Ekstraklasa 2008/2009

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Kto zostanie Mistrzem Polski 2008/2009 ?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 03 lutego 2009, 13:40

Piotra Reiss podobno ustawiał mecze już dłuższy okres czasu. Ciężko cokolwiek teraz stwierdzić dopóki ie nie dowiemy jakie zarzuty mu przedstawiono. Na pewno chodzi o mecz ze Świtem, i sądzę, że już od jakiegoś czasu Janusz W. zaczął sypać. Co z tego wyniknie, nie mam pojęcia.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 03 lutego 2009, 17:18

paku pisze:Dobre występy Wisły w pucharach w takim razie też zostały kupione ? Very Happy
Tego nie powiedziałem :wink: Chodziło mi raczej o to, że cholernie ciężko musiało być zdobyć mistrzostwo w tamtym okresie i graniczyło to z cudem żeby zrobić to bez pomocy sędziów. Milan w końcu też kupował mecze a zdobył Ligę Mistrzów. Tam też kupował, czy może on był czysty a prokuratura się pomyliła? :D
Uczepiliście się tej Amiki. Nie przyznają, że są Amicą Poznań. Cały czas podkreślają, że PRAWNIE grają na licencji Amiki. A z resztą denerwuje mnie to. Czy gdyby Wisła miała taką opcję aby otrzymać kilku całkiem dobrych piłkarzy i trochę pieniędzy by z tego nie skorzystała? W końcu Lech nic nie tracił na tej fuzji.
oliver pisze:Grodzisk: miejsce w pucharze UEFA
To też ich wina, że dostali za darmo miejsce w UEFA? Sami się o to nie upominali, po prostu mieli szczęście.
Michal17 pisze:A czemu "mamy satysfakcję" (ciężko to tak nazwać, ale ok) z zatrzymania Piotra R.? Bo on i ten jego klubik na każdym kroku się wybielają a prawda jest inna...
Ale to bądź co bądź ikona jednego z największych polskich klubów i idol wielu Poznaniaków. Czy gdyby Totti najpierw stwierdził, że jest czysty a po tym zatrzymano by go, cieszyłbyś się? Ja nie. Bo z perspektywy kibica Serie A takie zjawisko nie byłoby pozytywne.


Juve Master

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 420
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 lutego 2009, 17:56

paku pisze:No i Reksio został przymknięty :D Legenda Lecha sprzedawała meczyki. :D Kiedyś tam mówił że wszyscy będą oglądali jego plecy bo Lech tak odjedzie, no Lech noże nie odjechał ale Reiss owszem, i to do Wrocławia z czarnym paskiem na oczach :D

Licencja (i wpis w KRS) - Amica.
Miejsce w pucharze UEFA - Groclin.
Mistrzostwo w 1993 - Legia.
Ikona klubu handlująca meczami.
Być kibicem Amiki Poznań - bezcenne... :D
Jakiś Ty jest bystry i wszechwiedzący. Niebywałe. :)) Reksiu zatrzymany owszem. Póki co nic nie zostało mu udowodnione, więc chwila moment.
Nie wiem w jakim kontekście to powiedział, ale póki co to Wisełka faktycznie ogląda plecki Lecha, a jej gra w zeszłej rundzie to była brzydko mówiąc kupa. ;) Ponadto nie muszę chyba dodawać miazgi pod wdzięcznym tytułem Lech-Wisła. To wyglądało jak mecz Juve-Reggina. :)

Licencja i miejsce w Pucharze UEFA - Widać jak w Tobie frustracja rośnie. Wisełka już teraz może wspominać dobre czasy a Lech na chwilę obecną jest naprawdę silny i kto wie czy nie wejdzie dalej w drabince PU.
Co jest dziwnego, niemoralnego sportowo w tym, że dwaj biznesmeni - szczególnie właściciel Amiki sprzątnął ten syf w małej mieścinie w WLKP i przeniósł kapitał do Poznania, gdzie naprawdę jest klimat dla wielkiej piłki ? Co jest złego w takim postępowaniu Pana Drzymały ? Obaj doszli po prostu do podobnych wniosków i tyle. Od taka wielkopolska zaradność i organizacja.
Lech jest obecnie najlepiej grającą ekipą w lidze, ma najlepszych - niepodważalnie kibiców (oprawy,frekwencje,wyjazdy), świetnego trenera i zarząd, a nie za tak długo przybędzie piękny stadion.
Wiem, że to może boleć. :/
Mistrzostwo `93 Legia ? Pierwsze słyszę :)
Słyszałem za to o tym jak to Legia werbowała zawodników ;>
Nie jestem żadnym wielkim kibicem Lecha, ale na takie brednie i zarzuty warto odpowiedzieć - tak o.
Z ferowaniem wyroków co do Pana R. to poczekajcie.
A czemu "mamy satysfakcję" (ciężko to tak nazwać, ale ok) z zatrzymania Piotra R.? Bo on i ten jego klubik na każdym kroku się wybielają a prawda jest inna...
Klubikiem to sobie nazywaj Wisłę Kraków. :lol:
Ostatnio zmieniony 03 lutego 2009, 18:04 przez Juve Master, łącznie zmieniany 1 raz.


