Ekstraklasa 2008/2009

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Kto zostanie Mistrzem Polski 2008/2009 ?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 04 lutego 2009, 22:33

oliver pisze:
PS dobrze, że walczymy o środek tabeli hehe :
Jak to Kubus Wawrzyniak powiedzial. Legia nie ma sobie rownych i jest skazana na mistrzostwo.
Ja nadal uwazam, ze Legia znajdzie sie poza Pucharem UEFA.

A miejsca 5-8 traktuje jako srodek tabeli.

Ale to moje zdanie.

Co do Ujka. Nie dosc, ze gra w pilke to zrobil z siebie "poszkodowanego pieska", ktory zostal wciagniety i zmuszony do udzialu w korupcji.

PS: Teraz patrze na sonde w pytaniu. Gornik Zabrze walczacy o majstra :smile:


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 04 lutego 2009, 22:48

Juventino90 pisze: Kibice Legii nie powinni komentowac wydarzen z ostatnich dni dotyczacych korupcji w Lechu. Wkoncu ta "Legia" rowniez zostala oskarzona o korupcje i zdegradowana kilka lat temu.
tym zdaniem utwierdzasz mnie w przekonaniu, że szkoda tracić czas na dyskusję z tobą. Zanim po raz kolejny ośmieszysz się i zaczniesz wypisywać bzdury, poczytaj trochę, popytaj rodziców, wujków etc.

p.s.
po części rozumiem, że wypisujesz takie bzdury. te 'kilka lat temu' byłeś małym chłopcem.

jeden śmieszny interista odpłynął, przybyłeś ty, czyli wyszło na zero.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 04 lutego 2009, 22:51

paku pisze:Tak jest wszech wiedzący kolego :D
Czujesz się wygrany ? No to czuj się tak dalej, a ktoś Cie kiedyś wyprowadzi z tego błędu.
Będę odpowiadał na to na co ja zechce, a nie na to że taka osoba jak Ty mi każe. Żałosnym nazywaj swój Górnik który za parę miesięcy będzie grał o klasę niżej. Pozdro.
Nie mnie ani Tobie oceniać kto jest wygrany. Nasze opinie są subiektywne.
Szkoda, że Ciebie nikt jeszcze nie wyprowadził z dzieciństwa.
Taka osoba jak ja? Nie masz odwagi napisać wprost konkretnego określenia?
Widzę, że jesteś pewny spadku Górnika. Może tam na Reymonta macie już tabele ustaloną ;) Widać jak bardzo Cię boli, że Wisła nie potrafiła wygrać z tym Górnikiem, z którym większośc sobie radziła ;)

14 > 11 ;)


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 04 lutego 2009, 22:55

Lypsky pisze:
Juventino90 pisze: Kibice Legii nie powinni komentowac wydarzen z ostatnich dni dotyczacych korupcji w Lechu. Wkoncu ta "Legia" rowniez zostala oskarzona o korupcje i zdegradowana kilka lat temu.
tym zdaniem utwierdzasz mnie w przekonaniu, że szkoda tracić czas na dyskusję z tobą. Zanim po raz kolejny ośmieszysz się i zaczniesz wypisywać bzdury, poczytaj trochę, popytaj rodziców, wujków etc.

p.s.
po części rozumiem, że wypisujesz takie bzdury. te 'kilka lat temu' byłeś małym chłopcem.

jeden śmieszny interista odpłynął, przybyłeś ty, czyli wyszło na zero.

Dziwnie to slyszec od najwiekszego blazna na forum, nawet w twoim avatarze widze twoja podobizne.

Nie odbiegajac od tematu. Legia byla umoczona kilka lat temu, i niedlugo okaze sie, ze byla umoczona nie tak dawno bo juz w XXI wieku :)

Taki Pokemon jak ty, nawet zasluzyl na wlasna nazwe.
Niestety dzis nie jestem az tak kreatywny, zeby cos wymyslic.


