AC Milan i Artur Boruc

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 09 lipca 2008, 13:16

oliver pisze:
Niasty pisze:Był chyba mecz z Hibernienem gdzie Celtic przegrał 3:2 był jego najgorszym występem w Celticu gdzie Artur zawalił ewidentnie dwie bramki,i takie wpadki na pewno nie wypada popełniać bramkorzom wybitnym.
.
To, że jednemu Gigiemu udaję się nie puszczać "baboli" to nie znaczy, że każdemu innemu brakarzowi klasy światowej też nie mogą się przytrafić. Pokaż mi innego brakarza klasy światowej który nie robi błędów niż Gigi i Casillas (też nie jest bez winy).
Rola bramkarza jest naprawdę ciężka. Ilu było takich bramkarzy naprawdę bardzo dobrych a robili głupie błędy np. Barthez, Khan, Canizares, Van der Sar jakie puszczał sita. Można było by wymieniać i wspominać ich błędy ale i tak najlepszy co do klasy i błędów był P. Smeichel. Boruc jest bramkarzem bardzo dobry jak ktoś tu wspomniał w meczach z dobrymi rywalami się mobilizuje. Co było widać w meczach z Rangers , Milanem , MU. Jak by grał w lidze hiszpańskiej to tych meczy miał by więcej.
Ktoś napisał, że nie dorównuje Buffonowi pod względem reprezentacyjnym. :stop: Jak Artur broni w kadrze wszyscy widzieliśmy. Tylko, że jaką obronę ma Artur w Polsce , a jaką Gigi we Włoszech. Jest różnica Panucci Kielon, a Żewłakow Bąk. Na pewno lepiej się broni przy lepszych obrońcach.Według mnie Artur w reprezentacji pokazał klase światową,.
Nie da się ukryć Gigi to numer 1 na świecie, a Boruc jest gdzieś w tej 5. Ale jak by przeszedł do lepszego klubu to może był by tuż za plecami naszego ulubieńca z Turynu ;-)


Boruc jest bramkarzem bardzo dobrym,ale nie wybitnym.Faktycznie każdy bramkarz popełnia błędy,bo nie ma ludzi nieomylnych.Lecz ja napisałem o błędzie z Hibernianem gdyż
Juve Master pisze:A jakiś naprawdę kuriozalnych `baboli` puszczonych przez McArthura przypomnieć sobie nie potrafię
.

Jeśli widziałeś ten mecz to napewno wiesz oczym mówię.
Sam piszesz że Artur mobilizuje sie na ważne mecze z wielkimi ekipami a ze slabszymi zdaża mu sie przysnąc.I własnie to go odróżnia od Buffona,który broniąc w Serie B nudził się między słupkami a te jedną czy dwie sytuacje w meczu obronić potrafił to pokazuje że umie sie skoncentrować przez cały mecz.Oczywiscie to nie zmienia faktu ze Boruc zmieniając otoczenie na lepszą lige prawdopodobnie stalby się jeszcze lepszy choć juz teraz jest bardzo dobry,ale na pewno nie wybitny. :wink:


Obrazek
ODPOWIEDZ