Ekstraklasa 2008/2009

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Kto zostanie Mistrzem Polski 2008/2009 ?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Motor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2008
Posty: 452
Rejestracja: 27 marca 2008

Nieprzeczytany post 03 lipca 2008, 20:28

Co nie zmienia faktu, ze liga nie zyska na wartości z takimi zespołami jak Odra Wodzisław czy Znicz Pruszków.
U tu się nie zgodzę :!: :!: :!: Ponieważ sam fakt że drużyna (mam na myśli Znicz) graj w Ekstraklasie, a dwa lata temu grał w III lidze :!: :!: :!: Może oni nie zwyciężą od razu, ale zasłużyli na grę w I lidze :!: :!: :!:

PS.Juventino90 popatrz jak przerobiłem cytat z twojego postu i na przyszłość tak pisz :wink:


Za wszelki nie ład w moich wypowiedziach odpowiedzialni są kosmici.

27 marca 2010 - 2 lata na Forum JuvePoland
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 lipca 2008, 21:00

Juventino90 pisze:Zawsze sa w ogonie, a na stadion przychodzi garstka kibicow. Nie wspominajac, ze Wodzislaw Slaski znajduje sie na koncu swiata.

Polska liga, dla duzych klubow !
Ale przynajmniej sie utrzymują nie tak jak Widzew... :prochno:
Wodzisław Śląski na końcu świata ? :angry:

Juventino90 pisze:Zasluzyl na degradacje.
Dlaczego nie chce Odry Wodzislaw?
Staram sie ejzdzic za Widzewem, gdzie tylko moge.. Ale do Wodzislawa nie pojade, bo jest za daleko i nie ma klimatu pilki noznej.


Zasłużyli bo sprzedawali czy kupowali.
Jeździsz dla Widzewa czy dla drużyny przeciwnej ?
Jak takie z was kozaki to dlaczego sami nie stworzycie sobie atmosfery na meczu bez klimatu ?

Pozdro.


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 03 lipca 2008, 21:31

@Kopniak

Nie rozumiesz tego.. Okey uzyskali awans, przebili sie z III ligi. Ale wyzej napisalem na "dluzszy czas" :prochno:
Poza tym na klawiaturze pisze bez polskich znakow.

-Paku

Co ma degradacja do dopingu i korzysci dla ligi?
Piszesz, abysmy sobie sami zrobili ligowy klimat. Chyba nie wiesz co znaczy, rywalizacja dopingowa. Kiedy rywalizujesz z innymi kibicami na oprawe i doping, dostajesz kopa motywacyjnego. Co innego niz jedziesz na Poznan a co innego na Groclin, Odre czy wczesniej Amice.

Co do Wodzislawia.. Chodzilo mi o to, ze Wodzislaw to dziura.. A wyjazdy tam sa meczace. Myslalem, ze to logiczne :roll:

Ciagle wypominacie mi Widzew, a przeciez na samym poczatku oswiadczylem, ze jestem obiektywny co do innych klubow. A uwazam, ze powinnismy zaczac gre w I lidze.

Pozdrawiam


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 03 lipca 2008, 23:46

Juventino90 Ma trochę racji. Kto chodzi na mecze a tym bardziej kto jeździ na wyjazdy chciałby żeby widowisko było piękne. Chyba lepiej się ogląda mecz gdy jest 15000 niż 1500. Gdzie doping można usłyszeć z każdej stony stadionu. Faktycznie jadąc do Włodzisławia, Grodziska czy nawet Bełchatowa spokojnie można stwierdzić, że jest to piknik. Czasem mam takie wrażenie, że kibice przychodzą tam za karę.

Ale jakby popatrzyć z drugiej strony to cieszę się, że są takie drużyny. Piłka nożna jest sportem narodowym. I dobrze, że jest promowana w tych mniejszych miastach i dociera prawie wszędzie. I to powinno cieszyć.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
pele7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 36
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 03 lipca 2008, 23:56

oliver pisze:Juventino90 Ma trochę racji. Kto chodzi na mecze a tym bardziej kto jeździ na wyjazdy chciałby żeby widowisko było piękne. Chyba lepiej się ogląda mecz gdy jest 15000 niż 1500. Gdzie doping można usłyszeć z każdej stony stadionu. Faktycznie jadąc do Włodzisławia, Grodziska czy nawet Bełchatowa spokojnie można stwierdzić, że jest to piknik. Czasem mam takie wrażenie, że kibice przychodzą tam za karę.