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 lutego 2009, 22:57

January pisze:
paku pisze:Tak jest wszech wiedzący kolego :D
Czujesz się wygrany ? No to czuj się tak dalej, a ktoś Cie kiedyś wyprowadzi z tego błędu.
Będę odpowiadał na to na co ja zechce, a nie na to że taka osoba jak Ty mi każe. Żałosnym nazywaj swój Górnik który za parę miesięcy będzie grał o klasę niżej. Pozdro.
Nie mnie ani Tobie oceniać kto jest wygrany. Nasze opinie są subiektywne.
Szkoda, że Ciebie nikt jeszcze nie wyprowadził z dzieciństwa.
Taka osoba jak ja? Nie masz odwagi napisać wprost konkretnego określenia?
Widzę, że jesteś pewny spadku Górnika. Może tam na Reymonta macie już tabele ustaloną ;) Widać jak bardzo Cię boli, że Wisła nie potrafiła wygrać z tym Górnikiem, z którym większośc sobie radziła ;)

14 > 11 ;)
Spójrz w tabele. Powinno Ci to dużo wyjaśnić. Popatrz w szczególności na ostatnie miejsce i wbij sobie to do głowy że już tam zostaniecie :) Mnie rodzice doskonale wprowadzili i wyprowadzili z dzieciństwa, natomiast nie wiem jak to jest u Ciebie, nie mój cyrk nie moje małpy :D
Juventino90 pisze:
Lypsky pisze:
Juventino90 pisze: Kibice Legii nie powinni komentowac wydarzen z ostatnich dni dotyczacych korupcji w Lechu. Wkoncu ta "Legia" rowniez zostala oskarzona o korupcje i zdegradowana kilka lat temu.
tym zdaniem utwierdzasz mnie w przekonaniu, że szkoda tracić czas na dyskusję z tobą. Zanim po raz kolejny ośmieszysz się i zaczniesz wypisywać bzdury, poczytaj trochę, popytaj rodziców, wujków etc.

p.s.
po części rozumiem, że wypisujesz takie bzdury. te 'kilka lat temu' byłeś małym chłopcem.

jeden śmieszny interista odpłynął, przybyłeś ty, czyli wyszło na zero.

Dziwnie to slyszec od najwiekszego blazna na forum, nawet w twoim avatarze widze twoja podobizne.

Nie odbiegajac od tematu. Legia byla umoczona kilka lat temu, i niedlugo okaze sie, ze byla umoczona nie tak dawno bo juz w XXI wieku :)

Taki Pokemon jak ty, nawet zasluzyl na wlasna nazwe.
Niestety dzis nie jestem az tak kreatywny, zeby cos wymyslic.
Masz dowody ? Nie masz. Zamilcz. Jak na razie w tej lidze nie słyszymy nic o zatrzymaniu kogoś z pracowników Stołecznego klubu, więc nie wysuwaj głupich tez które nie znajdą dowodów, dlaczego ? Ja mam przekonanie ze Legia nie mogłaby sobie pozwolić na takie upokorzenie jakim jest kupowanie meczów. Za duży klub, za wielu kibiców.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 04 lutego 2009, 23:01

Zaiście jesteś przezabawny. Twoje słowa przypominają mi odzywki dzieci z piaskownicy. Ośmieszyłeś się, brak ci argumentów, uciekasz w żałosne teksty, którymi masz nadzieję mnie obrazić. Przemilcze to.
Legia nigdy nie została karnie zdegradowana, nie wiem co poza oczywistą niechęcią kieruje Tobą by pisać o 'umoczeniu'. Nie mierz wszystkich miarą swojego widzewa.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 04 lutego 2009, 23:12

Czyli Legia nie byla umoczona w korupcje w latach 90? :lol:

A co do dowodow. Wszystko w swoim czasie. Wiele sie mowi o Jagielloni i Cracovii, a nagle jak krolik z kapelusza wyskoczyl Lech.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 04 lutego 2009, 23:15

