II Liga sezon 2008/2009

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 04 lipca 2008, 15:23

Powstał temat o Ekstraklasie to teraz kolej na nową 2 ligę, która akurat interesuje mnie najbardziej. 2 liga po reorganizacji rozgrywek (stara 3 liga )składać się będzie z 2 grup : grupy zachodniej i wschodniej.

Grupa wschodnia :

ŁKS Łomża
Pelikan Łowicz
Ruch Wysokie Mazowieckie
Stomil Olsztyn
Sokół Aleksandrów Łódzki
Wigry Suwałki
Concordia Piotrków Tryb.
Hetman Zamość
KSZO Ostrowiec Św.
Przebój Wolbrom
Kolejarz Stróże
Okocimski Brzesko
Górnik Wieliczka
Sandecja
Jeziorak Iława
Start Otwock
Ponidzie Nida Pińczów
Stal Poniatowa

Grupa zachodnia :

Zagłębie Sosnowiec
Tur Turek
Unia Janikowo
Nielba Wągrowiec
Jarota Jarocin
Kotwica Kołobrzeg
Elana Toruń
Victoria Koronowo
Raków Częstochowa
Miedź Legnica
MKS Kluczbork
Gawin Królewska Wola
Polonia Słubice
Lechia Zielona Góra
Zawisza Bydgoszcz
Pogoń Szczecin
GKS 71 Tychy
Czarni Żagań

Sądzę, że znajdzie się na tym forum wielu sympatyków wyżej wymienionych klubów. W temacie o Ekstraklasie są widoczni kibice Pogoni Szczecin oraz Zawiszy Bydgoszcz.

Jako, że sympatyzuje z Zagłębiem Sosnowiec najbardziej interesuje mnie grupa zachodnia. Zapowiada się kilka ciekawych meczy. Właśnie z Pogonią, Zawiszą, GKS Tychy no i Rakowem. Taki trochę powrót do "przeszłości", co mnie bardzo cieszy. Odpokutujemy korupcję i wracam za rok na zaplecze Ekstraklasy :whistle:


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 04 lipca 2008, 15:33

Na pewno grupa zachodnia prezentuje sie bardziej atrakcyjniej.
Widze, ze nawe w II lidze odbedzie sie kilka ciekawych spotkan pod wzgeldem pilkarskim jak i dopingowym.

PS: Jak premiowane sa druzyny z II ligi? Chodzi mi tutaj o awans i baraze.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 04 lipca 2008, 15:35

Juventino90 pisze:Na pewno grupa zachodnia prezentuje sie bardziej atrakcyjniej.
Widze, ze nawe w II lidze odbedzie sie kilka ciekawych spotkan pod wzgeldem pilkarskim jak i dopingowym.

PS: Jak premiowane sa druzyny z II ligi? Chodzi mi tutaj o awans i baraze.
Mogę się mylić, bo w Polsce to nigdy nic nie wiadomo, ale bodajże 1 i 2 zespół awans, 3 zespół baraże...


meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 04 lipca 2008, 15:54

Ze swojej strony mogę powiedzieć, że w końcu mecze będą sobą coś reprezentować. Miałem dość już drużyn pokroju Sadownik Waganiec czy Mień Lipno. Drużyn, które tylko bronią dostępu do własnej bramki i robią ciągle "wyjazdy", by poustawiać na nowo obrone. Teraz będzie już inaczej...Pogoń, Tychy(nasza zgoda), Zagłębie no i 3xDERBY. O ile z Unią i Victorią będzie "piknik" tak już na samo hasło "Derby z Toruniem" już jest "troche" lepiej. Każdy rodowity bydgoszczanin nie robi teraz nic innego jak czeka na oficjalny teminarz, by zaklepać sobie dzień na wyjazd do miasta obok :twisted: Zawiszaki pozjeżdżają ze wszystkich zakątków Polski i Europy(gł. Anglia i Irlandia) tylko po to, by obejżeć i wesprzec dopingiem Rycerzy Pomorza. Pozostaje tylko pytanie czy władze Torunia zgodzą się na mecz czy też oddadzą walkowerem - mam nadzieje, że nie. Już widzę jak idziemy z dworca przez most nad Wisła w kierunku stadionu. Toruń jeszcze nie widział takiej ilości fanatyków dażących ich miasto i sam klub "miłością". To będzie coś pięknego :!: Już za miesiąc startujemy...To myyy II ligooowcy, bryyygada z Bydgoooszczy. Za klub, za WKS :!: Pójdziemy, aż po życia kres :!: Pozdrawiam :!:

