Scudetto 2009

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 26 lipca 2008, 23:11

Boże, ktoś jeszcze chce pokazać jakąs kompilacje ? Del Piero też zdobył mnóstwo fantastycznych goli, smiem twierdzić, że piekniejszych niżeli Ronaldinho i co z tego ? Jeden piłkarz nie zbawi Milanu, jestem ciekaw jak będą wspołpracować z Kaka, bo może być to transfer stulecia podobnie jak i niewypał jak z Rivaldo. Poczekajmy do końca sezonu, nie bede typować ale i tak jak dla mnie głównym faworytem jest Inter ze względu na to kogo maja na ławce trenerskiej a ostatnio transfer Muntariego to potwierdza, aż boli mnie to że my mamy Poulsena a oni Sulley'a. Obym się mylił ...


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
Effe

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2008
Posty: 367
Rejestracja: 17 lipca 2008

Nieprzeczytany post 26 lipca 2008, 23:18

Marcin_ACM pisze:
forzaragazzi pisze:
Marcin_ACM pisze:
Ciekaw jestem ile masz lat? Obejrzyj sobie kompilacje Ronaldo, Rivaldo lub kogo tam jeszcze chcesz.:wink: Za nazwisko punktów sie nie zdobywa. A Ronaldinho dawno w formie nie był. Z drugiej strony nalezy zaznaczyc ze nawet nie bedac w formie jest to zawsze grozny piłkarz. Wszystko zweryfikuje boisko.
Mam na tyle lat, zeby pamietac, gra zarowno Rivaldo, jak i Ronaldo, a także czasy Maradony, Platiniego, Gulltia a nawet Bońka, Szarmacha i Laty... Twoja wiedza jednak ogranicza sie chyba do czasów Wojtka Kowalczyka z końca kariery na Cyprze... Ronaldinho jest nieporownywalny do Rivaldo, co mial m.in. pokazac tamten filmik.
Pokazujesz mi najlepsze bramki R10, co jest nieco zabawne w tym kontekście. Skoro już to wyszukałeś i wierzysz, że takie filmiki coś mówią o zawodniku to zobacz, że to stare czasy :wink: Takich goli nie strzelał od dawna i nie sądzę, żeby w SerieA odzyskał formę. Oczywiście możesz uważać inaczej, ale jego przeszłość o niczym nie świadczy. Porównanie do Rivaldo jest dobre, bo chociaż to różni piłkarze to przeszli podobną drogę. Niesłychany wzlot w Barcelonie, równia pochyła, transfer do Milanu. Czy finał ich przygody z ACM będzie taki sam? Myślę, że w razie czego, w Grecji R10 będzie wielką gwiazdą ;)


Marcin_ACM

Milanista
Milanista
Rejestracja: 14 lutego 2007
Posty: 291
Rejestracja: 14 lutego 2007

Nieprzeczytany post 27 lipca 2008, 01:09

Effe pisze:
Marcin_ACM pisze:
forzaragazzi pisze:
Ciekaw jestem ile masz lat? Obejrzyj sobie kompilacje Ronaldo, Rivaldo lub kogo tam jeszcze chcesz.:wink: Za nazwisko punktów sie nie zdobywa. A Ronaldinho dawno w formie nie był. Z drugiej strony nalezy zaznaczyc ze nawet nie bedac w formie jest to zawsze grozny piłkarz. Wszystko zweryfikuje boisko.
Mam na tyle lat, zeby pamietac, gra zarowno Rivaldo, jak i Ronaldo, a także czasy Maradony, Platiniego, Gulltia a nawet Bońka, Szarmacha i Laty... Twoja wiedza jednak ogranicza sie chyba do czasów Wojtka Kowalczyka z końca kariery na Cyprze... Ronaldinho jest nieporownywalny do Rivaldo, co mial m.in. pokazac tamten filmik.
Pokazujesz mi najlepsze bramki R10, co jest nieco zabawne w tym kontekście. Skoro już to wyszukałeś i wierzysz, że takie filmiki coś mówią o zawodniku to zobacz, że to stare czasy :wink: Takich goli nie strzelał od dawna i nie sądzę, żeby w SerieA odzyskał formę. Oczywiście możesz uważać inaczej, ale jego przeszłość o niczym nie świadczy. Porównanie do Rivaldo jest dobre, bo chociaż to różni piłkarze to przeszli podobną drogę. Niesłychany wzlot w Barcelonie, równia pochyła, transfer do Milanu. Czy finał ich przygody z ACM będzie taki sam? Myślę, że w razie czego, w Grecji R10 będzie wielką gwiazdą ;)
Teraz kazdy pilkarz wg Ciebie, ktory odniosl sukces w barcelonie a przejdzie do milanu sie stoczy? Az tak stereotypowo myslisz? To dyskusja z 6 latkiem jest bogatsza intelektualnie...


