Ekstraklasa 2008/2009

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Kto zostanie Mistrzem Polski 2008/2009 ?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2009, 16:07

white_wolv pisze:Jeszcze jedno.

Na Wisle jak bylem na derbach po kazdym "brzydkim" slowie odzywal sie spiker wzywajac do kulturalnego dopingu ("dla obu druzyn" 8)).

To jakis wymog jest ? Wszedzie tak jest ?
Jest to przepis wprowadzony przez Ekstraklasę S.A który nakazuje Spikerowi zawodów ogłoszenie i prośbę o kulturalny doping.
Ale i tak najlepsza jest reakcja kibiców Wisły,
"Proszę Cię, prosze Cię..." ;)

A co do Amiki. Wypowiadałem się na ten temat już i nie będę pisał nic nowego. Ale najlepsze było ujęcie na meczu Ekstraklasy pomiędzy Amiką i Wisłą, gdy Peter Singlar strzelił bramkę paru delikwentów wyładowało swoją frustrację ukazując Fucki w kierunku piłkarzy :D


Juve Master

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 420
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2009, 18:15

paku pisze:Jest to przepis wprowadzony przez Ekstraklasę S.A który nakazuje Spikerowi zawodów ogłoszenie i prośbę o kulturalny doping.
Ale i tak najlepsza jest reakcja kibiców Wisły,
"Proszę Cię, prosze Cię..." ;)
Och, zaraz się rozpłynę nad tą kulturą kibiców Wisełki :lol:
paku pisze: A co do Amiki. Wypowiadałem się na ten temat już i nie będę pisał nic nowego. Ale najlepsze było ujęcie na meczu Ekstraklasy pomiędzy Amiką i Wisłą, gdy Peter Singlar strzelił bramkę paru delikwentów wyładowało swoją frustrację ukazując Fucki w kierunku piłkarzy :D
:lol:
paku pisze: Żenadą jest, to że swoje kompleksy na tle `Amiki` starasz się wyładować w rozpisywaniu się nt. kibiców i ich średnio uprzejmego zachowania.
Jednak 3 porażki i wymęczony remis troszku bolą nie ? Zwłaszcza na Reymonta. :lol: i zwłaszcza z tą mierną Amiką.. ;p


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2009, 14:53

Remis Górnika we wczorajszym meczu był trochę pechowy, bo Śląsk strzelił bramkę w końcówce. Mimo to remis był chyba sprawiedliwy. ŁKS wysoko, 3:0 pokonał Arkę Gdynia, ciekaw jestem co się teraz stanie z Czesławem Michniewiczem. Czyżby kolejna "głowa poleciała" w naszej Ekstraklasie ?


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2009, 15:11

MajosJuventino pisze:Remis Górnika we wczorajszym meczu był trochę pechowy, bo Śląsk strzelił bramkę w końcówce. Mimo to remis był chyba sprawiedliwy.
No nie wiem. Oglądałem do póki nie zaczął się mecz HSV-MC czyli pierwszą połowę. I Górnik miał duzo szczęścia, już do przerwy mógł przegrywać z 2-1 Łudziński nie wykorzystał dwóch setek i nie wiem czy nie powinien być karny dla Śląska co w ich przypadku wcale nie musi oznaczać gola
MajosJuventino pisze: ŁKS wysoko, 3:0 pokonał Arkę Gdynia, ciekaw jestem co się teraz stanie z Czesławem Michniewiczem. Czyżby kolejna "głowa poleciała" w naszej Ekstraklasie ?
Smoła strzela gola ach ten Trzeciak i Urban :angry: :angry: . Wcale mnie ten wynik nie dziwi przed sezonem powiedziałem, że Arka spadnie po 4 kolejka mieli z 10 punktów od tamtej pory zdobyli tylko 15, a na wiosnę tylko 2. Jeden z Górnikiem i jeden w Lechu, co gorsza od lutego strzelili tylko dwa gole i to oba Zabrzanom.

