Ekstraklasa 2008/2009

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Kto zostanie Mistrzem Polski 2008/2009 ?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2009, 12:01

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/new ... ze,1237061

Oczywiści karać i karać i karać. Nawet ktoś kupił jeden mecz, czy dwa tak jak wtedy Lech. Mimo, że połączyli się z Amica dalej maja w nazwie Lech i degradacja powinna być. Mimo, że tak dobrze spisywali się w pucharze UEFA. Nie powinno być taryfy ulgowej. O Cracovii, GKS i Jagiellonii też już się słyszało więc nie rozumiem dlaczego to wszystko się tak ciągnie.
Gdy dojdzie do degradacji to czar "wielkiego Lecha" pryśnie między Płockiem, a Świnoujściem? Chyba zarząd i piłkarze nie przetrwają tych wyjazdów.

I jak tu zdobyć mistrza ja wszyscy kupują? Hahaha


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2009, 12:23

oliver pisze:
Pajo1906 pisze:A wiosną Łukasz Garguła ma kontynuować Kariere w Wiśle Kraków :)
http://www.legialive.pl/news/28738_Garg ... czniu.html
Ja wiem, że chcieli byście Gargułe tak bardzo, że myślcie, że już jest, ale nie wyprzedzajcie faktów.
http://wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=5056 :)

A co do korupcji, którą podałeś wyżej. Trzeba wszystkich bez wyjątku którzy są zamieszani w to gówno wyrzucić z Polskiej piłki, tylko że tego gówna jest coraz więcej a zamiatających nie przybywa, a na pewno nie jest to G. Wiosna który udaje że jest tylko prezesem.


zebol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2005
Posty: 545
Rejestracja: 01 lipca 2005

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2009, 15:51

Co do korupcji to po co robic czystki co rok ;/ zrobić to w jeden rok i po sprawie a nie mamy te korupcje już z 3 lata :angry: polska piłka cierpi na tym.A co do wyboru Pana Grzegorza L to już sie nie wypowiadam szkoda słów. :smile: Prezesem miał być nasz świetny przed laty Zibi :-D .

Jedynie w czym można sie dopatrywać + na przyszłość to jest to ,że gracze rzadziej ostatnio uciekają za granice np. Łukasz Garguła. Oraz to ,że przychodzą do naszej ligi gracze o świetnych umiejętnościach odrzucają oferty zagranicznych wielkich firm np.Semir Stilic .
No i to jak nas świetnie Lech Poznań ostatnio reprezentuje.


Juve jesteś drużyną naszych serc na boisku jedenastu bohaterów wygraj niemożliwe i do przodu idz A my pójdziemy za tobą!!!
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2009, 20:50

paku pisze:
oliver pisze:
Pajo1906 pisze:A wiosną Łukasz Garguła ma kontynuować Kariere w Wiśle Kraków :)
http://www.legialive.pl/news/28738_Garg ... czniu.html
Ja wiem, że chcieli byście Gargułe tak bardzo, że myślcie, że już jest, ale nie wyprzedzajcie faktów.
http://wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=5056 :)
Tak teraz już można :P . Ciekawe kiedy Garguła trafi do Wisły, ja bym był za lipcem, bo Legia już dwa mecze z GKS-em rozegrała i spokojnie mógłby pomoc im w urywaniu punktów np Lechowi, ale pewnie będzie inaczej :doh:

Warto dodać, że Janas zrezygnował z prowadzenia GKS-u :shock:

zebol pisze: Jedynie w czym można sie dopatrywać + na przyszłość to jest to ,że gracze rzadziej ostatnio uciekają za granice np. Łukasz Garguła.
Jeden rozsądny dobrze widział jak to idzie naszym za granicą, a tu będzie gwiazda jeszcze długo i zarobki tez nie najgorsze, do niego można dopisać Iwańskiego. A może po prostu nie mieli lepszych ofert?
zebol pisze: Oraz to ,że przychodzą do naszej ligi gracze o świetnych umiejętnościach odrzucają oferty zagranicznych wielkich firm np.Semir Stilic .
Ale jakie są te wielkie firmy?

Z tego co się orientuję to właśnie Semer chciał odejść, tylko te wielkie firmy go nie bardzo chcą. Celtic obserwował obserwował i zrezygnował. Jeszcze jakieś wielkie firmy się nim interesowały bo przez Sylwestra mogłem nie zauważyć?
zebol pisze:A no wiesz Stilicia Lech sprzątnoł sprzed nosa Arsenalowi
Czy na pewno tak było? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Ostatnio zmieniony 05 stycznia 2009, 20:58 przez oliver, łącznie zmieniany 2 razy.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
zebol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2005
Posty: 545
Rejestracja: 01 lipca 2005

