Ekstraklasa 2008/2009

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Kto zostanie Mistrzem Polski 2008/2009 ?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 04 lipca 2008, 10:47

Powiem tak :). Bez zlosliwosci..
Kazdy chyba szanujacy sie kibic powie, ze jeden kibic Widzewa warty jest 5 Wislakom. A jakbys mial troche wiedzy na ostatnich mecze widze, moglby wchodzic osoby tylko z karnetami. Wlasciciel ustanowil kare za ciagle wyzwiska podczas meczu na Zuba i Bakalarczyka

Nie bez przyczyny to wlasnie Widzew zanjduje sie w trzech najlepszych ekipach w Polsce.. Legia, Lech, Widzew.. dalej dlugo, dlugo nic Jagiellonia, Ruch Chorzow, Gornik Zabrze i.. Wisla Krakow.


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 lipca 2008, 10:51

Juventino90 pisze:Powiem tak :). Bez zlosliwosci..
Kazdy chyba szanujacy sie kibic powie, ze jeden kibic Widzewa warty jest 5 Wislakom. A jakbys mial troche wiedzy na ostatnich mecze widze, moglby wchodzic osoby tylko z karnetami. Wlasciciel ustanowil kare za ciagle wyzwiska podczas meczu na Zuba i Bakalarczyka

Nie bez przyczyny to wlasnie Widzew zanjduje sie w trzech najlepszych ekipach w Polsce.. Legia, Lech, Widzew.. dalej dlugo, dlugo nic Jagiellonia, Ruch Chorzow, Gornik Zabrze i.. Wisla Krakow.
Widzew ? :rotfl:
U siebie to mają zniewalający doping karnecistów :prochno:
Weź sie ogarnij, i spójrz prawdzie w oczy.
Prawda w oczy kole. Wisła jest w czołówce.
Legia ? Legia ma konflikt, i doping u nich na razie nie istnieje a szkoda.

Ps.
Druga liga Druga liga Widzew Łódź :prochno:


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 04 lipca 2008, 10:55

Ja mowie w przeciagu kilku lat.
Musisz byc naprawde rozgoryczony twierdzic, ze Wisla Krakow nalezy do czolowi ligowej.. Przeciez to kpina.

PS: Rozgorycznie niektorych uzytkownikow tego forum, posuwa ich do glupich haslach negatywnie okreslajacych klub.
A jeszcze jedno.. 2 liga jest juz liga 3. Tak dla scislosci.. Jak juz cos piszesz, to uzwaj glowy :)
Dziekuje


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 lipca 2008, 10:58

Juventino90 pisze:Ja mowie w przeciagu kilku lat.
Musisz byc naprawde rozgoryczony twierdzic, ze Wisla Krakow nalezy do czolowi ligowej.. Przeciez to kpina.

PS: Rozgorycznie niektorych uzytkownikow tego forum, posuwa ich do glupich haslach negatywnie okreslajacych klub.
A jeszcze jedno.. 2 liga jest juz liga 3. Tak dla scislosci.. Jak juz cos piszesz, to uzwaj glowy :)
Dziekuje
A gdzie ja tu określiłem negatywnie klub ? Użyj głowy. :prochno:
Rozgoryczony ja ? Ciekawe czym. Wisła Mistrzem Polski, Widzew w I lidze, i małe miasta w ekstraklasie :prochno:

Ps. Widziałeś jakiś mecz Wisły że oceniasz nasz doping ? ;)
Ps. Używaj języka Polskiego. :lol:


mały skała

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 kwietnia 2004
Posty: 45
Rejestracja: 10 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 04 lipca 2008, 11:01

Widzew- już za rok, my czekamy...

Szczerze mówiąc, Wisła może się chować przy większości ekip w tym kraju. Widzew, Jaga, nawet Górnik ostatnio są lepsi. A po ich żałosnej wycieczce do Poznania to już w ogóle nie można ich nazwać czołówką. Chyba się bawili w kółko graniaste, bo śpiewało część ludzi w środku, a reszta się podłączała przy "Coście tak cicho, hej k***, coście tak cicho", albo przy zwykłym prostym "k..." po skandowaniu CRACOVIA!


Nasz Kibolski Klub Sportowy Lech Poznań!
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 lipca 2008, 11:03

mały skała pisze:Widzew- już za rok, my czekamy...