Co do awansów i spadków...PZPN nie wie jak będzie więc na razie nie ma co zgadywać. Jak wiemy, w PZPN wszystko jest możliwe :pray:


Obrazek
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 04 lipca 2008, 16:41

steru pisze: Pogoń Szczecin
Ehh No widzę ,że wkońcu jakieś dobre drużyny z moją Pogonią zagrają:]
Teraz zobaczymy czy współczesna Pogoń ma sznase z takimi firmami jak Zawisza,GKS Tychy,Zagłębie Sosnowiec to już nie są słabe drużyny :]
A Pogoń gra w kratkę tu wygra 5-1 w barażach a tu ledwo 1-0 wyciągnie z jakimś klubem ze wsi liczącej 300 mieszkańców ^^ :]. Na pewno będzie ciekawie ;)

Jednak ja Pogoni bym nie typował na faworyta II ligi ;] ponieważ gra ona trochę hmmm niepewnie ;]


Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 lipca 2008, 16:49

Pochodzę z Kluczborka i interesuje mnie grupa zachodnia.Chciałbym abyśmy pokonali Raków,Pogoń i Z.Sosnowiec,gdyż te pojedynki będą elektryzować :D Mamy młody skład i myślę,że możemy zaskoczyć :-D Pozdro!
Ostatnio zmieniony 23 stycznia 2009, 21:07 przez Il Storico, łącznie zmieniany 1 raz.


Conrad JUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 294
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 04 lipca 2008, 18:17

Z ciekawszych kibicowsko druzun z grupie wschodniej to : Stomil , Wigry , Hetman , Kszo , jeszczez bym zaliczyl Sandecje no i w derbach moze cos Łomza pokaze a jesli chodzi o grupe zachodnia jest ona bardzo interesująca ze wzgledu na druzyny: Zaglebie , Kotwica , Elana , Raków , Zawisza , Pogon i Tychy wedlug mnie ciekawiej jest tutaj niz w 1 lidze (nowa 2 liga )


NA ZAWSZE JUVENTINO !!!
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 09 lipca 2008, 22:58

Ha! Znany już terminarz. Najwyższa pora. Pierwszy mecz Zagłębie gra w Szczecinie. Lepiej być nie mogło :prochno:

Oby do 26 lipca...


3l3m3nt

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 czerwca 2008
Posty: 21
Rejestracja: 01 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 09 lipca 2008, 23:04

Ten pierwszy mecz w Szczecinie raczej nie wypali. Remont murawy u nas prowadzą i prawdopodobnie mecz zostanie przełożony a szkoda :/


" Naszą siłą nie jest to że nigdy nie upadliśmy ale to że po każdym upadku potrafimy się podnieść jeszcze silniejszym "
JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 09 lipca 2008, 23:35

A w miejsce Tura Turek, który jednak uratował się przed spadkiem, wszedł Chemik Police :)


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 10 lipca 2008, 00:30

steru pisze:Ha! Znany już terminarz. Najwyższa pora. Pierwszy mecz Zagłębie gra w Szczecinie. Lepiej być nie mogło :prochno:

