Ekstraklasa 2008/2009

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Kto zostanie Mistrzem Polski 2008/2009 ?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 19 lutego 2009, 15:15

No tak nawet juz sa one wyprodukowane :)

http://wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=5299
http://i43.tinypic.com/34fz4hy.jpg

Jak dla mnie beznadziejnie ten zielony wyglada, jakos tak nie pasuje ani do jednej koszulki ani do drugiej. No ale to nie jest pokaz mody, a kasa napewno sie na cos przyda.

Co do Wisly i ich transferów:

http://tsw.com.pl/index.php?dzial=news&id=4641
http://tsw.com.pl/index.php?dzial=news&id=4640

No tak kacap kacapem ale zwiedzil polowe Europy i nikt go nie chcial... wiec raczej on zbawianiem nie bedzie.


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 19 lutego 2009, 15:28

Nie do konca rozumiem po jakiego grzyba Wisla pozbywala sie Mielcarskiego, na rzecz Bednarza.

Co do Wisly. Widac, ze syzkuje sie rewoluacja. Trzech starszych odejdzie- Baszczynski, Zienczuk i Dawidowski.

Pewnie zastapia ich mlodzi. Jestem ciekaw Burligi, ktory niezle sobie radzil w ME.

A co do koszulek. Wygladaja z pewnoscia lepiej, niz wczesniejsze.


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 21 lutego 2009, 10:50

To tak w skrócie.
Wisła-Piast 4-0 Sparing.
Garguła kontuzjowany, prawdopodobnie coś z kolanem, chytry dwa razy traci. Mowa o Gieksie.
Rozgrywki zbliżają się coraz szybciej...
Ole Super Wisełka ! :happy:


January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 21 lutego 2009, 11:12

sushi pisze:Jestem ciekawy co z Lechem , Crocovio , coś też byłu o Zabrzu , Bełchatów .
Masz jakieś potwierdzone informacje? Bo szczerze wątpię...



Wielkie Derby Śląska zbliżają się nieuchronnie :) Mam nadzieję, że uda mi się jeszcze zdobyć bilet. Oby tylko nie był to kiepski, nudny mecz. Dwie najbardziej utytułowane drużyny w Polsce powinny stworzyć świetne widowisko. Górnik jest teoretycznie silniejszy, ale derby to derby... Mam nadzieję, że nowy Górnik wiosną bardzo szybko opuści strefę spadkową.

"Za Górnik! Za nasz KS! Pójdziemy aż po życia kres!"


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 21 lutego 2009, 11:28

W zasadzie to tak myslalem, ze Gargula podpisujac kontrakt z Wisla dozna kontuzji.

Ja bym sie na waszym miejscu nie cieszyl. Jeszcze powtorzy sie sytuacja, podobna do tej z Dawidowskim.

Gargula prawdopodobnie nie zagra do konca sezonu, wiec zagadka bedzie jego postawa w nastepnym.

Kontuzja Garguly i inne czynniki pokazuja, ze PE to kompletne dno i Ekstraklasa powinna go zlikwidowac.
Bo dla kogo i o co graja ci pilakrze?


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 21 lutego 2009, 11:33

paku pisze:To tak w skrócie.
Wisła-Piast 4-0 Sparing.
Nie ma się czym jarać za bardzo, Legia przejechał Dynamo Kijów 4-0 i zremisowała w Bayerem Leverkusen 2-2 do 85 min przegrywając 2-0 :stop: to tylko sparingi.
paku pisze: Garguła kontuzjowany, prawdopodobnie coś z kolanem, chytry dwa razy traci. Mowa o Gieksie.
Dziwne od Skaby dostał piłka w łeb, poszłem do kuchni przyszyłem zmiana, a ty piszesz, że coś z kolanem w sumie wszędzie tak piszą. Posuniecie Wisły nie było najmądrzejsze, powinni go sprowadzić teraz, mieli by większe szanse na mistrza, a skąd wiadomo czy w maju u nie pójdą więzadła czy coś. Niby Bełchatów nie chciał go tak łatwo pościć, a za pół roku to może nie być ten sam piłkarz. W sumie Legia z Ostrowskim zrobiła by tak samo, gdyby nie transfer Wawrzyniaka.
paku pisze: Rozgrywki zbliżają się coraz szybciej...
6 dni
:P :P :P

edit
Miałem wrzucić wcześniej ale jakoś tak wyszło:

http://www.legialive.pl/news/29303_Derb ... darzy.html
trzeba zaśpiewać dostajesz bilet hahahaha, ale co? "Pochodzisz z Grodziska" wystarczy? :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 21 lutego 2009, 12:11