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2009, 20:56

A no wiesz Stilicia Lech sprzątnoł sprzed nosa Arsenalowi więc jest to jedna z większych firm w piłkarskim świecie. No co do Iwańskiego to też sie zgodze. :)
Martwi mnie jedna rzecz ,że Lechowi wyszedł jeden transfer Bośniaka i teraz zaczeli kupować graczy pochodzących z Bałkan.Pożyjemy zobaczym jak to będzie. Narazie mam nadzieje ,że Lech pokaże coś dobrego w meczu z Udine. :)


Juve jesteś drużyną naszych serc na boisku jedenastu bohaterów wygraj niemożliwe i do przodu idz A my pójdziemy za tobą!!!
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 lutego 2009, 11:13

No i Reksio został przymknięty :D Legenda Lecha sprzedawała meczyki. :D Kiedyś tam mówił że wszyscy będą oglądali jego plecy bo Lech tak odjedzie, no Lech noże nie odjechał ale Reiss owszem, i to do Wrocławia z czarnym paskiem na oczach :D

Licencja (i wpis w KRS) - Amica.
Miejsce w pucharze UEFA - Groclin.
Mistrzostwo w 1993 - Legia.
Ikona klubu handlująca meczami.
Być kibicem Amiki Poznań - bezcenne... :D


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 lutego 2009, 23:12

Ale się porobiło :D Jak o tym przeczytałem to mnie zatkało, ale teraz to tylko mi się chce śmiać. Chociaż Lechita, to gościa nawet szanowałem, a teraz... Wyobrażam sobie co szują kibice Lecha :D

Właśnie na TVN24 mówili, że chodzi o mecz ze Świtem Nowy Dwór z sezonu 03/04, który Lech przegrał 0-1, Reiss rozegrał całe spotkanie, a trenerem Świtu był wtedy... Janusz Wójcik :lol:


Obrazek
bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 02 lutego 2009, 23:28

Lech zagrał wtedy w składzie: Piątek – Czarnecki, Kryger, Mowlik, Wójcik, Lasocki – Madej, Piskuła, Kaczorowski – Reiss, Zakrzewski.

Który następny? :D

Obrazek

Fajnie, że nie dał o sobie zapomnieć ;)


Obrazek
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 03 lutego 2009, 00:25

paku pisze:No i Reksio został przymknięty :D Legenda Lecha sprzedawała meczyki. :D Kiedyś tam mówił że wszyscy będą oglądali jego plecy bo Lech tak odjedzie, no Lech noże nie odjechał ale Reiss owszem, i to do Wrocławia z czarnym paskiem na oczach :D

Licencja (i wpis w KRS) - Amica.
Miejsce w pucharze UEFA - Groclin.
Mistrzostwo w 1993 - Legia.
Ikona klubu handlująca meczami.
Być kibicem Amiki Poznań - bezcenne... :D
Jaka satysfakcja...
Skoro w tamtym okresie 'wszyscy' kupowali mecze to jak myślisz, jakim sposobem można było wygrać wtedy mistrzostwo? :wink: Może niedługo przeczytamy, że ktoś z ławki trenerskiej Górnika został zatrzymany :whistle: .
Akurat dziwi mnie to, że kibice Wisełki czy Legii mają satysfakcje z tego powodu. Jeśli takie osoby jak Reiss czy Wdowczyk zamieszani są w te afery to nie świadczy dobrze o naszej piłce. Może niedługo dołaczy do nich jakiś Maciek Ż. czy Kamil K. albo inny Dickson C. :wink:
Nie jestem jakimś wielkim kibicem Lecha, ale lubię ten zespół (z resztą polubiłem go w Tamtym okresie :P ). I nie powiem, nie ucieszyła mnie ta wiadomość. Powoli tracę wiarę, że w tamtym okresie cokolwiek działo się fair i czy np. taka Wisła (która wtedy zachwycali się wszyscy, łącznie ze mną) zdobywała mistrzostwo czysto. Ale nie jestem też za zdegradowaniem wszystkich zespołów związanych z tamtymi przekrętami. Zamknąć winnych? Tak. Ale degradacja połowy ligi nie zadziała pozytywnie.


Michal17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 grudnia 2003
Posty: 486
Rejestracja: 06 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 03 lutego 2009, 09:37

http://wislakrakow.com/www/showarticle. ... t=petrescu
- Wisła jest jedyną polską drużyną, w której, podczas całego tego skandalu, ani jeden z działaczy nie został aresztowany czy choćby zawieszony. Właściciel klubu wiedział o toczących się postępowaniach. Kiedy zadałem pytanie jego przedstawicielowi dlaczego takiemu a takiemu sędziemu nie podano nawet szklanki wody, odpowiedział mi: „Szef nie pozwala, żeby mu cokolwiek wręczono”. A sam widziałem jak sędziowie przekręcali mecze. Sędzia, który dyktował karne przeciwko mojej drużynie, został aresztowany juz po moim wyjeździe z Polski - wyjaśnia Dan Petrescu, przeciwko któremu karnego w lidze odgwizdał tylko Grzegorz G. "Dodajmy, że miało to miejsce w spotkaniu Lech Poznań - Wisła Kraków, które zostało rozegrane 8 kwietnia 2006 roku. Kolejorz wygrał ten mecz 2:1 po bramce zdobytej z karnego w 81. minucie przez Mariusza Mowlika.
Jestem bliski przekonania, że akurat w Legii było podobnie. Te dwa klubu nie musiały po prostu tego robić. Nie twierdzę ze 100% pewnością, że Wisła i Legia nic nie sprzedały/kupiły bo tego wiedzieć nie mogę, ale ciężko zaprzeczyć, że to jednak względnie najczystsze kluby w tym bagnie. Oczywiście mówię o najnowszej historii polskiej piłki bo w latach '90 i wcześniej to były regularne wałki i pamiętam, że bukmacherzy nie przyjmowali w ogóle zakładów na ostatnią kolejkę Ekstraklasy...