Ale jakby popatrzyć z drugiej strony to cieszę się, że są takie drużyny. Piłka nożna jest sportem narodowym. I dobrze, że jest promowana w tych mniejszych miastach i dociera prawie wszędzie. I to powinno cieszyć.
hmm na widzewie 15 tys ??? :bravo: buhaha umarlem ale mi nie chodzi o to zeby pokazac ze Legia jest lepsza... i nie mam zamairu obrazac Widzewa. bo jest to strona Juve naszego klubu !!! a jednak trzeba umiec powiedziec ze zaluzyli na kare i tyle a nie teraz mowic ze po co Odra jest w ekstraklasie i takie tam historie. Pozdrowienia jestesmy inni ale jednak kochamy ten sam klub forza Juve


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 04 lipca 2008, 00:13

pele7 pisze:
oliver pisze:Juventino90 Ma trochę racji. Kto chodzi na mecze a tym bardziej kto jeździ na wyjazdy chciałby żeby widowisko było piękne. Chyba lepiej się ogląda mecz gdy jest 15000 niż 1500. Gdzie doping można usłyszeć z każdej stony stadionu. Faktycznie jadąc do Włodzisławia, Grodziska czy nawet Bełchatowa spokojnie można stwierdzić, że jest to piknik. Czasem mam takie wrażenie, że kibice przychodzą tam za karę.

Ale jakby popatrzyć z drugiej strony to cieszę się, że są takie drużyny. Piłka nożna jest sportem narodowym. I dobrze, że jest promowana w tych mniejszych miastach i dociera prawie wszędzie. I to powinno cieszyć.
hmm na widzewie 15 tys ??? :bravo: buhaha umarlem ale mi nie chodzi o to zeby pokazac ze Legia jest lepsza... i nie mam zamairu obrazac Widzewa. bo jest to strona Juve naszego klubu !!! a jednak trzeba umiec powiedziec ze zaluzyli na kare i tyle a nie teraz mowic ze po co Odra jest w ekstraklasie i takie tam historie. Pozdrowienia jestesmy inni ale jednak kochamy ten sam klub forza Juve
A czy napisałem gdzieś ze 15000 chodzi na Widzew :angry: . 15000 miałem na myśli Lech Wisłe i KSG. Ale głównie chodziło o to, że lepiej jak jest pełny stadion. Nie chciałem pokazać , że Legia jest gorsza czy lepsza. A przede wszystki nie nawiązywało to do korupcji. Tylko o sam fakt chodzenia na mecze. Bo Juventiono90 coś pisał, że lepiej jak by były samie kluby z większych miast.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 04 lipca 2008, 10:00

Nadal nie rozumiem dlaczego, gdy napisze akzdego posta nie zwiazanego z Widzewem dzieciaki to wytykaja :roll: .
Pele7 gratuluje poczucia humoru. Widzew ma stadion o pojemnosci ok 9.500 tys. Bedzie budowany nowy obiekt, aby w przyszlosci spelniac wymogi licencyjne..

Tylko wtedy, kluby beda miec stadiony po 25 tysiecy, a Odra,Belchatow, Znicz ( sorry, oni w ogole nie maja stadionu) i inne pipidowki beda meic stadion na 3 tysiace, z czego przyjdzie tysiac dzieciakow ;]

A jezeli chodzi o mecze wyjazdowe tych ekip. Przez kilkanascie lat istnienia Dyskobolii sponsorowanego przez Holding "Groclin" na wyjazdowe mecze swoich pupili wyjechalo.. 0 kibicow. Przez kilka lat !
Dopiero, gdy sie okazalo, ze Drzymala przeniesie klub na meczu wyjazdowym stawila sie garstka kibicow z protestem.

Taki problem nie istnieje tylko w Polsce, ale tez w Portugalii


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 04 lipca 2008, 10:23

Odchodząc trochę o dyskusji na temat korupcji. Przyglądam się waszej wymianie zdań/poglądów. Przyglądając się z boku rozśmieszył mnie kolega Juventuo90. Chyba pierwszy raz spotykam się z tak głupim podejściem do piłki nożnej jak Twoje. Jak można w ogóle pisać, że jakiś klub nie zasługuje na grę w Ekstraklasie - bo pochodzi z małego miasta, bo ma mało kibiców? Każdy, ale to każdy zespół, który wywalczy na boisku prawo do gry w ekstraklasie powinien w niej grać. Nie ma innej możliwości. Co by to była za liga co rok z tymi samymi zespołami? Tak to przynajmniej mamy trochę świeżości.