Szczerze mówiąc, Wisła może się chować przy większości ekip w tym kraju. Widzew, Jaga, nawet Górnik ostatnio są lepsi. A po ich żałosnej wycieczce do Poznania to już w ogóle nie można ich nazwać czołówką. Chyba się bawili w kółko graniaste, bo śpiewało część ludzi w środku, a reszta się podłączała przy "Coście tak cicho, hej k***, coście tak cicho", albo przy zwykłym prostym "k..." po skandowaniu CRACOVIA!
Słyszałeś w telewizji czy od kolegów ? :prochno:


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 04 lipca 2008, 11:05

Coz widzialem z dosc bliska..
Zreszta nie bede sie z toba klocic ani dyskutowac.. Nawet dla twojego dobra, nie bede wysmiewal wyjazdow Wisly..
Wiekszosc kibicow Jagi, Lecha nawet Legii czy innych szanujacych sie klubow. Powie, ze Wisla w dopingu moze Widzewowi buty czyscic :).
Piszac farmazony to ja powinienem dojsc do wniosku, ze to ty nie uzywasz glowy.


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 lipca 2008, 11:09

Juventino90 pisze:Coz widzialem z dosc bliska..
Zreszta nie bede sie z toba klocic ani dyskutowac.. Nawet dla twojego dobra, nie bede wysmiewal wyjazdow Wisly..
Wiekszosc kibicow Jagi, Lecha nawet Legii czy innych szanujacych sie klubow. Powie, ze Wisla w dopingu moze Widzewowi buty czyscic :).
Piszac farmazony to ja powinienem dojsc do wniosku, ze to ty nie uzywasz glowy.
Byłeś na jakimś meczu w Krakowie ? Czy słyszałeś w telewizji ? I siedziałeś blisko telewizora ? :D
A wyśmiewaj, tyle Ci pozostało kibicu I ligowego zespołu :prochno:
Ps. Zmień dilera.
Eot ;)


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 04 lipca 2008, 11:16

Hmm no i dalej pokazujesz swoje rozgoryczenie obrazajac mnie..
Ja sie wcale tego nie wstydze, ze Widzew bedzie gral. Gdzie by nie gral, ja na mecze zawsze jezdzic bede.

A co Krakowa, tak bylem w sezonie 2006/2007. W tym roku nie pojechalem z przyczyn osobistych.

Zauwaz, ze podczas pisania z toba nie obrazam ciebie, ani twojego klubu. Wiec zachowaj swoja "smieszna" kulture dla siebie.


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 lipca 2008, 11:18

Juventino90 pisze:Hmm no i dalej pokazujesz swoje rozgoryczenie obrazajac mnie..
Ja sie wcale tego nie wstydze, ze Widzew bedzie gral. Gdzie by nie gral, ja na mecze zawsze jezdzic bede.

A co Krakowa, tak bylem w sezonie 2006/2007. W tym roku nie pojechalem z przyczyn osobistych.

Zauwaz, ze podczas pisania z toba nie obrazam ciebie, ani twojego klubu. Wiec zachowaj swoja "smieszna" kulture dla siebie.
A gdzie ja Cię tu człowieku obrażam ?
Po drugie, sezon sezonowi nie równy.
Nie byłeś ostatnio, nie zabieraj głosu. Zresztą kibicowałbyś zza bram stadionu :D
Pozdro :D


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 04 lipca 2008, 11:26

Uwazasz, ze haslo zmien dilera nie obarza drugiego czlowieka? Heh :lol: .

Powiem tak. Mam wielu kolegow z Lecha i przy piwku opowiadali mi o wyjezdzie do Krakowa. Interesujace :)
Zreszta nie chce mi sie z toba dyskutowac, bo to do niczego nie prowadzi. Ty wiesz swoje, ja swoje.. I tak pozostanie.


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 lipca 2008, 11:31

Juventino90 pisze:Uwazasz, ze haslo zmien dilera nie obarza drugiego czlowieka? Heh :lol: .

Powiem tak. Mam wielu kolegow z Lecha i przy piwku opowiadali mi o wyjezdzie do Krakowa. Interesujace :)
Zreszta nie chce mi sie z toba dyskutowac, bo to do niczego nie prowadzi. Ty wiesz swoje, ja swoje.. I tak pozostanie.
Opowieści kolegów niczym opowieści z krypty. Fantazyjne i interesujące :D
Co Ci powiedzieli ? Ze zachowali się jak matoły rzucając sztucznymi ogniami w sektor Rodzinny ?


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 04 lipca 2008, 11:40

Owszem to bylo glupie.. Ale opowiadali, jak to w duzo mniejszej ilosci od kibicow Wisly. Potrafili przebic sie kilka krotnie przez wasz doping.
Tyle w temacie o Wisle. To nie ma sensu..