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 lutego 2009, 18:04

Juve Master pisze:Póki co nic nie zostało mu udowodnione, więc chwila moment.
Rei$$ już się przyznał :)


Obrazek
Juve Master

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 420
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 lutego 2009, 18:06

swiergot pisze:
Juve Master pisze:Póki co nic nie zostało mu udowodnione, więc chwila moment.
Rei$$ już się przyznał :)
Teraz już tak - nie zdążyłem zaupdatować posta ;)
Cóż, jest to niewiarygodny wstyd dla niego i dla całego Lecha.
Nie wiem co mam więcej dodać. Jednak jak chodzi o poprzednie kwestie, zdania nie zmieniam.


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 03 lutego 2009, 19:11

El Mass-turbo pisze:To też ich wina, że dostali za darmo miejsce w UEFA? Sami się o to nie upominali, po prostu mieli szczęście.
Tak za darmo to miejsce należało się Przyrowskiemu, Mynarowi, Jodłowcowi, Koziołowi, Sokołowskiemu, Majewskiemu czy Lacie jednym słowem obecnej Polonii. Skoro Polonia weszła z 7 miejsca do ekstraklasy i zajęła miejsce Groclinu w lidze, to dlaczego nie zajęła tego miejsca w pucharze UEFA. I nie pisz głupot, że się nie upominali tylko dogadali się z Drzymałą.
swiergot pisze:
Juve Master pisze:Póki co nic nie zostało mu udowodnione, więc chwila moment.
Rei$$ już się przyznał :)
I złożył obszerne wyjaśnienia. a konsekwencje składania wyjaśnień wszyscy znają

O! I Kryger też hehe
Juve Master pisze: Co jest złego w takim postępowaniu Pana Drzymały ? Obaj doszli po prostu do podobnych wniosków i tyle. Od taka wielkopolska zaradność i organizacja.
Obaj doszli po pewnej kwoty, której nie ujawniono.
Juve Master pisze: Lech na chwilę obecną jest naprawdę silny i kto wie czy nie wejdzie dalej w drabince PU.

Lech jest obecnie najlepiej grającą ekipą w lidze, ma najlepszych - niepodważalnie kibiców
Śmieszny jesteś.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
valsir

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2003
Posty: 485
Rejestracja: 13 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 lutego 2009, 20:46

Juve Master pisze: Mistrzostwo `93 Legia ? Pierwsze słyszę :)
Słyszałem za to o tym jak to Legia werbowała zawodników ;>
jakieś kompleksiki ,że w każdym miejscu i temacie trzeba zacząć na Legię gadać;>

a ja słyszałem ,że największe machlojki robiły drużyny ze śląska...
zresztą oglądałeś taki znany polski film o korupcji ?Piłkarski poker (1988) ,miłego oglądania ^^


LEPIEJ RZUCIĆ SUBTELNYM ŻARCIKIEM, KTÓREGO NIE KAŻDY ZROZUMIE, NIŻ ZEPSUĆ ZNANY WSZEM KAWAŁ. =)
Juve Master

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 420
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 lutego 2009, 21:34

valsir pisze:
Juve Master pisze: Mistrzostwo `93 Legia ? Pierwsze słyszę :)
Słyszałem za to o tym jak to Legia werbowała zawodników ;>
jakieś kompleksiki ,że w każdym miejscu i temacie trzeba zacząć na Legię gadać;>

a ja słyszałem ,że największe machlojki robiły drużyny ze śląska...
zresztą oglądałeś taki znany polski film o korupcji ?Piłkarski poker (1988) ,miłego oglądania ^^
W żadnym razie. :> Po prostu od tak sobie powiedziałem, kto zasługuje na miano największej :whistle: w naszej lidze ;)
oliver pisze:Śmieszny jesteś.
Skoro tak to może przytoczysz, który frag. mojej wypowiedzi jest taki przezabawny :lol: ?
Każdy obiektywny, postronny obserwator Ekstraklasy Ci to potwierdzi, więc buźka ;*
Aż się chce śmiać jak zazdrość wynikająca z siły Lecha w tym sezonie niektórych zżera ;>

Siła Twoich argumentów jest powalająca. :lol:


January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 03 lutego 2009, 22:15

Na początku mojej wypowiedzi chciałbym zaznaczyć, że nie jestem kibicem Lecha, jestem fanem Górnika Zabrze.