Juventino90 pisze:Czyli Legia nie byla umoczona w korupcje w latach 90? :lol:
udowodniono komuś cokolwiek?
Takie gadanie do ściany. jeśli masz jakieś dowody, o których nic nie wiemy, proszę przedstaw je.

przestań krzyczeć, rzucać się na prawo i lewo i ślinić się jak Andrzej L., a rozpocznij rzeczową dyskusję.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 04 lutego 2009, 23:33

paku pisze:Spójrz w tabele. Powinno Ci to dużo wyjaśnić. Popatrz w szczególności na ostatnie miejsce i wbij sobie to do głowy że już tam zostaniecie :) Mnie rodzice doskonale wprowadzili i wyprowadzili z dzieciństwa, natomiast nie wiem jak to jest u Ciebie,
paku mówi, reszta przytakuje, tak to sobie wyobrażasz?
Górnik nie jest przyspawany do ostatniego miejsca w tabeli, tak samo jak "wielki" mistrz Polski do 4 ;) Wg Twojego rozumowania nikt nie opuści już swojego miejsca w tabeli.
paku pisze:nie mój cyrk nie moje małpy :D
Brak Ci kultury... Rozumiem wiele, nawet gdybyś mnie obraził, ok. Ale nie pozwolę sobie obrażać mojej rodziny. Osoba, która obraża czyjąś rodzinę pozbawiona jest jakiejkolwiek godności... Nie odpiszę więcej na Twojego posta, bo na to nie zasługujesz. Kiedyś powiesz komuś tak w twarz, a ten uśmieszek zniknie z Twojej twarzy. No... Chyba, że potrafisz tak tylko przez internet...


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 04 lutego 2009, 23:44

Juventino90 pisze:Czyli Legia nie byla umoczona w korupcje w latach 90? :lol:
Jezeli ci chodzi o rok 1993, sad nakazał oddanie tytulu Legii, a sprawe tegoz meczu umorzył z braku jakichkolwiek dowodów. Wiec o czym ty do mnie mowisz 8) 8) :lol:


Jezeli tak zaczynasz szczekać to moze przedstwisz nam wszystkim ustawe która reguluje korupcje w sporcie i od którego roku mozna karac kluby oraz osoby prywatne? Slucham.


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 lutego 2009, 23:48

January pisze:
paku pisze:Spójrz w tabele. Powinno Ci to dużo wyjaśnić. Popatrz w szczególności na ostatnie miejsce i wbij sobie to do głowy że już tam zostaniecie :) Mnie rodzice doskonale wprowadzili i wyprowadzili z dzieciństwa, natomiast nie wiem jak to jest u Ciebie,
paku mówi, reszta przytakuje, tak to sobie wyobrażasz?
Górnik nie jest przyspawany do ostatniego miejsca w tabeli, tak samo jak "wielki" mistrz Polski do 4 ;) Wg Twojego rozumowania nikt nie opuści już swojego miejsca w tabeli.
paku pisze:nie mój cyrk nie moje małpy :D
Brak Ci kultury... Rozumiem wiele, nawet gdybyś mnie obraził, ok. Ale nie pozwolę sobie obrażać mojej rodziny. Osoba, która obraża czyjąś rodzinę pozbawiona jest jakiejkolwiek godności... Nie odpiszę więcej na Twojego posta, bo na to nie zasługujesz. Kiedyś powiesz komuś tak w twarz, a ten uśmieszek zniknie z Twojej twarzy. No... Chyba, że potrafisz tak tylko przez internet...
Wara od mojej godności. Nic Ci do niej. Dobra pozdro :D Wzorem Twojego podpisu...