A czemu "mamy satysfakcję" (ciężko to tak nazwać, ale ok) z zatrzymania Piotra R.? Bo on i ten jego klubik na każdym kroku się wybielają a prawda jest inna...


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 03 lutego 2009, 10:20

bblackk pisze:Lech zagrał wtedy w składzie: Piątek – Czarnecki, Kryger, Mowlik, Wójcik, Lasocki – Madej, Piskuła, Kaczorowski – Reiss, Zakrzewski.

Który następny? :D
http://sport.onet.pl/0,1248675,1909254,wiadomosc.html
zostało już tylko dziewięciu.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 03 lutego 2009, 12:27

Lypsky pisze:
bblackk pisze:Lech zagrał wtedy w składzie: Piątek – Czarnecki, Kryger, Mowlik, Wójcik, Lasocki – Madej, Piskuła, Kaczorowski – Reiss, Zakrzewski.

Który następny? :D
http://sport.onet.pl/0,1248675,1909254,wiadomosc.html
zostało już tylko dziewięciu.
Myślę, że Madej jest czysty :prochno:


Obrazek
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 lutego 2009, 12:28

El Mass-turbo pisze:Powoli tracę wiarę, że w tamtym okresie cokolwiek działo się fair i czy np. taka Wisła (która wtedy zachwycali się wszyscy, łącznie ze mną) zdobywała mistrzostwo czysto.
Dobre występy Wisły w pucharach w takim razie też zostały kupione ? :D
A co jest najlepsze ? Wszyscy kibice Lecha twierdzą iż jest to Lech Poznań, natomiast teraz szefostwo klubu zasłania się tym że grają na licencji Amiki Wronki. W takim razie sami przyznają że są Amiką Poznań.
Sprzedali się ! Sprzedali się ! Sprzedali się... :whistle:

A na koniec obiecane na początku sezonu plecy Reissa.
Obrazek :smile:


Michal17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 grudnia 2003
Posty: 486
Rejestracja: 06 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 03 lutego 2009, 12:33

Bo wiesz paku jak pasuje to Lech a jak już nie to jednak Amica :?

Projekt "nowej" flagi Lecha:
Obrazek


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 03 lutego 2009, 13:30

Michal17 pisze:
Jestem bliski przekonania, że akurat w Legii było podobnie. Te dwa klubu nie musiały po prostu tego robić.
Od kiedy pojawiło się ITI jestem pewny, że nie kupili, a wcześniej wiadomo. Jeszcze dodał bym Górnika Zabrze. O którym też jeszcze nie było słychać. Byli za biedni by kupić, a sprzedać też nie mieli co bo zawsze zagrożeni.
paku pisze: A co jest najlepsze ?
Wszyscy kibice Lecha twierdzą iż jest to Lech Poznań, natomiast teraz szefostwo klubu zasłania się tym że grają na licencji Amiki Wronki. W takim razie sami przyznają że są Amiką Poznań.
Jestem tego zdania albo coś się nazywa Aimca abo Lech, a skoro nazywają się Lech to powinien czekać ich los Górnika Ł., Arki itd. I wypadało by to zrobić jak najszybciej, bo później będzie jak z Zagłębiem Lubin. Wszyscy wiedzieli, a oni jeszcze miedzy czasie zdobyli mistrz polski i tu może być podobnie. Skoro zatrzymali Raksia Z. Wójcika tzn, że był wałek tylko na co się czeka?

A skoro grają na konto Amicy to czemu pucują się, do 4 mistrzów polski, a nawet 5 i czy do 4 PP. Z tego co pamiętam to Amica nie zdobyła mistrza.
Michal17 pisze:Bo wiesz paku jak pasuje to Lech a jak już nie to jednak Amica :?
:angry: :angry: Takie rzeczy tylko w Polsce

EDIT:
Widzicie co można kopic w Wielkopolsce mając pieniądze.
Wronki: czyste konto piłkarskie
Poznań: stadion i kibiców
Grodzisk: miejsce w pucharze UEFA
a później nie wiadomo co jest co ale w Europie istniejemy.
Ostatnio zmieniony 03 lutego 2009, 13:48 przez oliver, łącznie zmieniany 1 raz.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
ODPOWIEDZ