Ekstraklasa 2008/2009

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Kto zostanie Mistrzem Polski 2008/2009 ?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 03 lipca 2008, 14:29

Prosty sposób na rozwiązanie problemu korupcji:
(kary obowiązywałyby niezależnie od liczby kupionych spotkań)

1. Degradacja klubu o 2 klasy rozgrywkowe

2. Kary indywidualne:

a) kara pieniężna w wysokości 1 mln zł (nic tak nie działa na materialistów jak groźba utraty dobytku)

b) dla zawodnika: zawieszenie w prawach zawodnika na 3 lata + kara pozbawienia wolności
dla sędziego: dożywotni zakaz sędziowania jakichkolwiek rozgrywek + kara pozbawienia wolności
dla działacza klubowego: dożywotni zakaz fizycznej ingerencji w piłkę klubową + kara pozbawienia wolności

wprowadzić od 1 stycznia 2009 roku i tyle w temacie

PS:
I tak najlepsza byłaby kara śmierci lub dożywocie :smile:


mały skała

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 kwietnia 2004
Posty: 45
Rejestracja: 10 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 03 lipca 2008, 14:38

Ktoś mógł kupić milion spotkań, a ktoś jedno, ale czyn ten sam, więc kara powinna być ta sama- degradacja. Ilość kupionych spotkań powinna decydować o rozmiarze kary, a nie o karze samej w sobie.

Co do Widzewa to piłkarsko nie byłaby to wielka strata dla Ekstraklasy, ale kibicowsko jak najbardziej.

Zagłębie, Korona- już za rok czekamy...


Nasz Kibolski Klub Sportowy Lech Poznań!
pele7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 36
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 03 lipca 2008, 15:45

oliver pisze:
juveman7 pisze:Jakich tych wzmocnien dokonała Legia ?
Mikel Arruabarrena - Napastnik z hiszpani wielka niewiadoma Asitiz też był niewadomą i okazał sie jednym z najlepszych.
Takesure Chinyama -Wykupiony
Piotr Giza - Wykupiony
Maciej Iwański - Jak zostanie Roger to chyba będzie najlepszy środkek ostatnich lat w lidze polskiej
Pance Kumbev - W Groclinie prezentował sie całkiem dobrze.
Piotr Rocki - ? Uzupełnienie kadry
Kostiantyn Machnowskyj -Bramkarz ale to nie na miare pierwszego składu
Alberto Ortiz Moreno "Tito" - Defensywny pomocnik/obrońca z hiszpani. W sumie niewiadoma. Ale Astiz też był nie wiadomą.

A Wisła Sprzedała już Dudke ? I Kokoszka też odejdzie. Pewnie jak nie wejdą do grup LM to jeszcze z jeden odejdzie w ostatniej chwili. A kogo kupiła ? Jakiegoś ze Slovana Liberec czyli taka sama niewiadoma jak Tito czy Arruaberrena w (L)
hehe Rocki uzupelnienie kadry buhaha bedzie jednym z lepszych zawodnikow w tym sezonie
walczyc trenowac Warszawa musi panowac (L)

2 POST:
mały skała pisze:Ktoś mógł kupić milion spotkań, a ktoś jedno, ale czyn ten sam, więc kara powinna być ta sama- degradacja. Ilość kupionych spotkań powinna decydować o rozmiarze kary, a nie o karze samej w sobie.

Co do Widzewa to piłkarsko nie byłaby to wielka strata dla Ekstraklasy, ale kibicowsko jak najbardziej.

Zagłębie, Korona- już za rok czekamy...
trzecia liga no teraz druga :) tak powinno zostac kupowali spadli ... no wiec dwie klasy rzogrywkowe nizej


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 03 lipca 2008, 15:51

Pele7. Po pierwsze pisz jak czlowiek..
Po drugie nie pisz posta pod postem.
Po trzecie pilkarz w wieku 34 lat, ktory wyroznil sie jedna runda.. A w pozostalych latach petal sie po slabych klubach, grzejac lawe w Groclinie- wzmocnieniem na pewno nie bedzie. Sam Drzymala zrezygnowal z jego usulg. Wiec jezeli uwazasz, ze Piotr Rocki to pilkarz, ktory pokieruje Legia na mistrz, to gratuluje ci dobrego humoru :lol: .