Oby do 26 lipca...
Byle by był remis ;-)
Ile drużyn awansuje do pierwszej ligi?? Jest szansa, że mogą awansować Zagłębie i Pogoń?
3l3m3nt pisze:Ten pierwszy mecz w Szczecinie raczej nie wypali. Remont murawy u nas prowadzą i prawdopodobnie mecz zostanie przełożony a szkoda :/
To może zamienią i pierwszy będzie w Sosnowcu.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 10 lipca 2008, 00:43

szykujcie sie :twisted: będzie na co jeździć 8) a i może jakaś dodatkowa rozrywka poza stadionem będzie :twisted:
wiadomo że grupa zachodnia ciekawsza w końcu tutaj jest GKS :D
meda11 pisze: Już widzę jak idziemy z dworca przez most nad Wisła w kierunku stadionu
dobrze wiesz że pójdziemy z wami ;) :C


Obrazek
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2008, 08:03

3l3m3nt pisze:Ten pierwszy mecz w Szczecinie raczej nie wypali. Remont murawy u nas prowadzą i prawdopodobnie mecz zostanie przełożony a szkoda :/
Jest możliwość, że pierwszy mecz zostanie rozegrany w Sosnowcu. Jeśli PZPN się na to zgodzi to Zagłębie większych problemów nie będzie robić. Czytałem jeszcze, że jako zastępczy stadion macie podany obiekt w Świnoujściu. Więc jeśli pierwsza opcja nie wypali to zagramy właśnie tam.

oliver pisze:
steru pisze:Ha! Znany już terminarz. Najwyższa pora. Pierwszy mecz Zagłębie gra w Szczecinie. Lepiej być nie mogło :prochno:

Oby do 26 lipca...
Byle by był remis ;-)
Żaden remis. Tylko zwycięstwo :twisted:
oliver pisze:Ile drużyn awansuje do pierwszej ligi?? Jest szansa, że mogą awansować Zagłębie i Pogoń?
Dwie pierwsze drużyny awans bezpośredni, trzecia gra w barażach.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 10 lipca 2008, 10:20

Oo odrazu Zagłębie Sosnowiec to się nazywa zacząć z górnego C :P
Może przyjedziesz do Szczecina ? :P^^ się spotkamy ;P?
I na 90% pierwszy mecz będzie w Sosnowcu bo oni coś tam z murawą kombinują by przeciwnicy zawsze grali pod górkę :)
Trzeba przyznać ,że ta nasza grupa jest bardzo ciekawa
i za pewne będzie bardzo wyrównana :)

Edit :
O japiernicze Pogoń na początku ma wszystkich z góry

1.Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec
3.Pogoń Szczecin - MKS Kluczbork
5.Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz
6.GKS Tychy '71 - Pogoń Szczecin
7.Pogoń Szczecin - Miedź Legnica
9Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin

Oo będzie ciężkoo :P
Ostatnio zmieniony 10 lipca 2008, 10:25 przez Smok-u, łącznie zmieniany 1 raz.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2008, 10:24

Vesper pisze:Oo odrazu Zagłębie Sosnowiec to się nazywa zacząć z górnego C :P
Może przyjedziesz do Szczecina ? :P^^ się spotkamy ;P?
I na 90% pierwszy mecz będzie w Sosnowcu bo oni coś tam z murawą kombinują by przeciwnicy zawsze grali pod górkę :)
Trzeba przyznać ,że ta nasza grupa jest bardzo ciekawa
i za pewne będzie bardzo wyrównana :)
Jeśli mecz odbędzie się w Szczecinie to przyjadę.

Liczyłem na to, że Zagłębie zagra w Kołobrzegu w okresie wakacyjnym a tu lipa :/

Niby wiedziałem kto gra w grupie zachodniej ale jak teraz patrzę na terminarz... Nielba Wągrowiec?! WTF !! Heh będzie kilka ciekawych wyjazdów w nieznane... Ale to dobrze. A za rok liczę na awans i ciekawsze mecze na zapleczu Ekstraklasy :)
Vesper pisze:O japiernicze Pogoń na początku ma wszystkich z góry

1.Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec
3.Pogoń Szczecin - MKS Kluczbork
5.Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz
6.GKS Tychy '71 - Pogoń Szczecin
7.Pogoń Szczecin - Miedź Legnica
9Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin

Oo będzie ciężkoo :P
Jak się myśli o awansie to nie ma że boli. Trzeba z każdym wygrywać :prochno:


ODPOWIEDZ