O Lechu mówiono już w temacie korupcji i przewinęła się jego nazwa paro krotnie, wiec jakieś wielkie zaskoczenie to nie jest. Co do domniemanej korupcji w Legii dowody ma chyba tylko jeden użytkownik tego forum i nie potrafi ich przedstawić :)
Legia, Wisła dwa kluby które nie są umoczone w tym gównie. I tyle. Yo! :D


Żuk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 kwietnia 2008
Posty: 120
Rejestracja: 19 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 05 lutego 2009, 00:05

paku pisze:Legia, Wisła dwa kluby które nie są umoczone w tym ###. I tyle. Yo! :D
Sam widzisz w tym zdaniu ironie :D
Juventino90 pisze:naklonily mnie do ponownego pisania
daj se spokój


Obrazek

Senza di te non andremo lontano, Antonio Conte il nostro Capitano
Michal17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 grudnia 2003
Posty: 486
Rejestracja: 06 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 05 lutego 2009, 10:14

January pisze:
Michal17 pisze:Mój klub istnieje już prawie 103 lata i ma wiele sukcesów na koncie.
Mój klub istnieje już/dopiero 60 lat i przez ten czas osiągnął więcej sukseców niż Wisła ;)
Co to niby ma do rzeczy? Owszem, Górnik ma 14 a Wisła 11 mistrzostw. Nie widzę jednak związku tego faktu z moim IRONICZNYM podejściem do Lecha w tej sytuacji. Może chciałeś przypomnieć mi miejsce w szeregu? Strzał w płot.
A cała Twoja rozmowa z paku to śmiech na sali, odpuść sobie, bo nie masz racji i a szczekasz jak skopany pies... EOT

---

Skoro na forum postanowił wrócić mój "ulubieniec" na dobry początek mam coś dla niego. Juventino90, oto dowód na umoczenie Wisły Kraków i Legii Warszawa w proceder korupcyjny w polskiej piłce:


To było 16 lat temu. Nie będzie już kar za tamten okres. Bardzo Cię proszę, Szanowny kolego jeśli rozmawiamy o korupcji to mówmy o najnowszej historii, czyli okresie który podlega jurysdykcji karnej.
---

A na koniec, żeby trochę rozluźnić atmosferę i zmienić temat chciałem się pożalić: Dość nudna runda wiosenna zapowiada się Wiśle - na Reymonta nie będzie kibiców gości a wyjazdy tylko 3 przez zakaz i zamknięte sektory gości na innych stadionach (Poznań, choć też objęty zakazem i Gliwice). Arka pewnie coś wymyśli, żeby nas nie wpuścić, więc realnie patrząc jedziemy do Łodzi i Gdańska tylko. :angry:

paku, czyżby szykował nam się komplet wyjazdowy? :rotfl: :rotfl: :rotfl:


January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 05 lutego 2009, 10:25

Michal17 pisze:
January pisze:
Michal17 pisze:Mój klub istnieje już prawie 103 lata i ma wiele sukcesów na koncie.
Mój klub istnieje już/dopiero 60 lat i przez ten czas osiągnął więcej sukseców niż Wisła ;)
Co to niby ma do rzeczy? Owszem, Górnik ma 14 a Wisła 11 mistrzostw. Nie widzę jednak związku tego faktu z moim IRONICZNYM podejściem do Lecha w tej sytuacji. Może chciałeś przypomnieć mi miejsce w szeregu? Strzał w płot.
A cała Twoja rozmowa z paku to śmiech na sali, odpuść sobie, bo nie masz racji i a szczekasz jak skopany pies... EOT
A to dobre :) Odezwał się obiektywny obserwator rozmowy :) Dziwne by było gdybyś nie stanął po stronie swojego kumpla.
Nie interesuje mnie Twoja opinia, Ty i paku już nie jeden raz "popisaliście" się na tym forum, więc odpuść sobie ;)


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 05 lutego 2009, 10:31

Michal17 pisze:paku, czyżby szykował nam się komplet wyjazdowy? :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Na to wychodzi :D
Ale nie będę komentował tych zakazów wyjazdowych, bo nie ma sensu się denerwować. Szkoda też że nie będzie gości na Reymonta, a najbardziej szkoda meczu z Legią i z gorszą stroną błoń :D

Ps. Jest tu jakiś kibic Cra.... Konfidentów z kałuży ?


ODPOWIEDZ