forzaragazzi

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2006
Posty: 166
Rejestracja: 14 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 27 lipca 2008, 01:16

To ja rowniez moge zademonstrowac bramki Adriano ktorego swego czasu był najlepszym napastnikiem globu (i to nie tylko w opinii fanow Interu) - tylko co z tego? W moim mniemaniu tylko zmiana trenera uratowała go przed opuszczeniem swojego klubu. Generalnie mozna powiedziec ze im dalej od bramki tym forma piłkarzy przypomina mi bardziej forme skoczkow narciarskich :P A w tej chwili R10 jest po prostu bez formy. Kiedy on ostatni raz rozegrał mecz w koszulce Barcy?


Effe

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2008
Posty: 367
Rejestracja: 17 lipca 2008

Nieprzeczytany post 27 lipca 2008, 08:39

Marcin_ACM pisze:
Effe pisze:
Marcin_ACM pisze:
Mam na tyle lat, zeby pamietac, gra zarowno Rivaldo, jak i Ronaldo, a także czasy Maradony, Platiniego, Gulltia a nawet Bońka, Szarmacha i Laty... Twoja wiedza jednak ogranicza sie chyba do czasów Wojtka Kowalczyka z końca kariery na Cyprze... Ronaldinho jest nieporownywalny do Rivaldo, co mial m.in. pokazac tamten filmik.
Pokazujesz mi najlepsze bramki R10, co jest nieco zabawne w tym kontekście. Skoro już to wyszukałeś i wierzysz, że takie filmiki coś mówią o zawodniku to zobacz, że to stare czasy :wink: Takich goli nie strzelał od dawna i nie sądzę, żeby w SerieA odzyskał formę. Oczywiście możesz uważać inaczej, ale jego przeszłość o niczym nie świadczy. Porównanie do Rivaldo jest dobre, bo chociaż to różni piłkarze to przeszli podobną drogę. Niesłychany wzlot w Barcelonie, równia pochyła, transfer do Milanu. Czy finał ich przygody z ACM będzie taki sam? Myślę, że w razie czego, w Grecji R10 będzie wielką gwiazdą ;)
Teraz kazdy pilkarz wg Ciebie, ktory odniosl sukces w barcelonie a przejdzie do milanu sie stoczy? Az tak stereotypowo myslisz? To dyskusja z 6 latkiem jest bogatsza intelektualnie...
Pewnie wiesz coś o tym, bo często je prowadzisz? ;) Ludzie, myślałem, że to porządne forum, a ten człowieczek mi tu jakieś personalne wycieczki robi, bo ośmieliłem się napisać, że jego ukochany klubik sprowadził podupadłą gwiazdeczkę, wielką niewiadomą.

Mam dla Ciebie radę - wymagaj od R10, żeby przekonał takich niedowiarków jak ja, że jeszcze się nie skończył i potrafi coś pokazać także na boisku, a nie tylko w reklamówkach. Ty sam nikogo nie przekonasz starymi filmikami z YouTube. Taki wielce ościecony człek jak Ty z pewnością to rozumie.


Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 lipca 2008, 11:05

Marcin_ACM pisze:
Effe pisze: Ronaldinho? To żaden atut. On nawet w Barcelonie za najlepszych swoich czasów błyszczał głównie w najważniejszych meczach, a ze średniakami się nie wyróżniał.
Marcin_ACM:Niestety,ale tutaj muszę przyznać rację użytkownikowi Effe.
Niestety kompilacja nie oznacza rzeczywistej wartości piłkarza.Pokazuje tylko jego udane bramki,lub zwody.Zauważ też,że gol number one został zdobyty w listopadzie 2006,czyli przeszło dwa lata temu.W sezonie 2007/08 R80 w ogóle się nie wykazał.Teraz kibice Milanu wymagają od niego zbawienia(świadczą o tym wypowiedzi na acmilan.com.Przed transferem R10
kibice truchleli o LM,natomiast po transferze już celują w potrójną koronę!!!!),
a mogą się bardzo rozczarować,lub niezmiernie ucieszyć.Czas pokaże.
Sądzę iż będzie z nim jak z Rivaldo i wyląduje w Grecji/Rosji,albo gdzieś tam.
Pozdro!!


Marcin_ACM

Milanista
Milanista
Rejestracja: 14 lutego 2007
Posty: 291
Rejestracja: 14 lutego 2007

Nieprzeczytany post 27 lipca 2008, 15:26

Il Tifoso pisze: W sezonie 2007/08 R80 w ogóle się nie wykazał.
Nie wykazał, bo był skonfliktowany z Rijkardem i prawie w ogole nie gral. Przeciez to wie nawet srednio interesujacy sie pilką czlowiek. To, ze oficjalnie podawano jakies przewlekłe kontuzje itd. to byla moim zdaniem oczywista przykrywka. Nagle w Milan Lab okazało się, że to przykładny okaz zdrowia...
Stąd mój optymizm, to po pierwsze, a po drugie zareagowałem tutaj na maila jakiegos dzieciaka z tekstem "Ronaldinho? To żaden atut."


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2008, 15:47

może i atut, ale spokojnie, niech pokaże swoją wartość na boisko, wtedy będziesz mógł się nim jarać.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
forzaragazzi

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2006
Posty: 166
Rejestracja: 14 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 27 lipca 2008, 16:41

Marcin_ACM pisze:
Il Tifoso pisze: W sezonie 2007/08 R80 w ogóle się nie wykazał.
Nie wykazał, bo był skonfliktowany z Rijkardem i prawie w ogole nie gral. Przeciez to wie nawet srednio interesujacy sie pilką czlowiek. To, ze oficjalnie podawano jakies przewlekłe kontuzje itd. to byla moim zdaniem oczywista przykrywka. Nagle w Milan Lab okazało się, że to przykładny okaz zdrowia...
Stąd mój optymizm, to po pierwsze, a po drugie zareagowałem tutaj na maila jakiegos dzieciaka z tekstem "Ronaldinho? To żaden atut."
Z tego konfliktu narodził sie brzuszek :smile: To tez nazwiesz atutem? :wink: http://shinymedia.headshift.com/images/ ... after1.jpg


Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 27 lipca 2008, 17:04

Marcin_ACM pisze:
Il Tifoso pisze: W sezonie 2007/08 R80 w ogóle się nie wykazał.
Nie wykazał, bo był skonfliktowany z Rijkardem i prawie w ogole nie gral. Przeciez to wie nawet srednio interesujacy sie pilką czlowiek. To, ze oficjalnie podawano jakies przewlekłe kontuzje itd. to byla moim zdaniem oczywista przykrywka. Nagle w Milan Lab okazało się, że to przykładny okaz zdrowia...
Stąd mój optymizm, to po pierwsze, a po drugie zareagowałem tutaj na maila jakiegos dzieciaka z tekstem "Ronaldinho? To żaden atut."


