Ekstraklasa 2008/2009

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Kto zostanie Mistrzem Polski 2008/2009 ?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 lutego 2009, 23:24

January pisze:1-4 boli, prawda?
Jakbyś był w Krakowie podczas tego meczu to byś sie dowiedział czy boli czy nie. Żyj z przekonaniem że boli, jak ma Ci to życie uratować kibicu Kuchenek :D I nie pisz mi że nie jesteś kibicem Amiki, bo jeżeli kibicujesz lechowi to kibicujesz Amice, gracie na ów licencji ;) Wasza Dominacja w Lidze ? Jesteście na drugim miejscu, Legia prowadzi. Została runda rewanżowa do rozegrania, a sami wiecie jak gracie na Wiosnę :)
Pozdro Amikowcy :D
Juve Master pisze: Nie wiem w jakim kontekście to powiedział, ale póki co to Wisełka faktycznie ogląda plecki Lecha, a jej gra w zeszłej rundzie to była brzydko mówiąc kupa. ;) Ponadto nie muszę chyba dodawać miazgi pod wdzięcznym tytułem Lech-Wisła. To wyglądało jak mecz Juve-Reggina. :)
Kupe to Ty masz na Bułgarskiej, kto następny z waszych wyląduje we Wrocławiu ?
Ta, oglądamy plecy ale pana R. przy asyście Policji :D
Cieszy was ta wygrana w Krakowie ? No to będzie jedyny pozytyw w tym sezonie, mistrzem i tak nie będzie Amika.

Ps.
KKS lech Poznań - Korupcyjny Klub Sportowy lech Poznań. :whistle:


Juve Master

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 420
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 lutego 2009, 23:38

Poczekamy, zobaczymy. Gdybyś był choć odrobinkę zorientowany w realiach polskiej piłki, wiedziałbyś, że caluuuuteńka liga mataczy/mataczyła/ oby więcej nie mataczyła w przyszłości.
Jest ściernisko ale będzie niczym nowe Delle Alpi. ;> Atmosfera i tak jest 10x lepsza niż u was. Cieszy nas bo upokorzyliśmy mistrza Polski, który jest mierny w tym sezonie na ich podwórku. Pragnę tylko dodać, że 4-1 to był niski wynik na to jak wtedy Lech was przycisnął.
Amika może i nie będzie mistrzem, ale Lech.. kto wie. Ma na tę chwilę największe szanse.
Ale z tym post scriptum to się wszyscy uśmialiśmy po pachy. Kreatywnym żeś jest doprawdy :lol:

Jeszcze jedno sprostowanie - Lech jest liderem, nie Legia.


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 03 lutego 2009, 23:53

Juve Master pisze: Skoro tak to może przytoczysz, który frag. mojej wypowiedzi jest taki przezabawny
Chyba nie należysz do wzrokowców? Jak byś czytał wszystko to byś zauważył.
January pisze:że taka "Amica" Poznań mogła być lepsza od Waszych klubów.
Nie jest nie mogła i nie będzie.


Oczywiście z tego co dziś usłyszałem w TV i czytam na necie. Lech zdobył (czyt. kupił) puchar polski w 2004. Nie wiem co kupił i z kim czy od kogo. Chciałbym przypomnieć, że Lech grał w finale z Legią i w pierwszym meczu padł wynik 2-0 dla Lecha dziwne Reiss dwa gole. Sędzią tego spotkanie był Krzysztof Słupik. Chyba nie muszę przypominać , że ten sędzia został zatrzymany przesłuchany i wypuszczony i jest bez wyroku co oznacza, że śledztwo w jego sprawie ciągle trwa. Drugi mecz prowadził Fijarczyk ten też bywał już we Wrocławskiej prokuraturze. Nie chcę być złośliwy ale chyba dopiszą nam kolejny puchar poLski.