Juventino90 pisze:Dlaczego nie chce Odry Wodzislaw?
Staram sie ejzdzic za Widzewem, gdzie tylko moge.. Ale do Wodzislawa nie pojade, bo jest za daleko i nie ma klimatu pilki noznej.
W takiej sytuacji zapewne jeździsz tylko na mecze z Legią, Wisłą, Lechem i ... ŁKS :whistle:
paku pisze:Nie sztuką jest jechać na wyjazd do Poznania, Warszawy czy Krakowa, bo na to można nawet namówić pikników :prochno: A sztuką jest jechać do Grodziska, Wodzisławia czy innych mniejszych miejscowości.
Cóż, czasem mamy podobne zdanie 8)
Ostatnio zmieniony 04 lipca 2008, 10:28 przez steru, łącznie zmieniany 1 raz.


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 lipca 2008, 10:26

Nie sztuką jest jechać na wyjazd do Poznania, Warszawy czy Krakowa, bo na to można nawet namówić pikników :prochno: A sztuką jest jechać do Grodziska, Wodzisławia czy innych mniejszych miejscowości.
steru pisze:
Cóż, czasem mamy podobne zdanie 8)
Bo obaj jesteśmy kibicami Ekstraklasy...
Już nie Orange bo Orange sie wycofało...
Swoją drogą ciekawe jak się będzie nazywać teraz Nasza Liga.
Durex Ekstraklasa
Orlen Ekstraklasa
Albo jakoś tak... ;)
Ostatnio zmieniony 04 lipca 2008, 10:31 przez paku, łącznie zmieniany 1 raz.


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 04 lipca 2008, 10:29

Trudno. Nie musi ci sie podobac.. Nie napisalem, ze nie zasluguje. Ale dla dobra polskiej pilki uwazam, ze to wieksze miasta powinny grac w Ekstraklasie. I chyba moja teoria jest sluszna, skoro z gry w Ekstraklasie zrezygnowala Amica oraz Groclin.

Co do wyjazdow.. Mylisz sie.. Interesuje mnie rowniez RUCH CHORZOW, Korona Kielce, GKS Belchatow ( male derby wojewodztwa), Gornik Zabrze, Cracovia i inne kluby.

Po prostu nie jezdze do takich pipidowek jak Wodzislaw..
Raz bylem w Grodzisku Wielkopolskim i to mi wystarczylo.. Raz zas w Czermie kiedy Heko gralo z Widzewem.. - "Cud, Miod i malina".
paku pisze:Nie sztuką jest jechać na wyjazd do Poznania, Warszawy czy Krakowa, bo na to można nawet namówić pikników :prochno: A sztuką jest jechać do Grodziska, Wodzisławia czy innych mniejszych miejscowości.
Yyyy piknikow? :lol: To mnie troche rozbawilo. Jezdze tesz na mecze Ruchu Chorzow.
Reasumujac bylem praktycznie na wszystkich stadionach i meczach z udzialem Widzewa w tabeli 2007/2008 w przeciagu najblizszych lat oporcz Odry Wodzislaw. Wiec nikt, nie moze mi zarzucic bycia piknikiem lub braku wyjazdow. Mozliwe, ze kiedys pojade tez do Wodzislawia. Jednak taki wyjazd trudno zoorganizowac.
Ostatnio zmieniony 04 lipca 2008, 10:33 przez Nevermind, łącznie zmieniany 1 raz.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 04 lipca 2008, 10:29

Nie wiem co wy chcecie na mecze Pogoni w IV lidzę przychodziło 2-6 tysięc ludzi ;) i to jest coś .Co to za mecz w Orange Ekstraklasie ,że przyjdzie 1 tysiąc i zrobią sobie piknik ;]

Jak ich drużyna wygra to dobrze jak przegra też dobrze ;]

Takie moje skromne zdanie ;)

PS:Już mówiłem nie ważne ile kibiców przychodziło na mecze ,jeżeli klub brał udział w korupcji. OD RAZU WYPAD DO 2-3 ligi :)


