch ostatnich sezonach.. Juventus,Inter,Milan, beda toczyly wyrownana walke o mistrzostwo, Romie raczej bedzie ciężko,a Viola raczej uplasuje sie za wymienionymi wyzej druzynami , do konca mercato jeszcze zostalo duzo czasu ,trudno zatem wskazac zdecydowanego faworyta....lecz serce mowi Juventus(z wiadomych powodow :pray: :D ), glowa Milan ( po kilku transferach wydaja sie byc bardzo mocni pozatym w serie a dawno nie święcili sukcesow , brak Milanu w LM sprawia ze sukces w serie a jest dla nich priorytetem), a bukmacherzy stawiaja na Inter ...

Inter - 2.35
Milan - 3.5
Juventus - 5
Roma - 5,5

pozyjemy zobaczymy :D


Obrazek
WIDZEW
Bójcie się Chamy do Ekstraklasy wracamy!!!!
Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 08 lipca 2008, 15:28

Oczywiście stawiam na Juve i nawet nie wiem czy podpowiada mi to serce czy głowa.
Generalnie to ta główna 4 czy 5 (Juve, Inter, Milan, Roma, Viola) będzie dominować tu nie mam wątpliwości.
Mam nadzieje ze po kilku dobrych transferach Bianconeri będą realnie liczyli się w walce o mistrzostwo. Teraz gramy również w LM co jest znaczy ze potrzeba więcej piłkarzy śwatowej klasy.
Na pewno mocny będzie Milan, który nie gra w LM no i Inter, który ma naprawdę mocny skład i trenera.

FORZA JUVE!


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 08 lipca 2008, 17:47

Jestem za Juve ale chyba największe szane daje Interowi
Taka prawda nie stety ,wspaniały trener bardzo moca 11 i silna ławka
rezerwowych :)

Fiorentina będzie przed Milanem :) na 100% :)

Sądze ,że to będzie tak wyglądało

1.Juve (Ciekawe czemu) ? :P
2.Inter
3.Fiorentina
4.AC Milan
5.Roma :)

Tak mi się wydaje :)


Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 08 lipca 2008, 17:57

Ja jeszcze nie widze powodu by obstawiac szanse kto wygra lige gdyz Mercato dopiero się zaczeło.
W tej chwili postawiłbym na inter,ale do początku sezonu jeszcze duzo czasu.Składy wielu ekip jeszcze nie zostały skompletowane,więc wszystko się może zmienić.


Obrazek
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 08 lipca 2008, 18:07

a ja powiem tak wierze w Juve i wierze w scudetto, w tym sezonie do konca w nie wierzylem, nawet jak mielismy tylko na nie matematyczne szanse, w tym sezonie bedzie podobnie, mysle ze w tym sezonie bedziemy do konca walczyc o nie, bo na pewno bedziemy mocniejsi. Kluczowym warunkiem bedzie dobra i efektywna gra ze slabszymi druzynami, jesli to udoskonalimy jestem jak najbardziej dobrej myśli. Szanse na scudetto maja jeszcze Inter wiadomo, broni scudetta ma nowego trenera, bedzie jeszcze mocniejszy. Milan dlugo nie wygral Scudetta i beda glodni sukcesow w Serie A, Roma jest solidna wiec tez ma duze szanse, Viola--> Prandelli swietny fachowiec zrobil swietna druzyna, ktora na pewno bedzie grozniejsza , a poza tymi druzynami mysle ze dolaczy Lazio, Sampdoria, Napoli i Genoa.

Mysle ze bedzie tak:
1.Juventus- wiara nadzieja i milosc zwycieza :)
2. Inter
3. Milan
4. Roma
5. Viola
6. Lazio
7. Napoli
8.Genoa
9. Sampdoria
dluga ta tabela ale mysle ze miedzy tymi druzynami bedzie zazarta walka zarowno o scudetto jak i miejsca w europejskich pucharach. 8) :P


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 08 lipca 2008, 20:06

Serce mówi Juve, rozum Inter. Przy inteligentnych wzmocnieniach (na które Inter ma kasę) mogą byc po za zasięgiem wszystkich innych drużyn z Serie A. Pytanie tylko, czy te korekty w składzie zrobią. Jedno bardzo duże wzmocnienie już maja - trenera.
My scudetto nie wygrlaismy z Parmą czy \sampdorią. Trzeba w tym seoznie zwrócic szczególna uwagę na mecze ze słabszymi drużynami na ich terenie. To była nasza pięta achillesowa w zeszłym sezonie...

Moje oczekiwania na ten sezon:
--> wyjście z grupy Ligi Mistrzów
--> 1-3 miejsce w Serie A
--> Puchar Włoch bez znaczenia


Orochimaru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 maja 2005
Posty: 55
Rejestracja: 09 maja 2005

Nieprzeczytany post 08 lipca 2008, 20:22

Juve potrafi wygrywać z Interem czy Romą co pokazali w zeszłym sezonie. Jeśli będziemy grać regularniej (nie gubić punktów ze słabeuszami) to mamy szansę na wygranie ligi. W LM często decyduje dyspozycja dnia, ale w lidze wygrywa zespół, który utrzymuje równy poziom przez całą ligę. Według mnie ten sezon będzie przełomowy!


szaman00

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 czerwca 2007
Posty: 167
Rejestracja: 23 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 08 lipca 2008, 20:32

Walka o mistrzostwo? Juventus Inter i dodam Ac Milan, coś mi się zdaje że Rossoneri postawią w tym roku wszystko na zdobycie scudetto, to bedzie ich priorytet, więc będą bardzo groźni moim zdaniem. Juventus mamy wielkie ambicje i czujemy już potrzebe wygrania czegoś konkretnego Serie A, może LM, nie ma rzeczy niemożliwych :)!
Inter co tu dużo mówić faworyt do mistrzostwa, tym bardziej że zatrudnili doskonałego trenera, który napewno wprowadzi coś dobrego do ich gry!

oczywiście jako kibic Juve chciałbym by Bianconeri zwycięzyli w lidze, ale patrząc obiektywnie to:

1-2 Inter lub Milan
3 Juventus


Pajo1906

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2007
Posty: 349
Rejestracja: 23 maja 2007

Nieprzeczytany post 08 lipca 2008, 20:36

1 Juventus
2. Milan
3. Inter
4.Roma
5.Viola... :whistle:


Obrazek
Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 08 lipca 2008, 21:03

O tytul powalczy Juve, Inter i Milan. W nastepnej kolejnosci Roma, Fiora, Sampdoria i Lazio. Czyzby rok 2010 przyniosl nam 30 Scudetti ? Obyy


ODPOWIEDZ