Widze, ze symaptyzujesz z Legia, ale malo wiesz..
Wkoncu ten Rocki podczas meczu w Grodzisku po strzeleniu bramki zespolu z Warszawy pokazal "L" do gory nogami :). Pokazuja swoja efektowna cieszynke.

Dlatego dziwi mnie, ze Rocki jest tak entuzjastycznie witany przez "internetowych fanow".

Obawiam sie powtorki sytuacji z Kaczorowskim :lol:


pele7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 36
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 03 lipca 2008, 16:33

wiem co pokazal bylem na tym meczu a ja jestem pewien ze bedzie wielkim wzmocnieniem ...


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 03 lipca 2008, 16:58

pele7 pisze: hehe Rocki uzupelnienie kadry buhaha bedzie jednym z lepszych zawodnikow w tym sezonie
walczyc trenowac Warszawa musi panowac (L)
Obyś się nie mylił ale ja mam inne zdanie na ten temat.
1.) Rocki trafił na Łaźienkowską bo brakowało takich starszych zawodników jak w meczu w Bełchatowie z GKS-ą. W przypadku licznych kontuzji dobry i Rocki. Klub nie chcę powtórki z tamtego sezonu. Że trener przeprowadza trzy zmiany i wchodzi trzech nastolatków.
2.) Rocki i Urban to jeszcze koledzy za czasów Górnika Zabrze. Więc trafił po koleżeńsku. Urban jest koleżeński i da koledze zarobić parę złotych na zakończenie kariery.
3.) Ma być ogromnym wzmocnieniem? Żeby był jednym z lepszych zawodników w sezonie to musi grać w pierwszej 11? Ale na jakiej pozycji? I za kogo?


Juventino90 pisze:Pele7. Po pierwsze pisz jak czlowiek..


Widze, ze symaptyzujesz z Legia, ale malo wiesz..
Wkoncu ten Rocki podczas meczu w Grodzisku po strzeleniu bramki zespolu z Warszawy pokazal "L" do gory nogami :). Pokazuja swoja efektowna cieszynke.

Dlatego dziwi mnie, ze Rocki jest tak entuzjastycznie witany przez "internetowych fanow".

Obawiam sie powtorki sytuacji z Kaczorowskim :lol:
Powtórka z Kaczorem ?? hm mniej prawdopodobna. Rocki jest z Warszawy i mimo, że grał w innych klubach zawsze mówił o Legii dobrze. A co do gestu. Trudno to zinterpretować (mógł to być gest złośliwy, a mógł to być gest oznaczający że Legia jest słabsza w tym sezonie) Jak przyjmiemy Rockiego czas pokaże. Ale ja jestem na NIE.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 03 lipca 2008, 17:11

Pokazal ten egst, bo kibice Legii cale spotkanie obrazali jego osobe.
PS: Decyzja w sparwie Widzewa przesunieta na 17 lipca.

Cyrk..


mały skała

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 kwietnia 2004
Posty: 45
Rejestracja: 10 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 03 lipca 2008, 18:11

Oj Widzew, Widzew, ciągle walczy o Ekstraklasy. Nie wiem czemu, bo sportowo nawet spadli, ale przynajmniej na trybunach będzie ciekawie:)

Czyli w sumie wiemy prawie wszystko. Wiemy kiedy rusza liga, kiedy się kończy. Nie wiemy tylko jednej rzeczy, ale to w sumie detal, mały, nic nie warty szczegół. Bo kogo przecież interesuje kto w tej lidze zagra...


Nasz Kibolski Klub Sportowy Lech Poznań!
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 03 lipca 2008, 18:20

Ja tam nie widze roznicy w ktorej lidze zagra moja druzyna, czy w Ekstraklasie czy.. 1 Lidze. Na pewno ciekawsze wyjazdy sa w Ekstraklasie. Teraz wkoncu doszly kluby z wiekszych miast. Wkoncu zlikwidowana zostanie Dyskobolia. Jeszcze tylko Odra Wodzislaw i w Ekstraklasie zagraja druzyny z wiekszych miast. Ehh zapomnialem o Zniczu Pruszkow ebz kibicow ;/

Dlaczego wkoncu ta ohydna Odra nie spadnie :(


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 lipca 2008, 19:21

Juventino90 pisze: Dlaczego wkoncu ta ohydna Odra nie spadnie :(
Bo grają uczciwie i grają na poziomie Ekstraklasy.