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 lipca 2008, 10:33

Juventino90 pisze: I chyba moja teoria jest sluszna, skoro z gry w Ekstraklasie zrezygnowala Amica oraz Groclin.
Słuszna ? Wycofali się dlatego żeby robić większa kasę na piłce nic więcej. I na pewno nie jest to Twoja słuszna teoria. A Amica połączyła się z Lechem i podejrzewam że dlatego jej nie ma na liście miast grających w Ekstraklasie.
Drzymała wywęszył że może zarobić jeszcze więcej w większym mieście co jest dla mnie chore.
Juventino90 pisze:
paku pisze:Nie sztuką jest jechać na wyjazd do Poznania, Warszawy czy Krakowa, bo na to można nawet namówić pikników :prochno: A sztuką jest jechać do Grodziska, Wodzisławia czy innych mniejszych miejscowości.
Yyyy piknikow? :lol: To mnie troche rozbawilo. Jezdze tesz na mecze Ruchu Chorzow.
Reasumujac bylem praktycznie na wszystkich stadionach i meczach z udzialem Widzewa w tabeli 2007/2008 w przeciagu najblizszych lat oporcz Odry Wodzislaw. Wiec nikt, nie moze mi zarzucic bycia piknikiem lub braku wyjazdow. Mozliwe, ze kiedys pojade tez do Wodzislawia. Jednak taki wyjazd trudno zoorganizowac.
My wiemy, wy w Łodzi nie macie pikników. :prochno:
W Krakowie też byłeś ? :D
Ostatnio zmieniony 04 lipca 2008, 10:35 przez paku, łącznie zmieniany 1 raz.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 04 lipca 2008, 10:34

Juventino90 pisze:Trudno. Nie musi ci sie podobac.. Nie napisalem, ze nie zasluguje. Ale dla dobra polskiej pilki uwazam, ze to wieksze miasta powinny grac w Ekstraklasie. I chyba moja teoria jest sluszna, skoro z gry w Ekstraklasie zrezygnowala Amica oraz Groclin.
Akurat decyzje Amici jak i Groclinu nie mają nic wspólnego z dobrem polskiej piłki nożnej...

Juventino90 pisze:Co do wyjazdow.. Mylisz sie.. Interesuje mnie rowniez RUCH CHORZOW, Korona Kielce, GKS Belchatow ( male derby wojewodztwa), Gornik Zabrze, Cracovia i inne kluby.

Po prostu nie jezdze do takich pipidowek jak Wodzislaw..
Raz bylem w Grodzisku Wielkopolskim i to mi wystarczylo.. Raz zas w Czermie kiedy Heko gralo z Widzewem.. - "Cud, Miod i malina".
Tak z ciekawości. Na mecze swojej drużyny nie jeździ się głównie po to aby ją dopingować i oglądać jej grę?
paku pisze:
steru pisze: Cóż, czasem mamy podobne zdanie 8)
Bo obaj jesteśmy kibicami Ekstraklasy...
Już nie Orange bo Orange sie wycofało...
Swoją drogą ciekawe jak się będzie nazywać teraz Nasza Liga.
Durex Ekstraklasa
Orlen Ekstraklasa
Albo jakoś tak... ;)
Durex w sam raz 8)
Juventino90 pisze:Jednak taki wyjazd trudno zoorganizowac.
To już świadczy o waszym podejściu do kibicowania a nie o drużynie z Wodzisławia...


mały skała

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 kwietnia 2004
Posty: 45
Rejestracja: 10 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 04 lipca 2008, 10:40

Też uważam, że w lidze powinny grać kluby z dużych miast. Odra to jest pomyłka, grają do dupy, a zawsze się jakoś utrzymują. Ba, nawet czasem urywają punkty najlepszym. Ale pod względem kibicowskim to oni są w okręgówce chyba:)

Coby nie mówić o frekwencji na Widzewie to jedno trzeba im oddać- kibicowsko są mocni, naprawdę mocni. Nie wspominając o ich liczbie w Poznaniu.

O sprawach kibicowskich w przypadku Legii się nie wypowiadam z wiadomych względów- życzę Wam szybkiego i pozytywnego rozwiązania wszystkich problemów.


Nasz Kibolski Klub Sportowy Lech Poznań!
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 lipca 2008, 10:41

mały skała pisze: Coby nie mówić o frekwencji na Widzewie to jedno trzeba im oddać- kibicowsko są mocni, naprawdę mocni. Nie wspominając o ich liczbie w Poznaniu.
W szczególności byli mocni na ostatnich meczach u siebie. :rotfl:


ODPOWIEDZ