Jednak może to być całkiem inaczej, trenerem Legii wtedy był Kubicki. Ten też ma już coś wpisane w akta, ale jakoś niewierze żeby sprzedał finał.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 04 lutego 2009, 00:04

paku pisze:
January pisze:1-4 boli, prawda?
Jakbyś był w Krakowie podczas tego meczu to byś sie dowiedział czy boli czy nie. Żyj z przekonaniem że boli, jak ma Ci to życie uratować kibicu Kuchenek :D I nie pisz mi że nie jesteś kibicem Amiki, bo jeżeli kibicujesz lechowi to kibicujesz Amice, gracie na ów licencji ;) Wasza Dominacja w Lidze ? Jesteście na drugim miejscu, Legia prowadzi. Została runda rewanżowa do rozegrania, a sami wiecie jak gracie na Wiosnę :)
Pozdro Amikowcy :D
Której części mojej wypowiedzi nie zrozumiałeś?
January pisze:Na początku mojej wypowiedzi chciałbym zaznaczyć, że nie jestem kibicem Lecha, jestem fanem Górnika Zabrze.
To myślę, że jest już dla Ciebie jasne.


O dominacji Lecha to nie były moje słowa, no ale gdybyś czytał wcześniejsze strony tego tematu to pewnie bys to wiedział ;) Kibicu Telefonów komórkowych ;)
paku pisze:Ps.
KKS lech Poznań - Korupcyjny Klub Sportowy lech Poznań. Whistle
Brawo za inwencję twórczą :bravo: Masz tam jeszcze coś równie żałosnego w swojej kolekcji? :)
oliver pisze:
January pisze:że taka "Amica" Poznań mogła być lepsza od Waszych klubów.
Nie jest nie mogła i nie będzie.
A no tak... Zapomniałem, że to oliver decyduje który klub jest aktualnie lepszy, a nie jakieś tam byle miejsca w tabeli... No cóż, teraz już nie pozostaje mi nic innego jak tylko uznać Legię za najlepszy klub w Polsce ;)


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 04 lutego 2009, 00:06

Oliver, nawet tak nie mow. Mam nadzieje ze KP bedzie na tyle ogarnięte ze odmowi przyjecia tego ziemniaczanego Pucharu Polski. Wybacz ale Legia to nie Lech zeby brac wszystko z otwartymi rekoma co tylko PZPN daje(vide 1993 :roll:)

A co sie tyczy tego piłkarzyny Piotra R.(poprostu pieknie to brzmi 8) ) coz upadla ikona klubu. Choc z drugiej strony Ikoną klubu nie mozna nazwac czlowieka który sprzedawal mecze ponoc jego ukochanej druzyny. Przykre ale prawdziwe.

Pozatym smieszy mnie fakt jak kibice Lecha czy tam Amiki, bronią go, ze on to robil dla klubu i w ogole. Tak sprzedawal mecze dla klubu :lol: .No coz jaki klub tacy kibice mozny byloby rzec. Ale nie bede wnikał, nie moj cyrk nie moje malpy.

A Mistrza zobaczycie, 30 maja pod kolumną Zygmunta w Warszawie 8)


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 04 lutego 2009, 00:29

January pisze: A no tak... Zapomniałem, że to oliver decyduje który klub jest aktualnie lepszy, a nie jakieś tam byle miejsca w tabeli... No cóż, teraz już nie pozostaje mi nic innego jak tylko uznać Legię za najlepszy klub w Polsce ;)
Wiesz trudno mi powiedzieć, że Lech jest drużyna lepszą bo prowadzi w tabeli tylko jednym golem ( czyli tak jak by nie prowadziła wcale). Nawet nie wygrali z nami na własnym stadionie, padł remis, a lepsze wrażenie zrobiła Legia. Wiec nie jest lepszy.
VirusT pisze:Oliver, nawet tak nie mow. Mam nadzieje ze KP bedzie na tyle ogarnięte ze odmowi przyjecia tego ziemniaczanego Pucharu Polski. Wybacz ale Legia to nie Lech zeby brac wszystko z otwartymi rekoma co tylko PZPN daje(vide 1993 :roll:)
Wiesz ja tylko zasugerowałem co się może wydarzyć. Rzecz jasna, że ty nie chcesz, ja też nie chcę. Ale znajdzie się kilku takich co wezmą. I tych kilku trzeba upatrywać właśnie w naszym nieogarniętym zarządzie.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 04 lutego 2009, 00:44

