Ekstraklasa 2008/2009

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Kto zostanie Mistrzem Polski 2008/2009 ?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 04 listopada 2008, 11:07

minusy tego transferu:

- Stary, wypalony.
- Bedzie chcial wysoki kontrakt, a jak wiadomo w Wisle preferuja kontrakty motywacyjne. wiec ów odpada

plus

- nie widze.

wiec jak dla mnie Wisla nie ma co go sciagac do Krakowa, zreszta z tego co wiem to nie ma pieniedzy na takiego typu wybryki. teraz cos firme cupiała jak on mówi, dopadł ten kryzys zwalnia 900 pracowników, jedna fabryke zamyka. wiec bardzo watpie w to zeby chociaz jeden transfer pieniezny Wisła przeprowadzila zimą, a co dopiero taki transfer(moze i za free ale z, jak dla Wisly, ogromna pensją). zreszta bylby to Svitlica 2.

Niech sobie gra tam na cyprze czy gdzies, bo tam nawet w 2 lidze dostanie wieksze pienidze niz tutaj. a pogoda jakas lepsza :D


a tu drugi news


http://sport.onet.pl/74331,1248675,1856 ... omosc.html

sadze ze ten wybryk(tak jak i Tito i Arrucostam), zgasi zapał Trzeciaka na tamat hiszpanskich piłkarzy. Niech sie zajmie szukaniem talentów w Polsce a nie wypalone gwiazdy 3 ligi hiszpanskiej lub gwiazdy rezerw Espanyolu czy Barcelony. :angry:


valsir

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2003
Posty: 485
Rejestracja: 13 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 listopada 2008, 22:14

Polonia Bytam - Legia Warszawa 1:0
postawa Legii fatalna jeden celny strzał, przepiękny strzał Polonii, Mucha bez szans. W mojej prywatnej opinii totalne dno i 5 metrów mułu w wykonaniu Legii, jak niedawno mówiłem ,że dawno nie widziałem tak ładnego meczu, to teraz powiem ,że dawno nie widziałem tak żałosnego ...


LEPIEJ RZUCIĆ SUBTELNYM ŻARCIKIEM, KTÓREGO NIE KAŻDY ZROZUMIE, NIŻ ZEPSUĆ ZNANY WSZEM KAWAŁ. =)
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 08 listopada 2008, 19:29

Tak Legia zanotowała wczoraj mała wpadkę. Grala słabo, źle, wolno, bez pomysłu, a druga połowa to katastrofa. Zasłużona zwycięstwo Polonii B. i gol stadiony świata. Wydawało się , że to będzie niespodzianka kolejki ale patrząc na dzisiejsze wyniki trudno wskazać niespodziankę.
Śląsk Wrocław 0-1 Piast Gliwice
Wisła Krawków 0-0 ŁKS Łódź
Dysko - Polo 0-0 Jagiellonia
Nie wiem czy śmieszniejsza jest porażka Legii na wyjeździe, czy bez bramkowe remisy Wisły i Dysko Polo u siebie. To jest zdecydowanie szansa dla Lecha, ale czy ją wykorzysta? Ja liczę na sensacji ciąg dalszy. :angry: :angry: :angry: co kolejka :angry: :angry: :angry: buki rządzą.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
Pinio21pi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 kwietnia 2008
Posty: 3
Rejestracja: 17 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 08 listopada 2008, 19:32

Jedynie GKS Bełchatów wygrał, ale on raczej w gronie faworytow nie jest stawiany. Trzeba przyznac rowniez, ze Cracovia obecnie nie gra dobrze, co na pewno ułatwiło zwyciestwo GKS-ie.


Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 09 listopada 2008, 08:46

Po porażce LEgii miałem nadzieję, że Wisła albo ostatecznie Polonia wygrają swoje mecze i bęą już spokojnymi liderami a tutaj remisują z jakimiś słabym rywalami. Z tego co oglądałem mecz Wisła mogła go spokojnie wygrwać wystarczyło tylko nie zlekceważyc swoich rywali i wykorzystać nadarzające się sytuacje podbramkowe.


GRANDE JUVENTUS

Obrazek
ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 11 listopada 2008, 22:48

GKS wygrywa z Legia, a Gargula probuje nasladowac Del Piero.
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10,91 ... _1_0_.html

Nie moglem znalesc pudla Mili w meczu z Ruchem, ale pojawi sie w Szybkiej Pilce, chyba jako kandydat do kiksa roku :lol:


kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 12 listopada 2008, 09:12

ArtHur pisze:Nie moglem znalesc pudla Mili w meczu z Ruchem, ale pojawi sie w Szybkiej Pilce, chyba jako kandydat do kiksa roku :lol:
No ale Ja znalazłem :D tutaj macie mniej więcej, w 5:25 ;)
A co do gola Garguły nawet komentatorzy na Canal + porównywali tego gola do goli Alexa :smile:


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 12 listopada 2008, 22:43

Górnik przegrywa z Jagą, choć z przebiegu meczu na porażkę nie zasłużył.. Tylko który to już raz.. Szkoda gadać, nie ma w Zabrzu napastnika z prawdziwego zdarzenia. Pitry może i strzelał w Lechu, ale to w końcówkach na podmęczonego rywala, Zahorski jest cieniem samego siebie, gdyby miał konkurencję w ataku, to od razu wędruje na ławkę. Powinno się zastanowić nad możliwością powrotu Jarki już zimą.. Bajić porażka, chłop zbiera się z każdą akcją jakby go krocze bolało, dynia mu ciąży na karku, nie potrafi jej szybko dźwignąć i się rozejrzeć. No i ten karny.. kolejny w przeciągu miesiąca bezsensowny faul w polu karnym.. Jeżeli zimą nie będzie poważnych wzmocnień przy Roosevelta, to widmo 1. Ligi poważnie zajrzy w oczy Zabrzanom.