Oliver, nie.

"Polonia K, Polonia S, Polonia spod Warszawy jest" :D

A co do gargulca. Czemu mnie to nie dziwi. Ale ja bym tak ze strony Wislaków sie nie cieszyl, bo moze sie okazac drugim Dawidowskim i co wtedy? 5letni kontrakt po 300.000 Euro rocznie? Cupial swoja drogą to chyba padaczki dostal na samą mysl o takim rozstrzygnieciu :D

Pozatym ITI wymyslilo ze bedzie karac za bluzgi na stadionie zakazem klubowym... :rotfl: tylko szkoda ze to sie tylko tyczy slawnego "ITI ..." :rotfl: ale juz bluzgac po nieudanej akcji czy cos w ten desen mozna i nie grozi to niczym bo wiadomo emocje itp... :prochno:

http://www.legialive.pl/news/29344_Obra ... zakaz.html

Za jakie grzechy... :doh:


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 21 lutego 2009, 12:30

oliver pisze:Dziwne od Skaby dostał piłka w łeb, poszłem do kuchni przyszyłem zmiana, a ty piszesz, że coś z kolanem w sumie wszędzie tak piszą. Posuniecie Wisły nie było najmądrzejsze, powinni go sprowadzić teraz, mieli by większe szanse na mistrza, a skąd wiadomo czy w maju u nie pójdą więzadła czy coś. Niby Bełchatów nie chciał go tak łatwo pościć, a za pół roku to może nie być ten sam piłkarz. W sumie Legia z Ostrowskim zrobiła by tak samo, gdyby nie transfer Wawrzyniaka.

Wisła negocjowała z Bełchatowem już teraz transfer Guły, jednak oni zaśpiewali 700 tyś Ojro, a to trochę dużo jak na transfer który i tak dojdzie do skutku w lecie i to za darmo. Ta kontuzja też jakaś dziwna, najpierw myślałem ze to coś z głową, jednak okazuje się ze kolano.

ITI widzę że rządzi pełną parą, niestety na niekorzyść prawdziwej (L).
A Gazeta wybiórcza jak zwykle nagłaśnia sprawę, walcząc z kibolami. Niech najpierw zaczną walczyć sami ze sobą, bo ostatnio sami robią się agresywni.


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 21 lutego 2009, 12:47

Zastanawiam sie, co musza zrobic kibice aby ITI sprzedalo klub.
Dla kogo jest ten klub jak nie dla kibicow?

Kompletna porazka.
I kibice na tym cierpia i klub tez.

A co do Garguly. Nie zaluje go, powinien pozostac wierny klubowi i kontrakt podpisac po sezonie.

A teraz niech kuleje.


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 21 lutego 2009, 16:36

Juventino90 pisze:A co do Garguly. Nie zaluje go, powinien pozostac wierny klubowi i kontrakt podpisac po sezonie.

A teraz niech kuleje.
A niby czemu miałby to robić?
Chłopak się chce rozwijać i grać w lepszym klubie, ma do tego prawo. A działacze Gieksy zrobili interes życia, nie ma co :D


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 21 lutego 2009, 17:30

Zle mnie zrozumiales.
Oczywiscie rozumiem chec jego rpzejscia do lepszej druzyny na prawie Bosmana. Jednak kontrakt z Wisla mogl podpisac po sezonie. Wtedy bylby uczciwszy dla kolegow, wkladal by zycie w gre dla Belchatowa i bylby szczery z kolegami. Bo czy moze on teraz myslec o Belchatowie, skoro za kilka miesiecy zagra w Wisle?