oliver pisze:
January pisze: A no tak... Zapomniałem, że to oliver decyduje który klub jest aktualnie lepszy, a nie jakieś tam byle miejsca w tabeli... No cóż, teraz już nie pozostaje mi nic innego jak tylko uznać Legię za najlepszy klub w Polsce ;)
Wiesz trudno mi powiedzieć, że Lech jest drużyna lepszą bo prowadzi w tabeli tylko jednym golem ( czyli tak jak by nie prowadziła wcale). Nawet nie wygrali z nami na własnym stadionie, padł remis, a lepsze wrażenie zrobiła Legia. Wiec nie jest lepszy.
To, że trudno Ci to powiedzieć to widzę.
Nie twierdzę, że Lech jest nie wiadomo o ile lepszy od Legii, ale na pewno minimalnie, a nawet jeśli minimalnie to jednak lepszy. Mniejsza już o to miejsce w tabeli, które i tak lepsze zajmuje Lech. Drużyna z Poznania gra ładniejszą piłkę od Legii, to Lech pogrążył Wisłę na ich stadionie, to Lech gra dalej w pucharach, jak skończyła Legia, wszyscy wiemy...

Może trochę zagmatwane jest to co napisałem, ale co bystrzejszy odnajdzie sens wypowiedzi.


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
Michal17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 grudnia 2003
Posty: 486
Rejestracja: 06 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 04 lutego 2009, 09:24

El Mass-turbo pisze: końcu Lech nic nie tracił na tej fuzji.
Stracił i to dużo, ale tego nie da się policzyć w złotówkach czy strzelonych bramkach.
Juve Master pisze: Co jest dziwnego, niemoralnego sportowo w tym, że dwaj biznesmeni - szczególnie właściciel Amiki sprzątnął ten syf w małej mieścinie w WLKP i przeniósł kapitał do Poznania, gdzie naprawdę jest klimat dla wielkiej piłki ? Co jest złego w takim postępowaniu Pana Drzymały ? Obaj doszli po prostu do podobnych wniosków i tyle. Od taka wielkopolska zaradność i organizacja.
W biznesowej postawie nie ma nic złego. Ba, nawet sportowo jestem w stanie to zrozumieć. Szokująca jest tylko postawa "wiernych" kibiców, którzy bez refleksji, wręcz z entuzjazmem podeszli do zakończenia historii Lecha i rozpoczęcia pisania historii Amici pod "ich" nazwą...
Juve Master pisze: Klubikiem to sobie nazywaj Wisłę Kraków. :lol:
Mój klub istnieje już prawie 103 lata i ma wiele sukcesów na koncie. A Twój klubik? Cytuję: "Utworzony 21 czerwca 1992 roku z połączenia Błękitnych Wronki z Czarnymi/Wromet Wróblewo" :D
VirusT pisze:A co sie tyczy tego piłkarzyny Piotra R.(poprostu pieknie to brzmi 8) ) coz upadla ikona klubu. Choc z drugiej strony Ikoną klubu nie mozna nazwac czlowieka który sprzedawal mecze ponoc jego ukochanej druzyny. Przykre ale prawdziwe.

Pozatym smieszy mnie fakt jak kibice Lecha czy tam Amiki, bronią go, ze on to robil dla klubu i w ogole. Tak sprzedawal mecze dla klubu :lol: .No coz jaki klub tacy kibice mozny byloby rzec. Ale nie bede wnikał, nie moj cyrk nie moje malpy.
Dokładnie to samo pomyślałem. No i święta prawda: jaki klub tacy kibice...
VirusT pisze:A Mistrza zobaczycie, 30 maja pod kolumną Zygmunta w Warszawie 8)
A pod kolumną Zygmunta będzie jakiś telebim i transmisja na żywo z Rynku w Krakowie? Bo jak inaczej chcesz tam mistrza oglądać? :smile:


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 lutego 2009, 12:07

January pisze: Na początku mojej wypowiedzi chciałbym zaznaczyć, że nie jestem kibicem Lecha, jestem fanem Górnika Zabrze.To myślę, że jest już dla Ciebie jasne.
No to sam dobrze wiesz kto gra kupę w tej lidze. Kto? Górnik z Kasperczakiem na czele :D


January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 04 lutego 2009, 14:05

paku pisze:
January pisze: Na początku mojej wypowiedzi chciałbym zaznaczyć, że nie jestem kibicem Lecha, jestem fanem Górnika Zabrze.To myślę, że jest już dla Ciebie jasne.
No to sam dobrze wiesz kto gra kupę w tej lidze. Kto? Górnik z Kasperczakiem na czele :D
No tak :) Zamiast przyznać się do błędu lepiej atakować :) Z tego co napisałeś wynika, że gdyby Wisła tak grała, to już byś się znudził, co? :whistle:

Skoro Wisła jest taka dobra, to dlaczego nie potrafi wygrać z drużyną, która "gra kupe" i jest na ostatnim miejscu w tabeli?
Michal17 pisze:Mój klub istnieje już prawie 103 lata i ma wiele sukcesów na koncie.
Mój klub istnieje już/dopiero 60 lat i przez ten czas osiągnął więcej sukseców niż Wisła ;)


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 lutego 2009, 18:28

January pisze: Skoro Wisła jest taka dobra, to dlaczego nie potrafi wygrać z drużyną, która "gra kupe" i jest na ostatnim miejscu w tabeli?
No właśnie to dlaczego jest na ostatnim miejscu w tabeli ? Bo gra KUPĘ :D
EOT. Pisz sobie co chcesz, ja mam to w 4 literach. A tak apropo walczmy o dobro Polskiej Piłki a nie przekomarzajmy się kto gra kupe a kto nie...


January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 04 lutego 2009, 18:38

paku pisze:
January pisze: Skoro Wisła jest taka dobra, to dlaczego nie potrafi wygrać z drużyną, która "gra kupe" i jest na ostatnim miejscu w tabeli?
No właśnie to dlaczego jest na ostatnim miejscu w tabeli ? Bo gra KUPĘ :D
EOT. Pisz sobie co chcesz, ja mam to w 4 literach. A tak apropo walczmy o dobro Polskiej Piłki a nie przekomarzajmy się kto gra kupe a kto nie...

Chcesz zakończyć temat, bo Twoja ulubiona drużyna nie potrafi pokonać drużyny grającej "kupę". Żałosne... Brak Ci argumentów po prostu. Zauważyłem, że odpowiadasz na to, na co Ci wygodnie odpowiedzieć, a np. nie wspomniałeś nic o swojej pomyłce, mimo, że zaznaczyłem którego klubu kibicem jestem, nie wspomniałeś też nic o remisie na Roosvelta :whistle: Łatwo jest kogoś atakować, ale ciężko przyznać się do błędu, co? ;)

Jeśli chodzi o dobro polskiej piłki to myślę, że Górnik zrobił co nie co. Im więcej wzmocnień Polaków (dobrych zawodników) zza granicy, tym silniejsza liga.


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 lutego 2009, 20:15

January pisze:
paku pisze:
January pisze: Skoro Wisła jest taka dobra, to dlaczego nie potrafi wygrać z drużyną, która "gra kupe" i jest na ostatnim miejscu w tabeli?
No właśnie to dlaczego jest na ostatnim miejscu w tabeli ? Bo gra KUPĘ :D
EOT. Pisz sobie co chcesz, ja mam to w 4 literach. A tak apropo walczmy o dobro Polskiej Piłki a nie przekomarzajmy się kto gra kupe a kto nie...