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/eks ... 289033,812

Dobre wieści dla Wisły, Paweł ma być gotowy na Arkę czyli na maj i spotkanie z Legia na 100% będzie. Myślałem, że już nie zobaczymy pustaka w tym sezonie. Robi się coraz ciekawiej.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
Ziółi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2009
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2009, 15:26

Ech skoro nawet Świerczewski trafił Gdynianom, to dla mnie Arka wraz z Górnikiem są głównymi pretendentami do spadku ^_^

Jutro z Jaga z Wisłą to może być jeden z ciekawszych meczy tej rundy. Jaga prze do przodu i gra naprawdę przyjemny dla oka futbol, z kolei Wisła nie może sobie pozwolić na straty punktów jeśli chce liczyć się o mistrza no i powrót Franka na Reymonta.


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2009, 18:57

Remis pechowy dla Górnika? Raczej szczęśliwy. Pomijając okazje Śląska z pierwszej połowy, to w ostatnich 15 minutach meczu Wrocławianie mogli dobić nawet do 5 bramek. Górnik w ofensywie zaprezentował się "w miarę" jedynie w pierwszej połowie. W drugiej zupełnie nie istniał. I o ile do 75 minuty gra obronna wyglądała jako tako, to potem Górnicy zupełnie się pogubili. Głównym błędem wg mnie ponownie brak pełnej koncentracji przez 90 minut. Ten sam błąd co w meczu z Lechem. A szkoda, bo choć na 3 pkt trójkolorowi na pewno nie zasłużyli, to trochę szczęścia by się przydało, zważywszy na jego brak w niektórych meczach jeszcze z tamtej rundy.

Sytuacja trudna, ale jeszcze nie beznadziejna. Wiele zależeć będzie od meczów z Polonią Bytom, Odrą, ŁKS-em oraz Cracovią. Wierzę w Górników, że dadzą radę.


Gherrick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2009
Posty: 233
Rejestracja: 05 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2009, 19:15

Mr Cezary pisze:Remis pechowy dla Górnika? Raczej szczęśliwy. Pomijając okazje Śląska z pierwszej połowy, to w ostatnich 15 minutach meczu Wrocławianie mogli dobić nawet do 5 bramek. Górnik w ofensywie zaprezentował się "w miarę" jedynie w pierwszej połowie. W drugiej zupełnie nie istniał. I o ile do 75 minuty gra obronna wyglądała jako tako, to potem Górnicy zupełnie się pogubili. Głównym błędem wg mnie ponownie brak pełnej koncentracji przez 90 minut. Ten sam błąd co w meczu z Lechem. A szkoda, bo choć na 3 pkt trójkolorowi na pewno nie zasłużyli, to trochę szczęścia by się przydało, zważywszy na jego brak w niektórych meczach jeszcze z tamtej rundy.

Sytuacja trudna, ale jeszcze nie beznadziejna. Wiele zależeć będzie od meczów z Polonią Bytom, Odrą, ŁKS-em oraz Cracovią. Wierzę w Górników, że dadzą radę.
Cracovia tez nie gra zle, LKS ich rozbije <są w sztosie>. Jedynie z Odrą i Polonią Bytom mogą coś ugrać, i raczej to zrobią, ale obawiam się że to będzie za mało,a szkoda!


DYZIO_STW

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2008
Posty: 338
Rejestracja: 11 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2009, 20:56

MajosJuventino pisze:Remis Górnika we wczorajszym meczu był trochę pechowy, bo Śląsk strzelił bramkę w końcówce. Mimo to remis był chyba sprawiedliwy. ŁKS wysoko, 3:0 pokonał Arkę Gdynia, ciekaw jestem co się teraz stanie z Czesławem Michniewiczem. Czyżby kolejna "głowa poleciała" w naszej Ekstraklasie ?
Juz go zwolnili. Zarząd Arki Gdynia jutro ma podjąć i ogłosic decyzję o zwolnieniu Michniewicza, jednak mówi się, że decyzja juz zapadła dzisiaj po konsultacji z trenerem Arki, który wziął wszystko na siebie ...