A Belchatow juz kilka razy zrobil interes zycia :prochno: . Kiedy Matusiak chcial grac za darmo..

Swoja droga wlasnie za pol roku PGE wycofuje sie z finansowania, wiec bardzo prawdopodobna jest wyprzedaz zawodnikow.


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 21 lutego 2009, 18:16

January pisze:
sushi pisze:Jestem ciekawy co z Lechem , Crocovio , coś też byłu o Zabrzu , Bełchatów .
Masz jakieś potwierdzone informacje? Bo szczerze wątpię...
Również wątpię.. bo niby za co Górnik miał w ostatnich latach kupować mecze? Klub stał na skraju bankructwa.


Wielkie Derby Śląska zbliżają się nieuchronnie :) Mam nadzieję, że uda mi się jeszcze zdobyć bilet.
Jeśli nie załapiesz się na bilet z fanklubu (o ile jeszcz są) lub jakoś po znajomości, to chyba zostają Ci tylko bilety na sektory ruchu. Jak byłem po bilety w środę, to jakiś dziadek się pytał ile biletów jeszcze zostało, na co koleś z budki mu odpowiedział, że ma kupić bilet na sektor Ruchu, a i tak wejdzie na nasze sektory. W zeszłym roku było podobnie.

Co do WDŚ, Górnik jak już pisał January ma teoretycznie silniejszy skład, jednak obawiam się tego meczu, bo Derby rządzą się swoimi prawami. Zwłaszcza te, największe w Polsce. Do transferów jestem średnio przekonany. Gorawski to dla mnie wielka niewiadoma, Szczot dobrze sobie radził, ale z rywalami z raczej niższej półki, Przybylski to zawodnik typowo defensywny, będzie najprawdopodobniej grał za plecami Kołodzieja, który ma zostać ustawiony jako ofensywny pomocnik. Nie wiem na kogo postawi w ataku Henry, być może właśnie na Szczota, bo Gorawski raczej na ławce nie usiądzie w meczu przeciwko byłej drużynie, a co dopiero Madejski. Naprawdę nie wiem co myśleć o formie Górnika. Mam nadzieję, żeby ten koszmar z jesieni, wraz z nową rundą się w końcu skończył.


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 21 lutego 2009, 19:38

Kolodziejski w pierwszym skladzie?

Spodziewalbym sie raczej Pitrego, za nim cofniety Zahorski, po bokach Szczot i Gorawski.. Albo Madejski.

Jezeli chodzi o Ruch to ich forma nie powala. Nie wzmocnili sie ani troche, ponadtto z ich skladu odszedl Sobczak i Scherfen.
Pomimo sympatii musze stwierdzic, ze beda mieli ciezka runde rewanzowa.

Mimo wszystko trzymam kciuki za Ruch !

Chociaz żabole moglyby sie utrzymac :roll:


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 22 lutego 2009, 16:43

Juventino90 pisze:Kolodziejski w pierwszym skladzie?

Spodziewalbym sie raczej Pitrego, za nim cofniety Zahorski, po bokach Szczot i Gorawski.. Albo Madejski.
Szczot w sparingach grywał często w ataku, Kołodziej natomiast był sprawdzany w roli rozgrywającego i ta pozycja podobno odpowiada mu najbardziej. Pitry z formą z jesieni nie nadaje się do pierwszego składu, chciałbym zobaczyć Jarkę w formie z rundy jesiennej sezonu 07-08, bo Zahor coś drętwy. Zobaczymy, jeszcze 6 dni :)


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 22 lutego 2009, 16:46

Widzialem kilka meczy Jarki w Lksie. Byl w zenujacej formie, najbardziej rozsmieszylo mnie jego "starcie" z Marcelo.

W sumie to wolalbym, zeby kluby z wiekszych miast sie utrzymaly. Najlepiej jakby spadl Piast i Odra, ostatecznie Polonia.


ODPOWIEDZ