valsir

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2003
Posty: 485
Rejestracja: 13 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 listopada 2008, 00:15

4:0 zgadnijcie jaki to mecz :D , dziękuję :D
Wspaniała gra wspaniały doping nawet oprawa była, byłem widziałem dziękuję ^^ papa żyleto :(


LEPIEJ RZUCIĆ SUBTELNYM ŻARCIKIEM, KTÓREGO NIE KAŻDY ZROZUMIE, NIŻ ZEPSUĆ ZNANY WSZEM KAWAŁ. =)
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 17 listopada 2008, 12:11

paku jak tam forma Małeckiego? Dalej chcesz go za darmo oddawać ;) :D

Tabela wygląda bardzo ciekawie:

1.Wisła Kraków 30
2.Polonia Warszawa 28
3.Lech Poznań 27
4.Legia Warszawa 27
5.GKS Bełchatów 25

Fajne mamy w tym roku rozgrywki. Pierwsze pięć drużyn śmiało możesz powalczyć o tytuł. I póki co nie widać zdecydowanego faworyta.
Ciekawie też w ogonie tabeli. Porażka Górnika z Cracovią, chyba rozwiewa wszystkie wątpliwości kibiców z Zabrza. A miało być tak pięknie :lol:


valsir

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2003
Posty: 485
Rejestracja: 13 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 listopada 2008, 13:47

Widać Kacperczak nie jest lekarstwem na całe zło


LEPIEJ RZUCIĆ SUBTELNYM ŻARCIKIEM, KTÓREGO NIE KAŻDY ZROZUMIE, NIŻ ZEPSUĆ ZNANY WSZEM KAWAŁ. =)
ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 22 listopada 2008, 15:20

Niezłe jaja w Bełchatowie. Probierz musi przeprowadzic 3 zmiany w 1 połowie wymuszone kontuzjami, w tym uraz Alexisa ala Henki Larssona. A to wszystko w gęście padającym śniegu.


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 22 listopada 2008, 23:43

valsir pisze:Widać Kacperczak nie jest lekarstwem na całe zło
Jak to powiedział wielmożny ekspert Szybkiej Piłki Maciej Szczęsny: "Z pustego, to i Salomon nie naleję". W tym wypadku trudno jest się z nim nie zgodzić.

Przed Derby d'Italia canal+sport transmitował mecz Polonii z Górnikiem. No i ponownie: gra momentami naprawdę niezła, wynik.. szkoda słów. Czemu te cholerne 2 kolejki z wiosny są rozgrywane awansem? Górnikowi uciekają zwyczajnie punkty. Do utrzymania w lidze średnio potrzeba 30 pkt. Czasami mniej, jeśli liga jest w danym sezonie słaba. Górnik ma aktualnie punktów 9. Do rozegrania zostało meczów 15. A w zasadzie 13, bo przy aktualnej formie z GKS-em i Jagą nie liczę na więcej niż jeden punkt. W 13 meczach 20 pkt? Trzeba by wygrać 7 meczów, co przy obecnej sytuacji jest absurdem. Nawet jeśli Allianz sypnie gotówką i w zimie na Roosevelta zawitają konkretni goście, to zanim nastąpi zgranie minie trochę czasu. A punkty trzeba bedzie zdobywać na Reymonta, Łazienkowskiej czy w WDŚ. Sytuacja jest prawdziwie dramatyczna.


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2008, 23:55

steru pisze:paku jak tam forma Małeckiego? Dalej chcesz go za darmo oddawać ;) :D
Mi jego forma i tak się nie podoba. To po prostu nie jest piłkarz który dobrze gra na prawej stronie pomocy. Nie wiem czemu, nie przekonuje mnie dalej...


Peja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2003
Posty: 478
Rejestracja: 12 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 listopada 2008, 13:11

W piątek oglądałem mecz Legii z Ruchem. Po pierwszej połowie myślałem, że może skończyć się podobnie jak w Bytomiu, lecz Legionistom udała się jedna akcja, a właściwie stały fragment gry i mieliśmy 1:0. Jednak Legii wciąż brakuje pomysłu na grę. No i ten Takesure, który spartoli każdą akcję jeśli tylko ma piłkę dalej niż 11 metrów od bramki :roll: . Na plus na pewno Wawrzyniak, który wczoraj emanował pewnością siebie. Rzeźniczak w obronie jest świetny, lecz dryblować i dośrodkowywać to on nie umie. Zastanawiam się czy defensywny pomocnik to nie jest jego pozycja, jak za czasów gry w Widzewie. Iwański przyzwoicie. Trudno wymagać od niego nie wiadomo czego podczas gdy reszta drużyny gra szaro i Maciek nie ma z kim grać. Jednak kiedy Legii w końcu zacznie wychodzić to co próbują grać oraz kiedy wszyscy piłkarze będą w dobrej lub b dobrej formie to na stołecznych może nie być mocnych :-D


ODPOWIEDZ