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 03 lipca 2008, 19:26

Zawsze sa w ogonie, a na stadion przychodzi garstka kibicow. Nie wspominajac, ze Wodzislaw Slaski znajduje sie na koncu swiata.

Polska liga, dla duzych klubow !


Motor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2008
Posty: 452
Rejestracja: 27 marca 2008

Nieprzeczytany post 03 lipca 2008, 19:27

Juventino90 Znicz jak mag grać w Ekstraklasie to będzie grać na łazienkowskiej :D :D :D, a Warszawa jest spora :?: :?: :?: A poza tym Znicz może wcale nie grać w Ekstraklasie istnieje możliwość zmniejszenia liczby zespołów w Ekstraklasie (oby nie [Znicz górą])


Za wszelki nie ład w moich wypowiedziach odpowiedzialni są kosmici.

27 marca 2010 - 2 lata na Forum JuvePoland
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 03 lipca 2008, 19:35

W lidze bedzie 16 zespolow. Zostalo juz to potwierdzone. Tym bardziej zle, ze znicz dostanie licencje warunkowa. Kazdy klub powinien miec swoj stadion. To koniecznosc, bez tego i kibicow nie mozna budowac druzyny z dochodami. kibice Znicza do elity zaliczani nie sa..


pele7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 36
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 03 lipca 2008, 19:39

Juventino90 pisze:Zawsze sa w ogonie, a na stadion przychodzi garstka kibicow. Nie wspominajac, ze Wodzislaw Slaski znajduje sie na koncu swiata.

Polska liga, dla duzych klubow !
smieszny jestes czlowieku jak Widzew jest slaby to co poradzisz na to proste ... ja wiem ze nawet pan Zdzislaw nie lubi Odry Wodzislaw ale utzymali sie uczciwie awansowali !!! a to co robi teraz Widzew jest zalosne niech w dupe jeszcze wszystkim wejda zeby zostac w ekstraklasie zenada


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 03 lipca 2008, 20:02

Ale co to ma do Widzew, po co poruszasz ta kwestie? Nie rozumiem..
Widzew gra teraz w I lidze. Jednak gdzie nie zagra, za Widzewem ida kibice.. Zasluzyl na degradacje.

Co nie zmienia faktu, ze liga nie zyska na wartosci z takimi zespolami jak Odra Wodzislaw czy Znicz Pruszkow.
Wrecz odwrotnie wiele straci. Bo kto by nie chcial, zeby w miejsce tych klubow wystepowal klub z wiekszego miasta.. Chodzby GKS Katowice, Zawisza Bydgoszcz, Motor Lublin czy Pogon Szczecin. Te kluby gwarantuja kibicow, a to czyni atrakcyjniejsze wyjazdy dla kibicow i relacje dla kibicow w kapciach.

Dlaczego nie chce Odry Wodzislaw?
Staram sie ejzdzic za Widzewem, gdzie tylko moge.. Ale do Wodzislawa nie pojade, bo jest za daleko i nie ma klimatu pilki noznej.

Szkoda, ze zarzad PZPN uzgodnil w przepisach, ze tylko wieksze kluby do 2010 roku bodajze musza miec stadiony wieksze niz 25 tysiecy..
Ale z drugiej strony.. Kto przychodzil na mecze Odry, Groclinu i Zniczu. Skoro ich kibice nigdy nie wyjechali na mecz wyjazdowy a na mecz u siebie zbiera sie 1.5 dzieciakow.. Najczesciej sa to wycieczki szkolne :prochno: .

I to nie ma nic powiazania z Widzewem, ale dobrem Polskiej pilki. Powtarzam bez kibicow nie zaistni sie w futbolu na dluzszy czas, przekonal sie o tym Drzymala


ODPOWIEDZ