Chcesz zakończyć temat, bo Twoja ulubiona drużyna nie potrafi pokonać drużyny grającej "kupę". Żałosne... Brak Ci argumentów po prostu. Zauważyłem, że odpowiadasz na to, na co Ci wygodnie odpowiedzieć, a np. nie wspomniałeś nic o swojej pomyłce, mimo, że zaznaczyłem którego klubu kibicem jestem, nie wspomniałeś też nic o remisie na Roosvelta :whistle: Łatwo jest kogoś atakować, ale ciężko przyznać się do błędu, co? ;)

Jeśli chodzi o dobro polskiej piłki to myślę, że Górnik zrobił co nie co. Im więcej wzmocnień Polaków (dobrych zawodników) zza granicy, tym silniejsza liga.
Tak jest wszech wiedzący kolego :D
Czujesz się wygrany ? No to czuj się tak dalej, a ktoś Cie kiedyś wyprowadzi z tego błędu.
Będę odpowiadał na to na co ja zechce, a nie na to że taka osoba jak Ty mi każe. Żałosnym nazywaj swój Górnik który za parę miesięcy będzie grał o klasę niżej. Pozdro.


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 04 lutego 2009, 20:39

Uuuu.. Dawno mnie tu nie bylo. ( Cieszyliscie sie, co? :D )
Coz uznalem, ze przerwa spowdowana czerwona kartka przedluze. Jednak ostatnie wydarzenia sportowe kryzys Juventusu i wydarzenia w polskiej pilce naklonily mnie do ponownego pisania..

A teraz do tematu.
Jak kazdy widzi. Z biegiem czasu zobaczymy, ze nie ma klubu ktory nie kupowal. Tak bylo z Widzewem,Arka, Zaglebiem, Legia czy innymi klubami.
Kibice Legii nie powinni komentowac wydarzen z ostatnich dni dotyczacych korupcji w Lechu. Wkoncu ta "Legia" rowniez zostala oskarzona o korupcje i zdegradowana kilka lat temu.
Ale to nadal nie na temat.

Boli mnie to, ze to pilkarze sa umazani w korupcje. Piotr Reiss legenda klubu z Poznania. Kto by sie spodziewal?

Mam nadzieje, ze ten drukarz nie zagra juz w Ekstraklasie. Skonczy kariere w hanbie i zostanie adekwatnie ukarany.


Smiesza mnie wywody prawnikow Lecha. Ktorzy twierdza, ze nie ponosza winy za czyny korupcyjne poniewaz graja na licencji Amiki i "Nowy" Lech nie ma absolutnie nic wspolnego z grzeszkami z przeszlosci.

To ja sie pytam. Dlaczego wystepuja pod szyldem Lecha, nawiazuja do tradycji zespolu i chwaly.

Przeciez to nowy twor. Polaczenie Amiki z Lechem.
Jezeli podpisujemy sie pod tradycji, powinnismy ponosic konsekwencje za czyny.

Tylko.. Troche glupio to brzmi z ust Widzewiaka, ktorego klub wywinal sie od kary, a jednemu z dzialaczy postawiono 12 zarzutow kupowania meczy.

Zeby bylo jasno. Degradacji nie bedzie. Mam nadzieje tylko, ze nie zobacze juz rozweselonej japy Reissa w transmisji Ekstraklasy.

Zeby bylo jasno, zyczylbym mu aresztu w Warszawie. Moze wtedy nie schylalby sie po mydlo.

Ale to tylko slowa prostego czlowieka :wink: .


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 04 lutego 2009, 21:51

Juventino90 pisze: Kibice Legii nie powinni komentowac wydarzen z ostatnich dni dotyczacych korupcji w Lechu. Wkoncu ta "Legia" rowniez zostala oskarzona o korupcje i zdegradowana kilka lat temu
.
Widzę, że wróciłeś zaś piszesz głupoty która zaś muszę prostować. Legia nigdy nie została zdegradowana. Ani w sposób sportowy, ani przy stoliku.

PS dobrze, że walczymy o środek tabeli hehe
Juventino90 pisze:
Mam nadzieje, ze ten drukarz nie zagra juz w Ekstraklasie. Skonczy kariere w hanbie i zostanie adekwatnie ukarany.
A Ujek dalej gra :angry:


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
ODPOWIEDZ