Nie zapomnij że w sezonie 06/07 Dinho miał tylko przebłyski i też tego sezonu nie może zaliczyć do udanych.Zreszta do konfliktu doszło również dlatego żę miał słabą forme i nie wiadomo z czyjej winy do niego doszło.
Tak czy siak kto ma racje dowiemy sie w czasie sezonu :wink:


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 27 lipca 2008, 17:41

Dlaczego był skonfliktowany z trenerem? Bo balował. Trenera wywalili a mimo to Barca zgodizła sie pozbyc Ronaldinho. Czyli nie do końca jest z nim wszystko OK. Ja jednak myślę, że to bedzie spore wzmocnienie Milanu.


Marcin_ACM

Milanista
Milanista
Rejestracja: 14 lutego 2007
Posty: 291
Rejestracja: 14 lutego 2007

Nieprzeczytany post 28 lipca 2008, 02:28

forzaragazzi pisze:
Marcin_ACM pisze:
Il Tifoso pisze: W sezonie 2007/08 R80 w ogóle się nie wykazał.
Nie wykazał, bo był skonfliktowany z Rijkardem i prawie w ogole nie gral. Przeciez to wie nawet srednio interesujacy sie pilką czlowiek. To, ze oficjalnie podawano jakies przewlekłe kontuzje itd. to byla moim zdaniem oczywista przykrywka. Nagle w Milan Lab okazało się, że to przykładny okaz zdrowia...
Stąd mój optymizm, to po pierwsze, a po drugie zareagowałem tutaj na maila jakiegos dzieciaka z tekstem "Ronaldinho? To żaden atut."
Z tego konfliktu narodził sie brzuszek :smile: To tez nazwiesz atutem? :wink: http://shinymedia.headshift.com/images/ ... after1.jpg
Tego brzuszka juz nie ma, Ronaldinho w czasie pobytu z Brazylii trenowal 3 razy dziennie i podczas wizyty w Mediolanie pokazal dziennikarzom swoj brzuch. Mysle, ze zmiana otoczenia moze wplynac mobilizujaco na tego pilkarza, skoro mobilizujaco wplynela sama szansa zmiany tego otoczenia i praca nad brzuchem w czasie letniej przerwy.


LukaS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 203
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2008, 19:39

Oj coś nie widzę go we włoskiej lidze, jakoś to nie ta bajka do której on pasuje.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 28 lipca 2008, 20:42

LukaS pisze:Oj coś nie widzę go we włoskiej lidze, jakoś to nie ta bajka do której on pasuje.
Zapewne chodzi o to, że "magiczny, dryblujący piłkarz nie nadaje sie do morderczej i brutalnej ligi"? Mam andzieję, że R80 odzyska forme w Milanie i udowodni ze to stereotyp. I to wielki stereotyp. Może Serie A znowu zyska na atrakcyjnosci i piłkarze w pierwszej kolejności będą chcieli przechodzić na Półwysep Apeniński, potem na Wysypy czy Półwysep Iberyjski ;)


Filippo911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 531
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 28 lipca 2008, 21:02

stahoo pisze:Może Serie A znowu zyska na atrakcyjnosci i piłkarze w pierwszej kolejności będą chcieli przechodzić na Półwysep Apeniński, potem na Wysypy czy Półwysep Iberyjski ;)
tez mam taka nadzieje :)

Co do R10 Barcelony i konfliktu z trenerem , to powiedzmy sobie szczerze - nie mogło być tak że Rijkaard ma focha i trzyma Ronaldinho na ławie i z tego powodu biedny i uciśniony chłopak pocieszał sie na imprezach ...
R10 jeśli będzie w formie stworzy bardzo duże zagrożenie , ale w tym momencie jest on tylko i aż "nazwiskiem" , a te jak wiadomo nie grają ...

Jedno jest pewne - ten sezon będzie ciekawy .
F.


ODPOWIEDZ