Śmieszne jest to co piszą tutaj kibice Wisły i Legii.
Jeszcze przed tym co się stało cały czas przemawiało przez Was rozgoryczenie, że taka "Amica" Poznań mogła być lepsza od Waszych klubów.
Jednak teraz zachowujecie się dokładnie tak jak kibice interu ponad dwa lata temu... Jak szczeniaki, które cieszą się bo mają coś na znienawidzony klub.
Nie pochwalam Reissa, uważam, że należy mu się surowa kara, jednak jestem za karaniem osób, a nie klubów.

1-4 boli, prawda?


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 03 lutego 2009, 22:33

Juve Master pisze: Aż się chce śmiać jak zazdrość wynikająca z siły Lecha w tym sezonie niektórych zżera ;>
Już nie przesadzaj, o ile w pucharze uefa jest naprawdę dobrze to w lidze nie można mówić o jakiejkolwiek dominacji Lecha (choćby jak za czasów Wisły Kaperczaka). Lech nie potrafił pokonać u siebie kontrkandydata do tytułu - Legii, więc z ocenami tej 'siły' radziłbym wstrzymać się do końca sezonu.
Żendą jest to zamieszanie czy mamy do czynienia z Lechem czy Amicą. Jeśli z Amicą to rzeczywiście, zespół ten nie powinien rościć sobie praw do tytułów zdobytych przez klub z Poznania. Jeśli jest na odwrót należy zastanowić się nad karą, jak srogą? To już inna kwestia.

January gadki moralne zachowaj dla siebie. Sytuacja Juventusu, a ta dzisiejsza Lecha są całkowicie różne.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Juve Master

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 420
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 lutego 2009, 22:37

Lypsky pisze:
Juve Master pisze: Aż się chce śmiać jak zazdrość wynikająca z siły Lecha w tym sezonie niektórych zżera ;>
Już nie przesadzaj, o ile w pucharze uefa jest naprawdę dobrze to w lidze nie można mówić o jakiejkolwiek dominacji Lecha (choćby jak za czasów Wisły Kaperczaka). Lech nie potrafił pokonać u siebie kontrkandydata do tytułu - Legii, więc z ocenami tej 'siły' radziłbym wstrzymać się do końca sezonu.
Żendą jest to zamieszanie czy mamy do czynienia z Lechem czy Amicą. Jeśli z Amicą to rzeczywiście, zespół ten nie powinien rościć sobie praw do tytułów zdobytych przez klub z Poznania. Jeśli jest na odwrót należy zastanowić się nad karą, jak srogą? To już inna kwestia.

January gadki moralne zachowaj dla siebie. Sytuacja Juventusu, a ta dzisiejsza Lecha są całkowicie różne.
Masz rację. W lidze nie są dominatorami, którzy sprzątają co tydzień 3 pkt. Jednakże póki co siedzą na miejscu lidera, a to że Lech nie został w żaden sposób osłabiony zimą tylko dobrze rokuje na drugą rundę.
Żenadą, jest to, że wszyscy robią wokół tej fuzji takie zamieszanie, jakby nie wiadomo co się stało.

A ja w 100% popieram Januarego mimo, że faktycznie te 2 sytuacje się całkowicie różnią. Jednakże zachowanie kibiców rywali podobne.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 03 lutego 2009, 22:42

Dziwi was to? Bo mnie w ogóle. Zazwyczaj tak jest, że kibice drużyny przeciwnej cieszą się z wpadek rywala :> Inną kwestią jest to, że mogą czuć się dotknięci gdyż istnieją poważne przesłanki, że przeciwnik grał nie fair.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 03 lutego 2009, 22:45

Lypsky pisze: January gadki moralne zachowaj dla siebie. Sytuacja Juventusu, a ta dzisiejsza Lecha są całkowicie różne.
Mam na myśli, że wokół obu klubów zrobiło się "zamieszanie korupcyjne".
To jest podobne.
Lypsky pisze:Już nie przesadzaj, o ile w pucharze uefa jest naprawdę dobrze to w lidze nie można mówić o jakiejkolwiek dominacji Lecha
January pisze:Jeszcze przed tym co się stało cały czas przemawiało przez Was rozgoryczenie, że taka "Amica" Poznań mogła być lepsza od Waszych klubów.
Gdzie wspomniałem o dominacji? Lech jest wyżej w tabeli, wygrał z Wisłą więcej niż zdecydowanie, z Legią zremisował, ale jednak w tabeli jest wyżej, jak narazie jest klubem lepszym od Wisły i Legii.


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 03 lutego 2009, 22:47

przeanalizuj to dokładnie, a dowiesz się kto mówił o 'dominacji' ;)


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 03 lutego 2009, 22:51

Lypsky pisze:przeanalizuj to dokładnie, a dowiesz się kto mówił o 'dominacji' ;)
Przepraszam :) Mój błąd :) Pomyliłem nicki w cytacie, myślałem, że to do mnie.


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
ODPOWIEDZ