Tak więc ŁKS zwolnił już drugiego trenera
1) Zieliński
2) Michniewicz
:prochno:

za www.90minut.pl

Remis dla Górnika to fatalny wynik. Wizja spadku jest co raz bliższa i co raz pewniejsza ... obok Górnika mam wrażenie, że walka o utrzymanie rozegra się miedzy Cracovią, Lechia i Arką ... a z tej trójki przewiduje do spadku obok zabrzan Lechię, a Arkę sytuuje w barażach.

Arka ma cięzki terminarz - bodajże ( nie jestem pewien ) Legia i Wisła przed sobą.

Odra i Polonia Bytom powinny spokojnie sie utrzymać - tym bardziej, że np. Odra ma łatwy terminarz obecnie - wiekszość meczy z druyżynami z dołu tabeli gdzie w każdym meczu przynajmniej na punkt moga liczyć

ŁKS rozbił Arke ... jestem pod wrażeniem ... inaczej przewidywałem w kontekście ostatnich meczy ŁKS ( min. przegrana 0:4 ). Jeżeli ŁKS dostanie licencje to powinnien utrzymac sie - z trudem ale zawsze - w OE ... choć w następnym sezonie raczej na 100 % bedzię to klub "pewniak" do spadku ( nie zanosi sie na awans z I ligi ekpi piłkarskich prezentujących poziom piłkarski i mających tak średnio silna żeby nie powiedziec słabą na OE kadrę jak w tamtym roku Lechia czy Piast ).


"Od autu rozpocznie zamaskowany mściciel, Zdenek Grygera"

Juve - storia di un grande Amore!!

C'e solo un Capitano! Alessandro Del Piero! Grazie Alex!

Grazie Gigi Buffon!

37.
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2009, 13:45

Gherrick pisze:
Mr Cezary pisze:Remis pechowy dla Górnika? Raczej szczęśliwy. Pomijając okazje Śląska z pierwszej połowy, to w ostatnich 15 minutach meczu Wrocławianie mogli dobić nawet do 5 bramek. Górnik w ofensywie zaprezentował się "w miarę" jedynie w pierwszej połowie. W drugiej zupełnie nie istniał. I o ile do 75 minuty gra obronna wyglądała jako tako, to potem Górnicy zupełnie się pogubili. Głównym błędem wg mnie ponownie brak pełnej koncentracji przez 90 minut. Ten sam błąd co w meczu z Lechem. A szkoda, bo choć na 3 pkt trójkolorowi na pewno nie zasłużyli, to trochę szczęścia by się przydało, zważywszy na jego brak w niektórych meczach jeszcze z tamtej rundy.

Sytuacja trudna, ale jeszcze nie beznadziejna. Wiele zależeć będzie od meczów z Polonią Bytom, Odrą, ŁKS-em oraz Cracovią. Wierzę w Górników, że dadzą radę.
Cracovia tez nie gra zle, LKS ich rozbije <są w sztosie>. Jedynie z Odrą i Polonią Bytom mogą coś ugrać, i raczej to zrobią, ale obawiam się że to będzie za mało,a szkoda!
Czy ja wiem czy ŁKS ich rozbije? Przeciw Górnikowi nie zagra na pewno Hajto, a to dużo osłabienie, nie tylko sportowe, ale i mentalne. Poza tym, to może nawet i lepiej, że ŁKS idzie jak burza, a mecz będzie rozegrany w Łodzi. Górnikowi dużo lepiej się gra z kontry, co pokazały mecze z Lechem, Legią, Ruchem, a dużo gorzej im idzie w ataku pozycyjnym, którego na dobrą sprawę na ten moment nie potrafią.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2009, 19:36



a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2009, 14:25

No i mamy kolejne zatrzymania. Artur S. nie był wybitnym bramkarzem, ale z całą pewnością większość kibiców go znała. Oczywiście kwestią czasu są kolejne, nieuniknione zatrzymania. Dzieje się coraz gorzej.


snatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2007
Posty: 37
Rejestracja: 23 września 2007

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2009, 14:37

MajosJuventino pisze:No i mamy kolejne zatrzymania. Artur S. nie był wybitnym bramkarzem, ale z całą pewnością większość kibiców go znała. Oczywiście kwestią czasu są kolejne, nieuniknione zatrzymania. Dzieje się coraz gorzej.
Co raz gorzej? Mam rozumieć, że podoba Ci się obecny stan rzeczy?