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 lipca 2008, 11:44

Juventino90 pisze:Owszem to bylo glupie.. Ale opowiadali, jak to w duzo mniejszej ilosci od kibicow Wisly. Potrafili przebic sie kilka krotnie przez wasz doping.
Tyle w temacie o Wisle. To nie ma sensu..
Chcesz mi powiedzieć że gdy Wisła była w Poznaniu nie przebiła się ani razu ? Nie rozśmieszaj mnie.
Pozdrawiam.
EOT.


meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 04 lipca 2008, 11:54

Wielka piłka dla wielkich miast :!: Dlaczego :?: Powód jest prosty. Aby nasza liga się rozwijała i aby ujżeć polski klub w europejskich pucharach to musimy mieć silne drużyny w niej występujące. Tak aby konkurencja byłą jak największa. Jak to uzyskać :?: Tylko poprzez silne kadry co z kolei wiąże się z dużymi budżetami. A jak pozyskać pieniądze...tak, od sponsorów. I teraz pytanie: Firma "XYZ" pragnie zareklamować swój produkt na rynku. Decyduje się na sponsorowanie klubu piłkarskigo, a tym samym na umieszczenie swojej nazwy na koszulkach, banerach, plakatach, itp, itd. I teraz mając do wyboru taki Grodzisk WLK. i Bydgoszcz. Pierwsze liczy ok.14 tys. mieszkańców, a drugie >360 tys.(nie licząc "sypialni" na granicach miasta i sąsiednich gmin, które równie dobrze mogłyby być dzielnicami samej Bydgoszczy). W którym przypadku firma "XYZ" trafi do większej ilości potencjalnyh klijentów :?: W końcu który mecz będzie się cieszył większym zainteresowaniem mediów(a to jest najważniejszy czynnik dla sponsorów, właścicieli klubu i włądz miasta) :?: Zawisza Bydgoszcz vs. Lech Poznań czy też Odra Wodzisaw vs. GKS Bełchatów :?: Jeśli chcemy mieć w pełni profesjonalną ligę z silnymi drużynami to tylko z drużynami z wielkich miast. O takich detalach jak infrastruktura, hotele, drogi czy też lotniska(w przypadku pucharów europejskich) nie wspominam. Taki Wodzisław niech dotrze do finału pucharu i zagra w UEFA Cup. I teraz zaczynają się jaja typu: gdzie rozegrać mecz, na jakim lotnisku ma wylądować przeciwnik, gdzie go ulokować itp., itd. Jakim cudem Wisła ma awansować do CL kiedy w lidze za przeciwnika ma taką Odre, która walczy od kilku lat o utrzymanie(inna sprawa, że należy się im szacunek za to):?: Wielkie miasto+drużyna z tradycjami i kibicami=>Pożądny sponsor=>Wysoki budżet=>Klasowi gracze + baza treningowa i szkółka młodzieżowa z prawdziwego zdażenia=>Wysoki poziom sportowy drużyny=>Silna liga=>Obecność w europejskich pucharach. Na koniec dodam, że na meczu IV ligi województwa K-P zjawiło się przeszło 4,5 tys ludzi. Dlaczego :?: Walka o awans do nowej II ligi - Olimpia Grudziądz vs. Zawisza Bydgoszcz. Bydgoszcz mobilizuje siły i stawia się w Grudziądzu w przeszło 1200 chłopa(wszyscy tak samo ubrani - czarne T-Shirt'y z napisem ZAWISZA 1946). Skąd się wzieło pozostałe 3tys. ludzi :?: 95% z nich nie przyszło po to by dopingować Olimpie, tylko żeby zobaczyć Zawisze i tą "bande" fanatyków co to wykrzyuje WuuuKaeS :!: Cały stadion pękał w szwach od ludzi i...banerów reklamowych. Spiker nie nadążał z odczytywaniem sponsorów i osobistości w "loży" VIP. Wcześniej i później grały w Grudziądzu inne drużyny aspirujące do awansu. Jednak nie zjawiło się na meczu więcej niż 300 ludzi. Odpowiedź chyba znacie...to marka Zawiszy i jego kibice przyciągneli tych pikników na stadion. Na koniec udanego sezonu(awans po tylu latach tułaczki po V i IV ligowych "boiskach-kartofliskach") dla mojego Zawiszy głowny sponsor, firma Carlsberg Polska przy okazji podpisywania nowej umowy sponsorskiej przekazała za pomocą zarządu klubu takie słowa: „...przekażcie swoim Kibicom, że to wspaniali Kibice...”. Nic dodać, nic ująć. Dlatego miejsce pikników z Wodzisławia, Grodziska, Wronek i innych tego typu "wielkich miast" jest co najwyżej w I lidze.

PS: @Juventino90 Wisła słaby doping...gorszy od Widzewa :?: Nie wiem, ale chyba pamięć mnie myli: na derbach nie widzielibyśmy Was gdyby nie Ruch. Tak więc nie mów, że macie lepszy doping od Białej Gwiazdy.
PS: ŁKS&ZAWISZA - braci się nie traci :!: Naszym klubem WKS. Cała Polska o tym wie, że najlepsza ekipa to bydgoski Zawisza :!:
Ostatnio zmieniony 04 lipca 2008, 12:00 przez meda11, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
ODPOWIEDZ