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2009, 14:44

snatch pisze:
MajosJuventino pisze:No i mamy kolejne zatrzymania. Artur S. nie był wybitnym bramkarzem, ale z całą pewnością większość kibiców go znała. Oczywiście kwestią czasu są kolejne, nieuniknione zatrzymania. Dzieje się coraz gorzej.
Co raz gorzej? Mam rozumieć, że podoba Ci się obecny stan rzeczy?
Nie, nie podoba mi się obecny stan rzeczy, ciągłe zatrzymania i krętactwa. Piszę coraz gorzej, bo nowe matactwa wychodzą na jaw. Nie zrozumiałeś mnie .


snatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2007
Posty: 37
Rejestracja: 23 września 2007

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2009, 15:16

MajosJuventino pisze:
snatch pisze:
MajosJuventino pisze:No i mamy kolejne zatrzymania. Artur S. nie był wybitnym bramkarzem, ale z całą pewnością większość kibiców go znała. Oczywiście kwestią czasu są kolejne, nieuniknione zatrzymania. Dzieje się coraz gorzej.
Co raz gorzej? Mam rozumieć, że podoba Ci się obecny stan rzeczy?
Nie, nie podoba mi się obecny stan rzeczy, ciągłe zatrzymania i krętactwa. Piszę coraz gorzej, bo nowe matactwa wychodzą na jaw. Nie zrozumiałeś mnie .
Widzisz problem tkwi w tym, że tylko tą drogą można oczyścić polski futbol. Jeśli już wejdzie się na ścieżkę walki z korupcją to trzeba dojść nią do końca. Dla mnie kolejne zatrzymanie = jedna skorumpowana osoba mniej ingerująca w piłkę nożną. Uważam, że dzieje się lepiej ponieważ podjęto radykalne kroki, które zaczynają przynosić efekty.


pawełek89

Romanista
Romanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 stycznia 2009
Posty: 241
Rejestracja: 26 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2009, 17:47

PZPN kończy z degradacjami!
Przegląd Sportowy

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Grzegorz Lato zamierza grubą kreską odciąć czasy korupcji w polskim futbolu i ogłosi amnestię - czytamy na łamach Przeglądu Sportowego.
Dzięki decyzji prezesa związku niektóre kluby zamieszane w aferę korupcyjną mogą spać spokojnie. Dzięki temu, "upiecze" się m.in. Jagiellonii Białystok, Lechowi Poznań i Widzewowi Łódź.

Grzegorz Lato zamierza ogłosić amnestię z okazji jubileuszu 90-lecia powstania PZPN. - Trzeba z tym skończyć raz na zawsze. Grzechy sprzed 2005 roku będą darowane, bo nie możemy cały czas żyć przeszłością. Dajmy szansę nowym inwestorom - zapowiada król strzelców Mistrzostw Świata z 1974 roku.

Wszystko wskazuje na to, że delegaci podejmą uchwałę, która będzie uniemożliwiać stosowanie kary degradacji, już w czerwcu na jubileuszowym zjeździe PZPN. Zaprzestanie karania degradacjami to jeden z postulatów wyborczych prezesa Laty. Sam szef związku na razie wypowiada się ostrożnie co do szans projektu.

- Nie przesądzajmy jeszcze sprawy. Wszystko zależy od delegatów, ale mam nadzieję, że potrafię ich przekonać - mówi Grzegorz Lato.

Prezes Lato chce uniknąć chaosu organizacyjnego przed nowym sezonem ekstraklasy. Nieoficjalnie jest popierany przez spółkę Ekstraklasa SA oraz Canal Plus, który transmituje mecze ligowe

Skandal amnestia dla sprzedawczykow :angry:


Obrazek
ODPOWIEDZ